Erotický týdenní horoskop od 27.03.2017 do 03.04.2017

Beran: 

Pokud máte doma žárlivého partnera, umíte s tím zacházet a problémy vám to nedělá. Když však narazíte v práci na žárlivého kolegu, která má pocit, že se ho snažíte připravit o srdce i všechno ostatní jeho miláčka, dávejte si pozor! Jde o člověka, kterého sice můžete pořád dokola přesvědčovat, ale který nepochopí, že o jeho polovičku zájem nemáte...


Býk: 

Opět budete moc rádi, že nejste povídaví, a že na sebe neprozrazujete víc, než je zdrávo. Dojde vám to ve chvíli, kdy se všichni ostatní budou v rámci nějaké firemní akce chlubit svými erotickými zážitky, a vůbec jim nedojde, že to poslouchá kolega, který všechny novinky zatepla donese šéfovi. Naprostou náhodou se pak dozvíte, že šéf byl zklamaný, protože doufal, že se něco dozví právě o vás...Blíženci: 

Využijte kombinace Slunce, které je v ohnivém Beranu, a Luny, která se o víkendu nachází ve vašem znamení, a pořádně si to užijte! S pomocí Jupitera, který prochází vaším sektorem romantických lásek, si volných dnů užijete tak, jak už hodně dlouho ne. Ať se stane cokoliv, dokážete to vyhodnotit jako erotický podnět a pořádně to rozjet. Vrchol nastane v neděli odpoledne, kdy se z toho, co původně měla být hádka, stane erotický zážitek roku!


Rak: 

Možná by bylo dobře, abyste miláčkovi vysvětlili, že by bylo lepší, kdyby místo svého obvyklého hurá stylu vsadil na mazlení a na něhu. Pokud si v posteli chcete kromě sexu i povídat, musíte mu to říct, protože sám na to nepřijde. Když k tomu využijete středu a čtvrtek, kdy je Luna v Býku, nebude sice překypovat nadšením, ale vaše potřeby pochopí, a taky se podle toho zařídí.


Lev: 

Na suché a poněkud nudné pracovní prostředí zapomeňte! Budou se dít věci! I do ryze odborné a hodně odpovědné pracovní debaty se v nestřeženém okamžiku vplíží dvojsmyslná slůvka. Vy pak můžete přemýšlet, zda to šéf myslí vážně, nebo zda to z jeho strany bylo pouze nedopatření. Když se vám podaří svou zvědavost krotit do pátečního večera, dozvíte se to, co chcete vědět, a spoustu dalšího navíc.


Panna: 

I vy můžete prožívat chvíle, kdy zápasíte s nezvládnutelnou touhou po sexu! O víkendu, kdy je Luna v Blížencích, se dokonce zamýšlíte i nad tím, zda nenastal čas, abyste konečně zažili chvíli, kdy se seznámíte s někým, koho jste dosud nikdy neviděli, zažijete spolu vášnivou noc, a potom se rozejdete s tím, že se už nikdy neuvidíte. Uvažovat o tom můžete, ale zkoušet byste to za stávajích konstelací raději neměli.


Váhy: 

Spor, do něhož se dostanete s kamarádem, je nepříjemný. Kamarád tvrdí, že má partnerské problémy jen proto, že vy divoce flirtujete s jeho životním druhem. Vy jste sice na jedné straně pyšní, protože se vám jeho partner už dlouho líbí, ale na druhé vůbec nemáte pocit, že byste svůj zájem projevovali způsobem, který by se vám dal vytknout. Přesto uděláte dobře, když se trochu stáhnete a k dotyčnému se budete chovat korektněji.


Štír: 

Neustále přemýšlíte, zda by vám větší radost v posteli udělal kamarád nebo kamarádka. Navíc kolem sebe máte spoustu lidí, naladěných na experimentování, kteří dávají najevo, že by moc rádi experimentovali právě s vámi. Pokud jste ještě nezažili sex ve třech nebo s někým, kdo je stejného pohlaví, neváhejte a jděte do toho. Když to vyzkoušíte ve středu nebo ve čtvrtek, je kvalitní zážitek jistý a vzpomínky nezapomenutelné.


Střelec: 

Když se vás někdo snaží dostat do postele, počítejte s tím, že k tomu použije opravdu rafinovaných metod a promyšlených triků. Naštěstí patříte k lidem, kteří vidí hlavně to, co by neměli, a jeho taktiku rychle odhalíte. Možná jste původně měli chuť jeho požadavkům vyhovět, a možná jste se na to dokonce i těšili - ale výše uvedené zjištění váš přístup změní a vy pochopíte, že bude lepší, když si podobné zážitky odpustíte.


Kozoroh: 

Když se vám začne svěřovat člověk, s nímž jste měli dosud vztah jen kolegiální, nedávejte najevo překvapení. Dotyčnému nejde ani tak o to, aby vás dostal do postele, jako o to, aby měl někoho, komu si může postěžovat, a u koho si je jistý, že ho způsobem polituje. Vám se však do takové charity vůbec nechce a děláte dobře. Projevy soucitu byste jen ztráceli čas, který můžete věnovat práci na daleko perspektivnějším vztahu...


Vodnář: 

Už se upřímně těšíte na chvíle, kdy jaro ještě více pokročí a kdy budete moci chodit na ostro. Dobře víte, že jde o způsob, který vašeho miláčka spolehlivě rozhřeje a přiměje ho k výkonům, na které budete oba pyšní a které si spolu taky náležitě užijete. Při příznivém počasí byste však na tento styl oblékání mohli najet už o víkendu, a vyzkoušet, zda je ve vzduchu opravdu cítit jaro...


Ryby: 

Nepožadujte po partnerovi nemožné a spokojte se s málem. Uvědomte si, že patří k lidem, kteří v práci musí dohánět to, co je potřeba do konce čtvrtletí odevzdat, a že mu na nic jiného nezbývá energie. Když budete sami k sobě upřímní, přiznáte, že na nějaké velké erotické výkony nejste naladění ani vy. Spokojte se s jedním rychlým milováním, a pořád dokola si opakujte, že si to v příštích týdnech užijete lépe.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner