Týdenní partnerské horoskopy od 29.05.2017 do 05.06.2017

Beran - Beran: 

Když vás začne úkolovat, podívejte se pokud možno zle. Když pohled dobře načasujete a nasměrujete, rychle pochopí, že přestřelil, a zatroubí k ústupu.


Beran - Býk: 

Kromě jiného musíte pořídit nějaký nový domácí přístroj. Výběr nechte systematickému Býkovi, který porovná veškeré parametry a bezchybně vybere tu opravdu nejlepší.Beran - Blíženci: 

To, že vás nechápe, jenom zdařile předstírá. Moc rád si s vámi povídá a chvíle, kdy mu něco s neobyčejným zaujetím vysvětlujete, patři v jeho životě k těm nejlepším.


Beran - Rak: 

Když přijde s tím, že začne péct domácí chleba, vyslovte neskrývané nadšení! Čím více se ponoří do záhad pečení, tím méně bude mít času na to, aby kontroloval a hlídal vás.


Beran - Lev: 

Pro jistotu mu neraďte. Když to uděláte, hrozí, že udělá něco naprosto jiného, než jste mu radili, a pak vám vynadá, že za všechny jeho aktuální problémy můžete stejně jen vy...


Beran - Panna: 

Energie, kterou investujete do navázání vašich bližších vztahů, je vynaložená zbytečně. Panna nechce a vy pochopíte, že svůj boj musíte vzdát.


Beran - Váhy: 

Neustále vám vysvětluje, že něco děláte špatně. Naštěstí patříte k lidem, kteří se od své nastoupené cesty odradit nenechají. Vyslechnete ho a dál si jedete po svém.


Beran - Štír: 

Jde o týden, kdy je s ním kupodivu rozumná řeč. Pokud s ním chcete něco probrat, udělejte to ve čtvrtek nebo v pátek, kdy sám uzná, že jsou dny, kdy můžete mít pravdu.


Beran - Střelec: 

Neustále po vás vyžaduje, abyste mu řekli svůj názor. Když mu ho ale v silně ředěné formě podáte, usoudí, že jste proti němu zaujatí a přestane vás poslouchat.


Beran - Kozoroh: 

Pochopte, že i on se občas může bát. Když se vytasí s obavami, musíte si to v hlavě přestavět a pochopit, že jsou chvíle, kdy musíte převzít kormidlo vy.


Beran - Vodnář: 

Jako možný partner vás na první pohled zaujme. Problém bude s dětmi, které vám na rovinu řeknou, že mají strach, aby je nevytlačil z vašeho srdce i ze života.


Beran - Ryby: 

Nezdá se vám, že je čas, abyste každou jeho chybu přestali omlouvat s tím, že je ještě nezkušený? Pokud ho budete stále chránit a hájit, zkušenosti nikdy nenačerpá!


Býk - Beran: 

Když přijde s tím, že by si rád vyrazit na masáž, je to skvělý nápad. Pokud si vyrazíte spolu, můžete tak taky spolu zajít na vínko, kterým pozitivní zážitek dotáhnete k dokonalosti.


Býk - Býk: 

Zejména ve středu se vám bude opravdu dařit. Pokud vázne něco, na čem vám opravdu záleží, bez váhání vyrazte na příslušná místa a zeptejte se, co se děje.


Býk - Blíženci: 

Jeho smyslu pro humor se nevyhnete. V posledních dnech jste však asi změnili přístup, protože vás jím nerozčiluje, ale naopak se upřímně bavíte.


Býk - Rak: 

V neděli večer mu raději odkývejte všechno, co odkývat chce. Do jeho znamení se dostal Mars a on se na rozdíl od jiných nedělních večerů hádkám vyhýbat nebude.


Býk - Lev: 

Jeho znalosti nejsou zdaleka tak hluboké, jak se snaží předstírat. Dokáže se sice tvářit jako znalec, ale ve skutečnosti ví jen to, co si na dané téma přečetl v novinách.


Býk - Panna: 

Než mu něco slíbíte, chvíli uvažujte. Váš miláček má v hlavě bezchybnou kalkulačku a neustále bude mít pocit, že byste mu měli dávat víc, než mu dáváte.


Býk - Váhy: 

Než pochopíte, co si vlastně myslí, uběhne dost dlouhá doba. Váha mluví v jinotajích a vy jí marně vysvětlujete, že vás rozplétání jejích úvah vůbec nebaví.


Býk - Štír: 

Ve chvíli, kdy před vámi začne pomlouvat své předchozí partnery, se nesmějete. Tvrdě si uvědomujete, že je jen otázkou času, kdy stejně tak bude pomlouvat i vás.


Býk - Střelec: 

Když vám řekne, že byste se měli oblékat odvážněji, má pravdu. Využijte víkendu, kdy je Luna v esteticky dokonalých Vahách, a vyberte něco, co se bude líbit vám i jemu.


Býk - Kozoroh: 

Váš soulad vám lze jenom upřímně závidět. Dokážete se dokonce domluvit i na dovolené, kterou vymyslíte tak, abyste na ní byli oba spokojení a oba se mohli věnovat svým zájmům.


Býk - Vodnář: 

Neustále mluví o další společné budoucnosti. Vysvětlíte mu, že něco takového nepřipadá z nejrůznějších důvodů v úvahu, nebo ho necháte snít dál?


Býk - Ryby: 

Když vám začne něco vysvětlovat, poslouchejte a nepřerušujte. Jen tak pochopíte, že v podstatě říká jinými slovy to, co si myslíte i vy.


Blíženci - Beran: 

Když vás naštve, nákupy vám náladu nevylepší. Bude daleko lepší, když si v klidu sednete na ulici na zahrádku a u kávy promyslíte, co budete dělat dál.


Blíženci - Býk: 

Když vás kamarádi začnou podezírat, že spolu něco máte, zapírat nevydržíte. Problém je v tom, že Býk zatvrzele opakuje, že mezi vámi nic není - a vy pak vypadáte jako člověk, který se neopodstatněně chlubí...


Blíženci - Blíženci: 

Hlavně nahlas neříkejte to, co si o jeho rodině a jeho úloze v ní myslíte. Je to sice stoprocentní pravda, ale on by opravdu nebyl rád, že jste všechno prohlédli.


Blíženci - Rak: 

Jeho rodiče jsou jím nadšeni! Občas máte dokonce dojem, že kdyby mezi vámi přišli ke sporu, zapomenou, že jste jejich dítě, a začnou se vším ohněm hájit Raka.


Blíženci - Lev: 

Hádejte se jenom kvůli tomu, co za to opravdu stojí. Pokud se pohádáte kvůli tomu, kam v neděli pojedete na výlet, bude to hádka naprosto zbytečná...


Blíženci - Panna: 

Překvapí vás tím, že má na všechno času dost. Šturmovat začne až ve čtvrtek večer, kdy vy budete na pokraji trpělivosti, a budete uvažovat, co těžkého po něm hodíte.


Blíženci - Váhy: 

Opravdu nemusíte dělat to, co si přeje. Pokud se budete v programování svého dalšího života řídit tím, co vyžaduje vaše Váha, spokojenost se z něj záhy vytratí.


Blíženci - Štír: 

Krize vám opravdu nehrozí. Když se sejdete doma, oba zkonstatujete, že jste z práce tak unavení, že nemáte na hádky ani chuť, ani energii...


Blíženci - Střelec: 

Než vyrazíte kupovat pozemek, podívejte se do katastru a jiných veřejných listin. Pokud tam najdete něco, co vám není jasné, trvejte svorně na vyjasnění všech nynějších rozporů!


Blíženci - Kozoroh: 

Jde o týden, kdy je nebývale komunikativní a aktivní. Všechno, co děláte jindy vy, můžete nechat v jeho rukou a jenom se těšit tím, jak se mu všechno krásně daří.


Blíženci - Vodnář: 

Jeho intuice tentokrát zklame. Bude lepší, když všechno, co se děje, profiltrujete nejdříve zdravým rozumem, a až potom se rozhodnete, co a zda vůbec něco podniknete.


Blíženci - Ryby: 

V pondělí ráno, kdy je Luna ještě v Raku, vás překvapí svou aktivitou. Než mu ale něco slíbíte, vyžádejte si čas na rozmyšlenou, protože přemýšlet opravdu potřebujete.


Rak - Beran: 

Dostanete se do situace, kdy se o něj budete bít s jeho vlastními rodiči. Je jasné, že jde o střet dvou vůlí, kdy zvítězí ten, který bude disponovat větší duševní silou.


Rak - Býk: 

Patří k lidem, kteří neustále dávají najevo svůj vnitřní klid. O tom, jakou cenou svůj za svůj zdánlivý flegmatický přístup platí, něco víte jenom vy a pouze vy...


Rak - Blíženci: 

Opravdu nesmí počítat s tím, že byste mu umetali cestičku. Můžete mu ukázat směr, kterým by se podle vás měl vydat, ale rozhodující první krok už musí udělat sám.


Rak - Rak: 

Doba do vašich narozenin se velice rychle krátí. Nechcete přemýšlet o restauraci, kam své blízké pozvete a kde si oslavu užijete, protože nebudete muset nic připravovat?


Rak - Lev: 

Konečně se dočkáte chvíle, kdy se vám začne svěřovat se vším, co se v jeho duši i v jeho životě děje. Problém je v tom, že s tím přišel ve chvíli, kdy vás to už ani trochu nezajímá...


Rak - Panna: 

Patří k lidem, kteří umí pokazit i tu nepříjemnější atmosféru. Přesně ve chvíli, kdy se budete o víkendu dobře bavit, vám začne připomínat povinnosti, které na vás po návratu domů čekají.


Rak - Váhy: 

Život s ním vám může připomínat bojovou hru. Váha neustále ztrácí nějaké dokumenty nebo něco podobně důležitého, a nedá pokoj, dokud to s vaší pomocí nenajde.


Rak - Štír: 

Měl by počítat s tím, že i on má své limity. Pokud bude mít o víkendu pocit nezvládnutelné úvahy, není to maskovaná lenost, ale signál, jímž mu tělo dává najevo, že si potřebuje odpočinout.


Rak - Střelec: 

Postará se, abyste si víkend opravdu užili. Buď se sám místo vás postaví k plotně, nebo vás pozve do podniku, který v poslední době vyhrál nějakou cenu a kam míří každý, kdo má rád dobré jídlo.


Rak - Kozoroh: 

Ve středu se s ním nehádejte. V realitě můžete mít sice pravdu vy, ale on umí situaci obrátit tak, aby z toho vyšel jako vítěz, zatímco vy budete vypadat jako někdo, kdo neví, co chce.


Rak - Vodnář: 

Představa víkendu na kolech není vůbec od věci. Po návratu sice usoudíte, že si i vy zasloužíte gelové sedlo, ale to bude jediná skvrna na jinak krásných chvílích.


Rak - Ryby: 

Své sympatie mu musíte dát najevo jako první. Pokud budete čekat, až se k tomu odhodlá Ryba, skončí to patem. Oba budete vědět, že byste chtěli, ale ani jeden z vás nebude mít odvahu učinit první krok.


Lev - Beran: 

Než mu vyhovíte v jeho prosbě, všechno ještě jednou promyslete. Není možné, že byste se s ním tím svázali způsobem daleko těsnějším, než by se vám líbilo?


Lev - Býk: 

ať jde kamkoliv, chce, abyste byli s ním. Nejdříve si myslíte, že vás potřebuje jako doprovod, a až později vám dojde, že se vámi jednoduše potřebuje pochlubit.


Lev - Blíženci: 

Pokud byl až dosud proslulý svou přelétavostí, nemyslete si, že se ve vaší náruči změní. Krátké dobrodružství si s ním dopřát můžete, ale s nějakým zásadním vztahem nepočítejte.


Lev - Rak: 

Patří k lidem, kteří vás zklamat prostě nedokážou. I když by pro něj bylo daleko pohodlnější, kdyby si našel nějako vhodnou výmluvu, zatne zuby a splní všechno, co slíbil.


Lev - Lev: 

S překvapením zjistíte, že i majetek, který má jenom slíbený, přináší samé starosti. Ani jeden z vás sice nemá čas, ale přesto se tím oba musíte zaobírat.


Lev - Panna: 

O víkendu počítejte se společnou návštěvou dětského dne. Zábava bude překvapivě dobrá, takže nakonec nebudete vůbec litovat, že jste tam spolu vyrazili.


Lev - Váhy: 

V tom, co se jeho a jeho osobních záležitostí týče, se nějak nedokážete překonat. Dobře víte, že byste měli prokázat nadhled, ale nějak vám není jasné, k čemu by to vlastně bylo.


Lev - Štír: 

Pokud si opravdu nejste jistí, zda o něj chcete bojovat, vzdejte se a v duchu zatrubte k ústupu. Nebude to sice příjemné, ale pořád je to příjemnější, než marný boj o jeho srdce.


Lev - Střelec: 

Když přijde s tím, že doma nutně potřebujete nějaký kámen, který mu má pomoci v meditacích, mávněte rukou. Když se s ním nebudete hádat, možná pochopí, že vlastně nic nepotřebuje.


Lev - Kozoroh: 

V práci má problémy, které si opravdu nezaslouží. Možná by bylo lepší, kdyby se vzdal představy, že změní svět, a alespoň zatím dělal jen to, co vyžaduje popis jeho povinností.


Lev - Vodnář: 

Opět se ukáže, že jste měli nos na investice. Momentálně přichází doba, kdy můžete sčítat zisky a kdy můžete přemýšlet o dalších a určitě taky příznivých investicích.


Lev - Ryby: 

Neustále se domlouváte s lidmi, kteří vás neposlouchají a melou si svou. Nebylo by lepší, kdybyste se alespoň v tomto týdnu domlouvat přestali, a dělali jen to, co chcete vy dva?


Panna - Beran: 

Hlavně si spolu nehrajte na pravdu. Ve chvíli, kdy byste přiznali, že jste ho sbalili ne proto, že jste ho měli rádi, ale proto, že o vás usiloval někdo, koho nemůžete vystát, měli byste značný problém.


Panna - Býk: 

Pokud se neozývá, vezměte telefon a ozvěte se sami. Dozvíte se, že se vám neozval ne proto, že nechtěl, ale proto, že přišel o telefon, ve kterém měl jediný kontakt.


Panna - Blíženci: 

S přijetím nabídky na novou práci by měl ještě chvíli počkat. Pokud vydrží to čtvrtka, může padnout nabídka, která je ještě výhodnější a navíc zajímavější.


Panna - Rak: 

Když vám řekne, že něco nejde, můžete se leda tak zachechtat. Dobře víte, že je to způsob, jakým váš žádá o pomoc s něčím, do čeho se jemu samotnému moc nechce.


Panna - Lev: 

Když vás překvapí drahým dárkem, přijímejte ho s grácií korunované hlavy. V žádném případě mu nesmíte vysvětlovat, že to přehání, protože vy si něco takového přece nezasloužíte.


Panna - Panna: 

Jeho intuice není tak úplně bezchybná. Pokud na ni dá při hodnocení nově poznaných lidí, může dát plnou důvěru někomu, kdo si to ani trochu nezaslouží.


Panna - Váhy: 

Klíč k jeho srdci získáte ve chvíli, kdy jste si už říkali, že v jeho případě absolutně nemáte šanci. Pochopíte, co máte dělat, a vzápětí zjistíte, že jste se vydali tím správným směrem.


Panna - Štír: 

Oba vás čeká cesta na rehabilitaci. Na potíže se zády, s nimiž v poslední době trpíte, nestačí ani veškerá dobrá vůle, s níž vás miláček masíruje.


Panna - Střelec: 

Když mu dojde faktura, jejíž výše se mu zdá přehnaná, měl by jejímu odesílateli zavolat a slušně se zeptat, jak k částce přišel. Jenom tak se přijde na to, že mu jednu věc napočítali dvakrát.


Panna - Kozoroh: 

Ve chvíli, kdy začne mluvit o tom, že pronajme byt nebo jinou nemovitost, která vám k ničemu není, zpozorněte. Pokud nechce mít zbytečné nepříjemnosti, musí to udělat do středy!


Panna - Vodnář: 

Při debatě s jeho kamarády se vyhýbejte řečem o politice. Dobře víte, že se s nimi neshodnete, a zároveň si uvědomujete, že jde o rozhovory, kterými byste zbytečně ztráceli čas i nervy.


Panna - Ryby: 

Potíže mohou vzniknout i s tak bohulibou a neškodnou institucí, jako je knihovna. Pokud zjistíte, že má vaše Rybka doma knížky, které měla už dávno vrátit, odložte veškerý ohled a hned ji tam vyžeňte!


Váhy - Beran: 

Hádky vzniknou kvůli počítačům. Váš miláček tvrdí, že nutně potřebuje nadupané dělo, zatímco vy si myslíte, že je to jen další drahá zbytečnost....


Váhy - Býk: 

S kolegou z tohoto znamení zacházejte tvrdě. Pokud mu neukážete, že se ho nebojíte, usoudí, že s vámi může zametat úplně stejně jako se všemi kolem.


Váhy - Blíženci: 

Pokud jde o investice do rodinného majetku, musíte si o tom vážně promluvit. Ve chvíli, kdy chce, abyste mu finančně přispěli, musíte přímo promluvit o tom, jak vaše investici ochrání.


Váhy - Rak: 

Když řekne, že něco umí trochu, měli byste zpozornět. Při jeho skromnosti je skoro jisté, že je v této oblasti daleko lepší, než si vůbec dokážete představit.


Váhy - Lev: 

Ve chvíli, kdy usoudíte, že je doma potřeba něco změnit, se kousněte do jazyka. Pokud to řeknete nahlas, uvidíte opravdu naštvaného Lva v plné jeho kráse!


Váhy - Panna: 

Když něco neumí, tak to nemá dělat. Vaše Panna se nejdříve do něčeho nadšeně pustí, a pak se přijde vyplakat, protože se její představy nesplnily.


Váhy - Váhy: 

Musíte na něj dohlížet. Ve chvíli, kdy přestane dodržovat pokyny, které mu dal lékař a které jsou pro jeho zdraví důležité, zasáhněte tak, aby mu bylo jasné, že jste opravdu naštvaní.


Váhy - Štír: 

S jeho žárlivostí se nežertuje! Vy byste mu sice hodně přesvědčivě vysvětlovali, že to byla jenom káva s kolegou, ale on by vám přesto moc nevěřil.


Váhy - Střelec: 

Výše jeho platu ho sice moc neuspokojuje, ale zatím s tím nic nenadělá. Když na to zavede v práci řeč, dozví se, že s ním šéf sice soucítí, ale změnit se to nedá.


Váhy - Kozoroh: 

Cesta k jeho srdci nevede přes žaludek, ale přes jeho koníčky. Pokud dokážete věrohodně předstírat, že máte stejné jako on, máte jeho zájem a posléze i jeho lásku jistou!


Váhy - Vodnář: 

Neztrapněte se tím, že ho podezíráte z něčeho, co ho ani nenapadne. Když se vám podaří v jeho společnosti zbrzdit veškerou žárlivost, bude to vynikající!


Váhy - Ryby: 

V pondělí dopoledne, kdy je Luna v Raku, vás překvapí romantickým vyznáním. Vychutnejte si to a hlavně mu nezapomeňte říct, jak moc vás svými slovy potěšil.


Štír - Beran: 

Pokud usoudí, že ho někdo chce zkorumpovat, tlačte ho k tomu, aby to ihned nahlásil. Chtít se mu nebude, ale udělat to musí!


Štír - Býk: 

Jeho návrhy na vylepšení pracovních postupů budou přijaty s nadšením. Potíž je v tom, že za to sice sklidí spoustu chvály, ale navíc nedostane ani příslovečnou korunu.


Štír - Blíženci: 

V sobotu se s ním raději nehádejte. Na jeho straně stojí konjunkce Venuše s Uranem a vy byste se nakonec dozvěděli, že všechno je jen vaše vina.


Štír - Rak: 

Když říká, že jste jeho vzorem, budete skoro až dojatí. Dojetí vás však přejde ve chvíli, kdy zjistíte, že jeho uznání bylo jen předmluvou k žádosti, která se vám ani trochu nezamlouvá.


Štír - Lev: 

Když přijde s tím, že by rád napsal knížku, vyjádřete mu všestrannou podporu. V duchu si sice myslíte, že mu nadšení dlouho nevydrží, ale máte rozum a nahlas to neříkáte.


Štír - Panna: 

Udělejte mu radost a vezměte ho do jeho oblíbeného hobby marketu! Měli byste tam ale jet autem, protože to, co Panna nakoupí, do čtyř rukou prostě nepoberete.


Štír - Váhy: 

Když říká, že byste měli odhodit všechno a odstartovat nové začátky, není to takový nesmysl, jak se vám na první poslech zdá. Jde o nápad, který se vám časem bude líbit čím dál víc...


Štír - Štír: 

Když vás naštve, dejte mu to najevo. Potíž je v tom, že je tak sebestředný, že ho ani nenapadne, že by jeho slova někdo mohl brát vážně a dokonce se kvůli nim rozčilit.


Štír - Střelec: 

Logika vám vysvětluje, že to bude obtížný partner, ale srdce se nenechá přesvědčit. Pokud s ním vstoupíte do vztahu, uvědomte si, že jste se právě pustili do největšího dobrodružství svého života!


Štír - Kozoroh: 

Nezapomeňte se vůči němu pořádně vymezit! Pokud ho nepřesvědčíte, že máte právo na svá vlastní rozhodnutí, riskujete, že vám bude do života mluvit už napořád.


Štír - Vodnář: 

Patříte k lidem, kteří jsou do konfliktů i tam, kde by vůbec nemuseli. Potíž je s Vodnářem, který se konfliktům vyhýbá a jehož v tomto týdnu k hádce prostě nevyprovokujete.


Štír - Ryby: 

V neděli dbejte, aby se zbytečně neunavil. Když bude unavený, bude naštvaný - a když bude naštvaný, spolehlivě zničí veškerou večerní pohodu, na kterou jste se tak těšili...


Střelec - Beran: 

Vybarvuje se vám přímo před očima! Pokud jste měli až dosud pocit, že máte ve vašem vztahu navrch, nastal čas, abyste si přiznali, že je to tak trochu jinak.


Střelec - Býk: 

Člověka, který si na něj přijde stěžovat, můžete vyslechnout, ale to je tak to jediné, co pro něj můžete udělat. Váš Býk je tvrdohlavý a ani vy ho změnit nedokážete...


Střelec - Blíženci: 

Týden není nijak skvělý, ale víkend vám všechno vynahradí. Dokonce se dožijete chvíle, kdy váš miláček sám uzná, že pravdu máte vy a on se zmýlil.


Střelec - Rak: 

Přiznejte si, že pro vás znamená opravdu hodně - ale přesto si rozmyslete, než mu to řeknete. Rak po takové řeči okamžitě uslyší svatební zvony, zatímco vy byste s tím ještě rádi počkali.


Střelec - Lev: 

Nahlas mluví o tom, že k životu potřebuje jistotu. Nenechte se nachytat a vytrvale čekejte, s čím přijde v další etapě a co po vás vlastně bude chtít...


Střelec - Panna: 

O tom, že je svůj, víte už dlouho a nijak zásadně to neřešíte. V tomto týdnu však musíte zkonstatovat, že vás cpe někam, kam se vám vůbec nechce, což se vám ani trochu nezamlouvá...


Střelec - Váhy: 

Hlavně mu nedávejte nic, co by si byť jen se značnou dávkou fantazie mohl vyložit jako dobročinný dar. Váha má slabost pro prvotřídní dary a vy byste to měli respektovat...


Střelec - Štír: 

Úvahy o cestě do zámoří nabývají na obrátkách. Nechcete si užít a na podzim vyrazit do té části Ameriky, kde to díky zlátnoucím stromům vypadá jako na hodně kýčovitém obrázku?


Střelec - Střelec: 

Samota ve dvou je to jediné, co byste měli vyžadovat. Pokud se rodiče nabídnou, že pohlídají děti, upřímně jim poděkujte a začněte se těšit na víkend.


Střelec - Kozoroh: 

I Kozoroh může občas prožívat chvíle, kdy má hlavu v oblacích a kdy ho praktický život nezajímá. Nic mu neříkejte, ale nenápadně dohlédněte, aby neudělal chyby, které nejdou napravit.


Střelec - Vodnář: 

Jde o týden, který se neskutečně vleče. Na jeho konci je však víkend, v němž dokážete namíchat přátelství a vášně do opravdu chutného a navíc i kvalitního koktejlu.


Střelec - Ryby: 

Když vás pozve na schůzku, musíte tam jít. Až na místě samém zjistíte, že to, co po vás chce, je ryze praktické a o vztah se v žádném případě nejedná.


Kozoroh - Beran: 

K vašemu vztahu přistupujte kreativně. Kdybyste ho brali tak vážně jako dosud, museli byste rychle i vy sami zkonstatovat, že je to vlastně nuda...


Kozoroh - Býk: 

Během týdne se alespoň jednou pohádá na poště nebo na jiném úřadě. Nesnažte se ho zabrzdit! Tím, že se pohádá venku, si zachováte domácí pohodu a mír.


Kozoroh - Blíženci: 

Zkuste spolu vyrazit na koně! Vy nesázejte, ale pokud si chce vsadit Blíženec, nijak mu nebraňte. O víkendu mu totiž hvězdy garantují zvlášť šťastnou ruku!


Kozoroh - Rak: 

Rozčilovat se můžete, ale počítejte s tím, že to s vaším Rakem nepohne. Doby, kdy ho vaše nálady dokázaly vyděsit, jsou už hodně dávno pryč.


Kozoroh - Lev: 

K tomu, co bylo, se už nevracejte! U Lva něco takového naštěstí nehrozí, ale vy byste měli přestat trvat na tom, že chcete vysvětlovat něco, co se žádným způsobem vysvětlit nedá...


Kozoroh - Panna: 

Kromě toho, co na přelomu měsíce obvykle musíte platit, přibude ještě jedna nečekaná položka. Naštěstí jste oba hospodární a máte pro peníze kam sáhnout.


Kozoroh - Váhy: 

Na váš vkus je v poslední době až příliš aktivní. Neustále vám vysvětluje, že byste měli víc chodit mezi lidi, a necháte, že se vám do toho ani trochu nechce.


Kozoroh - Štír: 

Na zápasy a souboje s jeho ostatními ctiteli nemáte ani čas, ani sílu, ani nervy. Všechno zvážíte a rozhodnete se, že na něj a na jeho lásku nebudete stát frontu.


Kozoroh - Střelec: 

Z jeho strany jde o hodně chaotický vztah. Střelec vás sice ujišťuje, že vás miluje, ale chová se tak, abyste měli podložené důvody k pochybnostem.


Kozoroh - Kozoroh: 

Ve chvíli, kdy mu něco vytknete, se urazí. Pokusíte se mu to pak vysvětlit ještě jednou, nebo se stáhnete a dopřejete mu čas, v němž může dostat rozum?


Kozoroh - Vodnář: 

Na romantickou večeři ho nenalákáte. Můžete ji sice připravit, ale stejně to dopadne tak, že se s chutí nají, jídlo pochválí, ale pak se spokojeně přesune k televizi.


Kozoroh - Ryby: 

V jeho případě přísloví o dvojím vstoupení do jedné řeky neplatí. Ve chvíli, kdy Ryba projeví zájem, zapomenete na všechno, co vám provedla a co nejrychleji za ní poběžíte...


Vodnář - Beran: 

S údivem zjistíte, že bez vás nic nerozhodne, ani neudělá. Budete tím upřímně překvapení, protože dosud jste měli dojem, že ten rozhodnější z vašeho páru je právě on.


Vodnář - Býk: 

Když si z vás začne dělat legraci, ani náhodou se neurazíte. Naopak budete moc rádi, že znovu objevil svůj smysl pro humor a že ho jeho chmury definitivně opustily.


Vodnář - Blíženci: 

Než se v práci začne hádat, měl by si předem podrobně zjistit, o co se vlastně jedná. Možná pak pochopí, že boje s větrnými mlýny nejsou jeho silnou stránkou.


Vodnář - Rak: 

Přiznejte si, že vám silně leze na nervy! Rak je mistr v tom, že napoví a nedopoví - a vy k tomu, abyste mohli fungovat, zase potřebujete všechno ostré, jasné a jednoznačné.


Vodnář - Lev: 

Když ho chcete sbalit, musíte při tom být velice vynalézaví. Takových, jako vy, je víc - a vy se musíte chovat tak, aby pochopil, že jste jednička, o kterou by neměl přijít.


Vodnář - Panna: 

hlavně mu nemluvte do jeho rozhodnutí. Kdyby vás poslechl a jeho záměry pak nevyšly, zažili byste něco, proti čemu je tsunami v podstatě pohodová záležitost.


Vodnář - Váhy: 

O zásadních záležitostech s ním mluvte naplno a hlavně bez otálení. Nebude to sice dvakrát příjemné, ale kdyby mu to jiní řekli dřív, než vy, bylo by to podstatně horší.


Vodnář - Štír: 

Když vám říká, že máte víc štěstí, než si zasloužíte, má pravdu. Když mu ale řeknete, že vaše největší životní štěstí je přece on, celý se rozzáří a na to, že se původně chtěl hádat, zapomene.


Vodnář - Střelec: 

Jeho ctižádostivé plány jsou sice krásné, ale momentálně neproveditelné. Říkat mu to ale nemusíte, protože vás přes veškerou vaši snahu pomlouvat nebude.


Vodnář - Kozoroh: 

Bez hádky to nepůjde. Pokud nezvednete hlas, povede si Kozoroh neustále svou a to, co mu říkáte vy, přes veškerou vaši snahu a asertivitu poslouchat nebude.


Vodnář - Vodnář: 

Kromě jiného vás čeká společná návštěva dětského dne. Bude to náročné, ale zase vám bude jasné, že když jste ve zdraví přežili něco takového, zvládnete už všechno.


Vodnář - Ryby: 

Je vám sice blízký, ale občas se v jeho společnosti cítíte trochu nejistě. Zejména v pondělí dopoledne budete mít pocit, že vám vidí skoro až do žaludku!


Ryby - Beran: 

Využijte soboty, kdy je pod pozitivním vlivem trigonu mezi Sluncem a Jupiterem, a kdy se konečně dožijete chvíle, kdy vám bude opravdu soustředěně naslouchat.


Ryby - Býk: 

Vypadá to, že se žene do potíží. Pokud máte alespoň nějaký vliv na jeho finance, trvejte na tom, že veškeré transakce větší než nákup rohlíků odloží až na příští týden.


Ryby - Blíženci: 

Ve chvíli, kdy pochopíte, že si myslí, že může ovlivňovat váš život, se ozvěte nahlas a důrazně. Čím rychleji mu tuto myšlenku vyženete z hlavy, tím to bude lepší!


Ryby - Rak: 

Děje se spousta věcí, s nimiž jste nepočítali. I když jste se kdysi rozešli v silné nevůli, stanou se z vás teď kamarádi, kteří si vyjdou vstříc ve všem podstatném i nepodstatném.


Ryby - Lev: 

Společně objevíte spoustu zajímavých věcí. Přesto, že za většinou z nich stojíte vy, byste měli nechat Lvovi iluzi, že je to z valné části jeho zásluha...


Ryby - Panna: 

Pracovní jednání s Pannou vás vyloženě vyčerpá. Na rozdíl od vás má ve všem systém a její pracovní tempo je pro vás prostě nezvládnutelné.


Ryby - Váhy: 

Když dává najevo, že vám nevěří, nelámejte věc přes koleno. Dejte mu dost času, v němž zjistí, že vám může věřit, protože vy na rozdíl od jeho ostatních kamarádů umíte mlčet.


Ryby - Štír: 

Přijde s něčím, co vám vyrazí dech. Než dovolíte, aby tím začal děsit i zbytek rodiny, měli byste se obrátit na objektivní zdroje a zjistit, zda je to vůbec pravda.


Ryby - Střelec: 

Překvapuje vás svou zdrženlivostí. Až posléze zjistíte, že ve vás vidí svou pravou lásku, kterou konečně našel, a proto nechce nic uspěchat.


Ryby - Kozoroh: 

Když přijde s tím, že by si někdy moc rád zahrál ruletu, měli byste nad tím popřemýšlet. Pokud najdete v blízkosti svého bydliště vhodné kasino, můžete tam o víkendu vyrazit.


Ryby - Vodnář: 

Jeho šarm vás neokouzlí. Vodnář sice dělá všechno pro to, aby vás zaujal, ale vám jeho jednání připadá po všech stránkách přepálené a nadchnout se pro něj nedokážete.


Ryby - Ryby: 

Pokud se musíte domluvit na něčem opravdu důležitém, zkuste středu. Trigon mezi Merkurem a Plutem se postará, abyste se rozumně jak bavili, tak domluvili.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner