Týdenní horoskopy lásky od 01.05.2017 do 08.05.2017

Beran: 

První máj bude náročný. Pokud ho chcete a potřebujete přežít ve zdraví, musíte ho mít od první do poslední minuty ve své režii. Uvědomte si, že v pondělí je Luna v Raku, což znamená, že i ten nejtrpělivější partner usoudí, že je potřeba, abyste svůj vztah posunuli někam dál. Čekejte řeči o krásách rodinného života a rychle se rozhodněte, jak na to zareagujete.


Býk: 

Slunce ve vašem znamení vytváří situace, kdy nevíte, kam dřív skočit a jak správně reagovat. Partnerské záležitosti se vyvíjejí jedna radost, ale vy máte pořád pocit, že to není ono. O zásadní změny se postará stacionární Merkur ve vašem sektoru tajemství. Najednou si uvědomíte, že ctitelů mohou být tucty, ale vám ve skutečnosti záleží na někom, kdo nijaký zvláštní zájem neprojevuje.Blíženci: 

Když se vám v lásce něco nepovede, bude to nepříjemné, ale vy se z toho záhy otřesete. V pondělí to bude tragédie, ve středu to začnete vnímat jako nepříjemnost a v pátek to pojmete jako skvělou historku k pobavení kamarádů. V neděli, kdy se Luna dostává do vašeho sektoru romantických lásek, vám hvězdy jako náplast na bolest pošlou do cesty někoho opravdu výjimečného.


Rak: 

Nemáte to jednoduché. Pokud se kolem vás motá šéf, nemusí vám to být příjemné, ale i odmítnutí by mělo mít v takovém případě přijatelnou formu. Uvědomte si, že na vás působí stacionární Merkur z Berana, který vás nutí, abyste si z něj dělali legraci způsobem velmi riskantním. Snažte se jeho tlaku odolat a chovejte se tak, aby dotyčný sám pochopil, že nemá šanci.


Lev: 

Jde o týden, kdy se budete v oblasti citu skoro až nudit. Nic se neděje, žádné překvapení vás nečeká. O to intenzivněji byste se však měli věnovat svému partnerovi. Jeho tím ujistíte o své lásce a zároveň zavřete ústa všem, kteří mu vysvětlují, že to s vaší věrností a láskou není tak divoké. Když ho přesvědčíte, že vám může věřit, uděláte pro další průběh svého vztahu opravdu hodně!


Panna: 

V lásce prokažte velkorysost. Když se vám něco z toho, co miláček udělá nebo navrhne, nezamlouvá, nic neříkejte, ale přemýšlejte. Když si dopřejte pár chvil, které budete jeho myšlence věnovat, s údivem zjistíte, že to, co po vás chce, můžete s klidnou myslí a bez výčitek svědomí akceptovat. Překvapený bude i partner, který počítal s odporem, a teď zjišťuje, že bojovat nemusí.


Váhy: 

Chcete lásku? Na povinný prvomájový polibek pod rozkvetlým stromem sice zapomenout nesmíte, ale tím byste taky měli skončit. Všechno, co potřebujete svému miláčkovi ohledně toho, co k němu cítíte, sdělit, si nechte na sobotní večer. Luna se dostává to vašeho znamení a vy umíte o svých citech mluvit tak, že o jejich stálosti a intenzitě přesvědčíte i člověka, který zásadně nevěří nikomu a ničemu.


Štír: 

Budete moc spokojení! První máj probíhá v příjemné atmosféře, kdy se daří nejen tělesným, ale i duševním a duchovním kontaktům. Pokud si chcete s miláčkem povídat, máte šanci, pokud ho chcete obejmout, čekejte náležitě vášnivou odezvu. Když se pak dozvíte, že jste to nejlepší, co mu život kdy dal, neberte to jako lichotku, ale jako pravdivé hodnocení toho, co mezi vámi je.


Střelec: 

Vzhledem k čarodějnicím, které proběhnou trochu bouřlivěji, než jste čekali, trávíte První máj v lehké letargii. Naštěstí máte partnera, který pochopí, jak vám je, a který po vás žádné větší výkony nevyžaduje. Naštěstí se v úterý dostává Luna do Lva a postará se, abyste všechno dohnali. Navíc dokážete svou lásku vyjádřit způsobem, který partnera přesvědčí, že nežertujete.


Kozoroh: 

Do lásky si nenechte mluvit od nikoho - nejlepšího kamaráda nevyjímaje. Pokud jste sami, může vám být sice trochu smutno, ale pořád je to lepší, než abyste si do života vpustili někoho, kdo vás bude buď otravovat nebo všestranně vysávat. Nechte všechno zatím tak, jak to je! Seznamovat se můžete, ale všechny nově poznané si alespoň zatím raději držte od těla.


Vodnář: 

Váš miláček od vás nepotřebuje ani slova, ani skutky. Když vám začne popisovat potíže, s nimiž se v poslední době setkává, nenavrhujte řešení ani ho nepřerušujte. Nechte ho pořádně vypovídat a dovolte mu, aby si třeba i trochu zanadával na život. Vzápětí se situace změní. Vaše polovička vás bude vnímat jako chápavého partnera, který mu pomohl v těžké chvíli, a vy budete marně přemýšlet, jak na to přišel.


Ryby: 

Pondělní Luna, která prochází vaším sektorem romantických lásek, se postará, aby První máj proběhl způsobem opravdu nezapomenutelným. S miláčkem se domlouváte beze slov, ale tak, že je vám oběma jasné, že jste konečně našli člověka, který s vámi tvoří příslovečnou druhou půlku jablka. Navíc jste tak moudří, že po sobě nic nechcete, ale jste spokojení s tím, co si vzájemně štědře a dobrovolně dáváte.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner