Erotický týdenní horoskop od 15.01.2018 do 22.01.2018

Beran: 

Novoluní, které probíhá ve středu v Kozorohu, vás dostane do hodně náročné situace. Pracovní akce, od které jste nic zajímavého nečekali, se zvrhne tak, že nebudete vědět, co dělat. Dostanete se do konfrontace s šéfem, který se projeví jako erotický uzurpátor. Nakonec mu vysvětlíte, že by nebylo dobré, abyste v tomto směru riskovali, protože váš vztah by nikomu a ničemu neprospěl.


Býk: 

Ve vztazích obvykle zbytečně neriskujete, ale všechno je jednou poprvé. Do rizika vás žene Venuše, která ve čtvrtek vstupuje do Vodnáře. Vy si pod jejím vlivem máte sklon plést přátelství s erotikou. Kamarád, kterému dovolíte víc, než jste původně chtěli, usoudí, že mezi vámi vzniká láska - a vy mu budete jen těžko vysvětlovat, že to z vaší strany byl jen omyl.Blíženci: 

Skvělý bude víkend, kdy jste pod pozitivním vlivem krásně obsazeného znamení Vodnáře. Konečně máte šanci, abyste si užili ničím nerušeného milování. Je jen potřeba, abyste ze své blízkosti preventivně odstranili ovládače k televizi a mobilní telefony. Chvíli, kdy by mobil při milování mobil zazvonil a vy do něj začali mluvit, by ani ten nejzamilovanější partner nevydýchal.


Rak: 

Překvapíte partnera! Dáte mu najevo, že v erotice toužíte po naprosto jednoznačném jednání. Na složité vyjednávání a hledání kompromisu nemáte zejména v první polovině týdne náladu ani čas. Pokud má miláček pocit, že erotika bez značného podílu nejistoty není to pravé, musíte mu vysvětlit, že s vámi se tohoto blaženého pocitu prostě nedočká.


Lev: 

I když to tak nevypadá, získali jste jako nemilé dědictví po svých bývalých erotických partnerech značnou dávku všech možných komplexů. Ve chvíli, kdy se ve čtvrtek časně ráno Venuše dostane do vašeho partnerského sektoru, můžete spolu se svým partnerem začít intenzivně pracovat na jejich odstranění. O tom, že to bude práce velice příjemná a navíc korunovaná úspěchem, nepochybujte.


Panna: 

O tom, že je váš partner eroticky vynalézavý, víte své. Zvlášť zajímavě se bude projevovat na večírcích nebo plesech, které spolu o víkendu navštívíte. Navenek se tváří naprosto nevzrušeně, ale jeho doteky vás spolehlivě vyvádějí z míry. Nakonec nebudete vědět, zda zůstat na akci, kde se skvěle bavíte, nebo zda se co nejrychleji vrátit domů, kde to bude ještě krásnější.


Váhy: 

To, že váš miláček někomu přeje k narozeninám a přitom ho políbí, opravdu nic neznamená. Žárlivé scény si v tomto případě odpusťte. Byly by zbytečné. Navíc byste tím svého partnera jen upozornili, že si ho hlídáte, čímž byste jen posílili jeho sebevědomí. Navíc byste museli zkonstatovat, že jeho ani nenapadne, aby na vás žárlil, což by vám náladu pokazilo ještě víc.


Štír: 

Pokud jste byli dosud zvyklí, že si v posteli děláte, co chcete, a miláček se s tím trpně spokojí, je nejvyšší čas, abyste přijali změny. Váš partner se pod vlivem Venuše ve svobodomyslném Vodnáři rozpovídá a spoustu vám toho prozradí. Budete velice překvapení. S údivem zjistíte, že to, co jste dosud pokládali za vrchol svého erotického umění, hodnotí váš partner jako aktivitu, která nepříliš převyšuje dobrý průměr.


Střelec: 

Vynikajícím dnem, kdy si to s partnerem v posteli opravdu užijete, je úterý. Jste pod vlivem sextilu mezi Jupiterem a Plutem, který vám umožní, abyste si spolu krásně a bez zábran hráli. Bude to hra na tajné milence, kteří se konečně sešli a využívají každé minuty, nebo hra na placenou společnici, která si hodlá svého zákazníka osedlat, aby nakonec zkonstatovala, že si on osedlal ji?


Kozoroh: 

Chvíle, kdy narazíte na svérázný smysl pro humor svého partnera, vám vyrazí dech. Nejdříve usoudíte, že jde o chování, které nemůžete tolerovat. Posléze pochopíte, že svými slovy vlastně nic zlého nemyslel. Využijte novoluní, které se ve vašem znamení ve středu časně ráno odehrává! Domluvte se s ním na novém začátku, ve kterém pro takové vtípky nebude místo.


Vodnář: 

Podle konvenčních měřítek se k sobě s člověkem, kterého jste v poslední době objevili, ani trochu nehodíte. Na jedovaté otázky, které v tomto směru padnou, raději neodpovídejte. Nemůžete přece nikomu vysvětlovat, že jste konečně našli člověka, s nímž si v sexu rozumíte naprosto dokonale. Po vašich životních zkušenostech je vám jasné, že v tom nejdůležitějším vám to klape a všechno ostatní je nepodstatné.


Ryby: 

Pokud máte milence, počítejte s víkendem plným komplikací. Jde o člověka, který bral vážně vaše sliby ohledně dalšího společného života. Teď chce, abyste je začali plnit. Potíž je v tom, že vám se do ničeho takového nechce. Zatím mu sice v posteli dokážete vysvětlit, že nemůže tak pospíchat, ale stejně tak je vám jasné, že vám tato taktika dlouho nevydrží.