Týdenní horoskopy lásky od 20.03.2017 do 27.03.2017

Beran: 

Jde o týden, kdy Slunce vstupuje do vašeho znamení, a kdy máte energie na rozdávání. Navíc je ve vašem znamení pořád ještě i Venuše, která vám kromě vašeho stabilního partnera pošle do cesty i pár takových, co si hodlají jenom užít. V takovém případě by však bylo dobré, kdybyste nespoléhali na štěstí, ale raději nedělali nic, co by vás aktuální vztah mohlo ohrozit.


Býk: 

Na začátku týdne, kdy je Luna v Kozorohu, nasadíte v práci tempo až zběsilé. Je tedy logické, že se domů budete vracet unavení tak, že se vám nebude chtít ani mluvit. Naštěstí máte vedle sebe člověka, jemuž stačí pohled, aby mu bylo jasno. Místo obvyklých dotazů a poznámek vás zahrne péčí, uvaří vám čaj a dětem doporučí, aby byly zticha, protože potřebujete odpočívat.Blíženci: 

V lásce máte pocit stagnace. Zatímco vaši kamarádi naplno využívají přicházejícího jara a prožívají rozmanitá dobrodružství, ve vašem citovém životě je všechno stabilní a předvídatelné. První náznak změny nastane až ve čtvrtek, kdy miláček přijde s návrhem, kterým vám dokáže, že si uvědomuje, že se trápíte, a hodlá dělat všechno pro to, aby se situace změnila.


Rak: 

To, že v rodině vypadne část příjmu, je nepříjemné, ale není to fatální. Situace se překvapivě vyřeší o víkendu, kdy dostanete nabídku na zajímavou brigádu. Partner tím sice nemusí být nadšený, protože má pocit, že ho svým rozhodnutím nabídku přijmout stavíte na druhou kolej, ale vy trváte na svém, protože víte, že je to jediná cesta z vašich nynějších trampot.


Lev: 

Láska, o kterou opravdu nestojíte, se vám do života doslova žene, zatímco člověk, jehož nosíte v srdci, vás ujišťuje, že je moc rád, že ve vás našel opravdu dobrého kamaráda. V takové situaci si můžete vybrat, zda budete čekat, zda nemění názor, nebo zda pochopíte, že se vaše přání nesplní, a rozhodnete se, že své srdeční záležitosti budete řešit jinak.


Panna: 

Minimálně jednou si musíte vybrat, zda splníte slib, který jste dali kamarádům, nebo budete s miláčkem. Ten zase budí dojem, že ho každá chvíle, kterou tráví bez vás, přímo ohrožuje na životě. Pomohlo by, kdybyste mu řekli, že si přes týden najdete čas na setkání s kamarádem, a jemu to vynahradíte o víkendu, kdy je Luna ve vašem partnerském sektoru, a kdy budete jen s ním.


Váhy: 

Kritický bude zejména pátek. Merkur ve vašem partnerském sektoru je pod náročnými aspekty, a vy toho svému miláčkovi můžete říct daleko víc, než je zdrávo. I kdybyste měli pocit, že brutálně naservírovaná pravda je to nejlepší, co můžete pro další rozvoj vašeho vztahu udělat, nedělejte to! Zkažený byste měli nejen víkend, ale i celý začátek příštího týdne.


Štír: 

Po období, kdy Slunce procházelo Rybami, a kdy jste s miláčkem museli neustále něco řešit, si v lásce a ve vztazích vůbec užívejte pohody a klidu. S partnerem si rozumíte beze slova. Navíc spolu trávíte každou volnou chvíli. Zvlášť zajímavý bude víkend, kdy vám miláček navrhne aktivitu, o které jste oba sice snili, ale na kterou vám nějak nezbývaly peníze ani čas.


Střelec: 

Všechno se konečně obrátilo k lepšímu, a vy jste si jistí, že máte svému miláčkovi co nabídnout. Navíc jde o týden, kdy spolu dokážete velice dobře mluvit i o tom, co se obvykle lehce přehoupne do sporu. Pokud dosud přesně nevíte, kam pojedete na dovolenou, otevřete tuto otázku v pondělí u snídaně. Rozhodnete se rychle a tak, že budete oba spokojení!


Kozoroh: 

Je nejvyšší čas, abyste do vašeho vztahu zavedli to, co v něm zatím chybělo. K tomu je však potřeba, abyste alespoň na chvíli sejmuli masku tvrďáka, kterým nic nepohne, a nic ho nedojme ani nerozlítostní. Když před miláčkem přestanete předstírat, že žádné problémy nemáte, a přiznáte, že si nejste vůbec ničím jistí, posune to váš vztah k lepšímu!


Vodnář: 

Ve čtvrtek, v pátek a po podstatnou část soboty, kdy je Luna ve vašem znamení, by bylo dobré, abyste o tom, co u vás doma bude dít, rozhodovali právě vy. Miláček bude nejdříve překvapený, ale když zjistí, co všechno zvládnete, bude velice spokojený. Navíc vás pak čeká neděle, kdy bude všechno hotovo, a kdy se bez výčitek svědomí můžete věnovat jeden druhému...


Ryby: 

Opět se ukáže, že je skvělé, když fungujete v souladu a po vzájemné domluvě. V krizové chvíli, kdy vám na dveře shodou náhod zaklepou oboje rodiče současně, dokážete díky své spolupráci vytvořit atmosféru, ve které se budou všichni skvěle bavit, a nikoho ani nenapadne, že by se mohl hádat. Rodiče budou spokojení a konečně se o vás a o miláčka přestanou přehnaně starat.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner