Týdenní partnerské horoskopy od 10.04.2017 do 17.04.2017

Beran - Beran: 

Životních restartů se nebojte! Pokud vy dva usoudíte, že váš vztah je hodnota, za kterou pořád ještě chcete bojovat, bude efekt vašeho snažení opravdu velkolepý.


Beran - Býk: 

S novým kolegou z tohoto znamení si opravdu padnete do noty. Začnete se spolu smát a za chvíli zjistíte, že spolu mluvíte, jako byste se znali opravdu hodně dlouho.Beran - Blíženci: 

Když vám vynadá, nevztekejte se, ale poslouchejte. Když jen trochu ochladnete, musíte sami přiznat, že si všiml zásadního problému, který byl pod vaši rozlišovací schopnost.


Beran - Rak: 

Když Rakovi slíbíte, že se mu ozvete, až dorazíte na místo, taky to udělejte. Pro vás je něco takového sice záležitost nepodstatná, ale Rakovi tím zaručíte pohodu a klid.


Beran - Lev: 

Neustále si musí zvykat na něco nového. Pokud to jde, dopřejte mu od středy spolu s dětmi prázdniny, a tím mu dopřejte čas, kdy se může s novinkami srovnat a vyrovnat.


Beran - Panna: 

Jeho neustálé poznámky na svou adresu jste zatím vydýchávali, ale teď vás trpělivost začíná přecházet. Nebezpečí výbuchu hrozí o víkendu, kdy je Luna ve Střelci a kdy budete oba nabroušení.


Beran - Váhy: 

Svá životní rozhodnutí s ním raději konzultujte. Celá záležitost se sice protáhne, protože Váha vyžaduje důkladné vysvětlení, ale zase se vyhnete zbytečným nepříjemnostem.


Beran - Štír: 

Na to, že dohlíží na všechno, co děláte, jste si zvykli. Teď se však vzbouříte, protože usoudíte, že vám bez důvodu mluví i do záležitostí, po kterých mu opravdu nic není.


Beran - Střelec: 

V komunikaci vsaďte na sebeovládání. Týká se to zejména víkendu, kdy bude Střelec vtipkovat zejména o tom, na co byste vy sami nejraději ze všeho zapomněli.


Beran - Kozoroh: 

Když vám sdělí, že si váš vztah představoval jinak, nepropadejte panice. Upřímně mu vysvětlete, že i vy máte dojem, že je naprosto jiný, než byl v době, kdy jste se do něj zamilovali.


Beran - Vodnář: 

Nemějte strach! Mezi jeho rodiči mohou sice panovat vztahy, které se vám nezamlouvají, ale taky si můžete být jistí, že Vodnáři se nelíbí stejně jako vám...


Beran - Ryby: 

Hlavně o víkendu si na něj musíte za všech okolností najít čas. Jsou sice svátky, ale na vašem vztahu by vám mělo záležet víc, než na jejich nerušeném průběhu.


Býk - Beran: 

Seznámí vás se spoustou zajímavých lidí. Navíc se kolem vás nikdo z nich nebude zbytečně motat, takže se výbuchů beraní žárlivosti bát nemusíte.


Býk - Býk: 

Než uvěříte tomu, co říká, měli byste si o dané záležitosti zjistit všechno, co se dá. Jen tak máte šanci odhalit, že vám sice přímo nelhal, ale do pravdy mělo to, co vám říkal, hodně daleko...


Býk - Blíženci: 

Hlavně nevyžadujte, aby váš vztah byl dokonalý. V tomto týdnu se spokojte s tím, jaký je, a pod žádnou záminkou do něj zbytečně nezasahujte.


Býk - Rak: 

O značné potíže se vám může postarat věc tak příjemná, jako je dar. Jeden z vás něco dostane, a druhý bude mít dojem, že je to vůči němu vrcholně nespravedlivé.


Býk - Lev: 

Pokud se nemůžete domluvit na poště, vyšlete tam Lva. Jeho kouzlo osobnosti zafunguje a on dosáhne všeho toho, o co jste vy dosud usilovali intenzivně, ale bohužel marně.


Býk - Panna: 

Jeho soustředění na práci vám opravdu vadí. Byli byste moc rádi, kdyby stejnou míru pozornosti udělil i vám, ale k tomu se vaše Panna nějak nemá.


Býk - Váhy: 

Hned v pondělí si sedněte a zkontrolujte si diáře. Jenom tak máte šanci přijít na něco, co je pro vás neobyčejně důležité a na co jste oba dva svorně zapomněli.


Býk - Štír: 

Neustále má za to, že byste si zasloužili pohodlnější bydlení. Problém je v tom, že vy si to sice myslíte také, ale na rozdíl od vás se vám do stěhování ani trochu nechce.


Býk - Střelec: 

Jde o vztah, v němž je nerozhodnost z vaší strany luxusem, který si nemůžete dovolit. Pokud o něj stojíte, sáhněte po něm tak energicky, aby se vám už nevyvlékl.


Býk - Kozoroh: 

Jeho nezvyklá vstřícnost vás překvapí. Navíc před vámi Kozoroh přizná, že udělal ve vztahu k vám zásadní chybu, což je něco, čeho se žádný váš předchůdce nikdy nedočkal.


Býk - Vodnář: 

Hlavně mu nevysvětlujte, že k vám vaše nálady patří a on je musí vydržet. Vodnář vám s chutí vysvětlí, že ostatní to možná zvládali, ale on to zvládat nechce a nebude.


Býk - Ryby: 

Svátky v jeho společnosti budou dost náročné. Ryba má neustále pocit, že toho děláte pro pohodu ve vztahu málo, a vy mu marně vysvětlujete, že víc prostě nedokážete.


Blíženci - Beran: 

Snaží se fungovat jako ten nejlepší partner a zároveň nejlepší milenec. Oceňte ho, protože pro něj to znamená daleko víc, než si dokážete představit.


Blíženci - Býk: 

O jeho intuici jste si zatím nemysleli nic lichotivého, ale teď musíte změnit názor. Když dáte na to, co vám pod jejím vlivem řekne, vyvarujete se velkých nepříjemností.


Blíženci - Blíženci: 

Do jeho osobních záležitostí nezasahujte. Pokud by se něco nepovedlo, dozvěděli byste se, že se mu to stalo vaší vinou, a ještě by přidal, že mu to přejete.


Blíženci - Rak: 

Jeho názory se s vašimi sice střetnou, ale žádná hádka z toho nebude. Domluvíte se, že si vyjdete vstříc a taky to uděláte tak, abyste oba mohli být spokojení.


Blíženci - Lev: 

Úterní úplněk ve Vahách vám oběma otevře nové šance. Zapomeňte na to, že budou svátky, a oba začněte soustředěně a s plným nasazením pracovat na své další budoucnosti.


Blíženci - Panna: 

Podrobnosti z jeho minulého života z něj netahejte. Když se ho zeptáte v pondělí ráno, kdy je pod vlivem stacionárního Merkura z Býka, podá vám veškeré informace sám, rád a dobrovolně.


Blíženci - Váhy: 

Na jeho problémy vymyslíte řešení, které by opravdu mohlo zabrat. Do celé věci se však bohužel začnou míchat jeho rodiče, kteří mu všechny rozumné nápady rozmluví.


Blíženci - Štír: 

Ve středu a ve čtvrtek, kdy je Luna v jeho znamení, bude daleko unavenější, než obvykle. Neptejte se ho, co se děje, ale jeho snížené výkonnosti přizpůsobte chod celé rodiny.


Blíženci - Střelec: 

Nošení drahých a hlavně rodinných šperků byste mu měli rozmluvit. Momentálně je dost nesoustředěný a hrozí, že drahocennosti někde odloží a už je nenajde.


Blíženci - Kozoroh: 

Hlavně ho na veřejnosti nezasypávejte projevy svých citů! V soukromí vám sice tvrdí, že po něčem takovém touží, ale když přijde na věc, bude má to spíše protivné.


Blíženci - Vodnář: 

Když uděláte chybu, klidně to přiznejte nahlas. Vodnář bude nejdříve překvapený, pak nadšený, a potom přizná, že po takovém partnerovi toužil už hodně dlouho a dosud marně...


Blíženci - Ryby: 

Hlavně to nepřehánějte se svátečními přípravami! V sobotu je totiž Luna ve Střelci a vám hrozí, že uděláte banální chyby i při činnostech, které jindy děláte zcela automaticky.


Rak - Beran: 

Nezdá se vám, že mu omlouváte i to, co si omluvu v žádném případě nezaslouží? Pokud usoudíte, že ano, vůbec nezaškodí, když alespoň trochu přitvrdíte.


Rak - Býk: 

Pokud chce, abyste se mu podřizovali, musíte se postavit proti. Obvykle sice hádky rádi nemáte, ale pokud si chcete zajistit jeho úctu, jiná cesta prostě není.


Rak - Blíženci: 

Jeho ironické poznámky na vás nezabírají. V pondělí jich sice bude víc, než je zdrávo, ale vy je dokážete odpálit s bravurou, která si zaslouží úctu.


Rak - Rak: 

Když zvládnete úplněk ve Vahách, zvládnete všechno. Ve druhé polovině týdne se dokonce posunete tak, že se svým trablům z pondělka a úterka dokážete spolu upřímně zasmát.


Rak - Lev: 

Váš vztah je založený na vášni a emocích. V tomto týdnu se však partner přizná, že vás potřebuje i proto, aby si měl s kým popovídat a podělit se s ním o každodenní radosti i starosti.


Rak - Panna: 

Překvapí vás pragmatickým stylem přemýšlení. Pokud v létě bude slavit nějaké zásadní výročí, nejenže na to stočí řeč, ale ještě vám sám řekne, co by od vás chtěl jako dárek.


Rak - Váhy: 

Pokud se v jeho rodině něco děje, musíte vy dva být u toho. Nejde ani o to, abyste radili, jako o to, abyste vařili čaj a všechny přesvědčovali, že to dopadne dobře.


Rak - Štír: 

Hlavně nedoufejte v jeho velkorysost. To, že vy víte, že by to bylo to nejlepší, co se dá v dané situaci udělat, ještě neznamená, že se on zachová stejně.


Rak - Střelec: 

Když mu lékař předepíše prášky, nastává váš čas. Pokud nedohlédnete, aby je pravidelně bral, bude veškerá lékařská snaha k ničemu, protože on si na to prostě nevzpomene.


Rak - Kozoroh: 

Jeho vzdělání není zdaleka tak skvělé, jak si myslíte. Když nad tím popřemýšlíte, pochopíte, že Kozoroh se na rozdíl od vás umí chlubit i tím, čemu vlastně ani tak moc nerozumí.


Rak - Vodnář: 

Partnerské konflikty nehrozí. Váš Vodnář by možná k nějakému sklon měl, ale ve vašem případě vítězí Venuše z Ryb, která do vašeho vztahu vnese klid, mír a pohodu.


Rak - Ryby: 

Neustále zdůrazňuje to, co vám je dávno jasné. Zatím jste ještě opravdu hodně kousavou poznámkou nezareagovali, ale sami cítíte, že se výbuch blíží a bude stát opravdu za to.


Lev - Beran: 

Jsou věci, které mu nevysvětlíte, i kdybyste se opravdu moc snažili. Musíte se o to pokusit, ale když se to nepovede, rozhodně to není vaše vina.


Lev - Býk: 

od konfrontace s jeho nynějším partnerem si moc neslibujte. Pokud nechcete přímo přiznat, že jste prohráli, měli byste se podobné akci s poděkováním vyhnout.


Lev - Blíženci: 

Upomene vás o to, co jste mu kdysi slíbili. Naštěstí pochopí, že jste měli v poslední době hodně práce a zapomněli jste na něj ne proto, že byste chtěli, ale proto, že vám chyběla myšlenková kapacita.


Lev - Rak: 

Pokuste se mu porozumět. Jeho jednání je sice na první pohled hodně emotivní, ale když se nad ním zamyslíte, zjistíte, že má daleko větší logiku, než jste si dosud mysleli.


Lev - Lev: 

Ve vztahu musíte přistoupit na změny. Prozatím to vypadá tak, že byste oba moc rádi poroučeli, zatímco poslouchat a pracovat se nechce ani jednomu.


Lev - Panna: 

Znáte ho dobře a víte, že na Velikonoce musí mít uklizeno. Pokud usoudí, že si od středy vezme dovolenou a domů přivolá jaro, musíte s jeho rozhodnutím souhlasit.


Lev - Váhy: 

Smutně vzpomínáte na doby, kdy jste si přáli, aby projevoval větší racionalitu. Teď ji projevuje způsobem, který ve vás vyvolává skoro až pocit, že to dříve bylo lepší.


Lev - Štír: 

Partner z tohoto znamení je jedovatější než obvykle. Naštěstí se nenecháte zničit a odpovídáte mu tak, aby pochopil, že se nedáte a že to s vámi nebude mít lehké.


Lev - Střelec: 

Když přijde s tím, že bude i běžné denní nákupy pořizovat na netu, měli byste s ním souhlasit. Jde o způsob, kterým ušetří daleko víc, než si umíte představit!


Lev - Kozoroh: 

Když si přiznáte, že žárlíte, bude všechno rázem jednodušší. Kozorohovi to ale raději neříkejte, protože by jeho už tak nesnesitelné sebevědomí ještě trochu stouplo.


Lev - Vodnář: 

Bere vás jako člověka, o kterého opravdu moc stojí, ale jemuž se z jistých důvodů vyhýbá. Pokuste se mu dodat odvahu a hlavně mu řekněte, že na další nevyslovenou lásku už nemáte nervy!


Lev - Ryby: 

Když se na něj zlobíte, řekněte mu proč. Jen tak si máte šanci vysvětlit, že na tom, z čeho ho obviňujete, nemá žádnou reálnou vinu.


Panna - Beran: 

V jeho případě netlačte na pilu. Beran sice přizná, že udělal chybu, ale z vaší strany to bude vyžadovat spoustu péče a práci takříkajíc novinářskou.


Panna - Býk: 

S kolegou z tohoto znamení se raději nehádejte. Chvíle, kdy by se přišli na to, že on má pravdu a vy se mýlíte, by byla pro něj triumfem, který mu přece nemůžete dopřát.


Panna - Blíženci: 

Blížencům, kteří mají pocit, že nejsou dostatečně milovaní, se raději vyhýbejte. Kdybyste jim nedali lásku v podobě, kterou si představují, byl by z toho jen další problém.


Panna - Rak: 

S tím, co po vás chce, se dokážete bez problémů srovnat. Občas budete mít dokonce dojem, že je ve svých požadavcích až moc skromný a že byste mu rádi poskytli i víc.


Panna - Lev: 

Váš Lev se dost zásadně liší od všech ostatních. Zatímco ostatní Lvy je třeba všestranně brzdit, tomu vašemu musíte sebevědomí dodávat a pořád ho ještě nemá dost.


Panna - Panna: 

Pokud se potřebujete na někoho obrátit, měli byste tam jít spolu. Jako pár totiž vyzařujete energii, které se opravdu těžko odolává a která se ještě hůře odmítá...


Panna - Váhy: 

Když vás táhne do kina, běžte. Oba sice víte, že byste měli doma uklízet a chystat se na Velikonoce, ale touha po společném zážitku je přece jen silnější.


Panna - Štír: 

Kvůli dětem musíte od základů změnit své plány. Naštěstí jsou vaše ratolesti uznalé a za to, co jste pro ně mimo program udělali, vám opravdu upřímně poděkují.


Panna - Střelec: 

Když vás něco bolí, klidně mu to řekněte. Obvykle se staráte vy o něj, a teď nastal čas, aby se v roli pečovatele o vaše zdraví projevil zase on.


Panna - Kozoroh: 

Jde o všestranně skvělý týden. Vynikající je zvláště sobota! Dáte dohromady veškerou velikonoční výzdobu, nafotíte ji, a pak už ji jen pyšně předvedete na sociálních sítích.


Panna - Vodnář: 

Neustále má pocit, že byste měli dělat něco jiného, než děláte. Dosud jste jeho poznámky dokázali tolerovat, ale teď nastal čas, kdy je potřeba, abyste ho poslali do háje.


Panna - Ryby: 

Jeho minulost nehraje ve vašem vztahu vůbec žádnou roli. Vy o ní víte, a každého, kdo vám o ní přijde povídat, pošlete do háje s tím, že všechno podstatné už stejně víte.


Váhy - Beran: 

Nedostatek zkušeností mu nevyčítejte. Když budete objektivní, sami uznáte, že se sice snažil, ale životní zkušenosti typu, který teď potřebuje, neměl kde a kdy získat.


Váhy - Býk: 

Když přijde s tím, že nutně chce koupit obraz nebo jiný umělecký předmět, vyslovte souhlas. Jeho rozhodnutí stejně neovlivníte, a když budete souhlasit, získáte v jeho očích pověst velkorysého člověka.


Váhy - Blíženci: 

Šance na práci v cizině přijde rychleji, než jste čekali. Potíž bude s Blížencem, který byl nejdříve nadšený, ale teď, kdy se všechno rýsuje, začíná nějak couvat.


Váhy - Rak: 

Když vás upozorní na chyby, které děláte, nepropadejte panice. Vy si pak můžete vybrat, zda mu to vrátíte, nebo zda tiše přiznáte, že na jeho slovech je spousta pravdy.


Váhy - Lev: 

Představa víkendu, který strávíte sportováním, vás oba velice přitahuje. Dáte si do těla, budete spolu, a navíc se vyhnete obvyklým rodinným slezům, které vás už nebaví.


Váhy - Panna: 

Problémy musíte zvládnout. Obtížné to bude zvláště v pátek, kdy jste vy pod vlivem konjunkce Slunce s Uranem pěkně vzteklí, a kdy váš miláček jen přemýšlí, co se vlastně stalo.


Váhy - Váhy: 

Pokuste se ho přesvědčit, aby se vzdal některých svých zvyků. Když mu logicky vysvětlíte, proč by to jemu i vám ulehčilo život, bude chvíli přemýšlet, ale pak slíbí, že se o to pokusí.


Váhy - Štír: 

Má potíže s něčím, co vy považujete za naprosto nepodstatné. Naštěstí máte rozum a ani vás nenapadne, abyste mu vysvětlovali, že své reakce tak trochu přehání.


Váhy - Střelec: 

Neustále má pocit, že ho míjí šance, které vy lapáte oběma rukama. Naštěstí se o víkendu jeho rozpoložení změní a on si začne vychutnávat jak život, tak vaši lásku.


Váhy - Kozoroh: 

Vaši důvěru si opravdu zaslouží. V sobotu se navíc přesvědčíte, že když slíbí, že bude mlčet, není na světě síla, která by ho donutila, aby promluvil.


Váhy - Vodnář: 

Nároky, které na vás má, mu moc rádi splníte. Konečně nastal stav, kdy se cítíte jako skutečný pár a kdy víte, že jste jeden za druhého odpovědní.


Váhy - Ryby: 

Než ho odmítnete, ještě chvíli uvažujte. Pokud vám instinkt říká, že jde o člověka, který má před sebou velkou budoucnost a s nímž byste se měli dobře, měli byste ho poslechnout.


Štír - Beran: 

Oba patříte k lidem, kteří vidí až příliš kupředu. Možná by bylo lepší, kdybyste se oba svorně a nerozdílně přestali budoucnosti děsit a začali se na ni těšit...


Štír - Býk: 

Pokud se rozhodne, že vám pomůže, moc ho neodmítejte. Dopředu sice správně tušíte, že jeho pomoc bude spíše symbolická, ale máte dost rozumu a nahlas mu to neříkáte.


Štír - Blíženci: 

Jeho životní strategie vás překvapí. Až dosud jste ho považovali za mistra improvizace - a nyní zjišťujete, že má všechno velice dobře promyšlené.


Štír - Rak: 

Neumí mluvit o ničem jiném než o tom, co jste mu slíbili a nesplnili. Raději mu vyhovte ve všem, protože jinak alespoň průměrně pěkné svátky neprožijete.


Štír - Lev: 

Netají se tím, že je mu ve vaší společnosti velice dobře. Navíc se rozhodl, že vás přesvědčí, že je pro vás ten pravý, a bude s vámi pokud možno navždy.


Štír - Panna: 

Překvapí vás svou hrací vášní. S údivem zjistíte, že i tak realistický člověk, jakým vaše Panna je, se občas rozhodne vsadit vše na jednu kartu a pořádně zariskovat.


Štír - Váhy: 

Pokud na vás touží projevovat svou autoritu, musíte mu jasně říct, že to nepůjde. Zpočátku bude překvapený, ale pak zjistíte, že jeho úctu k vám to jen zvýšilo.


Štír - Štír: 

Pokud si domů přinese něco, co podle vašeho názoru stejně nepotřebuje, nechte to bez komentáře. Pak můžete mít naději, že se ve vašem případě zachová stejně velkoryse...


Štír - Střelec: 

Najednou mění své chování. Nejvíc váš však překvapí ve chvíli, kdy nahlas řekne, že Velikonoce s vaší částí rodiny by byly moc fajn a on se na ně vlastně těší.


Štír - Kozoroh: 

Neustále vám dává najevo, že je za vodou, a že se postará, abyste z toho taky něco měli. Nepropadejte nadšení ani iluzím, protože by to nakonec dopadlo naprosto jinak.


Štír - Vodnář: 

Ve chvíli, kdy se na něj budete mít chuť rozčilit, se spíše zklidněte. Váš Vodnáře se sice občas v chování dostává až na hranu, ale se zlým úmyslem to rozhodně nedělá.


Štír - Ryby: 

Budete moc rádi, že na rozdíl od vás patří k lidem, kteří rádi zkouší nové věci. Všechno otestuje a bezchybně vybere to, co se pro něj i pro vás bude hodit nejlépe.


Střelec - Beran: 

To, že váš vztah není dostatečně dobrý, vás nesmí ani napadnout. Vám dvěma po všech stránkách vyhovuje a nikomu jinému do něj nic není...


Střelec - Býk: 

Pokud potřebujete doprovod někam, kam se vám nechce, požádejte o něj Býka! Zaprvé vám předá svůj vnitřní klid, a zadruhé se postará, abyste odtamtud předčasně neutekli.


Střelec - Blíženci: 

Na smysl pro spravedlnost se v jeho případě spoléhat nemůžete. Zvláště v úterý, kdy se v jeho sektoru romantiky odehrává úplněk, budí dojem, že mu v životě skoro až překážíte.


Střelec - Rak: 

Hlavně se před ním moc nepředvádějte! Momentálně hrozí, že by se vás trochu bál, a později, kdy se osmělí, by z vás kvůli vašemu nynějšímu jednání měl jen legraci.


Střelec - Lev: 

Udělejte mu radost a poraďte mu, aby si na Velikonoce koupil něco na sebe. Když k tomu vtipně dodáte, že byste neradi, aby ho beránek pokakal, bude to to pravé.


Střelec - Panna: 

Pokud si myslí, že se nemusí ani trochu snažit a vy mu rovnou padnete k nohám, měli byste mu dát najevo, že se plete. Bude to sice chvíli trvat, ale nakonec to pochopí.


Střelec - Váhy: 

Pokud se dostanete mezi dvě Váhy, bude to stát za to. O tom, že je ve vašem životě i ta druhá, se téměř zázrakem dozví, a pak vám svorně začnou dělat ze života peklo.


Střelec - Štír: 

Hned na začátku týdne mu začněte vysvětlovat, že jste unavení. Je to jediná cesta, jak ho přimět, aby únavu přiznal taky a o svátcích si dopřál alespoň chvíli odpočinku.


Střelec - Střelec: 

Neustále máte pocit, že vás ty pravé životní šance míjí. Situaci můžete zásadně změnit v pátek, kdy se v Beranu setkává Slunce s Uranem, a kdy se šance mohou objevit.


Střelec - Kozoroh: 

Když přijde s tím, že byste spolu měli jet na dovolenou, zeptejte se ho na přesné datum. Je docela možné, že si Kozoroh myslí, že všeho necháte, a vyrazíte s ním třeba už příští týden.


Střelec - Vodnář: 

Jeho jedovaté poznámky neposlouchejte a pokud možno ani nevnímejte. Když zjistí, že se nechytá, sám pochopí, že se k vám musí začít chovat jinak.


Střelec - Ryby: 

I nepříjemné věci se dají sdělit tak, aby to dotyčného neurazilo, ale naopak přimělo k přemýšlení. Udělejte to a uvidíte, že vy ani Ryba nebudete litovat.


Kozoroh - Beran: 

Byli byste moc rádi, kdyby váš vztah vydržel, ale zároveň se vám pro to nechce nic dělat. Je sice pravda, že toho v práci máte hodně, ale to opravdu není omluva.


Kozoroh - Býk: 

Připravte se na svátky plné překvapení! Býk se rozhodl negovat všechny tradice a ze všech sil se snaží, aby letošní Velikonoce vnesly do vašeho života spoustu nového.


Kozoroh - Blíženci: 

Jsou věci, o kterých sice leccos víte, ale to ještě neznamená, že jste v nich odborníci. Pokud vás Blíženec požádá o radu ve zdravotních záležitostech, neraďte a pošlete ho k lékaři.


Kozoroh - Rak: 

S kolegou z tohoto znamení se raději nehádejte. Týká se to zejména úterý, kdy jste oba pod vlivem úplňku, a kdy si můžete říct leccos, co se už nebude dát vzít zpět.


Kozoroh - Lev: 

Neustále má pocit, že mu to dostatečně nesluší. Pokud chcete ušetřit za jeho kosmetiku a jiné drahé záležitosti, stačí, když ho budete častěji přesvědčovat, že se vám pořád ještě líbí.


Kozoroh - Panna: 

K jeho rodičům se chovejte slušně. Když se nenecháte vyprovokovat, získáte nad nimi morální převahu, kterou velice rychle využijete k posílení svého vlivu ve vašem partnerství.


Kozoroh - Váhy: 

Občas máte pocit, že vás používá jedině na hašení všech svých aktuálních problémů. Zatím to ještě zvládáte, ale sami přemýšlíte, co bude dělat, až vás na podobné hovory přejde chuť.


Kozoroh - Štír: 

S jeho žárlivostí je opravdu těžký život. Předvádí se tak, že dokonce začínáte přemýšlet, zda si někoho nenajít a nedopřát mu tak prožitek žárlivosti, která je opodstatněná.


Kozoroh - Střelec: 

Neustále mluví o tom, jak by vás rád zabezpečil. Překonejte svou hrdost a zeptejte se ho, jak si to představuje. Několika otázkami zjistíte, že jen mluví...


Kozoroh - Kozoroh: 

Jeho nápady vám hlava nebere. Dosud jste se je snažili tolerovat s tím, že je svůj, ale teď začínáte přemýšlet, na co ho vůbec potřebujete.


Kozoroh - Vodnář: 

Ve vztahu k vám chce nasadit nové normy. Vy sice nevidíte důvod, protože vám to vyhovuje tak, jak to je, ale máte rozum a navrhovaným inovacím se nebráníte.


Kozoroh - Ryby: 

Jeho projevy lásky vám vyrazí dech. Dosud jste vždycky dokázali svým partnerům vysvětlit, že se na veřejnosti mají chovat korektně, ale u Ryby se vám to ani trochu nedaří.


Vodnář - Beran: 

Oba jste v pohodě, což je dobře. Když ještě alespoň v první polovině týdne dokážete Beranovi vymluvit jeho riskantní nápady, bude to opravdu skvělé.


Vodnář - Býk: 

Hlavně si nemyslete, že vás citově vydírá! Uvědomte si, že je pod vlivem stacionární Venuše a city jsou pro něj momentálně daleko důležitější než pro vás.


Vodnář - Blíženci: 

S šéfem z tohoto znamení se nedomluvíte. Začne vám vytýkat, že se vaše práce táhne, a ani ho nenapadne, že by vám k práci měl nejdříve poslat podklady, bez kterých to nejde.


Vodnář - Rak: 

Opravdu není potřeba, abyste ho chápali. Pokud mu to vynahradíte tím, že ho budete bezpodmínečně milovat, bude to pro něj i pro vás po všech stránkách prospěšnější.


Vodnář - Lev: 

Najednou začíná ustupovat v tom, co ještě nedávno hlásal jako pravdu, o které nehodlá diskutovat. Využijte šance a snažte se na jeho názorové proměně získat co nejvíc!


Vodnář - Panna: 

Když vám začne něco vyčítat, aktivujte veškerý svůj herecký talent a začněte ho odprošovat. Každý jiný by poznal, že si z něj střílíte, ale Panna vás bude brát vážně.


Vodnář - Váhy: 

Když přijde s tím, že v pondělí pojede nakoupit na svátky někam přes hranice, jeďte spolu. Bude to sice stát jeden den dovolené, ale zase si užijete všestranně krásný den.


Vodnář - Štír: 

Zásoby na Velikonoce kupujte až na poslední chvíli. Pokud je domů donesete v úterý nebo ve středu, riskujete, že vám je Štír vyluxuje tak důkladně, že se ke koledníkům nedostanou.


Vodnář - Střelec: 

Mezi příbuznými vznikne problém, který vyžaduje rychlé a nápadité řešení. Sami ho nejste schopni zvládnout, ale když dáte se Střelcem hlavy dohromady, určitě něco vymyslíte.


Vodnář - Kozoroh: 

Když přijde s tím, že byste se měli usadit, je to problém. On sám je možná k takovému zásadnímu kroku zralý, ale vy se na podobný životní zlom ještě necítíte.


Vodnář - Vodnář: 

Ani jeden z vás se nechce hádat, což je plus. Potíž je v někom třetím. Tomu klid mezi vámi leží v žaludku a nejrůznějšími způsoby se ho snaží narušit.


Vodnář - Ryby: 

Venuše, která je v jeho znamení, ho vybavuje značnou dávkou sebevědomí. Ryba si je jistá, že ji milujete, a vy poprvé v životě vidíte, jaké to je, když vám někdo před očima rozkvétá.


Ryby - Beran: 

Boje vypuknou ve chvíli, kdy se Beran rozhodne, že si koupí nové brýle nebo něco podobného. Vy máte pocit, že to nepotřebuje, takže hrozí, že mu vytknete zbytečné utrácení.


Ryby - Býk: 

Vaše budoucnost je plná růžových příslibů. Jde o týden, kdy se planety postarají, aby vám to ve všech směrech klapalo, a kdy to bude buď dobré nebo ještě lepší.


Ryby - Blíženci: 

Takže - to, co vám říká, berte s rezervou. Blíženec je momentálně tak trochu zlomyslný, takže se může stát, že vás nejdříve vyděsí, a pak vám vysvětlí, že jen žertoval.


Ryby - Rak: 

Kvůli úředním záležitostem se nestresujte. V tomto týdnu mohou sice utkvít v místě, ale v příštích týdnech se pohnou kupředu tak, aby do prázdnin bylo všechno jasné.


Ryby - Lev: 

Když mu nerozumíte, nerozčilujte se, ani nehledejte chybu v sobě. Ještě jednou se ho zeptejte, co svým jednáním sleduje, a požádejte ho o rozumné vysvětlení.


Ryby - Panna: 

Když vám začne radit, co dělat, měli byste ho alespoň vyslechnout. Když se nad jeho slovy zamyslíte, zjistíte, že mají hlavu i patu, a sami nad nimi začnete přemýšlet.


Ryby - Váhy: 

Když přijde s tím, že byste měli častěji přispívat na charitu, budete velice překvapení. Zatím jste něco podobného navrhovali jen vy, a on vám odpovídal, že na rozhazování nemáte.


Ryby - Štír: 

Když vás ve středu nebo ve čtvrtek pozve na večeři, neváhejte a běžte. Když nebudete kazit vzduch úvahami o tom, co zkazil, že si to u vás tak žehlí, bude to velice příjemné.


Ryby - Střelec: 

Svou láskou omlouvá i jednání, které jde daleko za hranice toho, co je přijatelné. Dosud jste jeho úlety dokázali omlouvat, ale teď je vám jasné, že vám začíná chybět síla.


Ryby - Kozoroh: 

Když něco neumíte, raději se do toho nepouštějte. Když mazanec koupíte, budete ho mít bez práce a beze stresů, ale když se ho budete snažit péct, dopadnout to nemusí.


Ryby - Vodnář: 

Dejte mu najevo, že ho respektujete! Vám podobné gesto nic neudělá, a on bude spokojený, protože se přesvědčí, že ho konečně berete vážně.


Ryby - Ryby: 

Neustále říká, jak mu chybíte, ale pro to, abyste spolu byli častěji, nic nedělá. Situace se změní až o víkendu, kdy jste pod vlivem pozitivní Venuše, a kdy všechny emoční dluhy doženete.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner