Týdenní partnerské horoskopy od 20.11.2017 do 27.11.2017

Beran - Beran: 

Opravdu mu chcete dávat další už několikátou šanci? Když počkáte do středy, kdy vám Slunce ze Střelce dodá sebevědomí, dojde vám, že to opravdu nemáte zapotřebí.


Beran - Býk: 

To, co mu řeknete, nejenom poslouchá, ale dokonce o tom i důkladně přemýšlí. Obvykle to nemíváte ve zvyku, ale tentokrát nezbude, než abyste přemýšleli nad každým svým slovem.Beran - Blíženci: 

O tom, že umí ranit slovem, víte svoje. Když to dělá jiným, bude to docela zábavné, ale když to vyzkouší na vás, budete nejdříve překvapení a potom smutní.


Beran - Rak: 

Občas máte pocit, že se předem staví do role poraženého. Pokuste se mu vysvětlit, že to, zda v životě uspěje, nebo ne, záleží opravdu jenom na něm.


Beran - Lev: 

Záleží vám na něm podstatně víc, než byste si chtěli přiznat. Naštěstí pochopil, že pro to, aby získal vaši lásku, musí taky něco dělat, a hned na tom začal i pracovat.


Beran - Panna: 

Nápady, které má, jsou sice krásné, ale jejich realizace je náročná. Zásadní životní změny, které za nimi jdou, se týkají vás obou a vy musíte je uskutečnit vy oba.


Beran - Váhy: 

Trvejte na tom, aby mluvil jasně a srozumitelně. Hlavně nedovolte, aby utekl do světa svých oblíbených náznaků, které si můžete vyložit v podstatě tak, jak chcete.


Beran - Štír: 

To, že si vás dostatečně neváží, je opravdu jen omyl. Váš Štír velice dobře ví, co ve vás má. To, že vám to dává najevo, je důsledek ostýchavosti, kterou projevuje ve vztahu k lidem, jež bere vážně.


Beran - Střelec: 

Hlavně nezapomeňte na oslavu jeho narozenin! Váš Střelec sice nahlas tvrdí, že to pro něj není ani trochu důležité, ale realita je naprosto jiná.


Beran - Kozoroh: 

Toho dobrého je v něm podstatně víc, než byste řekli. Je ale potřeba, abyste překonali jeho tvrdou slupku a propracovali se k jeho nepochybně zlatému jádru.


Beran - Vodnář: 

Zajímavý bude zejména v pátek a v sobotu. Luna prochází jeho znamením a vy si uvědomujete, proč jste se do něj kdysi dávno zamilovali tak, že jste kvůli němu změnili celý svůj život.


Beran - Ryby: 

V neděli po něm raději nic nechtějte. Pokusit se o to sice můžete, ale s tím, že by to proběhlo v klidu a že by nepadly nějaké zbytečné komentáře, raději nepočítejte.


Býk - Beran: 

Nákup adventních kalendářů a podobných dobrot raději odložte. Kdyby je Beran našel, asi by nevydržel a ochutnal, a vy byste byly zbytečně naštvaní.


Býk - Býk: 

S pracovní konkurencí by raději neměl bojovat. Bude lepší, když začne přemýšlet nad novou prací, kde by ho podobné negativní jevy neohrožovaly.


Býk - Blíženci: 

Na to, že vám slíbí něco zadarmo (nebo téměř zadarmo) nesmíte skočit. Když si v klidu sednete a všechno propočítáte, zjistíte, že byste sumárně platili daleko víc, kdybyste ti to řádně koupili.


Býk - Rak: 

Setkání s přáteli naplánujte na neděli. Luna bude v Rybách a vy si společnost lidí stejné krevní skupiny pořádně užijete. Navíc to bude velice inspirativní akce!


Býk - Lev: 

Občas máte dojem, že se mu nedá věřit. Týká se to hlavně pondělí a úterý. Slunce je ještě ve Štíru a on mění své názory tak, jak se mu to zrovna hodí. Vám se to nelíbí, ale nic s tím neuděláte.


Býk - Panna: 

Náročné to bude zejména ve středu. Váš miláček je pod vlivem stacionárního Neptuna a popírá i to, na čem jste se už dávno domluvil a s čím jste napevno počítali.


Býk - Váhy: 

Hlavně si neslibujte, že si po posledním zklamání s nikým nic nezačnete. Váha, která se kolem vás začala motat, si zaslouží, abyste své rozhodnutí ještě promysleli a přehodnotili.


Býk - Štír: 

To, co vám říká, moc neprožívejte. Štír má momentálně sklon nejdříve mluvit víc, než je zdrávo, a pak vám vysvětlovat, že to tak nemyslel, nebo vás obviňovat, že jste ho špatně pochopili.


Býk - Střelec: 

Dobývat si ho musíte systémem krok za krokem. Střelec je sice obvykle hodně netrpělivý, ale v týdnu, kdy je pod pozitivním vlivem sextilu mezi Venuší a Saturnem, je všechno jinak...


Býk - Kozoroh: 

Když se rozhodne, že si udělá radost, půjdete do kolen. Kozoroh si sice dělá radost málokdy, ale když se pro to rozhodne, můžete si být jisti, že to vaše úspory řádně provětrá.


Býk - Vodnář: 

O radost se vám postarají ztracené klíče nebo něco podobného. K jeho velkému překvapení je nakonec objevíte na místě, které jste prohledali minimálně třikrát a kde rozhodně nebyly.


Býk - Ryby: 

Konečně vás čeká jeden příjemný nerušený víkend! Pracovní pohotovost nebo něco podobně nepříjemného odpadne a vy se můžete těšit na dny, kdy se budete věnovat jen jeden druhému.


Blíženci - Beran: 

Oba najednou začínáte uvažovat o soužití nebo svatbě. Pro oba je to překvapení, protože jste s ničím takovým nepočítali a o takové možnosti jste dosud vůbec neuvažovali.


Blíženci - Býk: 

Soustřeďte se na to, co vám říká. Vám sice může připadat, že nepříliš vhodně žertuje, ale on svá slova myslí vážně. O tom, že byste o nich pochybovali, nemůže být řeč.


Blíženci - Blíženci: 

O tom, co k vám cítí, si raději nepovídejte. Jeho city jsou sice upřímné, ale podává vám je způsobem, který by každého jiného buď urazil nebo naštval.


Blíženci - Rak: 

V pondělí a v úterý to s ním ještě jde, ale už ve středu přijde zlom. Rak se podívá do kalendáře, zjistí, že se listopad blíží pomalu ke konci a začne tak trochu vyšilovat.


Blíženci - Lev: 

Dost práce budete mít s internetovým bankovnictvím. Než s ním začnete pracovat, raději vyhoďte Lva za dveře. Jen by vás znervózňoval a vy byste dělali zbytečné chyby.


Blíženci - Panna: 

O tom, že vás neustále kontroluje, víte své. V tomto týdnu to však přehání tak, že nevydržíte, a jeho jednání dost jedovatě okomentujete.


Blíženci - Váhy: 

Z toho, že se vám aktuálně ve vztahu nedaří, nedělejte drama. Ve středu se Slunce přesune do Střelce, vy se přestanete hádat o peníze a mezi vás se vrátí pohoda a klid.


Blíženci - Štír: 

Je potřeba, abyste se semkli proti společným protivníkům. Naštěstí chápete, že jsou chvíle, kdy se nic jiného dělat nedá, a na společném postupu se domluvíte.


Blíženci - Střelec: 

Opět se přesvědčíte, že nejkratší cesta nemusí být vždycky nejrychlejší. Čas, který věnujete přípravě svých záměrů, neztratíte, ale naopak získáte.


Blíženci - Kozoroh: 

Moc rád by prožil nějaký večer splněných přání. Vy mu sice nic takového dopřát nemůžete, ale alespoň jedno mrňavé přáníčko byste mu přece jen splnit mohli...


Blíženci - Vodnář: 

Potíže nemáte s jeho žárlivostí, ale se žárlivostí lidí, kterým vadí a překáží váš vztah. Vy sami je vážně naštěstí neberete, ale než to vysvětlíte svému Vodnáři, bude to přece jen chvíli trvat.


Blíženci - Ryby: 

Kdybyste se ho zeptali, zjistili byste, že jste ho okouzlili především svým smyslet pro humor. Snažte se ho neztratit, protože právě váš smysl pro humor je to, co vás drží pohromadě.


Rak - Beran: 

To, že jste ho získali, vás sice potěšilo - ale to bylo asi tak všechno. Během tohoto týdne zjistíte, že spíš přemýšlíte, jak se ho zbavit, a dochází vám, že to lehké nebude.


Rak - Býk: 

Hlavně v něm nehledejte svůj ideál. Dalo by to spoustu práce a nakonec byste stejně zjistili, že jen klamal tělem a v reálu má k ideálu hodně daleko.


Rak - Blíženci: 

Hlavně se mu nehrabejte v jeho osobním archívu! Zaprvé byste tam nic zajímavého nenašli a zadruhé byste tím svého Blížence opravdu naštvali.


Rak - Rak: 

Cesta k jeho srdci opravdu vede žaludkem. Když už opravdu nevíte, kudy kam, kupte krabičku nějakých opravdu dobrých dortů a večer je doneste domů.


Rak - Lev: 

Samotu neberete jako něco negativního, ale naopak ji vnímáte velice pozitivně. Konečně nemusíte řešit to, co chce Lev, a můžete se věnovat tomu, co chcete vy.


Rak - Panna: 

Nemáte si komu postěžovat. Každý včetně vašich kamarádů vnímá váš vztah jako ideální, a nechápe, že v reálu to taková hitparáda není a bohužel ani nikdy nebyla.


Rak - Váhy: 

Když vám začne vysvětlovat, že hledá ideálního partnera, utíkejte co nejrychleji a co nejdále. Kromě jizvy na srdci a dalšího zklamání by ve vašem životě nic nezanechal.


Rak - Štír: 

Hlavně si nenechte namluvit, že s ním budou samé potíže. Jeho dosavadní partneři ho sice hodnotí jako obtížného člověka, ale vy si rozumíte na první pohled a je to čím dál lepší.


Rak - Střelec: 

Patří k lidem, kteří vás dovedou upoutat tak, že zapomenete na celý svět. Zatím je vám v tomto stavu moc dobře - a tím, co přinese budoucnost, se nezabýváte.


Rak - Kozoroh: 

Je vám s ním dobře, ale kdyby vám nechal kus osobní samostatnosti, bylo by vám ještě lépe. To, co všechno důležité i nedůležité rozhoduje Kozoroh, se vám ani trochu nelíbí.


Rak - Vodnář: 

Překonávání překážek je to, co ho baví nejvíc. Opravdu byste se měli zamyslet, zda by nebylo dobře, kdyby měl i ve vztahu k vám pocit, že nějaká ta překážka existuje.


Rak - Ryby: 

Udělá dobře, když se na okolní svět podívá jinýma očima. Když to neudělá, riskuje v úterý stav, kdy přehlédne opravdu velké štěstí jen proto, že přijde v jiné podobě, než ho čekal.


Lev - Beran: 

Je potřeba, abyste se připravili na boj. Jeho ostatním ctitelům musíte vysvětlit, že jste ho viděli jako první a že si ho sebrat nenecháte.


Lev - Býk: 

Problémy, které aktuálně řešíte, mají docela přijatelné východisko. Je jen potřeba, abyste si uvědomili, že to sami nezvládnete, a požádali někoho důvěryhodného o intervenci.


Lev - Blíženci: 

Jeho přelétavosti se bát nemusíte. V případě jeho předešlých vztahů to možná platilo, ale v tom, co se týká vás, je stabilita a vytrvalost sama...


Lev - Rak: 

Do toho, co prožívá, se nepleťte. Jakmile začne mít pocit, že jeho emoce neberete dostatečně vážně, opravdu se na vás naštve a řekne vám spoustu nepříjemných věcí.


Lev - Lev: 

Skvělé bude zejména pondělí. Luna je ve Střelci a vy budete mít zase jednou čas a chuť mluvit nejen o praktických záležitostech, ale i o tom, co k sobě cítíte.


Lev - Panna: 

Máte šanci na vztahový restart. Musíte to ale vysvětlit své Panně. Ta má pocit, že si jenom vymýšlíte, protože nic takového vlastně ani nepotřebujete.


Lev - Váhy: 

To, že prožije nějaký životní karambol, vezměte na vědomí, ale pak se o tom už nebavte. Když bude chtít, seznámí vás s tím, co se stalo, do nejmenších podrobností sám.


Lev - Štír: 

V pátek a v sobotu, kdy je Luna ve Vodnáři, to s ním nebude lehké. Neustále si bude vymýšlet něco, co se mu na vás nelíbí, a vy nebudete vědět, jak na to správně reagovat.


Lev - Střelec: 

To, že je hodně dlouho single, by ve vás mělo zapálit varovný signál. Když s ním přijdete do bližšího kontaktu, velice rychle zjistíte, proč to tak je a přestanete se divit.


Lev - Kozoroh: 

V pondělí a v úterý jede naplno. Ve druhé polovině týdne pak hrozí, že si jeho unavené tělo řekne důrazně o odpočinek a jemu bude tak, že bude muset zalézt do postele a důkladně si odpočinout.


Lev - Vodnář: 

Jeho energické pokyny vyslechněte, ale držte si své tempo. Bude to podstatně lepší, než kdybyste se nechali popohánět a dělali tak zbytečné chyby.


Lev - Ryby: 

Důvody svých nezdarů mu vysvětlovat nemusíte. Stručně jim sdělte, co se stalo, a jasně dejte najevo, že to dál už rozebírat nechcete a taky nebudete.


Panna - Beran: 

Šance na nové začátky jsou pravděpodobnější, než jste si mysleli. Je jen potřeba, abyste dali svému Beranovi najevo, že o něco takového vůbec stojíte.


Panna - Býk: 

Snažit se o něj můžete, ale vypadá to, že to stejně k ničemu nebude. Býk je zamilovaný do někoho jiného, a vás vnímá v nejlepším případě jen jako hodně dobrého kamaráda.


Panna - Blíženci: 

Vypadá to, že si zatím vůbec neuvědomuje hloubku situace, ve které se ocitl. Můžete se mu to pokusit vysvětlit, ale dozvíte se, že jen zbytečně přeháníte, protože všechno je přece v pořádku.


Panna - Rak: 

To, že se mu něco nedaří, ještě neznamená, že si na vás může otevírat pusu. On v tomto ohledu sice jisté pokusy učinit může, ale vy byste ho měli co nejrychleji zarazit.


Panna - Lev: 

O tom, že by ve vašem páru byl ten dominantní, může leda tak snít. Vy si své potřeby prosazujete sice nenápadně, ale tak, aby o nich musel přemýšlet, i když se mu původně vůbec nechtělo.


Panna - Panna: 

S prodejem nemovitostí si oba užijete. Naštěstí si dokážete úkoly rozdělit tak, abyste měli pod kontrolou všechno, co je důležité a v čem by se dala udělat chyba.


Panna - Váhy: 

Než si všechno vysvětlíte, bude to běh na dlouhou trať. Naštěstí oba chcete, aby se věci hnuly kupředu, a oba se v tomto směru budete opravdu snažit.


Panna - Štír: 

Jeho žárlivost neřešte. Máte s ní své zkušenosti a víte, že se ovlivnit nedá. Můžete však přijít na to, že vás nebaví a že byste raději šli někam, kde se k vám budou chovat slušněji.


Panna - Střelec: 

Rozhodnutí, k nimž jste dospěli, neměňte, ani kdyby vás opravdu prosil. Vy jste ke svým závěrům dospěli po zralé úvaze, zatímco on o tom, co se skutečně děje, nemá ani tušení.


Panna - Kozoroh: 

Nezdá se vám, že by si váš vztah zasloužil trochu čerstvého vzduchu? Možná by bylo dobré, kdybyste si na víkend naplánovali akci, která vás osvěží jak na těle, tak na duchu.


Panna - Vodnář: 

Točí se kolem vás tak, že by to, o co mu jde, došlo i podstatně hloupějšímu člověku, než jste vy. Vy se však tváříte nechápavě. Je vám jasné, že jeho naděje musíte zklamat, a vůbec se vám do toho nechce.


Panna - Ryby: 

To, že před vašima očima flirtuje s někým, kdo vám svou kvalitou nesahá ani ke kotníkům, vás nesmí vyvést z míry. Ryba doufá, že vás tím naštve a vy si slibujete, že se jí to nepodaří.


Váhy - Beran: 

Hlavně se jím nenechte zastrašit nebo vyvést z míry. Beran sice dává najevo, že je na tom po všech stránkách podstatně lépe, než vy, ale ve skutečnosti sebedůvěru spíše předstírá, než aby ji měl.


Váhy - Býk: 

S tím, že si chce povídat, přijde v tu nejméně vhodnou dobu. Změkčete situaci tím, že mu slíbíte, že si s ním promluvíte opravdu brzy a pak na něj budete mít hodně času.


Váhy - Blíženci: 

Představa člověka, který vám vytvoří příjemný domov plný tepla, se vám s ním nenaplní. Blíženec dává přednost svobodě a vám nezbude, než abyste se s tím co nejrychleji smířili.


Váhy - Rak: 

Pohádat se můžete, ale smířit se musíte. Rakovi i vám dojde, že vás hádka a z ní vyplývající mlčení zároveň připravují o příjemné chvíle, které spolu prožíváte, což by byla škoda...


Váhy - Lev: 

Tím, že jste si ho vybrali, vyrazíte spoustě lidí dech. Měli pocit, že Lev se nikdy neusadí, a teď se na vaše společné začátky dívají se směsí závisti a podivení.


Váhy - Panna: 

Pokuste se najít něco humorného i tam, kde by to nikdo jiný neobjevil. Panna vaši námahu ocení a dokonce to řekne i nahlas.


Váhy - Váhy: 

Moc rád by se vámi chlubil, a nechápe, že vy to považujete za nepodstatné. Nechcete ukázat dobrou vůli a alespoň občas vyjít jeho požadavkům trochu vstříc?


Váhy - Štír: 

Občas vám připadá, že se vůči vám vymezuje víc, než je zdrávo. Vy si můžete vybrat, zda na něj budete jen naštvaní, nebo zda svou nespokojenost vyjádříte přímo a na rovinu.


Váhy - Střelec: 

Patříte k lidem, kteří se skvěle doplňují a vzájemně se inspirují. V tomto týdnu byste však potřebovali někoho třetího, kdo by na vás dohlížel a vaše bláznivé nápady by alespoň trochu korigoval.


Váhy - Kozoroh: 

Po energickém partnerovi jste vždycky toužili, ale čeho je moc, toho je příliš. Ohledně Kozoroha byste byli daleko spokojenější, kdyby měl energie trochu méně a lásky trochu více.


Váhy - Vodnář: 

V úterý přijde zásadní životní zlom. Oba jste pod vlivem sextilu mezi Venuší a Saturnem, a oba se rozhodnete, že spolu vzdor některým rozporům zůstanete.


Váhy - Ryby: 

Můžete si oddechnout. Když mu jasně vysvětlíte možná rizika toho, co navrhuje, sám pochopí, že bude lepší, když ustoupí a nechá věci probíhat tak, jak bylo původně v plánu.


Štír - Beran: 

Jste si hodně podobní, ale vy jste daleko rafinovanější. Beran se vás sice snaží občas ošálit, ale vy jeho pokusy odhalíte ještě v době, kdy o nich teprve přemýšlí.


Štír - Býk: 

Váš společný život je daleko zábavnější, než jste čekali. Můžete s úspěchem dělat dlouhý nos na všechny, kdo vás varovali a říkali, že spolu budete mít leda tak peklo.


Štír - Blíženci: 

Doma ho neudržíte. Můžete se s ním ale domluvit, že mu budete dělat doprovod a dohlédnete na to, aby se na akci slušně choval a po jejím skončení se v pořádku vrátil domů.


Štír - Rak: 

Hlavně ho nepodezírejte z nějakých nepravostí! Zejména v pondělí a v úterý, kdy je Slunce ještě ve Štíru, vás má Rak plnou hlavu a na nikoho jiného nemá ani pomyšlení.


Štír - Lev: 

Opět se ukáže, že teorie je jedna věc, ale praxe je naprosto odlišná. Podle všech příruček byste spolu vycházet neměli, ale zatím fungujete v pohodě a naprosté harmonii.


Štír - Panna: 

Jeho povahové kvality vás vždycky znovu dostanou. Uvědomujete si, že s někým jiným by se vám možná žilo lépe, ale zase byste neměli za zády pevnou zeď, kterou vám Panna poskytuje.


Štír - Váhy: 

V sobotu bude neskutečně povídavý. Působí na něj trigon Merkura s Uranem, což vede ke stavu, kdy se odmítá podřizovat, protože to považuje za ponižující.


Štír - Štír: 

To, že mu něco chybí, je sice smutné, ale vy to řešit nemusíte a vlastně ani nemůžete. Jde o záležitost, v níž mu můžete držet palce, ale dotáhnout ji musí on sám.


Štír - Střelec: 

Dovolte mu, aby rozšířil vaše obzory! Když přijde s tím, že objevil zajímavou přednášku, běžte tam s ním. Získáte spoustu informací a navíc spolu strávíte příjemný večer.


Štír - Kozoroh: 

V první polovině týdne si budete žít jako v ráji. Oba jste pod vlivem sextilu mezi Venuší a Saturnem a oba se snažíte, aby s vámi bylo tomu druhému dobře.


Štír - Vodnář: 

Najednou ukazuje, že ani jemu není podnikavost cizí. Pozorujte ho, ale zdržte se jedovatých komentářů. Mohli byste se ho sice zeptat, proč dříve nechal všechno na vás, ale to by k ničemu dobrému nevedlo.


Štír - Ryby: 

V neděli s ním nepočítejte. Vy můžete sice vymyslet naprosto skvělý program, ale Ryba dá přesto přednost lenošením s knížkou v jedné a s něčím dobrým v druhé ruce...


Střelec - Beran: 

Hlavně se neberte moc vážně! Beran něco takového velice rychle vycítí a začne si z vás dělat legraci způsobem, který vás spolehlivě naštve.


Střelec - Býk: 

Lidi, kteří vás varují před tím, co máte v úmyslu, pošlete bez obav do háje. Je možné, že vám to nevyjde, ale vy to přece musíte alespoň zkusit!


Střelec - Blíženci: 

Jeho vlídnost je tak trochu předstíraná. Ve vašem případě totiž neví, co si ještě může dovolit, a proto opatrně zkoumá terén. Vytyčte mu hranice, za které ho nepustíte, a těšte se, co bude dál!


Střelec - Rak: 

Na jeho zdravotní problémy máte ten nejlepší recept. Váš Rak totiž ze všeho nejvíce potřebuje vaše láskyplné doteky, které z něj veškeré potíže rázem sejmou.


Střelec - Lev: 

Z jeho nápadů jste občas unavení. Sami se sice riziku nikterak nevyhýbáte, ale v jeho případě máte pocit, že opravdu riskuje víc, než je zdrávo.


Střelec - Panna: 

Ve vašem životě by moc rád hrál roli krku, který kroutí hlavou. Asi byste ho měli dopředu upozornit, že ho máte sice rádi, ale toto přání mu nesplníte teď ani v budoucnu.


Střelec - Váhy: 

Nuda vám rozhodně nehrozí. Zejména o víkendu to mezi vámi zajiskří tak, že se budete cítit přesně tak jako v dobách, kdy jste spolu začínali a kdy bylo všechno krásné teprve před vámi.


Střelec - Štír: 

Máte pocit, že vás neocení. Není to třeba tím, že vy čekáte, až vaše zásluhy uzná sám, zatímco on si všimne jenom toho, co mu s náležitým komentářem přinesete až pod nos.


Střelec - Střelec: 

Staromódní názory vám nikdo vyčítat nemůže. Měli byste se zamyslet, zda by alespoň částečný návrat k tradicím nebyl pro váš život i pro vás vztah přínosný...


Střelec - Kozoroh: 

To, že se s ním pokusíte flirtovat, berte jako přehlídku ztraceného času. Kozoroh navíc usoudí, že si z něj jen děláte legraci, a vám bude hodně dlouho trvat, než mu vysvětlíte, že je to jinak.


Střelec - Vodnář: 

Na jeho jedovaté poznámky nejste zvědaví. Naštěstí dokážete využít Merkura ve svém znamení a ozvat se tak, aby ho podobné nápady co nejrychleji přešly.


Střelec - Ryby: 

V neděli čekejte zajímavé novinky. Ryba se rozhodne, že vás seznámí se tím, co pro vás vymyslela pro budoucnost, a vy musíte přiznat, že to pro vás bude tak trochu šok.


Kozoroh - Beran: 

První zaujetí, které jste pro něj pocítili, rychle míjí. Hlavně se nepřesvědčujte, že to tak není. Pravda je prostě taková a vy s tím nedokážete nic dělat.


Kozoroh - Býk: 

Patří k lidem, jimž se můžete klidně svěřit. Zaprvé pro vaše problémy určitě vymyslí nějaké řešení - a zadruhé si můžete být jistí, že nebude zbytečně mluvit.


Kozoroh - Blíženci: 

Hlavně se s ním nebavte o politice! Pohádali byste se přitom tak, že byste se na sebe mračili ještě v neděli večer - a to i v případě, kdy byste oba věděli, že je to zbytečné.


Kozoroh - Rak: 

Nějak vám chybí trpělivost pro jeho nálady. Zatím jste vždycky chtěli motivy jeho jednání pochopit, ale teď vám na tom nějak přestátá záležet.


Kozoroh - Lev: 

Společných zájmů máte kupodivu podstatně víc, než jste si mysleli. Je jenom potřeba, abyste se jim věnovali oba stejně a ne každý zvlášť.


Kozoroh - Panna: 

Máte už objednaný adventní zájezd do blízké ciziny? Autem byste tam sice dojeli podstatně dřív, než se zájezdem, ale zase byste si nemohli spolu dát svařák, na který se těšíte skoro od léta.


Kozoroh - Váhy: 

Když se v práci rozhodnou, že ho odstaví od projektu, který byl ve všech směrech jeho dítětem, nic s tím neudělá. Může se ale rozhodnout, že změní místo a půjde jinam.


Kozoroh - Štír: 

Dovolte, aby projevil svůj matematický talent a ekonomické myšlení. Když vám pak přinese výpočet, který vám dokazuje, že by bylo dobře, kdybyste změnili telefonního operátora, nezbude, než abyste souhlasili.


Kozoroh - Střelec: 

S kompromisy je to obtížné. Střelec o něčem takovém nechce ani slyšet, a vám není jasné, proč byste ustupovat měli pořád jenom vy.


Kozoroh - Kozoroh: 

Tradice narazí na realitu. Oba s miláčkem víte, že s modelem tradiční rodiny nevystačíte, a oba hledáte možnost, jak spojit tradice s tím, co aktuálně potřebujete. Naštěstí se vám to podaří.


Kozoroh - Vodnář: 

Nuda s ním nebude. Potíž je v tom, že oba v jistém slova smyslu létáte v povětší, ale není nikdo, kdo by dokázal stát na pevné zemi a poskytnout tak vašemu vztahu stabilitu.


Kozoroh - Ryby: 

Neustále na vás překvapeně hledí. Vy přijdete s tím, že si musíte konečně vytvořit rezervu, kterou využijete při havárii ledničky nebo pračky, a on vám začne vysvětlovat, že nic takového přece potřebovat nebudete.


Vodnář - Beran: 

Spoustu času mu zabere hraní počítačových her. Velice dobře ví, že ho jenom zdržují a rozptylují od soustředění na práci, ale poručit si přesto nedokáže.


Vodnář - Býk: 

Vytýká vám, že jste mistři iluzí, kteří dokážou každého přesvědčit o všem, co si zamanou. Jeho jste sice nikdy o ničem nepřesvědčovali, ale to nějak v úvahu nebere.


Vodnář - Blíženci: 

Občas máte dojem, že vás skoro nepotřebuje. Moc rád si s vámi popovídá, ale kdybyste ho doma nechávali každý večer samotného, ani trochu by mu to nevadilo.


Vodnář - Rak: 

Toho, že by vám chodil na zálety, se nebojte. Rak má sice v tomto směru možností podstatně víc, než by se zdálo, ale to, že by je mohl vyzkoušet, ho ani nenapadne.


Vodnář - Lev: 

Do konce dotáhnete všechno, co jste spolu začali. Bude to vynikající, protože konečně přijde klid a vy se kromě povinností můžete věnovat i jeden druhému.


Vodnář - Panna: 

S bývalou láskou z tohoto znamení prožijete zajímavé chvíle. Všechno, co mezi vámi bylo, vyvane a zůstane jen hluboké přátelství, založené na vzájemné úctě.


Vodnář - Váhy: 

Opravdu nevidíte důvod, proč mu dávat další šanci. Jednou vás už zklamal a vy se nedokážete přesvědčit, abyste mu uvěřili podruhé.


Vodnář - Štír: 

Konečně ho donutíte, aby vás bral vážně. Štír navíc nahlas přizná, že o vás v poslední době přemýšlel daleko intenzivněji, než kdykoliv o komkoliv dumal...


Vodnář - Střelec: 

Samoty se bát nemusí. Nahlas vám ale přizná, že ve své blízkosti postrádá lidi, kteří by mu upřímně řekli, co si myslí, a nijak se na něj přitom neohlíželi.


Vodnář - Kozoroh: 

Krásně se vám s ním mluví. Rozumíte si dokonce natolik, že přemýšlíte, zda má vůbec cenu, abyste si tak dokonalý vztah kazili city a nepředvídatelnými emocemi.


Vodnář - Vodnář: 

Hlavně si nehrajte na to, že vás okouzlil! Pokud si s ním chcete něco začít, měli byste se chovat upřímně a všechno mu podat tak, aby neměl pocit, že si s ním jen hrajete.


Vodnář - Ryby: 

Jeho povrchnost vás dostane. Navenek se sice snaží budit dojem člověka, který hluboce přemýšlí, ale když přijde na věc, zjistíte, že nitro mlčí a on jde jen po vnějším efektu.


Ryby - Beran: 

Hlavně mu nedovolte, aby vám začal diktovat. V pondělí a v úterý využijte Slunce, které je pořád ještě ve Štíru a dokažte, že máte tvrdou hlavu, s níž musí počítat.


Ryby - Býk: 

Když nevíte, kudy kam, vsaďte na jeho zdravý selský rozum. Situaci bleskurychle pochopí a ještě rychleji vymyslí něco, co vás z průšvihu vytáhne.


Ryby - Blíženci: 

Snažte se ho přimět, aby nejdříve myslel a až potom jednal. Hodit se mu to bude zejména ve středu, kdy je pod vlivem stacionárního Neptuna a kdy má jeho jednání k rozumu daleko.


Ryby - Rak: 

V každodenním životě vám to neskutečně klape. Přesto byste spolu měli mluvit víc, než dosud. Intuice vás sice vede bezchybně, ale jsou chvíle, kdy je i řeč potřeba.


Ryby - Lev: 

Jsou věci, pro které nemá racionální vysvětlení. To mu však nebrání, aby na nich netrval a neposlouchal ani vaše celkem rozumné argumenty.


Ryby - Panna: 

Připadá vám, že naprosto zapomněl na jakoukoliv radost ze života. Pokuste se ho přesvědčit, že život je krásný a že se i on má z čeho radovat!


Ryby - Váhy: 

Dejte si čas, aby se mezi vámi vyvinulo přátelství. Čím pomaleji bude směřovat k lásce, tím lepší bude mít základy a tím zářivější bude vaše společná budoucnost.


Ryby - Štír: 

Hlavně mu nedovolte, aby rozjel svou žárlivosti. Týká se to zejména úterý, kdy je Slunce ještě v jeho znamení, a kdy má pocit, že mu celý svět včetně vás jen ubližuje.


Ryby - Střelec: 

Pozornost, kterou vám projevuje, je sice nenápadná, ale vy si ji velice dobře uvědomujete. Navíc si musíte přiznat, že jste si na ni zvykli a že vám dělá moc dobře.


Ryby - Kozoroh: 

Přiznejte si, že potřebujete klid a pohodu. Kozoroh vám ji poskytne v množství, které jste nečekali, a v podobě, která je pro vás více než lákavá.


Ryby - Vodnář: 

To, že mezi vámi něco je, berte spíše jako nedopatření osudu. Nějaké pokusy o vytvoření vzájemných vazeb sice proběhnou, ale ve skutečnosti o ně ani jeden z vás nestojí.


Ryby - Ryby: 

Když přijde s tím, že byste si měli najmout někoho, kdo se vám alespoň trochu postará o domácnost, neříkejte, že je to nesmysl. Ulehčíte si život a budete na sebe mít podstatně víc času než dosud.