Erotický týdenní horoskop od 24.04.2017 do 01.05.2017

Beran: 

Slunce je sice v rozvážném Býku, ale na vašem erotickém apetitu to žádné negativní stopy nezanechalo. Sex si vychutnáváte v každé volné chvíli, a celým tělem vnímáte, jak vám to dělá dobře. Intenzivní rozkoš navíc zažíváte s člověkem, který vám ještě nedávno připadal jako naprosto nezajímavý, a jemuž jste skoro nedávali šanci. Teď jste však moc rádi, že jste změnili názor.


Býk: 

Peníze a láska ve vašem případě nejdou příliš dohromady. Když svému miláčkovi koupíte drahý dárek, na začátku týdne vám ho pochválí, ale o víkendu, kdy bude Venuše opět v bojovném Beranu, vám vytkne, že to stejně děláte jen proto, abyste si jeho lásku koupili. Pokud ho dokážete přesvědčit, že se mýlí, protože víte, že tak krásný sex, jako prožíváte s ním, se za žádné poklady koupit nedá, bylo by to vynikající!Blíženci: 

Život vám přináší neustále nová poučení. V tomto týdnu máte třeba šanci zjistit, proč vám partner, s nímž jste se právě rozešli, zahýbal skoro od počátku vaší známosti. S údivem a hlavně s úlevou zjistíte, že s tím vaše erotické schopnosti a talenty neměly vůbec nic společného. Z věrohodného pramene se dozvíte, že dotyčný patří k lidem, kteří nikdy nejsou spokojení s tím, co mají, a erotické dobrodružství mají jako svůj životní program.


Rak: 

Člověka, který se kolem vás motá, ze svého života vyhodit nemůžete, ale alespoň nějaké hranice mu nastavit musíte. Dotyčný jednoznačně dává najevo erotický zájem, který k vám cítí, a naprosto ho nezajímá, že vy to vnímáte jinak. Bude rozumnější, když jeho doprovod ve vlastním zájmu odmítnete. Ve chvíli, kdy byste mu ho dovolili, by usoudil, že mu jeho budoucí erotické nabídky akceptujete, a ve chvíli, kdy by zjistil, že je všechno jinak, by byl moc naštvaný.


Lev: 

Váš erotický úlet se postaví proti vám! Středeční novoluní z Býka se projeví, a vy zjistíte, že člověk, kterého jste si jednou pustili do postele, neumí držet pusu. O tom, co jste spolu dělali, podrobně vypráví každému, kdo je to ochoten poslouchat. Navíc celou věc podává tak, jako byste byli stabilní pár, který hodlá životem kráčet bok po boku, a vůbec nechápe, že vy s ničím takovým nepočítáte.


Panna: 

Ve vašem sexuálním životě je najednou všechno naprosto jinak. Po dlouhém uvažování jste se rozhodli, že zásadně změníte svůj přístup k ostatním lidem a tím i k erotice. Nebude to lehké, protože odvrhnutí pasivity, kterou máte hluboce zažitou, není jednoduché, ale vám se to podaří. Využijte k tomu neděle, kdy je Luna v Raku, a kdy máte dost času na to, abyste si nový přístup k erotickému životu náležitě vychutnali.


Váhy: 

Erotickou aktivitou sice v žádném směru nepřekypujete, ale zato máte v tomto směru nebývalou výdrž. Pokud chcete noc po čarodějnicích trávit se svým miláčkem tím nejkrásnějším vítáním jara, dopadne to naprosto skvěle. Rozjezd bude sice trochu pomalý a možná až váhavý, ale finále bude skvělé a neskutečně bouřlivé. Odezva bude pozitivní, a nabídka na co nejrychlejší opakování zaručená!


Štír: 

Novoluní, které ve středu probíhá ve vašem partnerském sektoru, může být zrádné. Uvědomte si, že váš soukromý život zajímá spoustu lidí, a začněte se podle toho konečně i chovat. Když si nebudete dávat dostatečný pozor, čeká vás nepříjemné překvapení. Vaše tajné vztahy přestanou být tajné, a to, že polední přestávky netrávíte u jídla, ale v tichém ústraní s kolegou, se záhy donese k uším vašeho partnera.


Střelec: 

Uvědomte si, že se v erotice nežertuje, a v sexu je nutná opatrnost! Platí to zejména pro pondělí, kdy Merkur vytváří trigon se Saturnem ve vašem znamení, a kdy vám miláček může připravit nejedno zajímavé překvapení. Když si vyslechnete jeho názory ohledně vaší budoucnosti, dojde vám, že se z příjemně nezávazného a na erotice založeného dobrodružství právě stal zodpovědný a trochu nudný vztah.


Kozoroh: 

Na veškerá nedorozumění, která mohou mezi vámi a vaším miláčkem v posteli vzniknout, máte vynikající lék. Stačí, když během bouřlivých milostných hrátek zavřete oči, a místo svého trochu okoukaného partnera si představíte svůj aktuální erotický idol. Vaše výkony získají kvalitu, která v miláčkovi vzbudí nepředstírané nadšení. Když mu navíc neprozradíte, co za vaší proměnou stojí, můžete se těšit na velice brzké opakování.


Vodnář: 

O tom, jak to s miláčkem děláte, se nebavte, o to, co vás vzrušuje, se raději s nikým nedělte. To, co na vás nejintenzivněji působí, je totiž tak specifické, že to u nikoho jiného nezabere. Pokud se navíc se svými prioritami svěříte někomu, kdo je v sexu trochu zdrženlivý a taky konzervativní, může mu to, co se vám líbí, připadat skoro až perverzní. Když si svá tajemství necháte pro sebe, bude to pro oba lepší!


Ryby: 

Jde o týden plný překvapení. Zatímco se sexuálně lačným a náležitě dotírajícím nadřízeným máte spoustu zkušeností a dokážete ho bez problémů zvládnout, s podřízeným se stejný problém řeší daleko obtížněji. Dotyčný opravdu neví, co je to strach! Návrh, s nímž dnes přijde, a který na vás bez jakéhokoliv ostychu vybalí, vás překvapí. Zdravý rozum říká, že byste měli odmítnout, ale vaše tělo reaguje rychle a nezvykle vstřícně.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner