Vnímaní mimo naše smysly

VnímaníVšechny lidské smysly všichni rozhodně znáte a není je třeba dále představovat. Nicméně toto jsou pouze základní lidské smysly, které má každý člověk na planetě. Je tedy pravda, že mohou být jinak funkčně rozvinuté a může je používat a ovládat jiným způsobem, ale všichni lidé je mají prakticky stejné. Pochopitelně člověk vidí, slyší, vnímá a další věci - ale k těmto všem smyslům je tu hned několik dalších, které rozhodně nemají všichni lidé a tím pádem se jim říká vnímání mimo naše smysly.

Určitě si říkáte, co je to za nesmírnou hloupost a blábol, ale ještě než si to řeknete, zamyslete a zapřemýšlejte kdy se vám v životě a hlavně kolikrát stala situace, kdy něco určitým způsobem předpovídáte. Jedná se většinou o krátkodobé předpovědi, které jsou pouze výplodem vašeho mozku, ale vždycky sedí na sto procent k okolnostem a dané situaci.

Smyslové vnímání

Co třeba pro příklad situace, kdy čekáte doma návštěvu a víte, že zazvoní až bude dole u vchodu. Na tom není pochopitelně nic zvláštního. Ale člověk vycítí, kdy návštěva přijde a jde jim dolů automaticky otevřít, jelikož někde něco v něm mu říká, že teď je ta správná chvilka a čas, kdy prostě daná návštěva musí přijít.

Stala se vám tato nebo podobná situace už někdy ve vašem životě? Stala se vám již několikrát za sebou a stále se opakuje? Gratulujeme, pak máte dokonale vyvinuté mimo smyslové vnímání, které je v dnešní době poměrně vzácnou kuriozitou. Jedná se pouze o několik lidí, kteří mají tyto smysly tak dokonale vyvinuté, že jejich předpovědi vyjdou na sto procent.

Pochopitelně se nejedná o dlouhodobé předpovědi na několik měsíců dopředu, ale spíše o krátké v uvozovkách vzkazy, které nám uvíznou v hlavě a po nějaké době se k nim vrátíme, vyhodnotíme danou situaci a zakročíme. Jedná se tedy o velice zajímavou věc, kterou jak bylo řečeno má pouze jenom hrstka vybraných lidí. Mimo smyslové vnímání nejde bohužel nikde nastudovat, vyčíst nebo si zajet na jeden den na školení, na kterém nás všechno naučí.

Pokud si myslíte, že mimo smyslové vnímání máte, ale nejste si tím úplně jisti, bude nejlepší, když tento další smysl budete denně trénovat a po chvilce uvidíte hmatatelné výsledky.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner