Týdenní horoskopy lásky od 06.11.2017 do 13.11.2017

Beran: 

Pracovní úkoly ubývají a vy jste spokojení. Ještě spokojenější je však váš miláček! Ten je nadšený, protože na sebe konečně máte dost času. O něco hůře nesou váš harmonický citový život kamarádi. Ti mají pocit, že byste se jim měli víc věnovat a občas s nimi i někam vyrazit. Když jim začnete vysvětlovat, že je to doma nejlepší, budou to brát jako nepříliš vynalézavou výmluvu.


Býk: 

Venuše se v úterý dostává do vašeho znamení a na vás číhá pokušení. Představa románku vás sice láká, ale zároveň máte dost životních zkušeností, takže víte, že byste nic takového rozjíždět neměli. Vy byste sice tajemství udržet dovedli, ale o druhé straně se to říct nedá. To, že vás získala, by brala jako svou životní výhru a neopomněla by se tím pochlubit každému, kdo by poslouchal.Blíženci: 

To, že jste v lásce prožili už několikeré zklamání, ještě neznamená, že jste z toho nabyli poučení. Když se kolem vás začne motat někdo, kdo si bude stěžovat na nepřízeň osudu, nedokážete ho poslat do háje ani mu vysvětlit, že většinou si člověk za podobné nepříjemnosti může sám. Začnete ho zachraňovat a opět si zkomplikujete život. Opravdu to chcete riskovat?


Rak: 

Když za vámi někdo přijde s tím, že se chce od vás něco dozvědět, zbystřete. Zdravý rozum vám napoví, že to nedělá proto, aby se něco dozvěděl, ale proto, aby se s vámi dostal do kontaktu a trochu si vás oťukal. Vy si pak můžete vybrat, zda se budete tvářit, jako byste nic zajímavého nezaregistrovali, nebo zda se ho přímo zeptáte, co od vás chce a jak si to vlastně představuje.


Lev: 

Vaše atraktivita je jedna věc - a žárlivost vašeho miláčka druhá. Než mu začnete vyčítat, že dělá zbytečné dusno, dejte si ruku na srdce a sami sebe se zeptejte, zda jste k jeho rozpoložení náhodou taky trochu nepřispěli. Když ho provokujete a neustále vypravujete o úspěších, které u opačného pohlaví máte, nesmíte se jeho reakcím divit. Nestěžujte si na to, za co si můžete sami...


Panna: 

Temperament vašeho partnera naráží na vaši přepracovanost. Když však budete upřímní, přiznáte, že k ní z valné části přispíváte sami. Nabíráte si zbytečné povinnosti a domů pak přicházíte unavení tak, že je pro vás všechno ostatní práce navíc. Kdybyste však využili víkendu, kdy je Luna ve vašem znamení a kdy budete odpočatí, mohli byste k radosti svého miláčka všechny resty bez problémů dohnat.


Váhy: 

Vyberte si, zda se se svým miláčkem chcete hádat, nebo zda se pokusíte zachovat vaše vztahy v rovnováze. Nebezpečí, že si řeknete víc, než je zdrávo, hrozí zejména ve středu odpoledne. Jste pod vlivem opozice mezi Lunou a Plutem, takže dopad každého nedorozumění ženete až do krajnosti a ještě se divíte, že se to vašemu partnerovi nezamlouvá.


Štír: 

Zajímavý vliv má na vás Venuše, která od úterý pobývá ve vašem znamení. Najednou pochopíte, že je potřeba, abyste se ve vztahu řídili nejen srdcem a emocemi, ale i zdravým rozumem. To, že je váš miláček okouzlující, je sice přitažlivé, ale když k tomu vykazuje i vlastnosti, které tolerovat nemůžete, nezbude, než abyste se rozhodli, že vztah utnete dřív, než bude pozdě.


Střelec: 

Zejména nezadaní Střelci si musí dát během víkendu pozor! Pod vlivem trigonu mezi Saturnem a Uranem jsou schopni udělat i to, co by jim později mohlo silně zkomplikovat život. I když vám připadá, že svatba je to nejlepší, pro co se můžete rozhodnout, měli byste s definitivním řešením počkat na dobu, kdy bude Slunce ve vašem znamení a kdy budete mít ve všem jasno.


Kozoroh: 

Svá rozhodnutí nevysvětlujte, nezdůvodňujte, ale jednoduše oznamte. Vyhnete se tak zbytečným diskusím, které by stejně k ničemu nebyly. Miláček vás příjemně překvapí! Položí pár velice rozumných dotazů a začne vás podporovat. Vy si pak můžete vychutnávat chvíle, kdy nemusíte nic hlídat. Za zády máte jeho podporu, kterou si můžete být na sto procent jistí.


Vodnář: 

Hlavně se nerozhodujte pro nic, co by se nedalo vrátit. Jediným dnem, kdy se můžete v citech trochu projevit, je pondělí. Kdybyste však této šance nevyužili, musíte si dát po zbytek týdne pauzu. Uvědomte si, že se v úterý Venuše dostává do Štíra a vytváří situace, kdy se budete s miláčkem naprosto zbytečně hádat. Už ve chvíli, kdy budete mluvit, budete vědět, že neděláte dobře, ale ovládnout se nedokážete.


Ryby: 

Hlavně se neurazte kvůli něčemu, co si to nezaslouží! To, že vám miláček řekne pravdu, byste měli brát spíše jako plus než jako mínus. Lidí, kteří vám mazali med kolem pusy a při první příležitosti vás podrazili, jste už ve svém životě měli dost. Teď si užívejte lásky člověka, který vám neřekne nic, co není pravda, a tentýž přístup důsledně vyžaduje i od vás.