Telepatii má v sobě každý z nás

TelepatieStalo se vám někdy, že jste na jednu věc pomysleli se svými blízkými současně? Možná ano. Občas se stává, že přenos myšlenek opravdu funguje. Patrně vás tato nečekaná událost přiměla k tomu, abyste se zamysleli nad tématem telepatie. Dokážu ji ovládnout?

Vaším cílem je pomáhat

Odpověď zní ano. V jádru v sobě každý z nás skrývá schopnost přenést mimosmyslově myšlenku z jedné bytosti na druhou. Někdo ji má ve větší míře, jiný malou a utajenou. Záleží také na nás, jestli budeme tuto schopnost rozvíjet a dál se ji učit, nebo ji necháme, jak se říká zcela plavat. Pokud se ale budete chtít telepatii věnovat, vždy mějte na mysli, že cílem je pomáhat. Vaše myšlenka vždy musí být dotyčnému pomocníkem, nikoli škůdcem!

Energie může lépe proudit

Myslete na to, že máte vůči osobě, jíž posíláte myšlenku, velkou zodpovědnost. Dělejte vždy jenom to, co bude příjemné i vám samotným. Nikdy neposílejte nic negativního! Můžete se třeba s někým domluvit, že se budete telepaticky podporovat, bude otevření a naklonění této možnosti. Potom se na sebe naladíte. Jste si blízcí, sdílíte podobné hodnoty, potom je i vzájemné působení snazší, energie může lépe proudit.

Vytvořte si tunel

Jak vlastně telepaticky působit? Prvním krokem je, že zavřete oči a představujete si danou osobu ve své mysli. Stačí vybavit si její tvář. Pak si vytvoříte scénu toho, jak dotyčná osoba dělá, co vy chcete a je to pro ni zároveň také prospěšné. Třeba úspěšně skládá náročnou zkoušku. Vizualizujte si tento obraz 5 minut. Potom v další fázi přidejte svoji motivaci, co chcete vy. Například: Chci se cítit spokojeně a jsem spokojený. I v tomto stavu setrvejte 5 minut. Potom si 10 minut vizualizujte energetický náboj, který putuje od vás do vesmíru a následně až ke svému adresátovi. Vybudujte si energetický tunel, kterým předáváte sílu i myšlenku.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner