Znamení horoskopu Kozoroh - Díl XI.

KozorohTvrdohlaví lidé, nepřizpůsobiví, hledající pořád složitou cestu.
Omyl, tito lidé velmi přemýšlí a proto se vám může zdát, že jsou tvrdohlaví. Oni přitom pouze usilovně přemýšlí nad danou věcí. Neradi dělají chyby a u nich právě platí pravidlo: Třikrát měř, jednou řeš. Kozorohové jsou lidé velmi houževnatí. Vyznačují se klidným a správným postupem při řešení věcí. Nerady se do něčeho pouští bezhlavě, protože ví, že pak dělají chyby.


Kozoroh je usedlík, pokud si někde zvykne, nevyženete ho ani párem koní. Jsou to lidé, kteří milují pořádek. Žena Kozoroh má doma vždy čisto. Stará se o rodinu, krb a teplo domova. Muž se vyznačuje stálostí, ale v jistém věku i sexuálními odchylkami, trpí na ně asi 30 % Kozorohů. Milují sex na všechny způsoby. Rádi laškují, ale vždy, když by se něco začalo vyvíjet v jejich ohrožení, dokáží se stáhnout a usilovně přemýšlet. Nikam je do ničeho nedoženete.

Kozoroh má rád pěkné věci, rád se jimi obklopuje, je materialista - a moc chytrý materialista. Trpí na nevyrovnanou přemýšlivost a tím trpí i jeho zažívání. Kozorohové, kteří jsou hamižní, trpí na žlučník. Pokud jejich psychická nemoc poleví, poleví i žlučník.

Kozoroh muž

Kozoroh muž je vždy něčím frajerským. Tyto znamení v sobě skrývají fešáci, něčím přitahující ženy. Je to i vnitřní charisma, jenž Kozoroh v sobě má.

Kozoroh žena

Žena Kozoroh je laň, která se někdy nedá uchopit ani sevřít. Dokáže muže fascinovat svou rozvážností a slabostí pro rodinu.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner