Týdenní horoskopy lásky od 27.11.2017 do 04.12.2017

Beran: 

To, že si s rodiči svého miláčka nepadnete na první pohled do oka, je sice nepříjemné, ale není to tragédie. Chovejte se k nim korektně a tvařte se, jako byste jejich poznámky ani nevnímali. Bude to pro vás sice zkouška, ale vy ji s úspěchem zvládnete. Rodiče svůj postoj sice zatím nijak zásadně nezmění, ale vy na sebe a na to, co jste zvládli, můžete být pyšní.


Býk: 

Sezení s kamarády, na které se vydáte, se velice rychle posune směrem, který se vám ani trochu nezamlouvá. Najednou máte dojem, že si vás tam pozvali hlavně proto, aby vás mohli seznámit s člověkem, který měl dosud v partnerech smůlu. Chováte se sice společensky, ale v duchu si slibujete, že tento pokus svým kamarádům dlouho nezapomenete.Blíženci: 

Jsou věci, do kterých byste svému miláčkovi mluvit neměli. Když domů přitáhne další a podle vás zcela zbytečné kusy vánoční dekorace, které hned začne rozvěšovat po bytě, nechte to bez komentáře. Mohli byste sice prohodit pár vět o tom, jak rozhazuje za něco, co je naprosto zbytečné, ale to by nebylo k ničemu. Nákup by zpátky nevrátil a na vás by se jen zbytečně naštval.


Rak: 

Když vám začne vysvětlovat, že není připravený začínat nový vztah, seberte se a odejděte středem. Na to, abyste mu sloužili jako hračka na zpříjemnění dlouhých zimních večerů, jste až moc dobří. Když mu to dosti důrazně vysvětlíte, sám pochopí, o jaké štěstí právě přišel. Následně se možná bude chtít i vrátit, ale to je to poslední, co byste mu měli dovolit.


Lev: 

Žárlit můžete na partnerova zvířata. Občas máte pocit, že jim věnuje podstatně víc pozornosti než vám. Pro váš vztah by však bylo podstatně lepší, kdybyste si k jeho chlupatým kamarádům pokusili najít svou vlastní cestu. Jsou lidí, u nichž láska prochází žaludkem - a vy jste narazili na člověka, k jehož srdci se spolehlivě dostanete přes jeho čtyřnohé mazlíčky.


Panna: 

Když vám slíbí, že si o další budoucnosti vašeho vztahu promluví, až se odněkud vrátí nebo až něco dodělá,berte to jako dobře a zdvořile maskované odmítnutí. Můžete ho sice omlouvat tím, že toho má opravdu hodně, ale v hloubi duše je vám jasné, že s vámi o ničem, co vy považujete za důležité, vlastně mluvit nechce. Budete na něj tlačit dál, nebo to raději vzdáte?


Váhy: 

I když je do Vánoc daleko, dárky se dají dávat už teď. Ve vašem případě naštěstí stačí, když svému miláčkovi dáte naprostou maličkost. Cena dárku není v jeho finanční hodnotě, ale v tom, že jím dokazujete, že na svého partnera myslíte i ve chvíli, kdy s vámi není. To, co mu pořídíte, bude navíc tak vkusné a nápadité, že mu tím navíc dokážete, že ho znáte snad ještě lépe, než se zná on sám.


Štír: 

Nežárlete, protože nemáte proč. To, že vás miláček má rád a že s vámi počítá i do budoucnosti, vám dokáže, i když se o to vlastně ani nesnaží. Stačí, když vás poprosí, abyste se pro něj zastavili na vánočním večírku jeho firmy. Hlavně si uvědomte, že partner, který by večírek bral jako platformu pro své nynější nebo budoucí zálety, by vás o něco takového rozhodně nežádal.


Střelec: 

Pokud jste sami, počítejte s tím, že na vás na každém rohu bude útočit někdo, kdo má pocit, že by pro vás byl tím nejlepším. Zvlášť vydařeně se projeví v neděli, kdy se ve vašem partnerském sektoru odehrává úplněk. Najednou zjistíte, že se vám doslova na krk pověsí někdo, koho znáte sotva od vidění, a začne se chovat tak, jako by byl vaším osudem.


Kozoroh: 

Ve vašem případě na vztah velice pozitivně působí jakákoliv společná činnost. Pokud to půjde, dejte se spolu do pečení vánočního cukroví. Jde o práci, u které si můžete povídat a u níž se navíc skvěle uplatní vaše pečlivost a smysl pro detail. To, co z vašich rukou vyjde, však dobře schovejte. Když to necháte na volně přístupném místě, musíte v příštím týdnu začít péct znovu.


Vodnář: 

Když chcete řešit něco, co se týká citů, obrňte se trpělivostí. Všechno, co uděláte v první polovině týdne, vám přinese spíše škodu než užitek. Situace se ve váš prospěch obrátí až v pátek. Do vašeho sektoru přátel se dostává Venuše a vy zjišťujete, že se ze skupiny vašich kamarádů vyčlenil jeden, kterého vidíte moc rádi a s nímž byste chtěli mít i bližší vztah než je jen přátelství.


Ryby: 

Představa klidného partnerského života narazí na realitu. Problém není v tom, že byste se nedokázali domluvit, ale v tom, že na to, abyste spolu vůbec mluvili, máte málo času. Nezbude, než abyste si každý den vyčlenili půlhodinku, kdy spolu proberete to, co se stalo, a alespoň v hrubých obrysech naplánujete to, co bude. Udělejte to, předejdete tak dalším zbytečným rozporům!