Týdenní partnerské horoskopy od 27.03.2017 do 03.04.2017

Beran - Beran: 

Marně přemýšlíte, co vás spolu drží. V tomto týdnu však zkonstatujete, že je to neobyčejně silné a že ani neuvažujete o tom, že byste svůj vztah mohli zrušit.


Beran - Býk: 

Láska na první pohled opravdu existuje. Netýká se sice vás dvou, ale citu, kterým oba najednou zaplanete ke zvířeti, které by bez vás nemělo ani jídlo, ani domov.Beran - Blíženci: 

Ve středu počítejte s jeho komunikativní náladou. Začne vám vysvětlovat, co udělal, a vy si opět potvrdíte, že jste díky němu ušetřili značnou finanční částku.


Beran - Rak: 

Nutí vás, abyste se naučili něco, čemu ani trochu nerozumíte a co se vám nelíbí. Kdybyste se však rozhodli, že se do toho zahryznete, byl by výsledek naprosto dokonalý!


Beran - Lev: 

Když vám řekne, že vám bude držet palce, moc upřímně to nemyslí. Ve skutečnosti by byl daleko spokojenější, kdybyste vy prohráli a on vás mohl utěšovat.


Beran - Panna: 

Když si nejste stoprocentně jistí, nemluvte. Kdyby se Panna o tom, co o ní povídáte, dozvěděla, mír mezi vámi by se rázem změnil ve skutečně nelítostný boj.


Beran - Váhy: 

Když mu nerozumíte, zeptejte se. Potíž je v tom, že vaše Váha není na podobné dotazy připravená a rozumnou odpověď vám přes veškerou snahu nedá.


Beran - Štír: 

Pokud usoudíte, že se vámi snaží manipulovat, máte pravdu. Bohužel si to uvědomíte až ve chvíli, kdy bude celá záležitost rozjetá natolik, že se vám z ní vystoupit nepodaří.


Beran - Střelec: 

Musíte mu pomáhat, i když máte svých vlastních záležitostí až nad hlavu. Naštěstí patří váš Střelec k lidem, kteří to dokážou ocenit a kteří ocení i vaši roli ve svém životě.


Beran - Kozoroh: 

Jeho koníčky s ním sdílet nemusíte. Když mu poskytnete dost času na jejich provozování a nebudete mu je zakazovat jako zbytečné plýtvání času, udělali jste pro něj dost.


Beran - Vodnář: 

Než si domluvíte rande, bude to náročná logistická záležitost. Pokud se vám to podaří, berte to jako dobré znamení pro celý váš další společný život.


Beran - Ryby: 

Kdy říká, že mu vadí samota, měli byste to vzít vážně. Kdybyste si na něj udělali víc času, ničemu byste tím neublížili, a vašemu vztahu byste tím výrazně prospěli.


Býk - Beran: 

Můžete ho sice milovat, ale nikdy mu do detailu neporozumíte. Důkladně si to uvědomte, a pokud usoudíte, že něco takového nepřekousnete, ze vztahu rychle vycouvejte.


Býk - Býk: 

Dosud jste ho brali jako nejlepšího kamaráda, ale teď je čas, abyste se posunuli dál. Využijte nedělního večera s jeho Lunou v Raku a pokuste se přátelství nahradit láskou.


Býk - Blíženci: 

Když se v psychicky náročné chvíli rozesměje, opravdu si z vás nedělá legraci. Kdyby se něco takového stalo, snažte se to přejít velkoryse a bez poznámek.


Býk - Rak: 

Neustále přemýšlí, jak porušovat pravidla. Ta domácí mu odpustíte, protože je vám jasné, že se občas posunout musí, ale porušení těch pracovních byste mu měli rozmluvit.


Býk - Lev: 

Než mu dáte nějaký jedlý dárek, měli byste si především udělat jasno v jeho chutích. Pro vás to zní sice nezvykle, ale on má opravdu jiné chuťové preference, než jsou ty vaše.


Býk - Panna: 

Když se už hodlá stresovat, je to jeho problém. Vy byste mu však měli dokázat vysvětlit, že vám na vašem vnitřním klidu záleží a že se stresovat nebudete.


Býk - Váhy: 

Jeho úvahy o tom, že byste letos mohli ještě jednou vyrazit na hory, musíte energicky zarazit. Vydali byste na to peníze, které budete brzy potřebovat na něco jiného.


Býk - Štír: 

K akci ho nemusíte nijak sáhodlouze přemlouvat. Stačí, když naznačíte, že chápete, že něco nezvládne, a uvidíte, jak rychle se jeho pracovní tempo změní k lepšímu!


Býk - Střelec: 

Když přijde s tím, že někam pojedete vlakem, berte to jako nabídku skvělého dobrodružství. Není se čeho bát, protože to nakonec dopadne podstatně lépe, než jste čekali.


Býk - Kozoroh: 

Jeho smysl pro humor vás vyloženě překvapí. Kozoroh, který si dokáže dělat legraci sám ze sebe, vám bude podstatně sympatičtější než ten dosavadní vážný zachmuřený partner.


Býk - Vodnář: 

Neustále si vám stěžuje na zdraví. Naštěstí máte dost rozumu a vysvětlíte mu, že vy mu sice můžete poradit, ale pro rozumnou a fundovanou radu si stejně musí zajít k lékaři.


Býk - Ryby: 

Veškerá jeho vystoupení před veřejností dopadnou skvěle. Ryba na sebe bude právem pyšná, a vy se po jejím boku ponesete jako její hrdý partner.


Blíženci - Beran: 

Nabídka knížek, která vám přistane v poště, pěkně pohne vaším rodinným rozpočtem. Oba jste sice nejdříve chtěli odolat, ale oběma se vám to nepodařilo.


Blíženci - Býk: 

Oba úspěšně omezujete množství jídla, které konzumujete. Oba s radostí konstatujete, že vypadáte podstatně lépe, než dříve, a moc se těšíte na pořádné jaro, kdy vám to bude slušet ještě víc.


Blíženci - Blíženci: 

V rámci péče o zdraví vyzkoušejte i nabízené alternativní metody. Pokud se po nich budete cítit lépe, můžete je po tomto týdnu do svého repertoáru zařadit natrvalo.


Blíženci - Rak: 

Pokud se kolem vás začne motat, zbystřete! Agentur, které mají otestovat věrnost partnerů, v poslední době přibývá - a váš Rak může být zaměstnancem jedné z nich.


Blíženci - Lev: 

O jeho láskách se s ním raději nebavte. Mohli byste se dozvědět, že některého vašeho předchůdce miloval víc, než vás - a to je něco, co by vám náladu opravdu nepovzneslo.


Blíženci - Panna: 

Kdyby svou energii alespoň občas věnoval vašemu vztahu, bylo by to skvělé. Panna se však naplno věnuje především práci, a vás bere jako něco, o čem se přemýšlet nemusí.


Blíženci - Váhy: 

Patří k lidem, kteří mají pocit, že jejich vkus je ten nejlepší. Když vám začne mluvit do toho, jak se oblékáte, musíte ho zarazit a vysvětlit mu, že o svém šatníku budete rozhodovat sami.


Blíženci - Štír: 

Trocha tance vám udělá vyloženě dobře. Kdybyste se domluvili, že v pátek nebo v sobotu vyrazíte na ples, kde si pořádně užijete, bylo by to vynikající.


Blíženci - Střelec: 

Když na něco nemáte, berte to jako fakt. Když si kvůli požadavkům svého Střelce půjčíte, je to sice láskyplné, ale rozhodně ne rozumné.


Blíženci - Kozoroh: 

Značné debaty mohou být ohledně žehlení. Zkuste navrhnout, že si můžete najít někoho, kdo vám je bude za drobný peníz žehlit - a vy se nebudete muset hádat.


Blíženci - Vodnář: 

Jeho vášeň pro jistý televizní seriál vás vyloženě dostává. Občas máte dokonce pocit, že společnosti filmových hrdinů dává přednost před tím, co mu nabízíte vy!


Blíženci - Ryby: 

Když vám říkají, že mu nemáte věřit, mávněte rukou. Ostatním možná vaše Rybka lhát mohla, ale ve vašem případě stačí, když se na ni podíváte, a hned je vám všechno jasné.


Rak - Beran: 

Značné potíže může mít s krkem. Když usoudí, že to je něco, co už sám nezvládne, a objedná se na nejbližší rehabilitaci, je to to nejlepší, co může udělat.


Rak - Býk: 

S chutí se vám pochlubí nejen tím, co dokázal sám, ale i tím, co zvládly jeho děti. Naštěstí patříte k lidem, kteří mu jeho úspěch přejí, a kteří se s ním upřímně radují.


Rak - Blíženci: 

Patří k lidem, kteří se ve zmatcích a chaosu vyloženě vyžívají. Pokud se ho však pokusí vnést do vašeho života, dokážete ho zastavit tak, aby pochopil, že se u vás nechytá.


Rak - Rak: 

Logické jednání od něj nečekejte. Naštěstí chápete, jak jeho myšlení pracuje, a dokážete zareagovat tak, aby to vašemu vztahu po všech stránkách prospělo.


Rak - Lev: 

Hlavně si od něj nenechte mluvit do života! Když se vybírá auto, kterým budete jezdit většinou vy, měli byste o značce a vybavení rozhodovat také jenom vy!


Rak - Panna: 

V pondělí se mu raději vyhýbejte obloukem. Jeho poznámky jsou sice vtipné, ale pokud je nasměruje na vás, nebudete vědět, zda se máte rozesmát, nebo zaslzet.


Rak - Váhy: 

Je nejvyšší čas, abyste si vyjasnili vzájemné vztahy. Pokud se necháte pasovat do role člověka, který se v ničem nevyzná, budete později jen těžko dokazovat, že pravda je někde jinde.


Rak - Štír: 

Když přijde s tím, že nechá své dosavadní práce a půjde někam, kde ho zaplatí lépe, podpořte ho. Jeho rozhodnutí přinese plody a oba na tom budete lépe.


Rak - Střelec: 

Na jeho rady nedejte. Když se Střelec rozhodne, že daně jsou až moc vysoké, a usoudí, že zaplatí méně, nic se mu nestane - ale vám by se podobná taktika silně vymstila.


Rak - Kozoroh: 

Než s ním někam vyrazíte, nastudujte si pravidla slušeného chování. Kozoroh o tom sice nahlas nemluví, ale podobným věcem věnuje značnou pozornost.


Rak - Vodnář: 

Jakmile dá najevo, že se ve vašem životě ocitl proto, aby vás vychoval, zarazte ho třeba i v půli věty. Pokud mu podobné jednání dovolíte, k předešlému jednání se už nevrátí.


Rak - Ryby: 

Seznámení s jeho příbuznými probíhá skvěle. V neděli večer se navíc dozvíte, že dojem, který jste na ně udělali, je opravdu vynikající a oni jsou vámi nadšení!


Lev - Beran: 

Jeho nedochvilnost vás opravdu rozčiluje. Zkuste na ni zareagovat tím, že na něj prostě nebudete čekat a půjdete domů, ale ani taková ostrá léčba zabrat nemusí...


Lev - Býk: 

Hádáte se kvůli jeho nejlepšímu kamarádovi. Zatímco vy máte dojem, že vám zbytečně mluví do života, Býk vnímá jeho rady jako ta nejlepší doporučení.


Lev - Blíženci: 

V jeho případě jde všechno rychle. Dokonce i lékaři usoudí, že spojí několik plánovaných zákroků jeden a tím vám i jemu ušetří čas, energii a hlavně nervy.


Lev - Rak: 

Patří k lidem, kteří zapomenou jen na to, na co zapomenout chtějí. Když v tomto týdnu přijde s tím, že zapomněli, můžete si být jistí, že to není nedopatření, ale úmysl.


Lev - Lev: 

Zatímco si ostatní stěžují na samotu, vy toužíte po klidných chvílích ve dvou. Naštěstí svá přání miláčkovi dokážete podat tak, že pochopí, že vám na tom opravdu záleží, a vaše přání splní.


Lev - Panna: 

Děti z tohoto znamení si musíte hlídat. Když to neuděláte, už ve středu zjistíte, že vám přerostly přes hlavu, a pochopíte, že tancujete, jak pískají...


Lev - Váhy: 

Z toho, že jste se v jedné Váze zklamali, si nic nedělejte. Ta, kterou vám do cesty přistrčí osud v tomto týdnu, vás za všechno to negativní velice účinně odškodní.


Lev - Štír: 

Pokud chcete váš vztah založit na rozumu, bude v tom problém. Vy sice říkáte, že se necháte řídit a vést rozumem, ale ve skutečnosti je to naprosto jinak.


Lev - Střelec: 

Úvahy o životě v zahraničí nabývají na obrátkách. Zatím jste o tom nechtěli ani slyšet, ale teď začínáte na nabídce svého Střelce hledat i lepší stránky.


Lev - Kozoroh: 

O víkendu ho nepoznáváte. Merkur se dostal do Býka a Kozoroh překypuje porozuměním, o kterém většinou v jeho případě nemůže být řeč.


Lev - Vodnář: 

Pokud se dostanete do problémů, s jeho pomocí nepočítejte. O tom, co prožíváte, nechce slyšet, a když si s ním budete o tom chtít sami promluvit, vždycky vám vysvětlí, že nemá čas.


Lev - Ryby: 

Hlavně ho moc nerozmazlujte. Ve chvíli, kdy pochopí, že pro něj uděláte skoro všechno, se přestane snažit a bez výčitek svědomí nechá řešení všech každodenních starostí na vás...


Panna - Beran: 

Jeho kontakty jsou vám na houby. Neustále vám vysvětluje, jak kvůli vám zapojí všechny známé a oni vám pomůžou - a když ho požádáte, aby to udělal, najednou přijde s tím, že to nějak nejde.


Panna - Býk: 

Vztah s ním vyžaduje především trpělivost. Jsou věci, které mu musíte vysvětlovat stále dokola a stejně máte pocit, že to tak zcela nepochopil.


Panna - Blíženci: 

Když začne mít zdravotní problémy, které přizná, neděste se, ale spíše se zamyslete. Je docela možné, že mu v podstatě nic není, ale svým jednáním vás jen prosí o pozornost.


Panna - Rak: 

Některé záležitosti dořešíte až ve chvíli, kdy už bude skoro pozdě. Tentokrát to ještě dokážete, ale oba byste si měli uvědomit, že příště takové štěstí mít nemusíte.


Panna - Lev: 

Vaše ctižádostivé plány vám rozmlouvá ne proto, že by vám nevěřil, ale proto, že má strach, abyste ho nepředčili a neodsunuli na druhé místo.


Panna - Panna: 

Starý přítel z tohoto znamení se opět ozve. Prožijete spolu docela hezký večer, ale když padne nabídka na společnou noc, s díky odmítnete.


Panna - Váhy: 

V provizorních podmínkách se cítí jako ryba ve vodě. Vy byste si však měli uvědomit, že vaše pohoda pramení mimo jiné z toho, že Váha na sebe vezme veškerou improvizaci a vám dopřeje klid.


Panna - Štír: 

V jeho společnosti se v poslední době necítíte moc svobodně. Máte pocit, že Štír kontroluje každé vaše slovo a to, co jste řekli, si navíc velice dobře pamatuje.


Panna - Střelec: 

Pokud čekáte, až něco skončí, je to zatím marné. I záležitosti, které se dosud vyvíjely skvěle, utkví v místě a vy budete muset čekat, až se znovu rozběhnou.


Panna - Kozoroh: 

Hlavně si nenechte namluvit, že si musíte vybírat mezi ním a svým nejlepším kamarádem. V tomto týdnu jim dokážete vysvětlit, že každý z nich má ve vašem životě nezastupitelné místo.


Panna - Vodnář: 

Právní záležitosti se konečně vyřeší. Nedopadne to sice přesně tak, jak jste si oba představovali i zasloužili, ale vy jste momentálně ve stavu, kdy nad tím dokážete mávnout rukou.


Panna - Ryby: 

Jeho představa zdravé výživy narazí na tu vaši. Pokud Ryba tvrdí, že ke své spokojenosti potřebuje něco, co vy považujete za nezdravé, zdržte se poznámek a pochutinu jí dopřejte.


Váhy - Beran: 

Věřte mu i ve chvíli, kdy vám říká něco, co se vám poslouchá opravdu nedobře. Pokud dokážete vzít jeho slova v potaz a taky se podle nich zařídit, litovat rozhodně nebudete.


Váhy - Býk: 

Spí daleko víc, než obvykle. Nekomentujte to, ale berte to jako přirozenou jarní únavu, s kterou se toho přes veškerou snahu moc dělat nedá.


Váhy - Blíženci: 

Když chce, abyste domluvili jeho skoro dospělým dětem, měli byste se této cti raději vzdát. Vždycky hrozí, že se potom s dětmi domluví a spolu s nimi vyrazí proti vám.


Váhy - Rak: 

Zaskočí vás svou rychlou reakcí na něco, s čím si vy nevíte rady. Když necháte v tomto týdnu Raka rozhodovat, ušetříte si spoustu zbytečných nervů a následujících starostí.


Váhy - Lev: 

Jeho názor byste měli nejen vyslechnout, ale taky byste se jím měli řídit. Zapomeňte na veškerá zklamání, která vám způsobil, a rozhodněte se, že podle jeho přání začnete znovu a jinak.


Váhy - Panna: 

Jeho nápady jsou vyloženě skvělé. Jejich realizace sice vyžaduje souladné nasazení sil vás obou, ale to přece dva tak skvělí lidé, jako jste vy, bez problémů zvládnou.


Váhy - Váhy: 

Hlavně se nebojte toho, co bude. Jde o týden, kdy hvězdy garantují, že se budete rozhodovat rychle a dobře - a je jen na vás, zda jejich energie dokážete využít.


Váhy - Štír: 

Počítejte s tím, že se vám začne plést do života. Dokud ovlivňuje jen vás, dokážete to zvládnout, ale ve chvíli, kdy začne působit i na vaše děti, se ozvete důrazně a nahlas.


Váhy - Střelec: 

Pokud jste sami, počítejte s tím, že už dlouho nebudete. Střelec využije Merkura ve svém sektoru romantických lásek a sbalí vás tak rychle, že budete jenom koukat.


Váhy - Kozoroh: 

Když vám svůj úlet začne vysvětlovat s tím, že to myslí dobře, měli byste zpozornět. S podobnými situacemi máte zkušenosti a víte, že to většinou dopadne jinak, než chtěl.


Váhy - Vodnář: 

Jeho intuici nepodceňujte. Když vám řekne, že byste měli být v jisté situaci opatrní, nedělejte si legraci, ale jeho slova vezměte tak vážně, jak si zaslouží.


Váhy - Ryby: 

Neustále mu radíte, co by měl podle vašeho názoru dělat. Nebylo by pro něj i pro vás jednodušší, kdybyste ho nechali volně dýchat a nechali ho, aby se rozhodoval sám?


Štír - Beran: 

Navrhne zábavu, na kterou nemáte náladu. Naštěstí ale chápete, že mu na tom záleží, a rozhodnete se, že pro tentokrát ze svých požadavků ustoupíte.


Štír - Býk: 

Na bouřlivé city to sice nevypadá, ale stabilní a rozumný vztah by z toho být mohl. Vy jste s takovou podobnou vzájemných relací velice spokojení, ale u Býka to není tak jisté.


Štír - Blíženci: 

To, co se mezi vámi děje, rozhodně není krize. Občas se sice pohádáte, ale přesto byste svého Blížence za nic na světě nevyměnili.


Štír - Rak: 

Má pocit, že se zdaleka nevěnujete tak, jak by si zasloužil. Vy mu sice nahlas a energicky oponujete, ale přesto byste měli přemýšlet, zda náhodou nemá pravdu.


Štír - Lev: 

Občas máte pocit, že ho má vaše rodina ráda víc, než vás. O víkendu dokonce nevydržíte, a jejich chování jim dost ostře vytknete.


Štír - Panna: 

Když něco nevíte, zeptejte se své Panny. Opět se ukáže, že spoustu věcí ví, a o těch, které zatím nezdá, dokáže zjistit i velmi podrobné informace.


Štír - Váhy: 

Nenápadně prohlédněte ledničku a vyhoďte všechny prošlé potraviny. Pokud byste to nechali na miláčkovi, bude z toho zbytečná scéna s neskutečným kraválem.


Štír - Štír: 

Musíte mu připomenout sliby, které vám dal, a které zatím neplní. Nebude to příjemné, ale kdybyste nechali záležitost otevřenou, bude to ještě horší.


Štír - Střelec: 

Veškeré námitky, které máte vůči jeho jednání, podejte tak, aby viděl, že to myslíte vážně. Pokud se vaše slova pokusí obrátit v žert, musíte ho energicky zarazit!


Štír - Kozoroh: 

S Kozorohem se diplomaticky nedomluvíte. Je potřeba, abyste mu všechno řekli na rovinu a hlavně tak, aby pochopil, že to, co říkáte, myslíte taky vážně.


Štír - Vodnář: 

S jeho rodiči to máte opravdu těžké. Vodnáře to, co mu říkají, skoro nezajímá, a vám je jasné, že veškerou svou pozornost upřou na vás.


Štír - Ryby: 

Opravdu nevidíte důvod, proč se tvářit, jako by vám jeho jednání vůbec nevadilo. Kdybyste se dokázali ozvat, vašemu vztahu by to velice prospělo.


Střelec - Beran: 

O tom, že by vás mohl podvádět, vůbec neuvažuje. Pokud ho z toho obviníte, v lepším případě se naštve a v horším urazí a dlouho vám to neodpustí.


Střelec - Býk: 

Podmínky, které jsou podle jeho názoru garancí šťastného vztahu, dodržovat nehodláte. Sdělte mu to tak, aby pochopil, že v žádném případě nežertujete!


Střelec - Blíženci: 

Jde o týden, kdy z oslav nevyjdete. Potíž není v tom, že byste po nich byli unavení, ale v dárcích, které se od vás očekávají, a které vám udělají v peněžence průvan.


Střelec - Rak: 

Když začne vrčet, že nejste pořád doma, měli byste se zamyslet. Rak momentálně není v rozmaru, a pokud mu dovolíte, aby začal vyčítat, bude po domácí pohodě veta.


Střelec - Lev: 

V práci přijdou problémy ze strany, odkud je nečekal. Naštěstí se může opřít o to, co zatím dokázal, takže se o místo ani o plat bát nemusí.


Střelec - Panna: 

Za to, že se vám do ničeho nechce, se nestyďte. Před svou Pannou to však raději nahlas neříkejte, protože by jedovatým poznámkám nebylo konce.


Střelec - Váhy: 

Neustále mění pravidla, která jste si kdysi spolu nastavili. Zatím jste nad tím mávli rukou, ale v tomto týdnu se stane něco, co vás donutí, abyste ostře zareagovali.


Střelec - Štír: 

Jde o týden, kdy by se neměl moc parádit. Pokud jeho nadřízený usoudí, že si dopřává víc, než je zdrávo, bude to mít negativní dopad na výši jeho odměn.


Střelec - Střelec: 

S partnerem z tohoto znamení to vypadá na hádky. Naštěstí se oba můžete hádat v práci tak, že se domů vrátíte naprosto vyčerpaní a o podobné zábavy nebudete mít zájem.


Střelec - Kozoroh: 

Neustále vám radí, co máte dělat. Pusu mu spolehlivě zavřete tím, že přehodíte výhybku a hned ráno začnete rady se stejnou intenzitou rozdávat vy!


Střelec - Vodnář: 

Představa, že byste spolu někam jeli, vás neobyčejně láká. Zkuste mu navrhnout společné Velikonoce a uvidíte, co z toho vzejde.


Střelec - Ryby: 

Než se začnete rozčilovat, dejte s ním rozumnou řeč. Následně zjistíte, že se rozčilovat nemusíte, protože všechno je v tom nejlepším pořádku.


Kozoroh - Beran: 

Z dlouho plánované schůzky nic nebude. Vy si pak můžete vybrat, zda to vzdáte, nebo zda zatnete zuby a vymyslíte další termín, který snad konečně vyjde.


Kozoroh - Býk: 

Občas vám připadá, že šetří až moc. V tomto týdnu se role obrátí, protože vy ho budete přemlouvat, ať si trochu dopřeje, a on vám bude vysvětlovat, že to nepotřebuje.


Kozoroh - Blíženci: 

Hlavně se mu zbytečně nesvěřujte. Blíženec má momentálně bujnou fantazii, a to, co je pro vás lehce zvládnutelná nepříjemnost, vnímá jako tragédii století.


Kozoroh - Rak: 

Jeho únavu berte jako fakt, s nímž nic nenaděláte. Kdybyste si oba dokázali naplánovat odpočinkový víkend, kdy nebudete nic dělat, situace by se zásadně vylepšila.


Kozoroh - Lev: 

Když se pohádáte, natáhněte ruku ke smíru jako první. Lev bude tak překvapený, že v další debatě dokonce sám přizná, že by se měl vlastně omlouvat on, protože pravdu jste měli vy.


Kozoroh - Panna: 

Atmosféra, která mezi vámi panuje, je naprosto skvělá. Konečně máte pocit, že vás nepojí jen povinnosti a závazky, ale že mezi vámi konečně vznikla láska.


Kozoroh - Váhy: 

Hlavně si na víkend naplánujte úklid půdy nebo sklepa. Do práce byste se dali, ale akce by skončila ve chvíli, kdy byste se pohádali o něco, co vy chcete vyhodit, zatímco Váha to chce nechat.


Kozoroh - Štír: 

Neztrácejte čas ani energii tím, že budete všechno, co se vás dvou týká, logicky vysvětlovat. Když pochopíte, že jsou věci, které je lepší nechat otevřené, bude to super.


Kozoroh - Střelec: 

Když usoudí, že si koupí novou navigaci, vyjádřete souhlas. V opačném případě riskujete bloudění, kterým vám bude dokazovat, že si nevymýšlí a že ji opravdu potřebuje.


Kozoroh - Kozoroh: 

Nechte se navzájem volně dýchat. Když pochopíte, že toho máte oba v práci až nad hlavu, a dojde vám, že doma oba potřebujete především ticho a klid, bude to skvělé.


Kozoroh - Vodnář: 

Hlavně se spolu před kamarády nehádejte. Vy sami byste podobným sporem nic nevyřešili, a kamarádům byste zadarmo poskytli opravdu kvalitní kabaret.


Kozoroh - Ryby: 

Opravdu ho nemusíte podezírat ze všeho nejhoršího. To, že jste si kdysi s jednou Rybou nesedli, ještě neznamená, že to s ním musí dopadnout stejně.


Vodnář - Beran: 

Hlavně nepočítejte s tím, že všechno půjde hladce. Ve čtvrtek se ke slovu dostane kvadratura Jupitera s Plutem a přinese překvapení opravdu nečekaná...


Vodnář - Býk: 

Jako partner se projevuje tak trochu nerozumně. Neustále na vás tlačí a nedokáže pochopit, že jde o taktiku, která žene vaši dobrou vůli a tím i váš vztah do záhuby.


Vodnář - Blíženci: 

Dárky, které vám dává, vám vyrazí dech. Nejde ani tak o jejich cenu, ale o to, že dokazují, že vás má přečtené tak, jak vás dosud nikdo přečtené neměl.


Vodnář - Rak: 

V pátek večer, kdy se Merkur dostane do Raka, očekávejte projev. Naštěstí Rak neřekne nic, co byste nevěděli a na co byste nedokázali správně a přiměřeně zareagovat.


Vodnář - Lev: 

Když přijde s tím, že byste si jeden od druhého měli odpočinout, protože to zvýší vaši vzájemnou atraktivitu, zavětřete. Opravdu si to myslí, nebo je za tím něco naprosto jiného?


Vodnář - Panna: 

podezírat ho nemusíte, ale lehce pod kontrolou byste ho mít měli. Momentálně Panna patří k lidem, kteří absenci žárlivosti vnímají jako nedostatek lásky...


Vodnář - Váhy: 

Váš vztah zajímá spoustu lidí. Nechápou, jak se dva tak rozdílní lidé dokázali jeden druhému přizpůsobit, a přiznají, že by to chtěli zvládnout taky tak.


Vodnář - Štír: 

O nějakou svobodu nestojí. Pokud zjistí, že by měl jít někam sám, buď vás bude přesvědčovat tak dlouho, až vás vytáhne s sebou, nebo se rozhodne, že s vámi zůstane doma.


Vodnář - Střelec: 

Všechno, co máte v plánu, dopadne jinak, než jste čekali. Nejdříve budete překvapení, pak nadšení a následně se budete vším, co se děje, trochu ironicky bavit.


Vodnář - Kozoroh: 

V jeho případě přijdete k hotovému, což je i není dobře. Se zařizováním bytu nebudete mít sice žádné starosti, ale zase přijdete o radost z práce na společném bydlení.


Vodnář - Vodnář: 

Hlavně neříkejte, že váš vztah potřebuje zkoušku. Je pevný, a když ho nebudete vystavovat zbytečnému tlaku, bude pevný a neohrozitelný ještě hodně dlouho.


Vodnář - Ryby: 

Když říká, že vám bude oporou, neusmívejte se. Ryba je sice zdánlivě slabá, ale pro lidi, které miluje, je schopna udělat podstatně víc, než ti, co jsou zdánlivě o hodně silnější.


Ryby - Beran: 

Jeho kroky jsou opravdu nepromyšlené. Můžete ho na to sice upozorňovat, ale když zjistíte, že to nezabírá, nezbude, než abyste mávli rukou a všechno nechali běžet.


Ryby - Býk: 

Úvahy o koupi chalupy nabírají na obrátkách. Pokud vám v tomto týdnu něco zajímavého padne do oka, neváhejte a jeďte se na to podívat!


Ryby - Blíženci: 

Události, které se dosud vlekly, nabírají na obrátkách. Na jedné straně je to stres, ale na druhé jste rádi, že se tížívá věc konečně blíží ke konci.


Ryby - Rak: 

Bojujete s jeho rodinou. Jeho blízcí mají dojem, že je jeho přítomnost ve vašem životě pro vás výjimečné štěstí, za kterou pořád nejste dostatečně vděčný.


Ryby - Lev: 

Jeho stresy na sebe nepřetahujte. Navíc to vůbec není potřeba, protože váš Lev jako obvykle dělá z komára velblouda a stresuje se i tím, co za to vůbec nestojí.


Ryby - Panna: 

Neustále mluví o tom, že vás má rád, což je v pořádku. Následně vás však začne přesvědčovat, že ho máte poslouchat, což už tak úplně v pořádku není...


Ryby - Váhy: 

Jeho a váš vkus se v tomto týdnu nesejdou. Pokud se nechcete zcela zbytečně pohádat, bude dobře, když vyrazíte do kina nebo do divadla každý zvlášť.


Ryby - Štír: 

Občas na něj musíte dohlédnout. Štír se sice chlubí svou samostatností, ale pokud na něj nedohlédnete, své léky si pravidelně brát prostě nedokáže.


Ryby - Střelec: 

Jeho kouzlo osobnosti vás dostane. Kolem vás se sice točí spousta jiných lidí, ale když je srovnáte se Střelcem, působí na vás poněkud nudně a bezbarvě...


Ryby - Kozoroh: 

To, co se dozvíte o jeho minulosti, je opravdu nedůležité. Čím méně o tom budete teď i v budoucnu přemýšlet, tím to pro vás bude lepší...


Ryby - Vodnář: 

Se svými pochybnosti se mu nesvěřujte. Mohli byste se dozvědět, že zbytečně děláte z komára velblouda, což by vám náladu moc nevylepšilo.


Ryby - Ryby: 

Než se rozhodnete, že mu ustoupíte, měli byste chvíli přemýšlet. Na první pohled to sice vypadá jako dobrý nápad, ale do vašeho vztahu to vnáší komplikace, které opravdu nepotřebujete.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner