Erotický týdenní horoskop od 05.02.2018 do 12.02.2018

Beran: 

O tom, že váš sexappeal roste tempem vskutku raketovým, nepochybujte. Zvlášť zajímavé to bude ve středu. Jste pod vlivem sextilu mezi Venuší a Uranem - a pokud si nedáte hodně dobrý pozor, můžete se zaplést do opravdu vášnivého románku. Ten byste navíc nezvládli. Mohli byste si sice říkat, že nedovolíte, aby něco takového ovlivnilo váš život, ale nakonec by to stejně dopadlo jinak.


Býk: 

Představa, kterou má o erotice váš partner, narazí na požadavky, které v tomto směru máte vy. Zejména v úterý a ve středu, kdy jste pod vlivem Luny ve svém partnerském sektoru, trváte na tom, že nebudete zbytečně filosofovat, ale chcete dát přednost činu. Potíž je v tom, že miláček právě po takové komunikaci touží. Pokusíte se najít rozumný kompromis, který uspokojí vás oba!Blíženci: 

To, že se miláčkovi do ničeho nechce, pro vás není v žádném směru překvapivé. Teď však zjišťujete, že jako námahu vnímá i váš erotický život. Když vám to řekne poprvé, usoudíte, že žertuje. Až později pochopíte, že to myslí vážně. Když vám pak řekne, že by mu nevadilo, kdybyste si na erotiku někoho našli, budete mít pocit, že se zbláznil už úplně.


Rak: 

O tom, že byste svůj erotický život obohatili návštěvou swingersparty, nechcete ani slyšet. Když vám však nabídne návštěvu mileneckého azylu, budete souhlasit nadšeně. Konečně se máte šanci cítit jako utajení milenci, kteří si utrhli pár hodin a teď se s plným nadšením věnují jeden druhému. Vyzkoušejte a uvidíte, jak vypadá skutečná erotická vichřice!


Lev: 

Nový erotický vztah, který zahájíte jen proto, že se tak trochu nudíte, silně zavání rizikem. Hrozí, že se vám to zalíbí tak, že na všechny své dosavadní závazky zapomenete a začnete si vychutnávat novou životní etapu. O tom, že by váš partner vaši erotickou fascinaci toleroval, můžete leda tak snít. Začne vás vnímat jako nepřítele a bude se ze všech sil snažit, aby vám ze života udělal peklo!


Panna: 

To, že se vám nepodaří miláčka svést, neberte jako něco, co je osudové a co se nedá změnit. Když vydržíte do neděle, kdy je Luna v Kozorohu, bude erotiky víc, než si umíte představit. Až potom vám miláček vysvětlí, že jeho erotická absence proběhla ne proto, že byste se mu nelíbili a že byste jej nevzrušovali, ale proto, že měl všeho až nad hlavu a na erotiku mu chyběla chuť.


Váhy: 

Narušené vztahy můžete sexem sice překrýt, ale moc tím nevylepšíte. Je potřeba, abyste miláčkovi nápady na smiřovací sex rozmluvili. Mluvit se mu sice nechce a vysvětlovat se nic nechystá, ale to není důvod, abyste své snahy o vylepšení vztahu vzdali. Využijte Venuše, která se ve vašem sektoru lásky pohybuje až do soboty a postavte váš vztah na nové základy.


Štír: 

Náhoda je zásadně proti vám. Parfém, který si vyberete, miláčka nenaplní nadšením ani nevytvoří erotické dusno. Hrozí, že se váš životní druh místo toho pořádně naštve. Až později vám vysvětlí, že vůně, kterou jste si s takovou radostí koupili, patřila k oblíbeným parfémům jeho bývalého partnera, na kterého opravdu nevzpomíná rád a s chutí.


Střelec: 

S erotickým prádlem je to opravdu náročné. Když si chcete nějaké dopřát, s partnerem to raději neprobírejte. V době, kdy je Luna ve svobodomyslném Vodnáři, by vám mohl začít vysvětlovat, že nic takového nepotřebujete. Vy byste si to však přeložili tak, že vám ani vzrušující prádlo nepomůže. O tom, že byste si své zjištění nenechali pro sebe, nepochybujte. A o tom, že by z toho byl skandál, nepochybujte už vůbec.


Kozoroh: 

Na neděli, kdy se Venuše posune do Ryb, si raději nic neplánujte. Erotické touhy, které pocítíte, by vám stejně všechny plánované aktivity narušily. Bude daleko lepší, když si preventivně naplánujete pyžamový den. Kdybyste se navíc domluvili, že zůstanete v posteli, kde vám bude ze všeho nejlépe, bylo by to naprosto dokonalé.


Vodnář: 

Hlavně si nemyslete, že narozeniny a erotika spolu nemají a nemohou mít nic společného. Ať už slavíte sami, nebo ať jdete pogratulovat někomu jinému, musíte se tam chovat rozumně. To, že o vás někdo začne usilovat, ještě neznamená, že mu musíte vyhovět. Nezapomeňte, že váš partner má oči všude a pro podobnou zábavu by moc pochopení neměl.


Ryby: 

Erotiku máte sice rádi, ale zároveň potřebujete, aby probíhala tak, jak si přejete. Pokud si miláček myslí, že stačí, když vás dvakrát pohladí a vy budete hned na vrcholu blaha, musíte mu sdělit, že je to omyl. Může mít sice jedovaté poznámky o vaší erotické náročnosti, ale nakonec sám pochopí, že se mu za trochu předem vynaložené námahy později mnohokrát odměníte.