Týdenní partnerské horoskopy od 06.11.2017 do 13.11.2017

Beran - Beran: 

Když váš miláček hodlá být protivný, je to jeho věc. Vy si můžete vybrat, zda mu oplatíte stejným (což by bylo výchovné), nebo zda se budete i přes to chovat láskyplně a něžně.


Beran - Býk: 

Opravdu nejste na světě od toho, abyste řešili potíže šéfa z tohoto znamení. On se je na vás pokusí přehodit a vy mu musíte říct, že je vám líto, ale že si své věci musí zvládnout sám.Beran - Blíženci: 

Hlavně ho k ničemu nenuťte! Vy jste si sice jistí, že k tomu máte dobrý důvod, ale Blíženec by to bral jako projev vašeho osobního nepřátelství a taky by se k vám podle toho choval.


Beran - Rak: 

Neustále po něm chcete něco, co vám nedokáže dát. Kdybyste však tlak na něj zmírnili, mohla by se situace změnit a vy oba byste byli daleko spokojenější, než jste byli dosud.


Beran - Lev: 

Partner je tak trochu rozmazlený, což je problém. Vaši asistenci vyžaduje ke všemu, co dělá, a vůbec nechápe, že vy na to nemáte čas, energii a v neposlední řadě ani náladu...


Beran - Panna: 

Dívejte se na něj pokud možno objektivně! Panna by se o vás sice starala, ale na veškerou životní svobodu byste mohli zapomenout. Opravdu to chcete riskovat?


Beran - Váhy: 

O tom, že má nějaké potíže, se od něj nedozvíte. Naštěstí má kamarády, kteří rychle pochopí, co se děje, a nejpozději v úterý vám o tom přijdou poreferovat.


Beran - Štír: 

Opravdu není důvod, abyste se kvůli němu rozčilovali. Když mu jasně řeknete, že s jeho návrhy nesouhlasíte, můžete si vychutnat chvíli, kdy se bude bezmocně rozčilovat on...


Beran - Střelec: 

V jeho společnosti zapomeňte na veškerou zdrženlivost. Když nebere vážně vaše počáteční vlídná slova, musíte přitvrdit tak, aby vám rozuměl a pochopil.


Beran - Kozoroh: 

Překvapí vás změnou postoje k životu. Všechny stresy z něj spadnou a on se konečně začne chovat tak, aby tím dodal chuť do života i vám.


Beran - Vodnář: 

O tom, že miluje výzvy, víte své a dokonce vám to i imponuje. Výzva, kterou přijme v tomto týdnu, bude však náročnější než to, co jste spolu dosud prožili - a vy máte tak trochu strach, jak to dopadne.


Beran - Ryby: 

S jeho vděčností nepočítejte. Vy pro něj uděláte daleko víc, než byste udělali pro někoho jiného, ale on to bere jako samozřejmost, za kterou se přece děkovat nemusí.


Býk - Beran: 

Tlak na to, abyste se konečně skamarádili, ze strany vašeho okolí sílí. Opravdu nevidíte důvod, proč hovořit s někým, kdo vám nic neříká, a v jehož společnosti se navíc ani trochu nebavíte.


Býk - Býk: 

V rámci pracovní komunikace si rozumíte. Potíž však nastane ve chvíli, kdy budete chtít vztah převést do soukromí a kdy zjistíte, že kromě práce žádné společné zájmy nemáte.


Býk - Blíženci: 

Jeho chování vás neskutečně mrzí. Obvykle rozebírání toho, co jste pro někoho udělali, rádi nemáte, ale tentokrát byste byli moc rádi, kdyby si na to alespoň vzpomněl.


Býk - Rak: 

Než mu nalijete alkohol, dobře si to rozmyslete. V úterý se Venuše přesunula do Štíra a teď vašeho miláčka aktivuje tak, že vám z toho půjde až hlava kolem...


Býk - Lev: 

Jsou věci, které za něj neuděláte a ani udělat nemůžete. Můžete mu však říct, že jste na jeho straně a že mu ve všem, co dělá, budete držet palce.


Býk - Panna: 

Hlavně mu zbytečně neustupujte. Panna má z práce pocit, že pravda musí být vždycky na její straně, a vůbec si neuvědomuje, že doma to tak fungovat nemusí a nebude.


Býk - Váhy: 

Když zjistíte, že vám závidí, nehledejte vinu na své straně. Jeho motivy jsou daleko hlubší, a je docela možné, že jejich pravou podstatu nepřizná ani sám sobě.


Býk - Štír: 

Nové začátky jsou v jeho případě vysoce pravděpodobné. Udělá dobře, když využije Venuše, která se dostala do jeho znamení a začne shánět lidi, kteří mu s nimi pomůžou.


Býk - Střelec: 

Hlavně mu nedovolte, aby vám vnucoval své názory. V krajním případě mu můžete vpálit, že se jeho názory řídit nebudete, protože jasně vidíte, kam to s nimi dopracoval.


Býk - Kozoroh: 

Pracovnímu protestu, který se v jeho práci organizuje, by se měl postavit do čela. Jedině on se s šéfy dokáže domluvit tak, aby se uzavřely dohody, s nimiž budou všichni spokojení.


Býk - Vodnář: 

Jsou věci, které mu nevysvětlíte. Můžete ale trvat na tom, že jim rozumět nemusí, ale vy si přejete, aby je přesto důsledně dodržoval.


Býk - Ryby: 

Peníze, o které v rámci pracovní reorganizace přijde, se objeví z naprosto jiného zdroje. Nakonec budete s vývojem situace spokojení jak on, tak vy...


Blíženci - Beran: 

Hlavně mu nevysvětlujte, že všechno je tak, jak má být. Beran by si myslel, že si z něj děláte legraci, a vy byste nemohli popřít, že na něj vaše slova mohou tak působit.


Blíženci - Býk: 

Víkendové akce dopadnou podstatně jinak, než jste čekali. Když vám instinkt radí, že se máte sebrat a vrátit se domů dřív, než bude nějaký průšvih, musíte ho poslechnout!


Blíženci - Blíženci: 

Když o vás projeví zájem, bude vám to dělat dobře. Oba sice víte, že z toho nic není a ani být nemůže, ale oba si říkáte, že to není důvod, abyste si to teď spolu co nejlépe neužili.


Blíženci - Rak: 

Konečně má dost času pro sebe. Občas sám sice může připadat, že vás tak trochu zanedbává, ale máte rozum a chápete, že občas takové chvíle potřebuje.


Blíženci - Lev: 

Stačí jeden pohled a Lev vás doslova uhrane. Dostanete se do toho, co se nazývá vírem vášní. Když se z něj pak vynoříte, zjistíte, že se Lev do vašeho života dostal napevno.


Blíženci - Panna: 

Opravdu byste se mu měli snažit udělat alespoň občas radost! Nebude to těžké, protože o tom, co si přeje, mluví tak alopaticky, že to musíte pochopit, i kdybyste nechtěli.


Blíženci - Váhy: 

Přemýšlení o nové kuchyni nabírá na obrátkách. Vy sice máte pocit, že ta stará dosud stačí, ale máte dost rozumu a se svou Váhou se kvůli takovým nepodstatným detailům nehádáte.


Blíženci - Štír: 

Některé záležitosti byste dál už odkládat neměli. Štírovi se to sice nezamlouvá, ale vám vadit nesmí. Když něco zmeškáte, nebude z toho mít nepříjemnosti on, ale vy.


Blíženci - Střelec: 

Když říká, že byste své práci měli dělat větší a intenzivnější reklamu, má pravdu. Překonejte pocit, že se to nehodí, a o tom, co jste dokázali a co umíte, začněte mluvit důrazně a nahlas!


Blíženci - Kozoroh: 

S jeho láskou nehazardujte. Můžete mít sice pocit, že tím intenzitu jeho citů testujete, ale ve skutečnosti si tím jen velmi důrazně říkáte o průšvih.


Blíženci - Vodnář: 

Představa partnera, který vám čte přání z očí, se v jeho případě nenaplní. Když po něm něco chcete, musíte mu to velmi důrazně vysvětlit - a pak jen doufat, že to pochopí.


Blíženci - Ryby: 

Jeho názory nepřejímejte. Můžete si sice vyslechnout to, co si myslí, ale konečné rozhodnutí by mělo být pouze produktem vašich životních zkušeností a vlastního mozku.


Rak - Beran: 

Je s ním tak trochu potíž. Váš miláček neustále prosazuje to, co si myslí, a vůbec ho nenapadne, že vy si máte právo myslet něco jiného. Vysvětlete mu to dřív, než bude na všechno pozdě!


Rak - Býk: 

Na to, co jste udělali, nejste ani trochu pyšní. Přesto by bylo dobré, kdybyste se s tím svému Býkovi nesvěřovali. Opravdu o vás nemusí vědět všechno!


Rak - Blíženci: 

Některé věci podle vás zbytečně hrotí. Řeknete mu to důrazně a s láskou dřív, než mu to řekne někdo, kdo ho nemá zdaleka tak rád jako vy.


Rak - Rak: 

Díky oboustrannému nasazení máte nějaké finanční rezervy. Než je však použijete pro záchranu svých mladých a nerozumných příbuzných, měli byste o tom velmi důkladně přemýšlet.


Rak - Lev: 

Jsou lidé, s nimiž se kvůli němu nedomluvíte. Ženou vás proti sobě a velice se diví, když vy na jejich promyšlené psychologické triky nenaletíte a hádat se odmítnete.


Rak - Panna: 

Nečekané výdaje vás z míry nevyvedou. Když oba dáte hlavy dohromady, zjistíte, že výdaje mohou být daleko nižší, než se vám snažili namluvit.


Rak - Váhy: 

Jeho zdravotní stav je čím dál lepší. Musíte však dohlédnout, aby nešel zbytečně až do hranic svých sil a zbytečně si neublížil.


Rak - Štír: 

Dohlédněte, aby nepřeháněl! Má sklon rozjet situaci, která se mu totálně vymkne z rukou, a pak si stěžovat, že mu osud nepřeje a všichni jsou proti němu.


Rak - Střelec: 

Zásadní chybu děláte v tom, že si před ním na nic a na nikoho nestěžujete. Střelec má pak pocit, že váš život je samá radost, a nechápe, že své starosti máte i vy.


Rak - Kozoroh: 

Opravdu dobře vám udělají večerní zdravotní procházky. Musíte však dohlédnout, aby z nich Kozoroh nedělal závody. Vašemu fyzickému stavu by to neprospělo a ještě by vám to zkazilo i náladu.


Rak - Vodnář: 

Víkendový program naplánujte jenom a pouze vy. Vymyslíte něco, co na co by Vodnář nikdy nepřišel, ale co se mu bude líbit.


Rak - Ryby: 

Hlavně si neříkejte, že vy dokážete všechny partnerské problémy vyřešit. Nejpozději do konce týdne byste zjistili, že jsou věci, na které ani vaše kapacita nestačí.


Lev - Beran: 

To, co mezi vámi je, byste si měli vyřešit sami. Každým dalším člověkem, kterého do svých sporů zasáhnete, že situace zkomplikuje a zmatek zvětší.


Lev - Býk: 

Když vás k němu srdce táhne, klidně mu to řekněte. Zjistíte, že je na tom naprosto stejně, ale na rozdíl od vás si to dosud nějak nestačil uvědomit.


Lev - Blíženci: 

Jeho koníčky vás stojí neskutečné množství peněz. Kdybyste se na nich začali podílet, výdaje by příliš nestouply. Všechno by se zlevnilo a vy byste spolu navíc mohli trávit volný čas.


Lev - Rak: 

Když usoudí, že vám nemá cenu věřit, nic mu nevymlouvejte. Můžete ale najít člověka, který mu tuto myšlenku vnukl a co nejrázněji mu vysvětlit, že si dovolil příliš.


Lev - Lev: 

Nejnáročnější bude pátek. Za kvadratury mezi Sluncem a Lunou budete oba prosazovat své názory a ani jeden si neuvědomíte, že na ně má právo i ten druhý.


Lev - Panna: 

Dívejte se na něj pokud možno objektivně! Panna by se o vás sice starala, ale na veškerou životní svobodu byste mohli zapomenout. Opravdu to chcete riskovat?


Lev - Váhy: 

O tom, že má nějaké potíže, se od něj nedozvíte. Naštěstí má kamarády, kteří rychle pochopí, co se děje, a nejpozději v úterý vám o tom přijdou poreferovat.


Lev - Štír: 

Opravdu není důvod, abyste se kvůli němu rozčilovali. Když mu jasně řeknete, že s jeho návrhy nesouhlasíte, můžete si vychutnat chvíli, kdy se bude bezmocně rozčilovat on...


Lev - Střelec: 

V jeho společnosti zapomeňte na veškerou zdrženlivost. Když nebere vážně vaše počáteční vlídná slova, musíte přitvrdit tak, aby vám rozuměl a pochopil.


Lev - Kozoroh: 

Překvapí vás změnou postoje k životu. Všechny stresy z něj spadnou a on se konečně začne chovat tak, aby tím dodal chuť do života i vám.


Lev - Vodnář: 

O tom, že miluje výzvy, víte své a dokonce vám to i imponuje. Výzva, kterou přijme v tomto týdnu, bude však náročnější než to, co jste spolu dosud prožili - a vy máte tak trochu strach, jak to dopadne.


Lev - Ryby: 

S jeho vděčností nepočítejte. Vy pro něj uděláte daleko víc, než byste udělali pro někoho jiného, ale on to bere jako samozřejmost, za kterou se přece děkovat nemusí.


Panna - Beran: 

O nevýhodách vztahu s Berany víte už dávno své. Teď začínáte zkoumat výhody a zjišťujte, že toho pozitivního bude podstatně méně než toho, co je negativní.


Panna - Býk: 

Patří k lidem, kteří se neustále pohybují na hranici toho, co je bezpečné a zákonem tolerované. Pokud na to nemáte nervy, jděte dál svou cestou dřív, než váš do průšvihu stáhne s sebou!


Panna - Blíženci: 

Trocha nudy by vám vůbec nezaškodila. Momentálně je podnětů, o které se vám váš Blíženec stará, tolik, že se v nich přestáváte orientovat. Nedělejte chyby a zmírněte tempo!


Panna - Rak: 

Neustále mluví o změnách, které si jeho život vyžaduje. Seberte odvahu a přímo se ho zeptejte, zda do těch změn zahrnuje i váš dosud celkem harmonický vztah.


Panna - Lev: 

Když říká, že byste si měli udělat pár dní volna, měli byste s ním souhlasit. Lev by to sice nahlas nikdy nepřiznal, ale opravdu má strach, abyste to se svým pracovním tempem nepřepálili.


Panna - Panna: 

Čím víc spolu mlčíte, tím více si rozumíte. Váš vztah sice chvílemi připomíná tichou domácnost, ale ve skutečnosti je plný harmonie a vzájemného pochopení.


Panna - Váhy: 

Důležitou roli hrají zdánlivé maličkosti. Uděláte dobře, když ho budete po očku pozorovat a zareagujete na každou změnu, které si v jeho chování všimnete.


Panna - Štír: 

Když zjistíte, že před vámi něco tají, nezlobte se, ale přemýšlejte. Když přijdete na důvod, proč to dělal, zjistíte, že jinou možnost opravdu neměl.


Panna - Střelec: 

Nasaďte optimistický výraz a přesvědčujte ho, že všechno dobře dopadne. O jeho nepříjemnostech se dozví jeho bývalá láska a udělá všechno pro to, aby mu pomohla.


Panna - Kozoroh: 

Doma musíte změnit styl komunikace. Vaše děti vás dosud bez řečí poslouchaly, ale teď je vám jasné, že se k nim i k sobě navzájem musíte chovat jinak.


Panna - Vodnář: 

Ve společnosti jeho kamarádů se cítíte velice dobře. Budou vámi tak nadšení, že mu skoro až vynadají, že si vás dosud schovával pro sebe a neseznámil vás dřív.


Panna - Ryby: 

Od kolegy z tohoto znamení se můžete leccos užitečného naučit. Začněte třeba tím, že pochopíte, jak to udělat, abyste své názory nijak energicky neprosazovali a přesto bylo po vašem.


Váhy - Beran: 

Trvejte na tom, že spolu budete mluvit! Na začátku týdne to bude Beran považovat skoro až za ztrátu času, ale už o víkendu sám nahlas přizná, že na tom něco je.


Váhy - Býk: 

Práce má spoustu, ale to je to poslední, co vám vadí. Čím víc toho má na starosti, tím méně má času na to, aby vám vytýkal to, co vám podle něj moc nejde a aby zbytečně prudil.


Váhy - Blíženci: 

Každému průšvihu se v poslední chvíli elegantně vyhne. Zvlášť markantní to bude v sobotu, kdy se díky kouzlu své osobnosti vyhne na silnici pokutě, kterou by každý jiný platil jako mourovatý.


Váhy - Rak: 

O jeho rozhodnutích nediskutujte. Znáte ho dost na to, abyste věděli, že čím víc mu vy budete něco rozmlouvat a třeba i zakazovat, tím tvrdohlavěji na tom bude trvat.


Váhy - Lev: 

Vysvětlete mu, že nemá nad ničím ohrnovat nos. Lev tomu sice zpočátku rozumět nebude, ale když mu své stanovisko podrobně vysvětlíte, nahlas uzná, že máte ve všem pravdu.


Váhy - Panna: 

To, že je protivný, není tak úplně jeho vina. Všechno vzniká tím, že u něj v práci panuje podle jeho představ neskutečný binec, který nemůže ani ovlivnit, ani uklidit.


Váhy - Váhy: 

Dávejte si pozor, aby vám v jeho společnosti zbytečně neujížděly nervy. Váha si bude myslet, že se zlobíte na ni a vůbec jí nedojde, že jste naštvaní na celý okolní svět, ale na ni ne...


Váhy - Štír: 

Jeho společnost na vás funguje jako hodně silná droga. Dobře víte, že byste mu svou lásku neměli dávat najevo tak ohnivě, ale když přijde na věc, zase to nedokážete.


Váhy - Střelec: 

On vás miluje, ale s jeho rodiči jste si nějak nesedli. Neztrácejte trpělivost! Během týdne se situace změní a ke konci měsíce bude všechno v naprostém pořádku.


Váhy - Kozoroh: 

Hlavně se od něj nenechte zahnat do situace, kdy si budete muset vybírat. Bude daleko lepší, když i Kozoroh konečně pochopí, že jsou chvíle, kdy je každá volba špatná.


Váhy - Vodnář: 

Hrozí, že se zastavíte přesně ve chvíli, kdy byste naopak měli přidat. Kdybyste si hned na začátku týdne slíbili, že nejdříve všechno doděláte a až potom budete odpočívat, bylo by to lepší.


Váhy - Ryby: 

Hlavně se nehádejte kvůli tomu, jak se oblékají vaše děti. Když si vzpomenete na svá mladší léta, zjistíte, že se v tomto ohledu vlastně nic zásadního nezměnilo.


Štír - Beran: 

S víkendovými návraty do minulosti opatrně! Místo, které jste kdysi milovali, se od té doby zásadně změnilo a vy byste místo očekávaného potěšení pocítili leda tak zklamání.


Štír - Býk: 

Venuše, která v úterý vstupuje do vašeho znamení, vás nutí, abyste o citech přemýšleli intenzivněji, než dosud. Obvykle na podobné úvahy neradi plýtváte časem, ale tentokrát je všechno jinak.


Štír - Blíženci: 

Přiznejte si, že jsou chvíle, kdy vám leze na nervy! Pokud mu v takovém momentě pošlete mezi kamarády, zabijete dvě mouchy jednou ranou. On bude spokojený a vy budete mít klid.


Štír - Rak: 

Názor, který na něj máte, nehodláte alespoň prozatím měnit. Rak se o to sice snaží, ale vy čekáte, zda mu jeho nový trend vydrží, nebo zda ho přejde stejně rychle jako ty dosavadní.


Štír - Lev: 

Neustále se žene někam, kde ho čekají leda tak průšvihy. Vy mu to sice můžete vysvětlovat, ale stejně neuspějete. Musíte počkat, až s tím přijde sám.


Štír - Panna: 

Nepředstírejte nezájem, když vás opravdu zajímá. Panna je sama o sobě hrdá a na to, aby rozebírala jednotlivé vrstvy vaší povahy, nebude ztrácet čas.


Štír - Váhy: 

To, že se v jeho životě něco děje, pochopíte velice rychle. Je vidět, že čeká na vaši první otázku a moc potřebuje, abyste s ním celou záležitosti co nejdůkladněji probrali.


Štír - Štír: 

Opravdu to není člověk, který by vám ustoupil. Můžete se ho k tomu sice pokusit přimět, ale připravte se na debakl, na který budete dlouho vzpomínat jako na svou životní prohru.


Štír - Střelec: 

Váš životní příběh jde do dalších kapitol. Naštěstí jste se dokázali smířit s tím, že jsou věci, které spolu nebudete riskovat, a zaměřili jste se na to, co váš vztah nerozbije, ale posílí.


Štír - Kozoroh: 

Všechno probíhá v klidu. Dokonce i to, co Kozoroha jindy spolehlivě vytočí, mu dovedete podat tak, aby pochopil, že se od něj nechce hádka, ale naopak co nejužší spolupráce.


Štír - Vodnář: 

Přiznejte si, že vám už nepřipadá jako nejdůležitější na světě. Zároveň je vám však jasné, že vazby, které vás spojují, jsou neobyčejně pevné a vy je trhat nechcete.


Štír - Ryby: 

S Rybou je to dost složité. Má pocit, že byste jí měli věnovat podstatně více pozornosti, a vůbec nechápe, že stejné požadavky k ní máte právo vznášet i vy.


Střelec - Beran: 

Pokud má pocit, že byste měli některé věci zvládat bez jeho pomoci, zarazte ho včas. Když zjistí, že ho nepotřebujete, usoudí, že je ve vašem životě zbytečný a vyrazí jinam.


Střelec - Býk: 

Opět se přesvědčíte, že to s ním po dobrém nejde. Když na něj zvednete hlas, zatváří se sice uraženě, ale nakonec udělá přesně to, co po něm chcete.


Střelec - Blíženci: 

Lhostejnost, kterou dává při kontaktu s vámi najevo, je pouze předstíraná. Uvědomte si to dřív, než si začnete stěžovat, že pro něj vůbec nic neznamenáte.


Střelec - Rak: 

Máte pocit, že si sám sebe váží daleko méně, než by měl. Než mu to však řeknete, měli byste se zamyslet nad formou, se kterou mu to podáte. Když se po vaší řeči urazí, nebude to k ničemu.


Střelec - Lev: 

Potíže budou s penězi. Nejde o to, že byste vydělávali málo, ale o to, že oba máte sklon utrácet přesně na to, bez čeho byste se mohli klidně obejít.


Střelec - Panna: 

Když se mu daří, měli byste z toho mít radost. Když se navíc dokážete jeho výkony pochlubit s tím, že máte toho nejlepšího partnera na světě, bude to ještě lepší.


Střelec - Váhy: 

Kvůli tomu, co pro sebe děláte, vás svědomí hryzat nemusí. Váha chce, aby vám to slušelo, a vy jí tuto radost moc rádi dopřáváte. Když si s ním někam vyrazíte, bude její radost dvojnásobná!


Střelec - Štír: 

Víkend, který strávíte na cestách, dopadne naprosto jinak, než jste čekali. Budete sice moc spokojení, ale ještě spokojenější oba budete ve chvíli, kdy se vrátíte domů.


Střelec - Střelec: 

Hlavně mu nedávejte najevo, že jste za každých okolností nad věcí! Vzal by to jako potvrzení toho, že na něj kašlete, a vy byste mu marně vysvětlovali, že to tak není.


Střelec - Kozoroh: 

O tom, že vám řekne pravdu do očí, nepochybujte. Většinou se po takovém projevu upřímně naštvete, protože ho považujete za zbytečnou hrubost, ale Kozorohovi jeho projev rádi odpustíte.


Střelec - Vodnář: 

Jeho katastrofické scénáře vyslechněte, ale dál je nerozebírejte. Čím víc mu budete vysvětlovat, že se mýlí, tím víc vás bude přesvědčovat, že svět je ještě horší, než si vůbec dokážete představit.


Střelec - Ryby: 

Ve vašem případě opravdu platí, že zakázané ovoce nejlépe chutná. Dobře víte, že navazování jakýchkoliv vztahů s Rybou je nebezpečné, ale poručit si nedokážete.


Kozoroh - Beran: 

Když se do jeho věcí zamícháte, dozvíte se, že vám do toho nic není. Když se nezamícháte, budete si vyčítat nedostatek odvahy. Hoďte si korunou, protože rozum vám neporadí.


Kozoroh - Býk: 

Naučte se mluvit o tom, co je opravdu podstatné. Zatím probíráte běžné denní záležitosti, ale o tom, co je pro váš vztah opravdu důležité, se mluvit ostýcháte.


Kozoroh - Blíženci: 

Jeho ctižádost ho žene do maléru. Je potřeba, abyste využili svého vládce Saturna a s jeho pomocí ho přinutili k rozumnému jednání s uvažováním nad důsledky.


Kozoroh - Rak: 

Váš vztah je pro něj velkou výhodou. Konečně ve vás našel člověka, o něhož se může opřít a u nějž ví, že mu podporu v náležité formě bez velkých řečí poskytne.


Kozoroh - Lev: 

Vezměte v úvahu jeho přecitlivělost na hrubé zacházení. Když po něm něco chcete, musíte mu to podat tak, abyste no neurazili, ale naopak přiměli ke spolupráci.


Kozoroh - Panna: 

Jeho žárlivost zvládáte. Navíc ho dokážete přimět, aby se rozesmál a sám pochopil, že ve vašem případě opravdu nemá k žárlivosti žádný rozumný důvod.


Kozoroh - Váhy: 

Z toho, že s vámi jeho sourozenci přestanou mluvit, si nic neděláte. Miláček přizná, že je v podstatě rád, protože komunikace s nimi vám stejně nic dobrého nepřinášela.


Kozoroh - Štír: 

Hodně vás naštve někdo, kdo po vás vyžaduje finanční pomoc a ještě si řekne o konkrétní částku. Měli byste ho však odmítnout vy, protože váš partner by svým nasazením udělal víc škody než užitku.


Kozoroh - Střelec: 

To, že se mu od začátku něco nelíbí, neznamená, že mu musíte ustupovat. Čím tvrdohlavější budete, tím větší je perspektiva, že se nakonec dokážete domluvit.


Kozoroh - Kozoroh: 

Jeho jednání vás vyloženě zaskočí. Dosud jste si nemysleli, že vás má tak rád, že kvůli vám udělá i to, co sám upřímně nesnáší a čemu se obvykle velkým obloukem vyhne.


Kozoroh - Vodnář: 

O své zdraví by se měl starat podstatně víc, než se stará dosud. Když bude v tomto týdnu přecházet virózu, může si tím říct o zdravotní problémy, s nimiž se bude potýkat až do adventu.


Kozoroh - Ryby: 

Hlavně si všímejte toho, na co je enormně citliví. Nikdy jste se na nikoho neohlíželi, ale pokud se Ryb týče, sami cítíte, že bude lepší, když budete jeho pocity a emoce respektovat.


Vodnář - Beran: 

Hlavně zapomeňte na to, že byste doma chtěli něco měnit nebo vylepšovat. Beran by veškerou spolupráci vzdal a vy byste to nakonec museli dodělat vlastními silami.


Vodnář - Býk: 

Když mu něco říkáte, musíte dohlédnout na to, aby vaše slova správně pochopil. Nedorozumění, k němuž by došlo, byste si hodně těžko vyjasňovali.


Vodnář - Blíženci: 

Opravdu není důvod k tomu, aby se rozčiloval. Když máte pocit, že si domů nosí stresy z práce, které si pak na vás vybíjí, klidně mu to řekněte. Bude překvapený, protože on to tak nechápal.


Vodnář - Rak: 

Plánovaná společná cesta do ciziny se rychle blíží. Možná byste si k ní měli kromě víkendu přibrat i pár dnů dovolené. Nebudete muset pospíchat a pořádně si to užijete.


Vodnář - Lev: 

Když přijde s tím, že domů potřebujete zvíře, je to vlastně docela dobrý nápad. Váš Lev se bude věnovat zvířeti, takže se dá čekat, že bude mít podstatně méně času na vás a na to, aby vás kontroloval.


Vodnář - Panna: 

Je spousta věcí, které není schopný pochopit. Můžete se mu to sice snažit vysvětlit, ale počítejte s tím, že vám přes všechny vaše promyšlené argumenty nevěří.


Vodnář - Váhy: 

V jeho společnosti se příjemně vrátíte do dětství. Začnete si povídat o knížkách, které jste oba četli, a pak se domluvíte, že se sejdete a pustíte si filmy, které jste spolu viděli.


Vodnář - Štír: 

To, že se něco odkládá, by vás nemělo ani rozčilit, ani vyvést z míry. Váš Štír říká, že máte alespoň více času na důkladnou přípravu - a vy budete muset zkonstatovat, že má pravdu.


Vodnář - Střelec: 

O tom, že by se měl poučit ze svých chyb, ho raději nežádejte. Váš miláček by se mohl naštvat a říct vám něco, čeho by on litoval a vy byste to nezapomněli.


Vodnář - Kozoroh: 

Hlavně o víkendu funguje jako výrobna trapasů všeho druhu. V těch nejhorších mu zabráníte, ale většinu bude muset zvládnout sám a taky se za ně sám omluvit.


Vodnář - Vodnář: 

Přiznáváte, že vaše výkonnost je enormní. Asi byste udělali dobře, kdybyste si objednávali na večeře hotové jídlo. Na vaření nebude mít nikdo z vás ani čas, ani energii.


Vodnář - Ryby: 

Z dosavadního kamaráda z tohoto znamení se stane hodně nepříjemný soupeř. Nebylo by lepší, kdybyste se sešli a rozumně se domluvili na kompromisu, který by byl přijatelný pro obě strany?


Ryby - Beran: 

Váš život je plný rozporů. Pokud si však do něj pustíte Berana, který o to evidentně stojí, budete na to, co prožíváte nyní vzpomínat jako na krásné časy, kdy bylo všechno jasné.


Ryby - Býk: 

Opravdu není důvod, abyste kvůli němu od základů měnili život. Pravděpodobně by se vám to podařilo, ale šlo by o rozhodnutí, které by vám moc dlouho nevydrželo.


Ryby - Blíženci: 

Patří k partnerům, kteří mají vždycky ve všem jasno. Vy si pak můžete vybrat, zda mu bez boje ustoupíte, nebo zda mu dokážete, že i vy máte právo na svůj názor.


Ryby - Rak: 

Poskytuje vám nejen možnosti, ale i reálné šance. Neptejte se ho, proč to dělá! Po vyslechnutí dotazu by se upřímně urazil a s veškerou prací ve váš prospěch by skončil.


Ryby - Lev: 

Když zjistíte, že se snaží zamaskovat stopy toho, co se mu doma opravdu nepovedlo, nic neříkejte. Kdybyste se dokázali tvářit, jako byste si ničeho nevšimli, bylo by to vynikající.


Ryby - Panna: 

V jeho společnosti prožíváte spoustu hodně smíšených pocitů. Je vám jasné, že k němu něco cítíte, ale sami nevíte, zda jde o emoce pozitivní nebo negativní...


Ryby - Váhy: 

O tom, že by sám otevřel nepříjemná témata, ani neuvažujte. Když spolu chcete a potřebujete něco důležitého a zároveň nepříliš příjemného probrat, musíte s tím začít sami.


Ryby - Štír: 

Atmosféru, která mezi vámi je, spolehlivě vylepší Venuše. V úterý se dostane do Štíra a v lásce vám ukáže oblasti, o kterých jste dosud neměli ani to nejmenší tušení.


Ryby - Střelec: 

Hlavně o víkendu nechte všechno na něm. Je pod pozitivním vlivem trigonu mezi Saturnem a Uranem a jeho výkonnost je podstatně vyšší, než ta vaše. Nechte ho jednat a pak ho pochvalte.


Ryby - Kozoroh: 

Když s něčím nesouhlasí, má to plné právo říct. Rozčilovat se však nesmíte ani v případě, kdy nebude souhlasit s něčím, co jste vymysleli vy.


Ryby - Vodnář: 

Jako partner patří k těm opravdu náročným. Nejdříve vám nic neřekne a pak se zlobí, že ho nechápete. Nerozčilujte se, protože jeho postoj stejně nemáte šanci změnit.


Ryby - Ryby: 

Vynikající je čtvrtek. Jste pod vlivem sextilu mezi Sluncem a Plutem, což znamená, že z možností, které vám hvězdy nabízí, dokážete dostat maximum.