Erotický týdenní horoskop od 17.04.2017 do 24.04.2017

Beran: 

Život s vaším miláčkem je jedno velké a nefalšované dobrodružství! V jedné chvíli vám slibuje víkend plný rozkoší, ve druhé přijde s tím, že bude lepší, když místo erotických hrátek vymalujete. Není divu, že se na něj vykašlete a pro uspokojení svých tužeb sáhnete po vyzkoušeném kamarádovi. Když se tím nebudete chlubit sami, nikdo vaše skryté dobrodružství neodhalí.


Býk: 

Od pondělí do středy ve vztahu nic neměňte. Počkejte si na energii, kterou vám ve středu hodně pozdě večer dodá Slunce, které vstupuje do vašeho znamení. Jediné nebezpečí, které hrozí, tkví v intenzitě projevů vašich erotických potřeb. Pokud na někoho najedete, hrozí, že se do toho pustíte tak intenzivně, že vám vyhoví, i když původně nechtěl. Pak toho ale bude litovat a usoudí, že měl dělat přece jen větší drahoty.Blíženci: 

Pokud jste si s miláčkem už dlouho eroticky nepohrávali, je nejvyšší čas všechno dohnat! Skvěle se vám to podaří zejména ve středu nebo ve čtvrtek, kdy je Luna ve vynalézavém Vodnáři. Pro zásadní vylepšení vašeho erotického života stačí, když nakoupíte ovoce, kterým si po domluvě miláčka obložíte, a potom si z tohoto podnosu budete uždibovat jeden kousek za druhým. Náklady minimální, překvapení zaručené, erotické zážitky neopakovatelné!


Rak: 

Vzhledem k Luně, která v pondělí, kdy je koleda, prochází vaším partnerským sektorem, si dávejte pozor na alkohol v jakékoliv podobě. Dobře víte, že jste pod jeho vlivem podstatně mazlivější, než obvykle! Ve chvíli, kdy si dáte o lok víc, než je rozumné, hrozí, že skončíte v náručí člověka, který si vás nezaslouží. Navíc je zbytečné, abyste se opět přesvědčovali, že kocovina mravní se snáší hůře než ta fyzická.


Lev: 

Nový objev se sice projevuje přesně tak, jak jste si vždycky přáli, ale vy máte přesto do spokojenosti daleko. První vlna hořkosti vás zalije ve chvíli, kdy vám miláček dá jasně najevo, že od vás vyžaduje veškeré erotické služby, ale zároveň chce, abyste mu je poskytovali jen podle jeho představ. V takové chvíli nevíte, zda jeho přání respektovat, nebo jít dál s tím, že vám nikdo poroučet nebude.


Panna: 

Pokud máte dojem, že ve vašem erotickém životě je všechno jasné, brzy zjistíte, že je to omyl. Miláček přijde o víkendu s nápadem, který vám svou přímočarostí vyrazí dech. Nakonec však pochopíte, že vlastně jenom nahlas vyjádřil to, o čem jste vy až dosud jenom snili, a vyslovíte souhlas. Pohled na obličej člověka, který rychle dostal to, o co chtěl s nasazením všech svých sil bojovat, bude k nezaplacení.


Váhy: 

Proč děláte něco, co se vám vlastně nelíbí? Když miláček přijde s tím, že by rád svátky jara přivítal nespoutaným sexem v přírodě, měli byste mu dokázat vysvětlit, že jeho představa s tím, co si přejete vy, ani trochu neladí. Jako krajní ústupek navrhněte načasování, kdy vás miláček na čerstvém vzduchu vzruší, ale akci dokončíte až doma, kde je pohodlná postel a koupelna na dosah ruky.


Štír: 

O tom, co v sexu máte nebo nemáte rádi, se bavte pouze a výhradně s důvěryhodnými lidmi. Ve chvíli, kdy se svěříte někomu, kdo má rád klepy, si můžete být jistí, že se vašimi erotickými prioritami začnou bavit i lidé, kteří vás znají sotva od vidění. Když se to všechno pak donese k uším vašeho miláčka, nemůžete se divit, že nebude nadšený, a že vám váš nedostatek diskrétnosti pěkně omlátí o hlavu.


Střelec: 

Když vás někdo v sexu požádá o pomoc, nepropadejte nadšení, ani si neříkejte, že jeho otázka je důsledkem vaší pověsti dokonalého milovníka, která vás předchází. Když přijde na věc, zjistíte, že dotyčnému nejde ani tak o praktickou ukázku vašich kvalit, ale o radu v něčem, v čem se sám moc dobře neorientuje. Potlačte zklamání a odpovězte podle svého nejlepšího vědomí a svědomí!


Kozoroh: 

Využijte pondělního časně ranního sextilu mezi Venuší a Marsem ve vašem sektoru romantických lásek, a šeptněte miláčkovi pár hodně odvážných návrhů. Pokud mu to dokážete správně podat, můžete doufat, že váš životní druh opravdu vypne zvonek, a místo krmení a napájení koledníků s vámi tento den stráví v posteli. O osud přichystaného pohoštění se nebojte! Po sexu vyhládne a vy všechno s chutí spořádáte.


Vodnář: 

Ve středu a ve čtvrtek, kdy je Luna ve vašem znamení, pospíchejte domů daleko rychleji, než jste zvyklí. Doma vás čeká natěšený miláček, který vás do postele vtáhne snad ještě dřív, než se stačíte pořádně vyzout. Slunce z Býka vám sice obvykle nepřeje, ale v noci ze středy na čtvrtek se vám postará o výkon, který ve vás vzbudí zaslouženou pýchu a ve vašem miláčkovi údiv, kombinovaný s nadšením.


Ryby: 

Během pracovní části týdne na sex náladu nemáte. Zlom přijde až o víkendu, kdy se Luna ocitne ve vašem znamení a kdy usoudíte, že by to trochu erotiky chtělo. Je však otázkou, zda stejně nadšený bude i váš miláček. Je totiž docela možné, že vaším celotýdenním odmítáním tak naštvaný, že se nechá hodně dlouho prosit. Naštěstí však bude po sexu stejně vyhladovělý jako vy, takže ho poměrně rychle přemluvíte, aby názor změnil.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner