Týdenní horoskopy lásky od 16.10.2017 do 23.10.2017

Beran: 

Vaše představy krásného vztahu, v němž si rozumíte beze slova, narazí na realitu. Týká se to zejména středy, kdy se ve Štíru setkává Merkur s Jupiterem, a kdy může padnout víc jedovatých slov, než je zdrávo. Pokud máte pocit, že je partner v tomto směru při chuti, snažte se sami sebe zklidnit, a počkat, až ho jeho nálady přejdou. Nebojte se, bude to dříve, než jste čekali.


Býk: 

Když miláček přijde s tím, že by se chtěl věnovat nějakým extrémním sportům, nedávejte najevo své pochopitelné zděšení, ale nenápadně začněte sondovat, proč to vlastně dělá. Když posléze pochopíte, že se snaží jen proto, abyste na něj mohli být pyšní a abyste se jím mohli chlubit, můžete mu nejdříve naznačit a potom naplno říct, že kvůli vám to opravdu dělat nemusí.Blíženci: 

Když vám zavolá vaše bývalá láska, snažte se zachovat chladnou hlavu. Její řeči o tom, že bez vás nemůže a nedokáže žít, raději vážně neberte. Když dotyčného podrobíte důkladnému výslechu, zjistíte, že vás bere jako poslední záchranu, která ho má vytáhnout z průšvihů, do nichž se v poslední době dostal, a jejichž řešení je nad jeho síly. Opravdu nemáte na práci nic lepšího?


Rak: 

Když se v úterý dostane Merkur do Štíra, zmocní se vás nebývalá energie. Překvapivě rychle se rozhodnete, že se přestanete chovat tak, jak se od vás očekává, a místo toho volně projevíte své city a emoce. Překvapený tím bude zejména váš životní druh. Je zvyklý na to, že bez větších námitek tolerujete všechno, co dělá - a teď s údivem zjišťujte, že si musí zvykat na nové poměry.


Lev: 

Čtvrteční novoluní ve Vahách vás nutí k přemýšlení. Pokud usoudíte, že jste se v poslední době až příliš věnovali povinnostem, zatímco na sebe jste čas neměli, je nejvyšší čas, abyste s tím začali něco dělat. Zkuste konec týdne naplánovat tak, aby k posílení své partnerské vzájemnosti mohli využít nedělního večera. Luna bude ve Střelci a vy si to oba krásně užijete!


Panna: 

Jediné, co opravdu potřebujete, je pohoda a klid. Když vidíte, jak se svět kolem vás rozčiluje, stáhněte se do soukromí a tam se věnujete tomu, co vás baví. Naštěstí máte rozumného miláčka, který vaše pohnutky chápe a vůbec vám je nevyčítá. O víkendu dokonce řekne, že tak krásné klidné dva dny si už dlouho neužil, a že je vám vděčný za to, že jste mu je poskytli.


Váhy: 

V lásce si především zameťte před vlastním prahem. Nevyčítejte miláčkovi, že se k vám nechová dostatečně romanticky, když sami cítíte, že máte v tomto směru zásadní nedostatky. Využijte pondělí, kdy je Merkur ještě ve vašem znamení, a projevte se tak, jak byste chtěli, aby se miláček choval k vám. Když mu navíc vysvětlíte, že jste nic neprovedli, ale že jste změnu nasadili proto, aby byl váš partnerský vztah lepší a kvalitnější, bude to super.


Štír: 

Hlavně si nestěžujte, že máte v lásce pořád jen smůlu! Když v tomto týdnu dokážete řádně využít středeční konjunkce Merkura s Jupiterem ve svém znamení, všechny potíže se rázem rozplynou a zmizí v nenávratnu. S člověkem, o kterého jste dosud usilovali marně, dokážete promluvit tak, že sám pochopí, že další odmítání vaší lásky by byl z jeho strany čirý nerozum.


Střelec: 

Patříte k těm nemnohým, kterými tento týden nezamává a jejichž vztahy neohrozí. Ve čtvrtek, kdy na nebi kraluje opozice mezi Sluncem a Uranem, se s miláčkem můžete dokonce dostat do role negociátorů, kteří mají smiřovat rozhádané kamarády. Půjde vám to tak, skvěle, že můžete dokonce přemýšlet, zda byste si neměli udělat příslušné kurzy a časem se tím začít živit.


Kozoroh: 

Když se už dáte s miláčkem do diskuse, bude to stát za to! Miláček by byl moc rád, kdybyste svůj domov změnili nebo alespoň trochu přizpůsobili modernějším trendům, zatímco vy to vnímáte jako zbytečné plýtvání energií, časem i penězi. Bojovat můžete, ale přesto je vám jasné, že vás nejpozději v úterý miláček zpracuje tak, že mu víkendovou vylepšovací akci na vašem společném bydlení rádi a s chutí odsouhlasíte.


Vodnář: 

Na zmatky, které aktuálně panují ve vašem životě, není jiného léku než čas a zase jen čas. Moc vám pomůže i to, že si vzpomenete na své předchozí citové karamboly, a připustíte, že byly sice nepříjemné, ale ve skutečnosti vás jenom motivovaly k dalšímu rozvoji. Stejně tak byste měli přistoupit k tomu, co se s vámi děje teď. Je to sice nepříjemné, ale taky se z toho nestřílí.


Ryby: 

Zvlášť krásně a slibně se rýsuje konec týdne. V pátek se Luna dostane do Štíra a vytvoří samé příjemné a pozitivní aspekty. S miláčkem se budete bavit nejen o lásce, ale i o svém společném duchovním pokroku. Navíc si opět potvrdíte, že jste si našli partnera, s nímž jste si blízcí tak, že občas prožíváte chvíle, kdy spolu nemusíte ani mluvit, protože všechno je jasné i beze slov.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner