Erotický týdenní horoskop od 12.02.2018 do 19.02.2018

Beran: 

Přiznejte si, že jsou chvíle, kdy o erotice raději mluvíte, než abyste ji provozovali často a naplno. Vaše sklony ovládá čtvrteční sextil mezi Merkurem a Jupiterem. Pokud byste se chtěli opravdu realizovat, pište svému miláčkovi dopisy nebo maily s erotickým nádechem. To, že opravdu zabraly a vašeho miláčka řádně naladily, zjistíte nejpozději v pátek odpoledne.


Býk: 

To, že se o vašeho miláčka zajímá někdo, kdo má pověst erotického favorita, vás z míry nevyvede. Dobře víte, že erotika, kterou jste ve svém miláčkovi probudili, hraje pro vás. Trochu flirtu mu naopak přejete. Máte své životní zkušenosti a víte, že ve vašem vztahu fungují jako koření, které ho zbaví nudy a postará se mu o ten správný šmrnc!Blíženci: 

To, že svůj nový vztah zahájíte sexem, není pro vás sice typické, ale ukáže se to jako neskutečně praktické. Z toho nejdůležitějšího partnera vyzkoušíte a rázem pochopíte, zda má cenu, abyste ve vztahu s ním pokračovali. Někdo by váš přístup označil za cynický, ale vy ho vnímáte jako skvělý způsob jak ušetřit čas, emoce a navíc i nemalé nervy.


Rak: 

To, že opravdu nemusíte jeho příbuzné, ještě neznamená, že byste mu neměli dát šanci. Když na to přijde řeč, může dokonce říct, že je moc rád, že ho od jeho příbuzných osvobodíte. Vy si pak říkáte, že člověk, který je k vám tak upřímný a který navíc funguje ještě i jako dokonalý milenec, za nějakou tu hádku s budoucí tchyní (kterou si nakonec srovnáte) přece jen stojí.


Lev: 

O důvodech rozchodu s člověkem, který se k vám podle všech naprosto dokonale hodil, se nešiřte. Nikomu přece nebudete vysvětlovat, že jste nemohli být s někým, kdo si to s vámi sice v posteli nejdříve jak náleží užil, ale pak vám začal vyprávět, jak moc má rád svého předchozího partnera, a jak na něj ani ve vaší náruči a při vašich vášnivých projevech zapomenout nedokáže...


Panna: 

Využijte týdne, kdy po vás nikdo nic zásadního nechce a kdy od vás nikdo nic nepotřebuje, a celý ho věnujte erotice. Zvlášť krásné bude v tomto směru pondělí a úterní dopoledne. Luna bude v Kozorohu, který se vám postará nejen o výdrž, ale i nezvykle intenzivní citové projevy. Pokud váš miláček dosud pochyboval o vaší vášnivosti, teď už opravdu nemusí.


Váhy: 

Valentýn bude letos opravdu stát za to! Luna bude procházet vaším sektorem romantiky a vy si ho pořádně užijete. Musíte však dovolit miláčkovi, aby převzal režii celé akce do svých rukou. Když přijde s tím, že se po večeři nebudete vracet domů, ale noc strávíte v hotelu, neříkejte, že je to zbytečné rozhazování. Užívejte si krásné noci a na zítřek nemyslete.


Štír: 

Když chcete s někým být, nesmí pochybovat, že o něj opravdu stojíte. Využijte pátečního sextilu mezi Venuší a Saturnem a miláčkovi naznačte, jak byste si představovali víkendový program. Pokud jste si spolu ještě nedopřáli víkend, kdy jenom ležíte v posteli, pijete šampaňské a věnujete se pouze jeden druhému, máte k tomu ojedinělou šanci!


Střelec: 

To, že byste si s miláčkem v posteli nerozuměli, nepřipadá v úvahu. Rozumíte si skvěle a rozumíte si co nejčastěji. Výsledkem je pak domácnost, ve které sice panuje vlídný chaos, ale kterou vedou dva lidé, co jsou se sebou maximálně spokojení. Čiperný erotický život navíc funguje jako neskutečně příjemná a maximálně účinná omlazovací kúra, což je dalším bonusem tohoto týdne.


Kozoroh: 

To, co prožíváte, byste mohli bez váhání využít jako scénář pro opravdu dobrý erotický film. Miláček se ze všech sil stará, abyste v tomto ohledu byli spokojení, a vy musíte přiznat, že se mu to opravdu daří. Občas mu sice máte chuť říct, že by mohl kromě sexu myslet i na práci a povinnosti, ale nakonec se rozhodnete, že malé vybočení z obvyklého pracovitého stylu opravdu nezaškodí.


Vodnář: 

Novoluní, které probíhá ve vašem znamení, vám radí, abyste se na svůj erotický život podívali jinýma očima. Pokud vás erotický vztah, který máte, neuspokojuje, zatněte zuby a chirurgickým řezem jej ukončete. Uvědomte si, že bude lepší, když prožijete pár dní, kdy budete sami, než kdybyste s sebou další týdny a měsíce táhli někoho, kdo vám do života ani do postele nic dobrého nevnáší.


Ryby: 

Když miláček přijde s tím, že se podle jeho názoru věnujete až příliš erotice a že byste si měli dát pauzu, budete si myslet, že žertuje. Když ale pochopíte, že mluví naprosto vážně, opravdu se naštvete. Nebudete však dělat kravál, protože je to pod vaši úroveň. Nebudete ani poplakávat, protože tu radost mu přece neuděláte. Spokojíte se s tím, že mu vysvětlíte, že není rozhodně na světě jediný a poslední - a budete se zájmem čekat, co to s ním udělá.