Erotický týdenní horoskop od 10.04.2017 do 17.04.2017

Beran: 

Obvykle vám všichni říkají, že si na jazyk máte dávat pozor, ale v tomto týdnu to platí jen částečně. Pozor na jazyk si dávejte v práci, kde by se vám mohl postarat o opravdu značné nepříjemnosti. Volnost mu pak naopak můžete dopřát při milostných hrátkách! Když ho řádně zapojíte, bude miláček nadšený a dokonce vám sám sdělí, že jste ho s jeho pomocí dovedli až na práh ráje.


Býk: 

Jsou sice svátky a vy máte víc času, ale to ještě neznamená, že na tom váš vztah získá. Pokud v úterý nebo ve středu podlehnete Luně ze Štíra, hrozí, že se po hádce vystěhujete z ložnice a vůbec nebudete pospíchat s návratem. O to, aby se váš erotický život vrátil do starých a daleko příjemnějších kolejí, se až v sobotu postará Venuše, která nedovolí, abyste jarní svátky pořádně neoslavili.Blíženci: 

Opět se ukáže, že v krizi reagujete tak, abyste mohli být sami na sebe pyšní. Ověříte si to ve chvíli, kdy přijdete partnerovi na zálet. Váš miláček bude tak překvapený, že se své provinění ani nepokusí maskovat. Vy mu pak nekompromisně dáte nůž na krk a přimějete ho, aby si mezi vámi a tím druhým hned, teď a bez rozmýšlení vybral - a on si vybere vás. Zní to paradoxně, ale celá situace bude mít na váš erotický život vysoce pozitivní vliv!


Rak: 

Jde o týden, kdy si opravdu nemáte na co stěžovat. O to, abyste si s miláčkem rozuměli, se postará pondělní stacionární Merkur, o to, aby vám to klapalo v posteli, se zaslouží sobotní stacionární Venuše z Ryb. To, aby život nebyl tak docela nudný, zařídí úterní úplněk ve Vahách. Pod jeho vlivem se můžete sice pohádat, ale oba víte, že to děláte jen proto, abyste se mohli vášnivě smířit.


Lev: 

Pokud máte pocit, že se v sexu všechno odehrává pomaleji,než by se vám líbilo, je to sice pravda, ale taky to má logické vysvětlení. Uvědomte si, že musíte do čtyř pracovních dnů vecpat všechno, co jindy tak tak zvládáte za pět. Během týdne budete tak unavení, že vám sex ani na mysl nepřijde. Situace se naštěstí změní o víkendu, kdy je Luna ve Střelci a kdy všechno doženete.


Panna: 

O to, aby se váš erotický život vyvíjel přesně tak, jak se na jaro sluší, se postará velmi pomalá a tedy silná Venuše, která se točí ve vašem partnerském sektoru. Pokud jste dosud nezažili stav, kdy vás erotika okouzlí natolik, že kvůli ní zapomenete na práci a odložíte veškerou odpovědnost, teď máte konečně šanci. Svědomí vás sice bude trochu hryzat, ale zážitky budou o to krásnější.


Váhy: 

Krásně se rýsuje zejména úterý, kdy se ve vašem znamení odehrává první jarní úplněk. Jde o postavení, které nabije energií a chutí po milování i člověka, který k obdobným aktivitám obvykle přistupuje dost laxně. Pokud tohoto dne využijete k vyzkoušení nového milence, čeká vás sex po všech stránkách dokonalý. Energie prvního jarního úplňku však pomine a vy se musíte smířit s tím, že to, co proběhlo, bohužel není norma.


Štír: 

Pokud chcete v erotice i v životě vůbec zažít něco atypického, máte šanci. Využijte Venuše, která se ve vašem sektoru romantických lásek otáčí do přímého chodu, a začněte se netypicky chovat i vy! Když dokážete vyměnit plánovaný a už trochu nudný sex za spontánní a neplánované milování, jímž překvapíte jak svého miláčka, tak sebe, bude to sice z vaší strany vyžadovat značnou energetickou investici, ale moc se vám to vyplatí...


Střelec: 

Některé věci se uspěchat nedají. Pokud jste se zamilovali do člověka, který vás považuje za nejlepšího kamaráda, dlouho přemýšlejte a nakonec se rozhodněte, že ho se svými city seznamovat nebudete. Dosud se můžete těšit na občasný kamarádský sex, jímž si vzájemně ulevíte od napětí, zatímco po vašem vyznání lásky by byla i po těchto světlých chvílích veta.


Kozoroh: 

I když vás v úterý, kdy jste pod vlivem úplňku, všichni přesvědčují, že do zdařilého sexu trocha něžné brutality patří, a vy se tedy kapky násilí bát nemusíte, nepodléhejte propagandě! U ostatních to možná tak funguje, ale v případě vašeho miláčka by bylo všechno jinak. Ve chvíli, kdy byste v posteli přitvrdili, by se naštval - a vy byste mu s obtížemi vysvětlovali, že jste tím nic zlého nemysleli.


Vodnář: 

Užijte si týdne, kdy si sex budete vychutnávat ke své spokojenosti a navíc v naprosto netypických hodinách. Když necháte miláčkovi volnou ruku, budete se milovat daleko častěji, než obvykle, ale většinou v hodně časných ranních hodinách. Ráno si sice nebudete jistí, zda něco opravdu proběhlo nebo zda se vám to jen zdálo, ale budete tak spokojení, že vás ani nenapadne, že byste mohli něco namítat.


Ryby: 

Venuši, která se momentálně otáčí ve vašem znamení, se vás zželelo a rozhodla se, že alespoň trochu napraví váš dosud zanedbávaný erotický život. Není však čas na otálení ani na velké přemýšlení! Když využijete Luny, která je ve středu a ve čtvrtek ve vášnivém Štíru a odložíte všechny zbytečné zábrany, konečně si užijete erotiky tak, jak jste si představovali. Navíc přijdete na chuť i hodně odvážným erotickým zábavám!

SMS Věštba
SMS Výklad / banner