Týdenní horoskopy lásky od 20.11.2017 do 27.11.2017

Beran: 

Hlavně se kvůli lásce zbytečně nestresujte! Když se místo uvažování o tom, proč vás nechce, soustředíte na svůj vlastní život, bude to daleko užitečnější. Vy pochopíte, že je zbytečné, abyste věnovali pozornost někomu, koho nezajímáte. V dalším kroku můžete změnit postoj a mezi lidmi ze svého okolí vytipovat někoho, kdo je přitažlivý a kdo by stál za úvahu.


Býk: 

To, co ve vztahu prožíváte, se dá bez přehánění označit jako skutečná radost. Najednou zjišťujete, že partner patří k lidem, kteří sice moc nemluví, ale všechno, co dělá, vede velká láska, kterou k vám cítí. Užívejte si pohody, kterou díky jeho lásce máte, a alespoň trochu se mu jí snažte vrátit v podobě, která bude příjemná zase jemu.Blíženci: 

To, že na vás někdo žárlí, berte jako věc, která se stává a nenechte si tím zbytečně kazit náladu. Když budete mít rozum, tlaku, který se na vás vyvíjí, nepodlehnete. Místo zbytečného trápení seberete veškeré své sebevědomí a dáte jasně najevo, že nikomu nedovolíte, aby váš vztah nabourával. Překvapí to zejména vašeho partnera. Ten vás v této rozhodné poloze nezná, ale musí přiznat, že mu imponuje.


Rak: 

To, že získáte někoho, o kom jste už dlouho snili, není zase takové štěstí, jak se vám na první pohled zdálo. Velice rychle zjistíte, že dotyčný je v reálu naprosto jiný, než jak jste si ho představovali. Berte to jako životní zkušenost, a vůbec se nestyďte za to, že ve chvíli, kdy se ho zbavíte, budete snad ještě šťastnější než v momentě, kdy jste ho dostali.


Lev: 

Hlavně si nenechte namluvit, že si v životě budete muset vybírat mezi láskou a slušně zabezpečeným životem. Momentálně totiž patříte k lidem, kteří zvládnou bez větších problémů oboje. Váš miláček sice může tvrdit, že na vydělávání peněz nemá šťastnou ruku, ale to vám ani trochu nevadí. Vy na rozdíl od něj přesně víte, co se v tomto směru dá dělat - a jeho to už naučíte.


Panna: 

Musíte si vybrat, zda se s náladovostí svého partnera smíříte a budete ho brát jako jeden z ústrků osudu, nebo zda mu jasně řeknete, že jsou věci, které ani přes veškerou lásku, kterou k němu cítíte, tolerovat nebudete a které si k vám dovolovat prostě nesmí. Překvapení, které v jeho očích po vašem projevu uvidíte, vám dokáže, že vás konečně začal brát s náležitou vážností.


Váhy: 

I když byste moc chtěli zažít stav, kdy kvůli lásce zapomenete na celý svět, momentálně byste nic takového riskovat neměli. Vzhledem k dalšímu vývoji situace je potřeba, abyste se dokázali srovnat jak se svými emocemi, tak s životní realitou. Doma se věnujte naplno miláčkovi, což je správné, ale v práci se zabývejte tím, za co jste odpovědní a co vás živí. Bavit vás to nemusí, ale jinak to nejde.


Štír: 

Marně přemýšlíte, kolik toho ve jménu lásky jste schopní vydržet. Kamarády a přátele udivujete, protože zvládáte to, co jste dosud považovali za něco absolutně vyloučeného. Všechno však jednou skončí! Ve vašem případě přijde zlom ve středu. Slunce z vašeho znamení se přesune do Střelce. Vy usoudíte, že jste se už obětovali dost a teď budete chtít, aby zase miláček prokazoval svou oddanost vám. On tím však nadšený nebude.


Střelec: 

O tom, že byste svého miláčka podceňovali, ani neuvažujte. O spoustě věcí sice nahlas nemluví, ale to ještě neznamená, že na ně nemá svůj jasný názor. Když se dostanete do situace, s níž si nevíte rady, bez obav se ho zeptejte, co by na vašem místě dělal on. Jeho nápady se vám sice zamlouvat nemusí, ale přesto byste se jimi měli řídit. Litovat nebudete.


Kozoroh: 

Když váš miláček přijde s tím, že si koupí nějaký umělecký artefakt, vyjádřete zdvořilý zájem, kterým by vaše intervence měla skončit. Hlavně se ho nezačněte vyptávat, kolik to bude stát, a nevysvětlujte, že je to zbytečně drahé. Hádka o to, kdo kolik vydělá, a kdo si tedy může co dovolit, by byla tvrdá, nemilosrdná a hlavně zbytečná, protože by stejně nic nevyřešila.


Vodnář: 

To, co děláte, se dá bez přehánění označit jako balancování na samém okraji hodně hluboké propasti. Na jedné straně si uvědomujete, jak moc vám záleží na vztahu, který máte s miláčkem, na druhé si nedokážete odpustit odvážné laškování s někým, kdo vás přitahuje tak, že tomu nedokážete odolat. Zatím je sice všechno ještě v rovnováze, ale vy správně tušíte, že to dlouho nevydrží.


Ryby: 

S miláčkem se hádáte i kvůli takovým maličkostem, jako jsou nové spotřebiče do kuchyně. Jeden z vás má dojem, že by něco nutně potřeboval, druhý se domnívá, že jich je doma už dost a další budou jenom překážet. Naštěstí se Slunce v úterý dostane do Kozoroha a vy přijdete na oboustranně přijatelný kompromis. Jde o rozumné jednání, k němuž vám lze jenom gratulovat.