Erotický týdenní horoskop od 22.01.2018 do 29.01.2018

Beran: 

Nezapomeňte, že spříznění duší by měla následovat i harmonie těl. Jakmile zjistíte, že mezi vámi a miláčkem je zřetelný rozdíl v temperamentu, moc přemýšlejte, co s tím uděláte. Je zbytečné, abyste před tím zavírali oči. Stav, kdy byste vy měli sexu pořád málo, zatímco váš miláček by měl pocit, že to se svými požadavky přeháníte, by nebyl příjemný ani pro vás, ani pro něj.


Býk: 

I ve vztahu, v němž se vznášíte v oblacích, se dá dopadnout tvrdě na zem. Postará se o to partner. Najednou přijdete na to, že kromě vás má ještě nějaké pletky bokem. On vás sice ujišťuje, že se v podstatě o nic nejedná, ale vy víte o životě své. Jeho chování k vám se v poslední době změnilo a vám je jasné, že se za tím skrývá něco, co vás příliš nepotěší.Blíženci: 

I váš na první pohled naprosto obyčejný a nikterak zajímavý miláček může mít svá erotická tajemství. Když to jeho objevíte, nedělejte kolem toho dusno, ani nepronášejte vtipné poznámky. Pokud o tom bude chtít mluvit, poskytněte mu vnímavé ucho. Když mluvit chtít nebude, obrňte se trpělivostí a počkejte na vhodnější čas. Přijde nejpozději o víkendu.


Rak: 

Čas se zpátky vrátit nedá, ale city a emoce, které vás kdysi spojily, se dají prohloubit a doplnit. Jako vynikající nástroj vám pomůže dobře zvládnutá erotika. Nečekejte od miláčka, že vám vyjde vstříc, ale sami mu dokažte, že se o jeho erotické blaho umíte postarat. Bude to pro něj překvapení, ale zároveň i úleva. Pocit, že nemusí všechno hlídat sám, je vždycky příjemný.


Lev: 

Tím, že si najdete nový objev, si ani trochu nepomůžete. Při Slunci, které aktuálně prochází vaším partnerským sektorem, tím leda zvýšíte zmatek, který kolem vás panuje. Ve středu a ve čtvrtek večer si navíc budete chovat tak neobratně, že větřit začne i ten nejméně podezíravý partner. Opravdu máte pocit, že je dobré, abyste kvůli jednomu a ještě nepříliš podařenému erotickému úletu riskovali celý svůj život?


Panna: 

Opět se ukáže, že klasika je nejlepší! Využijte Venuše, která prochází vaším sektorem romantiky, a svého miláčka překvapte! Musíte však vybrat osvědčený způsob, který ho nevyděsí, ale naopak nabudí k výkonům, jimiž překoná sám sebe. Spolehlivě zabere nová vůně, erotické prádlo, ale i afrodiziakální olej, jímž ho nejdříve jemně namasírujete...


Váhy: 

Hlavně se neřiďte zkušenostmi svých kamarádů. Zaprvé vám do života nic pozitivního nevnesou, a zadruhé jsou mocně přehnané. Držte si své obvyklé erotické i životní tempo a nikterak se nevzrušujte. Pokud jste vy i miláček spokojení, opravdu není důvod, abyste honili rekordy a do vaší dosud útulné, jemné a romantické ložnice vnášeli ducha boje a soupeření.


Štír: 

Život s vaším úžasným partnerem není vůbec lehký, ale to si vy vlastně ani nepřejete. Vyloženě si užíváte napětí a jiskření, které mezi vámi je. Aktuálně však hrozí nebezpečí, že to s intenzitou svých projevů přeženete. Vy se sice vzápětí smíříte (samozřejmě v posteli), ale vaše okolí bude mít pocit, že se celý svět právě ocitl na prahu světové války a globální katastrofy.


Střelec: 

O tom, že byste si mohli v rámci Valentýna vyrazit někam na eurovíkend, alespoň uvažujte. Už dávno víte, že ve vás pohyb v cizím městě vyvolává neskutečné erotické potřeby a intenzivní touhy. Pak sice riskujete, že na vytouženém víkendu zapadnete do hotelu a tři dny z postele nevylezete, ale i tak (nebo právě proto) to bude zážitek, na který se nezapomíná.


Kozoroh: 

Váš miláček potřebuje, abyste mu věnovali jiný typ pozornosti, než je ta, kterou ho zahrnujete nyní. Momentálně má pocit, že se o něj zajímáte jen v noci, zatímco ve dne na něj bez nejmenší výčitky svědomí přehodíte všechny své praktické starosti a sami si užíváte. Pokuste se o vyrovnanější přístup! Jinak hrozí, že přijdete nejen o dny, ale hlavně i o noci...


Vodnář: 

To, že ze svého miláčka chcete vychovat milence snů, je neobyčejně chvályhodné. Zároveň byste si však měli uvědomit, že jde o dlouhodobý proces, ve kterém se nedá nic uspěchat. Uvědomit si to musíte hlavně v neděli. Při Luně v uspěchaných Blížencích máte sklon přeskakovat jednotlivé kroky a pak se divit, že to mezi vámi a partnerem přestává fungovat.


Ryby: 

Do vašeho vyrovnaného a dokonale předvídatelného života zasáhne naprosto brutálně sex. Hrozí, že poznáte člověka, s nímž se lišíte naprosto ve všem, ale v posteli vám to neskutečně ladí. Přemýšlíte, zda to stačí jako základ dalšího vztahu, nebo zda bude lepší, když zůstanete tam, kde jste. Musíte však počítat s tím, že ať se rozhodnete jakkoliv, budete stejně litovat, že jste nešli tou druhou cestou.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner