Týdenní horoskopy lásky od 04.12.2017 do 11.12.2017

Beran: 

I váš milostný život nutně potřebuje organizaci a alespoň částečný řád. Váš miláček sice může mít pocit, že byste se měli víc odvázat a nežít tak svázaně, ale vy mu musíte vysvětlit, že to jinak nejde. Když na začátku týdne dovolíte, aby vás láska připravila o čas na práci, můžete s pravděpodobností téměř stoprocentní počítat s víkendem, kdy vám práce nedovolí, abyste se věnovali lásce.


Býk: 

Až dosud jste si mysleli, že máte ve všem ohledně lásky jasno a nic vás překvapit nedovede. Momentálně však s hrůzou zjišťujete, že je všechno jinak. Člověk, který se kolem vás točí, vám neustále vysvětluje, že teprve s ním poznáte skutečný ráj na zemi. Vy mu stejně marně vysvětlujete, že jste sice zvědaví, ale o nějaké nové zkušenosti v tomto ohledu nestojíte.Blíženci: 

Náročná bude zejména neděle, kdy jste pod vlivem kvadratury mezi Venuší a Neptunem. Uvědomte si, že chyby, které pod vlivem její energie na partnerovi vidíte, jsou spíše výtvorem vaší představivosti než realitou. Kdybyste svého partnera nekontrolovali ani nehlídali, ale místo toho se snažili oživit city, které vás kdysi daly dohromady, bylo by to daleko lepší.


Rak: 

To, že se někomu líbíte, vás vůbec nedojme. Momentálně patříte k lidem, kteří mají oči jen pro svého miláčka, a nikdo jiný je nezajímá. Když vám pak kamarád začne vyčítat, že mu koukáte po partnerovi, budete velice překvapení. Pak zjistíte, která bije a budete právem naštvaní. Můžete mít dokonce pocit, že se s vámi kamarád chce rozejít, a to, co vám vyčítá, je jen záminka.


Lev: 

Krásný bude čtvrtek a pátek. Můžete se těšit nejen z lásky, ale i ze spousty společenských úspěchů. Na večírcích, na které půjdete, se vám bude opravdu líbit. Obdivu opačného pohlaví si užijete do sytosti, ale přesto se s chutí vrátíte domů k miláčkovi. Luna ve vašem znamení vám napovídá, že je vám v jeho náručí přece jen nejlépe - a vy dobře víte, že má pravdu.


Panna: 

Hlavně si uvědomte, že období, kdy je Slunce ve Střelci, je pro vás až neskutečně náročné i bez toho, abyste si k tomu ještě dobrovolně přidávali záležitosti, bez kterých se můžete klidně obejít. Neuvažujte nad tím, zda vás miláček má opravdu rád, a nedumejte, zda nechodí někam na zálety. Je to zbytečná ztráta času a energie, kterou můžete využít daleko užitečněji.


Váhy: 

Pohoda ve vztahu je zaručená, pokud to nezkazíte. I když je advent a všichni mluví jen o tom, co udělali a co ještě udělat hodlají, vy nesmíte tomuto tlaku podlehnout. Místo hledání nové práce se věnujte nejen partnerovi, ale i dětem. Večer, kdy budete hrát třeba Monopoly, bude mít na vaše vztahy podstatně lepší vliv, než kdybyste ho trávili pečením nebo uklízením.


Štír: 

To, že máte zvědavé a čiperné děti, je důvod k radosti a ne k tomu, abyste se na ně spolu s miláčkem zlobili. To, že prolézají všechny možné skrýše a nalézají v nich schované dárky, je vaše chyba. Mohli jste s tím počítat a schovat je někde, kam se nedostanou. Když je budete za jejich jednání kárat, káráte je vlastně za to, že jsou podnikavé a zvídavé, což je špatně.


Střelec: 

Pozor si dávejte na každé slovo, které na miláčkovu adresu pronesete. Týká se to zejména středy, kdy jste pod kombinovaným (i když harmonickým) vlivem Merkura, Marse a Saturna. Jakmile začněte miláčka kritizovat, můžete mu sebevíc vysvětlovat, že to děláte pro jeho dobro, ale on to chápat nebude. Naštve se a vám dá hodně práce, než všechno opět uvedete do normálu.


Kozoroh: 

Hlavně uvažujte, zda vám hrdost, na kterou jste tak pyšní, a kterou považujete za důležitý rys své povahy, život spíše nekomplikuje než aby vám ho ulehčovala. To, že jste se s někým pohádali, není důvod pro to, abyste spolu až do smrti nemluvili. Vyslechněte partnera, který vám radí, abyste se s ním smířili. Využijte pro to víkend, kdy je Luna ve vašem duchovním sektoru a kdy je pro to ten nejlepší čas.


Vodnář: 

Náročný bude zejména víkend, kdy se vůbec nepoznáváte. Neustále si říkáte, že přece není důvod, abyste podléhali neopodstatněné žárlivosti, ale přesto to děláte. Navíc hrozí, že si vy hlavě vytvoříte scénář něčeho, co se vůbec nestalo. Na jeho základě pak budete partnera podezírat z toho, na co nemá nejmenší pomyšlení, a ještě se budete divit, že se mu to nezamlouvá.


Ryby: 

Neděle, kdy je Luna ve vašem partnerském sektoru a kdy jste navíc pod vlivem kvadratury mezi Venuší a Neptunem, je na zvládnutí dost náročná. Hlavně si dejte pozor, abyste se nezamilovali do někoho, kdo si to nezaslouží. Výše uvedená kvadratura vám na oči nasadí růžové brýle. Vy pak budete brát každého, kdo se vám je snaží sundat, jako svého osobního nepřítele a taky se k němu tak budete chovat.