Týdenní horoskopy lásky od 29.01.2018 do 05.02.2018

Beran: 

Vztahy, které jste považovali za jednou provždy vyřízené, se ještě jednou vrátí. S dotyčným si musíte promluvit a vysvětlit mu, že u vás už opravdu nemá šanci. Půjde o hodně náročný rozhovor, s nímž nemá cenu otálet. Využijte pondělí a úterý, kdy je Merkur ještě v Kozorohu. Mluvte tak, aby pochopil, že k němu můžete sice cítit soucit, ale to ještě neznamená, že se rozhodnete pro znovunavázání vztahu, který už jednou nevyšel.


Býk: 

Momentálně to opravdu nemáte snadné. Týká se to zejména víkendu, kdy jste pod vlivem kvadratury mezi Venuší a Jupiterem. Uvědomte si, že pro partnera máte tendenci dělat víc, než je zdrávo. Tím, že mu budete plnit každé přání, které mu na očích uvidíte, ničemu nepomůžete. Partner zapomene na to, že na začátku vašeho vztahu stála láska a začne vás vnímat jen jako zdroj financí.Blíženci: 

To, o čem jste si s miláčkem měli už dávno promluvit, a na co ještě stále nedošlo, nabírá na obrátkách. Je potřeba, abyste si uvědomili, že dalším odkládáním nic pozitivního nezískáte. Pro svůj závažný rozhovor byste si však měli zvolit neutrální místo. Pokud se začnete bavit doma, hrozí, že se začnete hádat. Pak bude následovat tichá domácnost, která se potáhne hodně dlouho.


Rak: 

V pondělí a v úterý, kdy je Luna ve vašem znamení, máte sklon dávat partnerovi větší pravomoci, než si zaslouží. Pokud si od něj necháte mluvit do života, a dovolíte, aby vás dirigoval, je to vaše chyba. Kdybyste však Luny ve svém znamení a Merkura v partnerském sektoru dokázali využít k tomu, abyste se vůči němu vymezili, bylo by to s vámi, s ním i s vaším vztahem daleko lepší.


Lev: 

Netlačte partnera do ničeho, co čeho se mu nechce, ale zároveň mu nedovolte, aby vás do něčeho tlačil on sám. Veškeré aktivity byste měli provádět po vzájemné domluvě. V ideálním případě to dopadne tak, že si přes den budete užívat na svahu, a večer pak vyrazíte někam, kam se tančí. Takový víkend bude sice hodně náročný, ale vy i váš miláček si ho náležitě užijete.


Panna: 

To, že se s partnerem pohádáte, není sice nic milého, ale zároveň to není žádná tragédie. Nebezpečí hrozí v pátek. Oba jste z práce unavení a oba si máte tendenci říct podstatně víc, než je zdrávo. Pokud nechcete neděli trávit tím, že se budete snažit partnera rozpovídat a přimět ho, aby vám odpustil, bude lepší, když si v pátek veškeré jedovatosti odpustíte. Miláček sice není ideální, ale pořád byste se k němu měli chovat slušně.


Váhy: 

V rodině je všechno trochu jinak, než bylo dosud. Zatímco prozatím vaše rodina vaším novým partnerem nebyla nijak nadšená, teď se situace mění. Vycházejí s ním velice dobře. Občas ale můžete mít dojem, že se za vašimi zády domlouvají. Vaši příbuzní mají dojem, že by vás jeho prostřednictvím mohli ovlivňovat. Vůbec nechápou, že vy jste jejich taktiku odhalili a že jim na ni neskočíte.


Štír: 

Máte pocit, že do vztahu přišlo ochlazení. Není to tak úplně pravda. To, že si spolu povídáte méně často než dosud, je jen důsledkem většího zapřažení v práci a tím i pocitu daleko intenzivnější únavy. Změna přijde až o víkendu, kdy si odpočinete a kdy budete mít dost času, abyste si konečně promluvili nejen o tom, co se děje v práci, ale i o tom, co se děje s vámi.


Střelec: 

Když chcete někoho získat, nemůže jít o improvizaci. Jde o akci, kterou musíte předem pořádně naplánovat a promyslet všechny možnosti. Vyjít by to mohlo zejména v neděli, kdy je Luna ve Vahách. Vy konečně seberete dostatek odvahy, abyste svého vyvoleného oslovili. On se zase rozhodne, že vás nejen vyslechne, ale že si s vámi i někam vyrazí. Rozehrané to je dobře. Další průběh už závisí jen na vás.


Kozoroh: 

To, že vaše narozeniny už proběhly, ještě neznamená, že nemůžete dostávat další dárky. Je docela možné, že vás miláček překvapí ještě jednou pozorností, kterou vám v den vašich narozenin z nějakých důvodů dát nemohl. Nestyďte se za slzy v očích. Pokud jste dosud občas pochybovali, zda vás má opravdu rád, teď musíte zkonstatovat, že k pochybnostem není v tomto směru důvod.


Vodnář: 

To, co se ve vašem citovém životě děje, nelze označit jinak než jako osud. Seznamujete se na místech, kam jste se dostali vůbec poprvé v životě. Kontakt navazujete s lidmi, kteří se od vás po všech stránkách totálně liší. Berte to jako novou zajímavou možnost. S člověkem, s nímž jste se k sobě podle všech skvěle hodili, to nevyšlo. Teď si máte šanci vyzkoušet vztah s člověkem, s nímž se k sobě podle všech vůbec nehodíte, což by vyjít mohlo.


Ryby: 

O tom, že musíte jít v rámci svých pracovních povinností na nějaký večírek, jste mluvili už dávno. Partnerovi se to však moc nelíbí. Můžete vás dokonce přemlouvat, abyste ho nechali doma a šli tam s někým, kdo si to víc užije. Musíte mu vysvětlit, že to nejde. Tím, že půjdete se svým životním druhem, manifestujete pevnost vašeho vztahu a odradíte všechny firemní ctitele, kteří by se o vás chtěli pokusit.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner