Erotický týdenní horoskop od 22.05.2017 do 29.05.2017

Beran: 

Pokud jste sex nestihli o víkendu, nic se neděje! Můžete ho s úspěchem dohnat buď v pondělí, nebo v úterý ráno. Nejpříznivější čas by byl v pondělí kolem půl třetí odpoledne. Luna ve vašem znamení se setkává s Venuší a vy po všech stránkách fungujete jako milenci snů. Opravdu nevymyslíte něco, co by vám dovolilo, abyste se ztratili z práce a místo toho doma upevňovali své partnerství?


Býk: 

Jakmile o vás někdo projeví zájem, zvážíte všechny možnosti, které vám tento návrh skýtá, a pak se raději stáhnete. Obvykle moc zlomyslní nebýváte, ale v tomto týdnu máte z dráždění opačného pohlaví a jeho následného odkopnutí vyložené potěšení. Možná byste se sami sebe měli zeptat, co vás k takovému jednání vede, a popřemýšlet, zda si jím nezavíráte dveře k nalezení člověka, s nímž vám bude dobře v posteli i jinak.Blíženci: 

I když jste upovídaní a otevření ohledně všeho, co se ve vašem životě děje, jsou záležitosti, ve kterých byste se měli brzdit. Pokud začnete s kamarády až příliš otevřeně probírat svůj erotický život, můžete vzít jed na to, že se to vašemu miláčkovi donese a že se naštve. Výsledkem může být stav, kdy místo erotického života, který má svá plus i mínus, budete zápasit s nedobrovolným, ale o to trvalejším celibátem.


Rak: 

Sobotní odpoledne a neděle, kdy je Luna ve vašem znamení, můžete využít nejen pro to, abyste zkvalitnili svůj erotický život, ale i k tomu, abyste si udělali čas a konečně vyslechli to, co vám miláček už dávno chce říct. Jen tak zjistíte, že netouží ani tak po tom, abyste se v erotice snažili, ale chce, abyste se nechali dobývat a zase jednou mu dopřáli pocit vítěze, který získá to, po čem dosud marně toužil.


Lev: 

Pokud si myslíte, že partnerovu erotickou výkonnost povzbudíte předstíranou nevěrou, měli byste si to ještě jednou rozmyslet. Když váš partner objeví něco, co mu dokazuje, že jste někde ujeli, nepočítejte s tím, že se okamžitě svlékne a začne vás tahat do postele. Daleko pravděpodobnější je scénář, kdy vám sdělí, že je rád, že někoho máte, protože on chce už dávno odejít, a neudělal to jen proto, aby vám neublížil.


Panna: 

Ve čtvrtek, kdy ve vašem sektoru profesní ctižádosti probíhá novoluní, se chovejte opatrně, obezřetně, a hlavně tak, abyste nenarazili. Ve chvíli, kdy se kolem vás začne motat váš nadřízený, se zatvařte unaveně a vysvětlete mu, že byste sice moc rádi, ale protože jste z milostné noci se svým partnerem celí zničení, nic z toho nebude. Šéf se stáhne a vy se spokojeně vrátíte domů a do náruče svého miláčka.


Váhy: 

Je zbytečné, abyste lásku svého miláčka posilovali tím, že budete kvůli němu vytvářet kulinární zázraky. Týká se to hlavně víkendu, kdy byste naopak měli domácí práce přehodit na něj a sami se věnovat tomu, co posílí vaši kariéru. Pokud byste mu však za odměnu slíbili sex v podobě, kterou po vás dosud marně vyžadoval, mohlo by to být oboustranně přínosné.


Štír: 

Hlavně nedejte na to, co se povídá, a ohledně lidí i události se řiďte jenom svými vlastními zkušenostmi. Ve chvíli, kdy se vám do postele začne vnucovat někdo, o kom se mluví jako o skvělém milenci (a kdo si to sám o sobě navíc i myslí), nepropadejte ani nadšení, ani panice. Jakmile si dotyčného vyzkoušíte, zjistíte, že to, co se o něm říká, mohlo být sice před desítkou let pravda, ale teď už je to jen odvanutá vzpomínka.


Střelec: 

To, že má váš kamarád v erotickém životě problémy, je sice smutné, ale raději s tím nic nedělejte. Je docela možné, že dotyčný využije čtvrtečního novoluní, které se odehrává ve vašem partnerském sektoru, a požádá vás, abyste mu poskytli erotickou první pomoc a zároveň ho naučili, jak se v posteli chovat. Vyhovíte mu nebo mu jasně řeknete, že jako lektor erotických kurzů fungovat odmítáte?


Kozoroh: 

Váš smysl pro humor je uznávaný, ale přesto jsou věci, ze kterých byste si legraci dělat neměli. Když si začnete ve společnosti dělat legraci ze svého miláčka a jeho erotických talentů, nečekejte ve vztahu vylepšení, ale naopak silné zahuštění atmosféry. Pokud budete chtít s miláčkem sexuální vztahy udržet, bude vás to stát spoustu proseb a výsledek bude přesto nejistý. Chcete to riskovat?


Vodnář: 

Za současného postavení hvězd můžete klidně získat hrdý titul erotického přeborníka a sexuálního atleta. V této disciplíně momentálně kralují zejména dámy. Ve čtvrtek, kdy se ve vašem sektoru romantických lásek odehrává novoluní, jsou schopné utahat několik milenců, posléze usoudit, že ani jeden z nich za nic nestojí, a sáhnout po vibrátoru s tím, že jsou chvíle, kdy je technika lepší.


Ryby: 

Přes týden máte práce tolik, že to s erotikou moc valné nebude. Pokud se však ve zdraví dožijete víkendu, kdy je Luna v Raku a tím i ve vašem sektoru romantických lásek, svou erotickou nápaditostí příjemně překvapíte jak sebe, tak partnera. Nakonec oba usoudíte, že vám celotýdenní půst udělal moc dobře, a slíbíte si, že si to někdy zopakujete.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner