Denní horoskop 15.02.2018

Beran: 

Všechno, pro co se rozhodnete, bude užitečné. Odpoledne navíc přijde zajímavá zpráva. Reagujete na ni instinktivně, ale reagujete nejlépe, jak se dá.


Býk: 

Novoluní ve Vodnáři je pro vás náročné. Máte pocit, že všichni po vás něco chtějí, ale nikoho nenapadne, aby se zeptal, zda náhodou něco nechcete i vy.Blíženci: 

Člověk, který si svou lásku podmiňuje tím, že mu splníte nějaké přání, si vás prostě nezaslouží. Odmítněte ho tak, aby se o vás už dál nepokoušel.


Rak: 

V klidu se rozložte a sledujte svůj oblíbený seriál. Berte to jako odměnu, kterou si za všechno, co jste od začátku roku museli zvládnout, zasloužíte.


Lev: 

Sextil mezi Merkurem a Uranem využijte k hádkám. Pokud potřebujete druhou stranu nejen přesvědčit, ale i zadupat do země, je k tomu ten správný den!


Panna: 

To, že jste dobří, víte už dávno. Naplno to zjistíte v práci. Šéf začíná mít pocit, že ho po všech stránkách předbíháte a začíná se vás skoro bát.


Váhy: 

Představa, že si budete miláčka hlídat, narazí na realitu. Veškeré podobné pokusy rychle odhalí a s chutí vám vysvětlí, že tudy cesta opravdu nevede.


Štír: 

Na některé lidi musíte změnit názor. Dosud jste je považovali jen za zmatkaře, ale teď musíte uznat, že to mají v hlavě opravdu hodně dobře srovnané.


Střelec: 

Hlavně si dávejte pozor, abyste moc nemluvili. Při novoluní ve svém komunikačním sektoru byste na sebe prozradili víc, než je zdrávo a než je taktické.


Kozoroh: 

Když se vám něco nezdá, nemluvte, neposuzujte, ale mlčky pozorujte. Odpoledne vám začnou události do sebe zapadat, a večer už bude všechno jasné.


Vodnář: 

Pokud chcete a potřebujete něco ukončit, je vhodný čas. Musíte si však slíbit, že se zatím, co bylo, nebudete ohlížet a nikdy toho, nebudete litovat.


Ryby: 

V případě vašich miláčků domluvy nezaberou. Je potřeba, abyste sebrali veškerou svou autoritu a zakročili tak, aby pochopili, že jim neustoupíte.