Erotický týdenní horoskop od 23.10.2017 do 30.10.2017

Beran: 

Ohledně erotiky je to velice příznivý týden. Musíte si však dávat pozor, aby žárlivost nepřekročila hranici! Zatím vám lehké stopy žárlivosti jen koření život, ale její nezvládnutí by vám mohlo váš erotický život silně zkomplikovat. Ve chvíli, kdy byste museli řešit negativní pocity, které vás zaplavují, byste neměli nic ani z erotiky, ani z ostatních oblastí partnerského života.


Býk: 

Vzhledem ke Slunci, které v pondělí do vašeho partnerského sektoru vstupuje, a Jupitera, s nímž se tam ve čtvrtek setkává, se máte ve druhé polovině týdne na co těšit. Miláček přesně ví, co udělat, aby vám s ním bylo dobře, a vy na jeho aktivity vstřícně reagujete. O víkendu sice neuděláte nic z toho, co jste měli v plánu, ale to ani jednomu z vás vadit nebude.Blíženci: 

Když se miláčkovi zdá o jeho bývalých láskách, jejichž jméno občas pronáší ze spaní, nedělejte kolem toho zbytečné drama. Berte to jak sny, které se zdají bez ohledu na to, co si o tom dotyčný v bdělém stavu myslí. Když mu to ale začnete vyčítat, riskujete, že o své bývalé lásce bude přemýšlet i ve dne, a chtě nechtě začne porovnávat její milostné umění s tím, jak se v posteli předvádíte vy.


Rak: 

Zatímco ostatní při Slunci ve Štíru mluví o erotice stále dokola, vy máte pocit, že vás vzdor tomu, že se Slunce nachází ve vašem sektoru romantiky, sex nijak zvlášť nezajímá. Občas máte dokonce pocit, že vás partner svými erotickými požadavky připravuje o čas, který byste mohli věnovat něčemu užitečnějšímu. Naštěstí máte rozum a nahlas mu to neříkáte. Dobře víte, že by z toho byly jen zbytečné nepříjemnosti.


Lev: 

Svého miláčka překvapujete v každé chvíli a mnoha způsoby. Svou touhu po životních radostech realizujete jak v kuchyni, tak v posteli. Miláček bude nejdříve překvapený a pak srdečně nadšený. Pochopí, že rozkoše, které mu můžete nabídnout, jsou daleko intenzivnější než ty, které dosud znal. Když řekne, že neví, zda je s vámi spokojenější u stolu nebo v posteli, můžete si být jistí, že říká pravdu.


Panna: 

Když se rozhodnete, že někoho získáte, snadné to nebude. Problém je v tom, že dotyčný se s vámi sice moc rád baví, ale vy neustále nevíte, co k vám cítí a co s vámi zamýšlí doopravdy. Když využijete víkendového sextilu mezi Merkurem a Plutem ve vašem sektoru romantických lásek, mohli byste prožít víkend, který pro vás bude důkazem, že láska se silným erotickým nábojem skutečně existuje.


Váhy: 

Pokud má miláček pocit, že se vámi musí chlubit, měli byste ho zarazit. Když zjistíte, že se na vás kamarádi dívají s potutelným úsměvem, pochopíte, že o vašich mileneckých kvalitách mluví víc, než je zdrávo. Průšvih by mohl přijít ve chvíli, kdy ostatní začnou přemýšlet, zda by s vámi tyto nadpozemské rozkoše nemohli zažít taky, a začnou mít v tomto směru hodně zřetelné narážky.


Štír: 

O tom, že byste se s partnerem nudili, nemůže být řeč. K Jupiteru a Merkuru ve vašem znamení se v pondělí přidá Slunce - a vy máte pocit, že se na nic jiného než erotiku soustředit nedokážete. Skvělé to bude zejména v úterý, kdy je Merkur v trigonu s Neptunem, a kdy se váš miláček konečně dočká erotické básně, kterou mu od začátku vašeho vztahu slibujete, a na niž jste dosud neměli dostatek inspirace.


Střelec: 

Občas vám připadá, že ve vašem erotickém životě je daleko méně napětí a vzrušení, než by mezi vámi být mohlo a mělo. Když v tomto ohledu začnete usilovat o nápravu sami, je všechno v naprostém pořádku. Potíž by vznikla, kdybyste o tom začali mluvit s miláčkem. Vyložil by si to jako pochybnosti o svých milostných schopnostech a vy byste ho museli hodně dlouho ujišťovat, že jste ho opravdu nechtěli ani urazit, ani naštvat.


Kozoroh: 

Opět se ukáže, že když jen trochu chcete, jste jako milenec naprosto dokonalý. Dlouhá, vynalézavá a pomalá milostná předehra vám momentálně nejenže nedělá žádné problémy, ale přináší vám radost. Překvapený bude ale váš miláček. Když vám řekne, že se žádným ze svých předešlých partnerů neměl pocit, že se mu vzrušením doslova rozpouští v rukou, berte to jako zaslouženou a upřímnou pochvalu.


Vodnář: 

Když vás napadne, že byste se měli zase jednou pomilovat v práci, raději to nedělejte. Doba se zásadně změnila! Všude jsou kamery, které by vaše intimní počínání zachytily ve velkém rozlišení a možná i v barvě. Když jste se dříve stávali kvůli svým milostným hrátkám terčem firemních pomluv, mohli jste tvrdit, že si kolegové vymýšlí něco, co nemá s pravdou nic společného, ale tentokrát byste to už neukecali.


Ryby: 

Když si přiznáte, že máte erotické zábrany, je to první krok k zásadní nápravě. Kdybyste se však rozhodli, že svou ostýchavost rozpustíte ve skleničce vína, musíte chvíli přemýšlet. Miláček vás bude pozorovat - a pokud usoudí, že vás dostatečně nevzrušuje a vy si musíte pomáhat alkoholem, boj o jeho srdce a hlavně o místo v jeho posteli prohrajete ještě dřív, než vlastně skutečně začal.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner