Erotický týdenní horoskop od 03.04.2017 do 10.04.2017

Beran: 

Další týden, kdy budete zápasit se žárlivostí - tentokrát však pouze vlastní. Sledujete každý pohled svého miláčka a přemýšlíte, zda své úsměvy adresuje vám nebo někomu jinému. Pokud se při sexu dívá na vás, je všechno v pořádku, ale ve chvíli, kdy zavře oči, hrozí, že mu uděláte scénu a začnete ho podezírat, že oči zavírá proto, aby si místo vás mohl představovat někoho jiného.


Býk: 

Své city a erotické záměry můžete sice libovolným způsobem maskovat, ale je vám to houby platné. Pokud umí člověk, který se vám líbí, jenom trochu číst v očích, je mu rázem všechno jasné. V pátek, kdy je Luna ve vašem sektoru romantických lásek, můžete čekat signál, který dokazuje, že dotyčný si vás ve své posteli a tím i ve svém objetí představuje stejně často, jako si představujete vy jeho...Blíženci: 

Pokud vás baví hra na neviňátko, které nemá žádné životní ani erotické zkušenosti, je vám přáno. Pravý průšvih nastane ve chvíli, kdy narazíte člověka, který na vaše představení naletí a usoudí, že jste přesně to, co v životě dosud marně hledal. Kdybyste se náhodou rozhodli, že si z něj uděláte životního partnera, musíte se chovat tak, aby ho ani nenapadlo, že vaše životní zkušenosti jsou podstatně hlubší a intenzivnější, než si vůbec umí představit.


Rak: 

Vaše erotické sny vám do života vnáší pěkný zmatek! Když se ráno probudíte, budete zmatení a zároveň se budete tak trochu stydět. Hlavní roli ve vašich snech totiž hraje člověk, o kterého byste v bdělém stavu neopřeli ani kolo! Když si navíc představíte řetězec orgasmů, které jste ve snu v jeho náruči prožívali, začnete uvažovat, zda byste si dotyčného neměli vyzkoušet i v reálu.


Lev: 

Dávejte si pozor, abyste se před partnerem neprořekli! Vaše dobrodružství je slibně rozjeté, ale vy si uvědomujete, že to nic víc než lehká a nic neznamenající aférka není. Váš miláček však patří k lidem, kteří podobné vztahy ani nechápou, ani neuznávají. Ve chvíli, kdy by na vaše dobrodružství přišel, by následovala krize, kterou byste se sice snažili ustát, ale patrně by se vám to nepodařilo.


Panna: 

Na svůj zdravotní stav si raději moc nestěžujte! Váš miláček patří k opravdu laskavým lidem, ale tentokrát by se jeho laskavost mohla obrátit proti vám. Pokud usoudí, že vám není dobře, první, co omezí, bude váš erotický život. Opravdu mu záleží na tom, abyste se zbytečně neunavovali - a nechápe, že ve vašem případě sex funguje jako nejlepší prostředek, který vás uvolní a dopřeje vám zasloužený a klidný spánek.


Váhy: 

Když miláček přijde s tím, že byste mohli do svého erotického soužití zavést i masturbaci, budete dost překvapení. Od svého trochu konzervativního partnera jste nic takového nečekali! Když se však oba rozhodnete, že to přece jenom zkusíte, bude to dobré a ještě lepší. Nakonec sice dojde na klasický sex v poloze, kterou máte oba rádi, ale taky si slíbíte, že to, co jste se naučili, natrvalo zahrnete do svých hrátek.


Štír: 

I když si myslíte, že umíte to, co cítíte a prožíváte, opravdu dobře skrývat, je to omyl. U vašich předchozích partnerů vám to možná vycházelo, ale váš nynější partner je v tomto ohledu stejně dobrý jako vy. Pokud se vám líbí někdo jiný, odhalí to ve chvíli, kdy otevřete domovní dveře - a pokud se s někým jiným dokonce i vyspíte, napoví mu to jeho vysoce kvalitní intuice ještě dřív, než se z cizí postele vydáte na cestu domů.


Střelec: 

Ohledně erotiky si musíte ze všeho nejvíc zachovat zdravý rozum. Když někdo přijde s tím, že po vás touží tak, že k tomu hodlá použít všech prostředků včetně magie, nepropadejte panice. Když dotyčnému dáte najevo, že mu v žádném případě nepodlehnete a ujistíte ho, že jeho snaha zůstane z vaší strany bez odezvy, budou vaše další erotické perspektivy daleko radostnější!


Kozoroh: 

Neztrácejte čas tím, že budete uvažovat nad chybami, které v posteli děláte, a hlavně si neslibujte, že se budete intenzivně a ze všech sil snažit o jejich okamžitou nápravu. Víkendu, kdy je Luna ve vám příznivé Panně, naopak využijte k tomu, byste miláčkovi vysvětlili, že se při sexu budete chovat přesně tak, jak vám vaše povaha velí, protože dobře víte, že z jakékoliv přetvářky nikdy nic dobrého nebude.


Vodnář: 

Občas máte pocit, že si Ježíšek spletl datum a těmi nejkrásnějšími dárky vás zasypává právě teď. Zvlášť krásné to bude v neděli odpoledne a večer. Luna se dostává do vašeho znamení a miláček se ze všech sil snaží, aby došlo k erotickému sblížení, které bude pro vás oba malým svátkem. Užívejte si všeho, co vám nabízí, a hlavně se ho neptejte, proč to nemohlo být dřív...


Ryby: 

To, co váš miláček prožívá, vnímáte daleko silněji, než si váš životní druh vůbec dokáže představit. Pokud máte pocit, že jsou chvíle, kdy myslí na někoho jiného intenzivněji než na vás, pravděpodobně se nemýlíte. Když se však budete chovat, jako by se nic nedělo, a veškerou energii napřete do vylepšování vašeho erotického života, je jisté, že na toho druhého rychle zapomene a v srdci i v mysli bude mít jen vás!

SMS Věštba
SMS Výklad / banner