Erotický týdenní horoskop od 15.05.2017 do 22.05.2017

Beran: 

O tom, že se radosti ze sexu a radosti z dobrého jídla vylučují, víte svoje a žádné další rady nepotřebujete. Pokud zvete miláčka na vlastnoručně uvařené a tedy i patřičně skvělé jídlo, musíte se chovat rozumně. Svíčkovou se šesti vášně moc nepodnítíte, ale kdybyste podali lososa se salátem, a k němu bublinky, měli byste pak dost energie, aby vám vydržela až do bílého rána.


Býk: 

Sex vás moc baví a věnujete se mu s chutí, ale přesto se připravte na zajímavé zážitky. Miláček hodlá využít Merkura, který v úterý už podruhé vstupuje do vašeho znamení, s jeho pomocí z vás chce vytáhnout hodnocení vašeho erotického života. Vy si pak můžete vybrat, zda mu řeknete pravdu, a budete riskovat jeho nelibost, nebo zda to, co si myslíte, zahalíte do slov, které si vaše polovička může vyložit celkem jakkoliv.Blíženci: 

Když se váš miláček vrátí z práce naštvaný a rozladěný, co nejrychleji zhodnoťte situaci, a pak se vrhněte napravovat všechno, co se napravit dá. Pokud je to jen trochu možné, obejměte ho tak, že ho veškeré myšlenky na práci přejdou, a zmocněte se ho tak, aby mu hned došlo, že energie, kterou od vás tímto příjemným způsobem dostává, je k nezaplacení. Sex bude nezapomenutelný a nálada, která se vás po ně zmocní, bude přímo šampaňská.


Rak: 

Povídejte si o tom, jak to spolu rádi děláte, a co všechno byste spolu chtěli vyzkoušet. Když k tomu využijete čtvrtka nebo pátku, kdy je Luna v romantických Rybách, vyvolá to efekt, kterým budete sami překvapení. Erotická komunikace vás skvěle naladí a následné milování bude moc příjemné. Po jeho ukončení však oba s překvapením zkonstatujete, že se váš hovor o tom, jaké to je a jaké by to být mělo, vzrušoval víc, než následné sexuální spojení.


Lev: 

Kdyby se náhodou stalo, a vy jste se v posteli ocitli se dvěma najednou, tvařte se, jako by to bylo něco, co je vám přirozené a na co jste zvyklí. Po ukončení oba své partnery pochvalte. Hlavně tomu, který se do celé záležitosti připletl jen shodou okolností, nevysvětlujte, že jste ho jako přebytečného vzali do trojky jen proto, abyste ho odmítnutím neurazili. Může to být sice mnohonásobná pravda, ale vědět to opravdu nemusí.


Panna: 

Kdybyste se milovali buď při svíčkách nebo úplně potmě, oba byste se zbavili komplexů z těla, které už zdaleka nevypadá tak, jak před dvaceti lety. Zároveň byste zapojili veškerou erotickou fantazii a kontakt byste si užili daleko lépe, než obvykle. Nesmíte však zapomenout vypnout televizi! Jinak riskujete, že miláček bude sice vykonávat mechanické pohyby, ale mysl mu zabere fotbalový zápas, který se na obrazovce odehrává...


Váhy: 

Na erotiku máte podstatně méně času, než byste chtěli. Potíž je navíc v tom, že ani vy, ani miláček nejste fandy rychlovek, které se odbudou během desíti minut. Když využijete Luny, která se od úterního večera do pátečního rána nachází ve vašem sektoru romantiky, bude to krásná noc, ale vy nebudete ráno vyspalí a každému bude na první pohled jasné, jakou aktivitou jste trávili noc.


Štír: 

Je sice pár lidí, kteří jsou přesvědčeni o tom, že mezi partnery nemají být tajemství, ale vy k nim naštěstí nepatříte. Pokud by se stalo, a vy v pátek nebo v sobotu, kdy se Luna bude nacházet v Rybách, ujeli, rozhodně nehrozí, že byste se pak sebrali a šli se miláčkovi vyzpovídat s tím, že mu nedokážete lhát. V takovém případě se řiďte radou klasika, který v těchto případech radil zatloukat, zatloukat a ještě jednou zatloukat.


Střelec: 

Hlavně neříkejte, že byste se erotice a sexu moc rádi věnovali, ale že doma není místo, kde byste si nebyli jistí, že vás nikdo nevyruší. Využijte Luny, která se v neděli odpoledne dostane do Berana, obětujte nějakou částku a pošlete děti do kina na film, bez kterého se klidně obejdete. Zatímco si děti budou užívat katastrofického filmu s mimozemšťany, vy si s miláčkem budete užívat neméně intenzivně jinak!


Kozoroh: 

Dokažte, že vaše pověst o tom, že jste záviděníhodný systematik, vůbec nelže! Když si dosažení orgasmu svého partnera dáte jako úkol, který musíte splnit, a rozhodnete se, že se mu budete věnovat naplno, přijde výsledek, který pro vás bude překvapením. Pokud jste si dosud mysleli, že termín bouřlivý orgasmus je jen nadsázkou, která se ve skutečném životě stává zřídka nebo vůbec ne, zjistíte, že jste se v tomto ohledu zásadně mýlili!


Vodnář: 

Fantazie hraje ve vašem erotickém životě daleko důležitější roli, než by bylo rozumné. Pokud se milujete s vlastním partnerem a zároveň si představujete někoho jiného, není to nic nezvyklého. Problém však nastane v případě, kdy začnete postelové dovednosti svého miláčka nahlas hodnotit a budete mu vysvětlovat, že jeho předchůdce byl opravdu třída, a on se bude muset moc snažit, aby dosáhl jeho dokonalosti.


Ryby: 

Můžete si vybrat, zda budete upřímní, nebo zda budete pokračovat v předstírání. Pokud jste až dosud člověka, který je spokojený v posteli, jenom hráli, může v pátek nebo v sobotu vzniknout problém. Najednou budete mít veškerého předstírání až nad hlavu! Pak stačí jen jeden jindy zanedbatelný podnět, abyste vybuchli a z dosud poklidného života udělali kůlničku na dříví. Nejhorší to bude pro partnera, který vůbec netuší, co se děje, a je z vaší upřímnosti vyloženě zděšený...

SMS Věštba
SMS Výklad / banner