Věštění z tváře

Věštění z tvářeLidé, kteří se zabývají věštěním a magií celkově umějí věštit z mnohých předmětů a dalších věcí, které jsou poměrně kuriózní. Nicméně v Korei se v posledních letech velice rozmáhá věštění z tváře. Ano, čtete správně a korejští věštitelé dokáži díky svým schopnostem věštit a předpovídat budoucnost z vaši tváře. V závěru na tom není nic tak nepochopitelného, když dokáží lidé věštit z ruky, proč by to nedokázali z tváře.

Tvář má každý člověk originální, stejně tak jako ruku - takže se není čemu divit - ale faktem je to, že se jedná o kuriózní druh věštění a předpovídání budoucnosti. Každý člověk má svoji tvář určitým způsobem charakteristickou, uzpůsobenou a také postavenou - jsou to základní rysy, které zajímají věštitele, který předpovídá z vašeho obličeje.

Na tváři máme tisíce bodů, které rozeznávají pouze věštci a osoby, které jsou zasvěceni do tajů předpovídání budoucnosti z našich obličejů a tváří. Jedná se o do detailu promyšlené styly předpovídání budoucnosti, že se tyto schopnosti a praktiky dědí z otce na syna a dále.

Schopnosti věštění z tváře

Pokud tedy chcete ovládat věštění z tváře, bohužel máte smůlu, jelikož tomuto "doslova" umění musí člověk propadnout již v mládí a celý život sbírat, rozvíjet a střádat pouze u sebe v mysli. Tyto schopnosti dále praktikovat a více rozvíjet přímo na konkrétních případech.

Tváří okolo nás je poměrně dost, takže dost objektů ke sledování. Člověk, který předpovídá budoucnost z tváře musí mít dokonalý přehled o každé její části, o každém záhybu a výstupku. Toto jsou drobnosti, které dělají v závěru nesmírně velké věci.

Korea tedy přišla s novým a moderním směrem předpovídání budoucnosti pomocí obličejů a tváří každého z nás. Jedná se o velice propracovanou metodu, kterou ovládají pouze lidé z východu od Evropy. Pokud tedy budete na dovolené v Asii a přilehlých zemích, rozhodně tuto moderní metodu předpovídání budoucnosti vyzkoušejte a sami uvidíte, jak vás osloví, či neosloví.

Nepřehlédněte:

SMS Věštba
SMS Výklad / banner