Znamení horoskopu Vodnář - Díl V.

VodnářPodivíni, nikým nesrozuměni, nevěřící, nestálí ve vztahu. Opak je však pravdou. Vodnář je stálí ve vztahu a pokud ho naváže, chce ho mít nadlouho. Raději však navazují přátelství, než vztahy. Nevěřící, tak trochu mohou být, ale láká je to co neznají a strašně rády to zkoumají, dokud tomu nepřijdou na kloub, vydrží u toho i několik dní a nocí. Není před nimi tajemství, co by jste schovali. Vodnář vidí do hloubi všeho a pokud ne, tak neusne. Jsou to však lidé zvláštní.

Hledejte podivný, odtažitý pohled jeho očí, jako kdyby obsahovaly jakousi magickou tajemnou znalost, do které nemůžete proniknout. Vodnářův pohled je typicky neurčitý, za sněným bloudícím výrazem a často jsou jeho oči modré, zelené nebo šedé. Vlasy má obvykle rovné a jemné nejčastěji blonďaté, pískové nebo světle hnědé. Pleť má bledou a většinou je nadprůměrně velký (i když ascendent může pozměnit). Všimnete si výrazně ušlechtilého profilu.

Rysy Vodnářů jsou dobře formované a připomínají portréty římských císařů vyražené na starých zlatých mincích. Často si zvyknou na pózu se svěšenou hlavou, když přemýšlejí o nějakém problému nebo poté, co vznesli otázku. Hlava jim náhle spadne dopředu nebo se nachýlí na stranu v očekávání vaší reakce. Díky dvojí sexualitě Urana mají mužská těla často ženské charakteristiky, jako například široké boky, a ženská těla mužské - například široká ramena.

Milující Vodnáři dokážou být neobyčejně zábavní dokonce perverzní, originální, domýšliví a nezávislí. Ale také umějí být diplomatičtí, jemní, soucitní a zakřiknutí. Vodnář téměř zoufale hledá bezpečí davů a přátelství, které ho naplňuje. Potom náhle následuje období zasmušilé samoty, kdy nechce být nikým vyrušován. Ale ať je společenský nebo v ústraní, uchová si svou ostrou vnímavost, která je hlubší a bystřejší než u jiných lidí. Uran z něho dělá přirozeného rebela, který instinktivně cítí, že staré zvyky jsou špatné a že svět a jeho obyvatelé potřebují revoluční změnu (pokud však působí v politice, je natolik chytrý, aby své názory neinzeroval předčasně a neznehodnotil tak svou strategii).

Tito lidé vždy analyzují situace, přátele i cizince.Proto oplývají tajemnem a někdy jim také mnoho lidí nerozumí. Ale jenom proto, že jsou vždy před vámi vpředu. Může vás vyvést z míry, když začnou klást přímé otázky s minimem taktu a snaží se dobrat vašich soukromých pocitů. Jakmile zjistí, že hádanka nakonec nebyla tak složitá, jak se zdálo, začnou se nudit a někdy je to i rozzlobí. Nic není urážlivější, než když Vodnáře přestane bavit jeho mikroskopické zkoumání a obrátí se k další zajímavé osobnosti právě ve chvíli, kdy vás přesvědčil, že vás považuje za nejdůležitější lidskou bytost na zemi. Zabolí to. Ale je to typický Vodnář. Jsou to lidé s velkým vnitřním vnímáním, chybí jim však cit. Tento rok, pro jejich citovost je také špatný a mohou to hodně pociťovat ve vztazích.

Proto radím, Vodnáři, buďte citovější a dávejte svou náklonnost a lásku více na vědomí, bude vám to oplaceno.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner