Znamení horoskopu Ryby - Díl IX.

Znamení zvěrokruhu - RybyRozhazovačná Ryba, která je pořád v nouzi, nerozhodná, hodně pije a kouří. Bojí se i vlastního stínu. Opak je pravdou.

Ryba je poklidný tvor. Dokáže žít ve vlastním stínu, ale dokáže z něho i vystoupit a plout proti proudu. Ryby jsou zvláštní, mají své myšlení, kterému málokdo rozumí, ale jsou to lidé, kteří jsou chápaví, jejich obětavost je šlechtí. Dávají hodně ze sebe druhým, starají se o ně a pečují.

Ryby jsou nejlepší matky a ženy v domácnosti, pokud nepropadnou vášni drog, alkoholu a kouření. Ryby mají sklon k pochybovačnosti o smyslu života. Neváží si peněz protože ví, že jejich hodnota je pomíjívá, ale milují slávu a moc. Rozdávají radost okolí a lidem v rodině.

Ryba je druh člověka, který je velmi pilný. Obyčejně jsou tu noční tvorové, kteří si potřebují ráno přispat. Jejich Vládce Neptun s Jupiterem jim dává do vínku štěstí, ale i zkaženost. Neptun je nabádá k všelijakým kouskům a podvůdkům. Pokud se Ryba nenechá zlákat, prožije krásný a smysluplný život, který je obohacený o nevšední zážitky. Tito lidé jsou okouzlující, dodávají druhým podporu a jejich obětavost je bezedná. Jako partneři jsou nároční, abychom jim porozuměli. Měli bychom do nich lépe vidět a znát jejich charakteristiku.

Ryba ráda cestuje, má ráda hory, vodu a krásu přírody. Ale milují i rychlé auta a moc, kterou jim auto dává a někdy končí tragicky. Jsou to lidé středních postav, spíše útlí a s velkýma očima, které se lesknou. Tito lidé vás rádi vyslechnou a podpoří vás. Naslouchejte jim, mají zvláštní myšlení a vidí hluboko do problémů.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner