Tarotová karta na duben - Sedmička mečů

Sedmička mečůTarotovou kartou na měsíc duben je Sedmička mečů. Tato karta značí marnost. Ale nebojte, nic nebude tak horké, jak to vypadá.

Každý máme někdy chvíli a přemýšlíme, pro co vlastně žijeme, jaký je smysl našeho života, jaké máme hodnoty a zásady, které nás v životě provází.

Málokomu se poštěstí, aby se jeho práce stala také jeho koníčkem, zvláště v dnešní uspěchané době, kdy je potřeba šetřit, splácet dluhy, hypotéky a vydělávat peníze. Pokud tomu tak však je, je to radost a štěstí zároveň. Mnoho z nás však musí pracovat od rána do večera, aby zaplatilo složenky a splnilo si své sny. Často však pracujeme, obětujeme práci 90 % svého času, ale výsledky se nedostavují. V této chvíli se stáváme zoufalí a můžeme mít také sklony k vyhoření. Přemítáme o životě a ptáme se, proč se tolik honíme a o čem to všechno v životě vlastně je. Ale nemusíme se bát, jde jen o chvíle, kdy ztrácíme odvahu jít dál, je jen potřeba se chvilku zastavit, dát se do kupy a pokračovat dál a znovu tuto odvahu získat.

Právě s odvahou můžeme překonat všechny překážky, které nám život staví do cesty. Nenechme se tedy zbytečně rozptylovat našimi strachy a obavami, netrpme vnitřním pocitem marnosti. Vše má svůj smysl.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner