Týdenní horoskopy lásky od 15.01.2018 do 22.01.2018

Beran: 

Situace se konečně láme ve váš prospěch. Miláček, který vás v poslední době jen motivoval a vysvětloval vám, co všechno byste na sobě měli změnit, je v nezvykle dobrém rozmaru. Usoudí, že žádné změny vlastně nejsou potřeba. To, že je s vámi spokojený a že by vás za nic na světě nevyměnil, pak navíc říká nejen vám, ale nahlas to řekne i v širokém kruhu rodiny a přátel.


Býk: 

Pozitivní je středeční novoluní v Kozorohu. Najednou je vám jasné, že toho s miláčkem máte společného daleko víc, než jste si dosud mysleli. Nedůležité věci důkladně proberete. O těch důležitých se bavit nemusíte, protože ty jste už mnohokrát prodebatovali a v názoru jste se shodli. Potíže však mohou být s bývalými láskami. Vaše nynější spokojenost se jim vůbec nelíbí. Počítejte s tím, že se ji ze všech sil snaží nalomit.Blíženci: 

Venuše se ve čtvrtek časně ráno dostává do Vodnáře a vy se máte na co těšit. Pokud jste dosud neuvažovali o tom, že byste se zamilovali do ciziny, teď nad tím přemýšlet prostě musíte. Člověk, který vám nabízí vztah, patří k těm, co mají boty z toulavého telete. Vy si musíte vybrat, zda se mu přizpůsobíte, nebo zda dovolíte, aby největší láska vašeho života zmizela v nenávratu.


Rak: 

Se vším, co je pro vás a pro vaši duši důležité, čekejte na konec týdne, kdy bude Luna v Rybách. Díky její energii se dokážete vyhnout opravdu velkému trapasu. Nedojde totiž ke stavu, kdy byste si stěžovali na nedostatek lásky, a člověka, který je do vás opravdu zamilovaný, byste vůbec nezaregistrovali. Dívejte se kolem sebe a uvědomte si, že opravdu nemáte na co stěžovat.


Lev: 

Nic nedělejte, do ničeho nezasahujte, nic se nesnažte ovlivnit. Ve vašem případě opravdu platí, že kdo si počká, ten se dočká. Vaše čekání je navíc velice krátké. Trvá jen do čtvrtka, kdy se situace zlomí. Venuše se dostane do vašeho partnerského sektoru a vy se můžete těšit na partnera, který se konečně přestal ostýchat a který o své lásce k vám začne mluvit nahlas.


Panna: 

Občas přemýšlíte, na co vás miláček vlastně má. Momentálně se s vámi baví jen o svých finančních a jiných starostech a vyžaduje rady. Vy mu je sice bez řečí poskytujete, ale zároveň máte pocit, že mu nejde ani tak o lásku, jako o vaše znalosti. Když začnete uvažovat, zda vás nemá jen proto, aby ušetřil za finančního poradce, je k úvahám o rozchodu už jenom krůček.


Váhy: 

Všechno krásné s důležité se stane o víkendu. Slunce i Venuše budou ve vašem sektoru romantiky a vy si budete jejich vliv jaksepatří vychutnávat. Jako zadaní byste to však s uplatňováním kouzla své osobnosti přehánět neměli. Život máte už tak dost složitý! Další ctitelé by do něj vnesli zbytečné zmatky, na jejichž základě by ve vašem miláčkovi vzklíčila zbytečná podezření.


Štír: 

Obecně se má sice za to, že by se pravda měla říkat za všech okolností, ale ve vašem případě to funguje jinak. Týká se to hlavně pátku a soboty, kdy jste pod vlivem sextilu mezi Merkurem a Neptunem. Když se svému miláčkovi svěříte s tím, že se vám někdo líbí daleko víc, než on, a vy nevíte, co s tím dělat, je to pravda. Jejím sdělením ale nikomu a ničemu neprospějete.


Střelec: 

To, že nějaký vztah končí nebo už skončil, berte spíše jako výhru než jako podraz osudu. Když si počkáte do víkendu, s údivem zjistíte, že se vám vaše nově získaná svoboda vlastně velice zamlouvá. Můžete se seznamovat s novými lidmi. Nemusíte mít strach ze žárlivých scén, v jejichž provozování byl váš bývalý miláček mistr. Navíc se můžete těšit na to, co vám přinese budoucnost, a co bude rozhodně lepší než to, co bylo.


Kozoroh: 

Novoluní, které ve středu probíhá ve vašem znamení, můžete podle vlastního výběru využít buď k dokonalým závěrům nebo k novým začátkům. Když máte partnera, kterého milujete, můžete mu v tomto dni navrhnout společný život. Pokud žijete jako single, můžete se porozhlédnout kolem a vytipovat si někoho, kdo by vám pomohl vaši samotu rozehnat.


Vodnář: 

Občas vám může připadat, že pro vás vaši blízcí nedělají zdaleka tolik, co by měli a mohli. Jde však o typické zdání, které klame. Nebude na škodu, když se podíváte na to, jak to chodí v rodinách a ve vztazích vašich kamarádů. Pak pochopíte, že vaši blízcí a hlavně váš miláček o lásce sice nahlas a hlavně zbytečně nemluví, ale že láska přesto řídí každý jejich krok.


Ryby: 

I když máte pocit, že byste měli do svého vztahu vnést čerstvý vítr, raději to nedělejte. Týká se to zejména začátku týdne. Pod vlivem sextilu mezi Jupiterem a Plutem máte pocit, že je vám všechno jasné a že do srdce svého miláčka vidíte jako do sklenice vody. Na to, že to byl omyl, a na to, že jste udělali to nejhorší, co se udělat dalo, byste přišli až ve chvíli, kdy by bylo na všechno pozdě.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner