Znamení horoskopu Rak - Díl VIII.

Znamení RakRak je podivín. Říká se, že je to bázlivý a divný pavouk, který se raději schová, než aby řešil životní situace. Vodní znamení raka, ovládané Měsíce a jeho fázemi, to je kouzelná bytost - vnímavá, citlivá a hodně spjatá se svou prací. Není to divný pavouk, jen někdy nepotřebuje lidi, když jich má dostatek. Raději rozjímá nad dobrou knihou, nebo se zabývá historií. Neschovává se před těžkými situacemi, jen je řeší až na poslední chvíli.

Jejich rozum, myšlení i chování je velmi závislé na náladách, a proto se rádi upínají na silnější osobnosti a volí si partnery, kteří jim poskytnou oporu. Raci milují své rodiny, svůj domov i své obydlí, které rádi přetvářejí a utvářejí. Jsou to lidé, kteří dokáží snít a své sny proměnit v realitu. Jsou pověstní čistotou a krásou, kterou kolem sebe vytváří. Jejich nálady jsou někdy hrozné. Nemohou však za to a nemyslí to zle, jen jejich povaha má vlivem Měsíce způsobenou rozkolísanost, která se promítá i do jejich vztahů.

Ráček je založený i hodně umělecky. Mají dar malovat, zpívat anebo pomáhat lidem. Mají v sobě kouzlo, které dokáže posouvat ostatní dále. Rak je nebojovný, nicméně to neznamená, že vás neskřípne. Skřípne a sekne! Pokud ho popudíte, umí se skvěle bránit. Ráček je však ozdobou oslav a večerů, jejich humor je nenapodobitelný.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner