Týdenní horoskopy lásky od 29.05.2017 do 05.06.2017

Beran: 

Pro lásku je příznivý zejména čtvrtek, kdy si vychutnáváte blahodárný vliv trigonu mezi Venuší a Saturnem. Pokud pod jeho vlivem usoudíte, že byste se měli miláčkovi víc věnovat, protože jinak by se lehce mohlo stát, že by vám zmizel někde, kde na něj budou vlídnější, není to tak úplně pravda - ale přesto byste si měli slíbit, že budete laskavější...


Býk: 

Jsou věci, které se sice tradují, ale které ve skutečnosti nezabírají. Pokud usoudíte, že domácí milostnou atmosféru vylepšíte tím, že budete předstírat flirt nebo dokonce románek s někým jiným, opravdu to není nejlepší nápad. Jako herci totiž fungujete dost mizerně - a ve chvíli, kdy by miláček vaše jednání rozklíčoval, by se naštval spolehlivě a definitivně.Blíženci: 

Pokud jste si až dosud zakládali na tom, že ve vztahu máte vždycky navrch, je čas, abyste se této iluze zbavili. Když se zamyslíte nad svým miláčkem a způsobem vaší vzájemné komunikace, musíte připustit, že zprvu se sice bijete o to, co jste vymysleli, ale pak se situace pokaždé nějakým záhadným způsobem otočí tak, že nakonec uděláte to, co jste původně odmítali.


Rak: 

Na sobotu pro jistotu nic zásadního neplánujte. Venuše ve vašem sektoru profesních cílů je v konjunkci s Uranem a je docela možné, že vás vyžene na dětský den, kterého se budete muset zúčastnit. Naštěstí máte vedle sebe člověka, který pochopí, že to občas jinak nejde, a půjde s vámi, aby vám na akci byl všestrannou podporou a po akci vás v pořádku odvezl domů.


Lev: 

Všechno, co chcete miláčkovi říct, nechte na druhou polovinu týdne. Vliv konjunkce Venuše s Uranem je čím dál silnější, a vy dokážete o svých citech mluvit tak, aby váš životní druh pochopil, že si z něj neděláte legraci, ale že jeho i to, co mezi vámi je, berete velice vážně. Obvykle máte pocit, že o takových věcech není potřeba moc mluvit, ale tentokrát je každého nevyřčeného slova škoda...


Panna: 

V pondělí, kdy jste pod vlivem opozice mezi Marsem a Saturnem, hrozí, že budete k partnerovi tvrdší, než si zaslouží. V každém případě však bude dobré, když mu nebudete dávat ultimáta. Pokud byste potřebovali a chtěli, aby vás bral vážně, museli byste na něm trvat i ve chvíli, kdy byste sami věděli, že to byla ta největší hloupost, kterou jste v poslední době udělali.


Váhy: 

Partnerství a lásku si vyloženě užíváte, což je dobře. Navíc můžete s úspěchem uvažovat o tom, že byste svůj vztah ještě posílili a třeba mu dali i nějakou formální a právem posvěcenou podobu. Pokud usoudíte, že je na to opravdu čas, proberte vše se svou drahou polovičkou, a hlavně se domluvte, že s akcí samotnou nebudete zbytečně otálet.


Štír: 

Jste pracovití a jste na to pyšní, což je v pořádku. Méně v pořádku je však to, že svému miláčkovi vytýkáte nedostatek aktivity. Uvědomte si, že toho má v práci víc, než je zdrávo, a podobné poznámky si nechte pro sebe. Obvykle na to, co mu řeknete, dokáže rychle zapomenout, ale to, co se od vás dozví v tomto týdnu, ho bude trápit opravdu hodně dlouho.


Střelec: 

Nabídka na nějaký románek může sice padnout, ale vy máte rozum a dokážete ji odmítnout tak, aby se uchazeč o vaši přízeň nemusel ani stydět, ani urazit. Když si tuto stránku věci vyjasníte, můžete se s dotyčným člověkem dát bez obav do řeči. Pokud zjistíte, že máte na spoustu věcí shodné názory a že se spolu dobře bavíte, můžete ho přidat do houfu svých kamarádů...


Kozoroh: 

Pokud usoudíte, že nastal čas, abyste si se svým miláčkem opravdu vážně promluvili, dávají vám hvězdy skvělou šanci! Hovor si naplánujte na středu, kdy jste pod velmi pozitivním vlivem trigonu mezi Merkurem a Plutem, a kdy umíte o věcech, které jsou pro vás důležité, promluvit tak, aby je jako důležité konečně začal vnímat i váš životní druh.


Vodnář: 

Zatímco ostatní vnímají pondělní opozici mezi Marsem a Saturnem jako něco negativního, vy z ní dokážete vytáhnout maximum! Do citů a emocí vám vnese trochu tolik potřebného vzruchu, abyste se nenudili, ale zároveň vztah stabilizuje tak, abyste oba věděli, že se jeden na druhého můžete spolehnout. Moc romantiky vám to sice nepřinese, ale ani stabilita k zahození není...


Ryby: 

Na to, abyste svému miláčkovi udělali radost a příznivě ho naladili k tomu, o čem zatím nechtěl ani slyšet, nepotřebujete ani přehnanou nápaditost, ani čas. Stačí, když se zastavíte do nejbližšího knihkupectví a vytáhnete první knížku z oblasti, která ho zajímá. Udělejte to ve čtvrtek a hvězdy garantují, že budete mít po celý zbytek týdne po boku nadšeného a vděčného miláčka!

SMS Věštba
SMS Výklad / banner