Erotický týdenní horoskop od 08.05.2017 do 15.05.2017

Beran: 

Opravdu to nemáte jednoduché! Když se tváříte lhostejně, dozvíte se, že nemáte žádné city a že svým miláčkem skoro až opovrhujete. Když své emoce naopak najevo dáte a o svých erotických potřebách promluvíte otevřeně, dozvíte se, že myslíte jen na tělo, zatímco duševní kvality vašeho drahouška vás nezajímají. Naštěstí se vám ve čtvrtek podaří najít kompromis, který uspokojí obě strany!


Býk: 

Z neřešených drobných problémů může vzniknout průšvih první kategorie! Stačí, když se naštvete v práci. Domů pak přijdete nasupení, a protože se vám o tom nechce mluvit, na veškeré snahy o komunikaci reagujete krajně nerudně. Následně půjdete spát v hodně nepříznivém rozmaru a každý zvlášť. Navíc budete mít oba tak mizernou náladu, že se erotická nezaměstnanost protáhne na celý zbytek týdne.Blíženci: 

Od rafinovaného svádění a ještě rafinovanějšího dráždění je ve vašem případě a v tomto týdnu je jenom krok k nebetyčnému trapasu. Pokud se rozhodnete, že partnera pozvete na večeři, kterou okořeníte tím, že se ho pod stolem budete lehce dotýkat v intimních místech, dejte si pozor! Kamery jsou dnes všude, a chvíle, kdy byste zjistili, že jste se i se svým miláčkem stali mimovolnou hvězdou sociálních sítí, by moc příjemná nebyla.


Rak: 

Zapomeňte na to, že se o lásce nemá mluvit, a o tom, co prožíváte, podávejte miláčkovi pravidelné a důkladné informace. Týká se to hlavně úterý a středy, kdy Luna prochází vášnivým Štírem a kdy můžete popisy svých pocitů použít jako velice úspěšné milostné předehry. Když miláčkovi vysvětlíte, co si právě představujete a co to s vámi dělá, stroze vám sice vysvětlí, že je v práci a na podobné řeči nemá čas, ale vzrušení se mu skrýt nepodaří...


Lev: 

V době, kdy Slunce prochází Býkem, máte každoročně spoustu práce - a ani letošek výjimkou není a nebude. Výsledkem je stav, kdy ráno nemáte na erotiku a sex čas, a večer vám zase chybí energie a síla. Pokud nechcete mít doma nepříjemnosti a nehodláte čelit nepříjemným otázkám a zpochybňování své partnerské věrnosti, nezbude, než abyste si nařídili budík na trochu dřívější dobu a takto získaného času využili k láskyplným kontaktům.


Panna: 

Pokud miláček říká, že váš erotický život je v poslední době do posledního detailu předvídatelný až nudný, má skoro pravdu. Využijte svého kouzla osobnosti a dokažte mu, že i vy máte v erotice a sexu dostatečnou dávku vynalézavosti a fantazie! V neděli, kdy Luna prochází vytrvalým Kozorohem, ho třeba můžete vlákat do sklepa, kde prožijete lásku v neobvyklých kulisách...


Váhy: 

Netuctové zážitky jsou vaším snem, touha po vzrušení každodenní potřebou. Staré přísloví, které praví, že si člověk má dávat pozor na to, co si přeje, protože by se to mohlo splnit, se však ve vašem případě naplňuje na víc než na sto procent. Pochopíte to ve chvíli, kdy miláček s ďábelským úsměvem otevře dveře, postrčí kupředu kamaráda, který s ním přišel, a vysvětlí vám, že si konečně vyzkoušíte vaši vysněnou trojku.


Štír: 

Zkuste se na miláčka vrhnout hned ve chvíli, kdy přijde domů. Chvíli, kdy ho ani pořádně nenecháte zavřít dveře, ještě nezažil, a bude tím velice příjemně překvapený. Ještě překvapenější však bude ve chvíli, kdy zjistí, že se s tímto rychlým předsíňovým číslem nespokojíte, ale partnerské povinnosti budete vyžadovat hned večer a nejlépe několikrát. Pokud si dosud stěžoval na trochu nudný máj, teď už na to odvahu mít nebude.


Střelec: 

Překonejte strach z toho, že vás nazvou erotickou stíhačkou nebo sexuálně frustrovaným jedincem, a chovejte se tak, aby bylo všem jasné, jak své okolí vnímáte a co cítíte. Braňte si to, co je vaše, a vůbec se nezajímejte o to, jak to na vaše okolí působí. Týká se to zejména těch, kteří se motají kolem vašeho miláčka. Musí co nejdříve zjistit, že si na svého životního i erotického druha sahat nenecháte!


Kozoroh: 

Když vás někdo pozve na oslavu s tím, že o tom nemáte říkat jeho stabilnímu partnerovi, protože to má pro něj být překvapení, měli byste zpozornět. Je docela možné, že až na místě samém zjistíte, že to pro něj žádné překvapení není, protože o tom vůbec neví - a vy jste s jeho partnerem sami. Nenaštvalo by vás ani tak to, že se vás dotyčný pokouší získat podvodem, jako to, že jste byli tak naivní a spolkli mu to i s navijákem.


Vodnář: 

Zkuste využít chvíle, kdy se miláček oddává zaslouženému odpočinku, a začněte ho nenápadně a jemnými dotyky svádět. Pokud budete dostatečně jemní a šikovní, může se stát, že bude všechno hotovo dřív, než si pořádně uvědomí, co se vlastně děje. Následně pak můžete spolu s ním uvažovat, zda to byla příjemná a vytoužená skutečnost, nebo zda šlo o sen, který byl tak živý, že se od krásné reality skoro v ničem neodlišoval.


Ryby: 

Nových ctitelů je spousta, ale do života vám nevnáší ani nic nového, ani nic pozitivního. Pokud jste si naivně mysleli, že jejich přítomnost aktivuje vašeho partnera k tomu, aby o vás konečně projevil větší zájem, dopadne to naprosto jinak. Partner vám vysvětlí, že je mu jasné, že o něj už nemáte zájem, a že tedy bude lepší, když vám dá svobodu. V takové chvíli musíte couvnout a jasně mu vysvětlit, že o nic takového nestojíte a vůbec to nepotřebujete!

SMS Věštba
SMS Výklad / banner