Věštba z kávy nebo čaje

Šálek kávyKáva a čaj jsou mezi lidmi všeobecně oblíbený nápoj, který si lidé rádi každý dej vychutnají. Jedná se o teplé nápoje, které mají svoji určitou tradici a lidé se u nich střetávají, podívají si, probírají co se jim za celý pracovní den přihodilo, řeší různé věci a celkově se u kávy nebo čaje dokonale baví.

Káva i čaj mají tedy svůj určitý způsob přípravy - dalo by se říci, že je to rituál, kterým při přípravě prochází. Aby toho nebylo málo, věštci jsou schopni z kávy nebo čaje dokonce i věštit a předpovídat budoucnost.

Jedná se o poměrně složité věštění, které sebou však nese jisté a hlavně hmatatelné výsledky, které se dostaví do několika dní...

Věštění z kávy

Celý proces věštění z kávy nebo čaje je poměrně složitý a také zdlouhavý. V případě kávy se věští z její takzvané sedliny. Člověk si tedy zalije, jako každý den, svoji kávu a soustředí se na obrazce, které se na hladině kávy udělají a které se postupně po malých krůčcích tvoří. Již z tohoto jevu jsou vypozorovat různé jevy, které vám váš věštec bude rovnou vykládat a směrovat přesně tam, kam má.

V případě kávy tedy věštíme z toho, jaké obrazce se nám udělají na její hladině. Věštec nám řekne, co nás čeká a co nás rozhodně nemine.

Věštění z čaje je obdobné, ale s tím rozdílem, že se věští ze dna čajového šálku, který by neměl být příliš úzký, aby měla věštba prostor pro své dokonalé zobrazení. Věštění z čaje probíhá tedy obdobně jako věštění z kávy - člověk si zalije svůj oblíbený čaj, po malých doušcích ho posrkává a až je čaj vypitý, na dně hrníčku se vyobrazí určitý symbol, který vám váš věštec popíše a poví vám k němu jeho určitou legendu.

Jak sami vidíte, věštit se dá prakticky z čehokoliv, ale rozhodně si dejte pozor, aby měl věštec, ke kterému půjdete dobré a velké zkušenosti právě s tímto netradičním druhem věštění. Tento druh věštění je celkem zábavně pojatou formou dozvědět se něco nového o svém životě a nechat si předpovědět svoji budoucnost, partnerský vztah a další věci, které nás zajímají.

Nepřehlédněte:

SMS Věštba
SMS Výklad / banner