Týdenní partnerské horoskopy od 26.03.2018 do 02.04.2018

Beran - Beran: 

Život nabírá na obrátkách a vrcholu dosáhne ve čtvrtek, kdy jste oba pod vlivem konjunkce Venuše s Uranem. Oba si máte chuť povídat o svém vztahu, a hádat se o to, kdo pro něj dělá víc.


Beran - Býk: 

Dostane vás na představu klidu, rodinné pohody a stále teplého rodinného krbu. Velice rychle však zjistíte, že za to budete platit svou svobodou, do čehož se vám nechce.Beran - Blíženci: 

Jeho řeči berete tak trochu jako folklór a moc pozornosti jim nevěnujete. Dejte si však pozor, abyste v jeho hovoru nepřeslechli něco, co je pro další budoucnost vašeho vztahu opravdu důležité.


Beran - Rak: 

Ať mu poradíte cokoliv, bude kolem toho mít spoustu řečí. Až později zjistíte, že mu jde hlavně o to, abyste všechno udělali vy a on nemusel dělat pokud možno nic.


Beran - Lev: 

Klidně se můžete vrhnout do zásadních životních změn. Vašeho miláčka to bude bavit a vy zjistíte, že to, co mezi vámi kdysi bylo, zdaleka ještě nevyvanulo.


Beran - Panna: 

O tom, co byste měli dělat, umí mluvit jako kniha. Když však přijde na požadavky, které vy vznášíte vůči němu, tváří se, jako by vůbec nevěděl, o čem to vlastně mluvíte.


Beran - Váhy: 

Sobotní úplněk v jeho znamení ho naladí silně romanticky. Co kdybyste ho vzali na procházku a spolu s ním si měsíční svit náležitě vychutnali?


Beran - Štír: 

Když si stěžuje na bolesti hlavy, berte ho vážně. V jeho případě to opravdu není výmluva nebo nechuť něco dělat, ale skutečný zdravotní problém.


Beran - Střelec: 

S důvěrou, kterou mu projevujete, to nepřehánějte. Je to sice vynikající společník a je vám s ním dobře, ale přesto nemusí zatím o vás a o vašem soukromí vědět všechno.


Beran - Kozoroh: 

Než začnete přesvědčeně hájit jeho pravdu, měli byste uvažovat, zda je všechno tak jasné a průzračné, jak vám tvrdí. Pokud máte nějaké pochybnosti, jděte od toho.


Beran - Vodnář: 

Když se v sobotu dostane Venuše do Býka, změní svůj postoj k životu. Vy se v takové situaci musíte vzchopit a vysvětlit mu, že k ostatním přístup změnit může, ale vy mu to nedovolíte.


Beran - Ryby: 

Rozpory, které jsou mezi požadavky, které má na život, a tím, co jste mu vy ochotni poskytnout, neřešte. Z jeho nároků by se vám jenom zatočila hlava.


Býk - Beran: 

Patří k lidem, kteří si za všech okolností chtějí rýpnout. Je zvyklý, že mu to každý toleruje, a hrozně se diví, že vy k němu s podobnou vstřícností a tolerancí nepřistupujete.


Býk - Býk: 

I když jsou svátky, musíte doma neustále řešit něco, co potřebuje zákrok odborníka. Naštěstí máte kamarády, na které se můžete obrátit a kteří vám nějakého odborníka doporučí.


Býk - Blíženci: 

Občas nevíte, zda to, co říká, myslí vážně, nebo zda si z vás jenom dělá legraci. Až pak zjistíte, že jde o podivuhodné projevy jeho smyslu pro humor, který vy nějak nechápete.


Býk - Rak: 

Na sociálních sítích se s ním vidíte častěji, než u jednoho stolu doma. Občas máte pocit, že žije dvojím životem, přičemž vy o tom druhém a daleko zábavnějším nemáte vůbec přehled.


Býk - Lev: 

Ve vašem případě všechno záleží jen na rozumné domluvě. Z vaší strany situace sice vyžaduje kompromis, ale to je to poslední, co by vám mělo vadit.


Býk - Panna: 

Mezilidské vztahy jsou značně komplikované. Když však celou záležitost důkladně a v klidu promyslíte, zjistíte, že Pannu není potřeba litovat, protože si většinu potíží dělá sama.


Býk - Váhy: 

To, že to chce doma mít na svátky pěkné, je pochopitelné. Naštěstí se spokojí s novými ubrusy a nebude po vás vyžadovat kompletní rekonstrukci bytu.


Býk - Štír: 

Na to, v čem je problém, přijdete až ve chvíli, kdy to bude doma vypadat skoro na rozvrat. V situaci se však potom rychle zorientujete a nasměrujete ji k nápravě.


Býk - Střelec: 

Kolegu z tohoto znamení držte zpátky. Jakmile začne prudit, poznamená to pracovní atmosféru tak negativně, že se potom už nikdo s nikým nedomluví...


Býk - Kozoroh: 

Ve čtvrtek, kdy je pod vlivem konjunkce Venuše s Uranem, ho hlídejte. Má se tendenci zamilovat způsobem, který jemu nepřinese nic a vám jenom samé potíže.


Býk - Vodnář: 

V neděli si s ním opravdu užijete. Vodnář se bude všemožně snažit, aby vás dobře bavil, a vy musíte zkonstatovat, že se mu to opravdu daří.


Býk - Ryby: 

Prodloužený víkend si oba užijete. Dejte si jen pozor, abyste u plotny, vaření a připravování občerstvení pro koledníky nestrávili čas, který byste měli věnovat především sami sobě.


Blíženci - Beran: 

Můžete spolupracovat, ale hned od začátku musí být jasné, kdo tomu velí. Pokud to neurčíte, riskujete situaci, kdy se budete hádat a neuděláte stejně nic.


Blíženci - Býk: 

Než od něj získáte nějaké relevantní informace, bude vás to stát spoustu času i nervů. Nebylo by lepší, kdybyste ho elegantně obešli a získali je někde, kde s tím nebudou dělat takové drahoty?


Blíženci - Blíženci: 

V jeho případě trvejte na rozumné komunikaci. Jakmile si z vás začne utahovat, podívejte se tak, aby pochopil, že je čas, aby přestal vtipkovat a začal mluvit normálně.


Blíženci - Rak: 

jeho touha po novém autě vás svou intenzitou vyloženě dostává. Potíž je v tom, že Rak vyloženě ztrácí pud sebezáchovy a na nové vozidlo si chce i půjčit!


Blíženci - Lev: 

Jaro je sice tady, ale vy přesto přemýšlíte nad novým topením. Potíže, které jste měli letos v zimě, byly nepříjemné a vy už nikdy nic takového zvládat nehodláte.


Blíženci - Panna: 

Ve středu a ve čtvrtek se s ním raději nehádejte. Skončilo by to výčitkami a konstatováním, že on dělá doma všechno, zatímco vy se jenom vezete.


Blíženci - Váhy: 

Sobotní úplněk v jeho znamení přinese domácí pohodu. Váš miláček je celý rozněžnělý a vy jste mu schopni dávat svou lásku najevo způsobem, který od vás dosud požadoval marně.


Blíženci - Štír: 

K Velikonocům mu raději nic nekupujte. Kdybyste se mu netrefili do vkusu a on to ironicky okomentoval, naštvali byste se tak, že by z toho byla hodně nepříjemná hádka.


Blíženci - Střelec: 

Jde o týden, kdy v práci finišuje čtvrtletí. Rozdělte si práci tak, aby ani jeden z vás neměl pocit, že je na všechno sám, a těšte se na víkend, kdy budete mít konečně klid.


Blíženci - Kozoroh: 

V nákupech ho musíte mírnit. Kozoroh má pocit, že byste měli nakoupit spoustu sladkostí pro koledníky a nechápe, že by to bylo skoro zbytečné.


Blíženci - Vodnář: 

Zamilovat se do něj můžete tak, že se budete intenzitě svého citu sami divit. Vodnář ve vás však vidí jen kamaráda a svůj názor ani přístup zatím měnit nehodlá.


Blíženci - Ryby: 

S Rybou je to těžké. Neustále má pocit, že jí všichni jen ubližují, a vůbec ji nenapadne, že si za většinu svých potíží může z valné části sama.


Rak - Beran: 

Hlavně si nemyslete, že musíte mít doma všechno naprosto dokonalé. Váš Beran správně říká, že jsou to jen svátky a vy se kvůli tomu zvládnout nemusíte.


Rak - Býk: 

Dárek k Velikonocům, který vám dá, vám moc nesedne, ale to nevadí. Jemu slušně poděkujete, dárek uklidníte a o tom, co s ním uděláte, zatím neuvažujete.


Rak - Blíženci: 

Jeho reakce vás opět vyvedou z míry. Uvědomujete si, že byste se s ním hádat neměli, ale nakonec stejně nevydržíte, a od plic mu řeknete, co si myslíte.


Rak - Rak: 

Počítejte s náročným víkendem, kdy se vám poženou všichni vaši příbuzní. Dobře ví, že je u vás vždycky spousta tradičních pochoutek, a velice se těší, jak si na nich pochutnají.


Rak - Lev: 

Patří k lidem, kteří vás vždycky fascinovali. Může dělat cokoliv, a přitom se vždycky najde někdo, kdo ho bude omlouvat a kdo vám bude vysvětlovat, že to tak zle nemyslí.


Rak - Panna: 

Partner z tohoto znamení vás neustále hlídá a kontroluje. Když vám však začne vysvětlovat, co máte dělat, aby on byl spokojený, naštvete se a jasně mu vysvětlíte, že mu takové řeči trpět nebudete.


Rak - Váhy: 

Zaměstnavatel, který ho láká, umí mluvit o tom, co mu nabízí, velice přesvědčivě. Přesto by si měl sehnat nějakého člověka, který v dané firmě pracuje, a zeptat se ho, jak to tam vypadá v realitě.


Rak - Štír: 

Neustále má pocit, že mu nikdo nepřeje. V tomto týdnu mu sice mohou dát v práci odměnu nebo ho jinak hmotně ocenit, ale to jeho názor na okolní svět nijak nevylepší.


Rak - Střelec: 

Jeho úvahy o dovolené vám už lezou na nervy. Je vám jasné, že vás požene někam, kam se vám nechce a ani ho nenapadne, že byste dali přednost klidnému polehávání na pláži.


Rak - Kozoroh: 

Letošní Velikonoce patří k těm opravdu náročným. Oba byste to chtěli mít v dokonalém pořádku jak v práci, tak doma, a ani jeden z vás nechápe, že se vám to asi nepodaří.


Rak - Vodnář: 

Když vám něco nejde, svému Vodnáři se s tím nesvěřujte. Upřímně by se podivil, co vám na tak jednoduché věci nejde, a tím by vás naštval ještě víc.


Rak - Ryby: 

Jeho i váš přístup k životu se v sobotu zásadně změní k lepšímu. Venuše se dostane do Býka a vy oba začnete váš vztah konečně vnímat jako něco, co vás neničí, ale naopak obohacuje.


Lev - Beran: 

Patří k lidem, kteří mají vždycky na všechno odpověď. Vy ho však v této oblasti dokážete předčit a tím mu dokázat, že jsou na světě i takoví, kteří si s ním umí poradit.


Lev - Býk: 

S průšvihy, které musí řešit, se vám nechlubí. Je vám sice jasné, proč se tak chová, zároveň vás tím ale dostává do situace, kdy nevíte, co máte dělat, ani co si máte myslet.


Lev - Blíženci: 

Úplněk v jeho sektoru lásek a romantiky z něj konečně udělá partnera, po kterém jste vždycky toužili. On s vámi bude mluvit o tom, jak vás miluje, a vy si budete vychutnávat každé jeho slovo.


Lev - Rak: 

Není to s ním snadné, ale vy to zvládnete. Rozhodli jste se, že ve vztahu vsadíte na velkorysost, kdy na něm budete za každou cenu hledat pozitivní rysy.


Lev - Lev: 

Nezapomeňte obvolat příbuzné a popřát jim k svátkům. Nakonec budete mít sice od telefonu otlačené ucho, ale zase budete mít v pořádku vztahy v bližší i vzdálenější rodině.


Lev - Panna: 

Jde o vztah, kterého se bát opravdu nemusíte. Váš miláček je sice známý svou přesností až malicherností., ale to u vás nehrozí-k vám se bude chovat velkoryse a vstřícně.


Lev - Váhy: 

Představu života, který se nedá zvládnout, si od něj vnutit nenechejte. Jeho životní zkušenosti mohou být sice tvrdší, než ty vaše, ale váš přístup k životu stejně nakonec zvítězí...


Lev - Štír: 

Neustále má pocit, že byste si ho měli hýčkat podstatně víc, než to zatím děláte. Zkuste mu v rámci svátků vyjít vstříc a ukázat mu, že i vy umíte fungovat jako něžný a laskavý partner.


Lev - Střelec: 

Na poslední chvíli mu vysvětlíte, co má dělat, aby zbytečně nenarazil. Bude to pro něj šok, protože ho vůbec nenapadlo, že by se něco takového vůbec mohlo stát.


Lev - Kozoroh: 

Neustále se vás ptá, zda ho milujete a dost vás to vyvádí z míry. Obvykle totiž moc nemluví a teď se rozpovídal jen proto, aby vás ujistil, že v jeho životě hrajete naprosto výjimečnou roli.


Lev - Vodnář: 

O tom, že vás ocení, nepochybujte. Stejně tak nepochybujte o tom, že o vás mezi svými kamarády mluví jako o osmém divu světa, který mu mohou jenom závidět.


Lev - Ryby: 

Ve čtvrtek a v pátek, kdy je Luna v jeho partnerském sektoru, vás mile překvapí. Konečně přestane myslet na sebe a začne alespoň trochu myslet i na vás.


Panna - Beran: 

I když máte dojem, že mu rozumíte, nahlas to neříkejte. V tomto týdnu vás několikrát překvapí jednáním, které do vašeho názoru nezapadá-je jasné, že musíte svůj názor poopravit.


Panna - Býk: 

Neustále má pocit, že by si od života zasloužil podstatně víc, než dostává, naštěstí má jeho nápady dokážete vymluvit. Prozatím to děláte vlídně, ale je vám jasné, že časem budete muset přitvrdit.


Panna - Blíženci: 

Neustále mluví o tom, že byste se měli vzít. Jste tím velice překvapení. O tom, že by se Blíženec dobrovolně hnal do chomoutu, jste dosud neslyšeli, a neznáte ani nikoho, kdo by to zažil.


Panna - Rak: 

Pořád nechápete, jak do vašeho partnerského života zapracovat jeho četné příbuzné. Dosud jste si mysleli, že budete jen jenom vy dva, a teď zjišťujete, že to byl zásadní omyl.


Panna - Lev: 

Když se rozhodne, že vás vezme v neděli na oběd, nijak mu to nerozmlouvejte. Konečně máte šanci ochutnat velikonoční speciality připravené tak, jak se připravit opravdu mají.


Panna - Panna: 

Svého partnera berete jako zeď, o kterou se můžete opřít a na kterou se můžete spolehnout. Opět se přesvědčíte, že jste si ho vybrali dobře-podrží vás a ještě vám dodá sebedůvěru.


Panna - Váhy: 

Neustále mluví o tom, jak by byl rád nezávislý. Potíž je však v tom, že vůbec netuší, kolik jeho život stojí a kolik mu na jeho náročný standard doplácíte vy.


Panna - Štír: 

O tom, co máte dělat, ví spousta lidí podstatně více, než vy. Dejte najevo, že mají zbytečné starostí, protože si svou práci ohlídáte bez problémů sami.


Panna - Střelec: 

Partnerský vztah probíhá bez problémů. Vy jste schopni svého miláčka tolerovat - a on se stará, aby toho, co musíte tolerovat, nebylo zase tak mnoho.


Panna - Kozoroh: 

Rozhodne se pro nové začátky. K vašemu údivu dělá přesně to, co jste po něm dosud vyžadovali a o čem nechtěl ani slyšet.


Panna - Vodnář: 

Jeho nápady na vylepšení vašeho života jsou celkem na houby. To, co vymyslí, zní sice neskutečně skvěle, ale do reality se to převést bohužel nedá.


Panna - Ryby: 

Komunikace s ním je opravdu náročná. Můžete mít sice pocit, že se mu snažíte ve všech směrech vyhovět, ale Ryba vám nakonec vždycky sdělí, že jí to nestačí a že je to málo.


Váhy - Beran: 

Těšte se na každou akci, na kterou se s ním dostanete. Beran se rozhodl, že se postará, abyste se skvěle bavili, a vy musíte zkonstatovat, že se mu to docela daří.


Váhy - Býk: 

Jeho úvahy o tom, že má deprese, neberte moc vážně. Ve skutečnosti mu jde jen o to, aby vzbudil váš soucit a obrátil k sobě vaši pozornost, kterou v posledních týdnech postrádá.


Váhy - Blíženci: 

Z práce chodí čím dál naštvanější. Dosud jste mu vysvětlovali, že to musí vydržet, ale teď sami začínáte přemýšlet, zda by nebylo lepší, kdyby místo změnil a zajistil si tak klid.


Váhy - Rak: 

Sny, které ohledně něj máte, musíte rychle zkorigovat. Rak vám sice může slibovat ráj na zemi, ale bude to ráj, který se vám líbit ani trochu nemusí.


Váhy - Lev: 

To, že se chová rozumně, se vám vždycky líbilo, momentálně je však potřeba, abyste se rozhodovali rychle a bez obav. Ani jeden z vás to neumí, což se ukáže jako zásadní problém.


Váhy - Panna: 

Nedorozumění, které mezi vámi bylo, se docela rychle vysvětlí. Je jen potřeba, abyste se k sobě chovali ohleduplně a jeden druhého zbytečně neprovokovali.


Váhy - Váhy: 

Má potíže, s nimiž mu nepomůžete. Můžete mu ale doporučit, aby zbytečně neriskoval a tím k potížím, které má, nepřidával zbytečně i další.


Váhy - Štír: 

O tom, že vás obdivuje, nepochybujte. Dává to však občas najevo způsobem, o kterém nevíte, zda se kvůli tomu máte rozčilovat nebo zda vás má spíše bavit.


Váhy - Střelec: 

Patří k lidem, kteří vás nutí, abyste si trénovali trpělivost. Všechno mu musíte vysvětlovat minimálně třikrát, a stejně máte dojem, že to tak zcela nechápe a že vám v podstatě nerozumí.


Váhy - Kozoroh: 

Rozpory, které mezi vámi jsou, vyřešíte takříkajíc levou zadní. Je jen potřeba, abyste Kozoroha přesvědčili, že jsou věci, které byste neměl brát vážně, ale jimž byste se měli spíše smát.


Váhy - Vodnář: 

Z vašeho pracovního nasazení si dělá jen legraci. Naštěstí stačí jeden váš pohled, aby se zarazil, otočil a začal se chovat tak, aby vás zbytečně neprovokoval.


Váhy - Ryby: 

Konečně se vám uleví! Vaše Ryba se pustí do dlouhodobě odkládaných záležitostí a každý den vám bude pyšně popisovat, jak se jí daří zvládat resty.


Štír - Beran: 

Svým přístupem k životu komplikuje existenci nejen sobě, ale i vám. Kdyby přestal neustále zdůrazňovat, že život je boj a všichni kolem jen nepřátelé, dařilo by se mu podstatně více.


Štír - Býk: 

Neustále se mu na vás něco nelíbí. Překonejte pocit, že to musíte vydržet a přímo se ho zeptejte, zda s vámi chce zůstat, nebo zda půjde raději dál.


Štír - Blíženci: 

O tom, co po vás chce, mluví bez obav a jasně. Nechcete se překonat a popovídat si s ním o tom, jak se svého ideálního partnera představujete zase vy? Upřímně ho to překvapí.


Štír - Rak: 

V práci se snaží plnit všechno, co po něm kdo chce a je tedy jen logické, že vám domů chodí unavený a totálně bez nálady. Zkuste mu předat část své energie a chuti do života!


Štír - Lev: 

Neustále vám vysvětluje, jak se máte soustředit na práci. Mluví o tom, že byste se neměli nechat rozptylovat a přitom ho ani nenapadne, že vás nejvíce rozčiluje on sám.


Štír - Panna: 

Tím, jak projevuje své názory, si dělá zbytečné nepřátele. Opravdu by bylo lepší, kdyby tolik netlačit na pilu a lidem ze svého okolí dovolil, aby se alespoň občas projevili sami.


Štír - Váhy: 

Jeho dobrá nálada se snižuje spolu s tím, jak se blíží svátky-má pocit, že je na všechno sám a nikdo jiný mu nepomůže. Vy sice máte jiný názor, ale hádat se s ním nehodláte.


Štír - Štír: 

Neustále se vrhá do něčeho, co je vyloženě nad jeho síly. Využijte vše možností, které máte, abyste jeho rozhodnutí zvrátili a přiměli ho k rozumnějšímu přístupu k životu.


Štír - Střelec: 

Kolega, který ho chce v práci vykousat z místa, nemá šanci. Střelce však musí využít veškeré své výmluvnosti a všem kolem dokázat, že je to neřád, který může všem zkomplikovat život.


Štír - Kozoroh: 

Neustále vám vysvětluje, že máte mlčet, Vy jste však jiného názoru. Dopadne to tak, že ho sice vyslechnete, ale nakonec si uděláte svoje.


Štír - Vodnář: 

To, co považuje za rozumné rozhodnutí, se vám ani trochu nelíbí. Museli byste se vzdát něčeho, na čem vám záleží - a do toho se vám nechce.


Štír - Ryby: 

Do vašeho vztahu se ze všech sil cpe někdo třetí. Váš partner říká, že za to opravdu nemůže a vy byste mu měli věřit,tentokrát je v tom opravdu nevinně.


Střelec - Beran: 

Na jedovatosti, které slyší v práci, nesmí reagovat. Je docela možná, že ho kolega provokuje a snaží se ho dostat do stavu, kdy vybuchne a dá sám výpověď.


Střelec - Býk: 

Jeho lichotky si užíváte stále víc. Býk je navíc v jejich vymýšlení čím dál vynalézavější a stará se, aby vám svou lásku vyjadřovat způsobem, který nikoho jiného nenapadl.


Střelec - Blíženci: 

Čeká vás dlouhý víkend, na který se můžete opravdu těšit. Můžete klidně zůstat doma, protože i tam se spolu budete cítit jako v ráji.


Střelec - Rak: 

Vy mu něco navrhnete, on vás odmítne. Nejdříve budete naštvaní, ale pak usoudíte, že vám vlastně řekli jenom to, co bylo jeho svatým právem.


Střelec - Lev: 

Momentálně toho má opravdu až nad hlavu, naštěstí se dokážete domluvit tak, abyste nepřízni osudu dokázali oponovat spolu. O tom, že zvládnete všechno, co je potřeba, nepochybujte.


Střelec - Panna: 

Neustále vám vysvětluje, že se máte pohybovat víc, než jste se pohybovali dosud. Vám se do toho sice nechce, ale pro klid v rodině to udělejte.


Střelec - Váhy: 

To, že s ním nedokážete přes veškerou snahu rozumně vycházet, je fakt, s nímž nic nenaděláte. Když se rozhodnete, že se mu budete raději vyhýbat, bude to jen rozumné.


Střelec - Štír: 

Kolega z tohoto znamení vás pořád jen provokuje. Viditelně mu jde o to, aby vás přinutil k nepromyšleným výrokům a pak mohl říkat, že se s vámi opravdu nedá žít.


Střelec - Střelec: 

Jde cestou, která vám připadá jako neskutečně riskantní. Můžete mu sice vysvětlovat, že vy byste na něco takového odvahu neměli, ale je tak zaťatý, že vás skoro nevnímá.


Střelec - Kozoroh: 

O tom, že byste hledali partnera na seznamce, ani neuvažujte. Při svém štěstí byste tam objevili dokonalou kopii exempláře, který máte doma.


Střelec - Vodnář: 

Toho, že by vás někdo rozeštval, se bát nemusíte. Někdo se o to sice může pokusit, ale váš miláček mu vysvětlí, že mu na takové triky nenaletí ani teď, ani nikdy jindy.


Střelec - Ryby: 

Hlavně na něj nezvyšujte hlas! Ryba by se rozplakala a vy byste měli pocit, že jste se právě propracovali do řad naprostých morálních gaunerů.


Kozoroh - Beran: 

S jeho rodiči vycházíte skoro lépe, než s ním. Beranovi se to nezamlouvá. Bude mít spoustu jedovatých poznámek, na které musíte reagovat rychle a ostře.


Kozoroh - Býk: 

O víkendu, kdy se Venuše dostane do jeho znamení, vám spolu bude náramně dobře. Býk se bude starat, aby se vám na světě líbilo, a vy musíte uznat, že se mu to opravdu daří.


Kozoroh - Blíženci: 

V neděli ho nepusťte mimo dohled. Pod vlivem konjunkce mezi Sluncem a Merkurem se bude tak skvěle bavit, že by se vám mohl zatoulat někam, odkud byste ho už nedostali.


Kozoroh - Rak: 

Opět si uvědomíte, co v něm máte a za co mu máte být vděční, jde však o zjištění, které byste si neměli nechávat pro sebe. Řekněte mu, že ho milujete-uslyší to opravdu rád.


Kozoroh - Lev: 

O tom, že nepatří k nejvěrnějším lidem, jste slyšeli. Nedoufejte, že se kvůli vám změní a že zanechá toho, co je pro něj zábavou a životním stylem současně.


Kozoroh - Panna: 

Mluvit s ním můžete, ale velký efekt od toho nečekejte. Panna vám bude neustále skákat do řeči a nenechá vás kloudně dokončit ani první větu.


Kozoroh - Váhy: 

Chtějte, aby mluvil pravdu. Jakmile začne mlžit a dělat dusno kolem něčeho, co je podle vás naprosto jasné a jednoznačné, měli byste se ozvat nahlas a důrazně.


Kozoroh - Štír: 

S bývalým partnerem z tohoto znamení se raději nechtějte vidět. Když se uvidíte, riskujete, že vás opět přemluví a vy se znovu ocitnete v pekle, v němž jste už jednou byli.


Kozoroh - Střelec: 

Víte, že byste toho měli spoustu udělat, ale nedokážete se k tomu přemluvit. Svému Střelci si však nestěžujte-je na tom naprosto stejně a vůbec vám nepomůže.


Kozoroh - Kozoroh: 

Oba vzpomínáte na velikonoční tradice a oba se je snažíte dodržovat. S údivem zjistíte, že stačí jen ťuknout a vy si vzpomenete i na to, jak se plete pomlázka.


Kozoroh - Vodnář: 

O lásce se s ním bavte do pátku. V sobotu se Venuše dostane do Býka a on vám vysvětlí, že jste se svými nápady na vylepšení vašeho vztahu přišli pozdě.


Kozoroh - Ryby: 

Jeho racionální chování vás vyloženě dostane. Dosud jste si říkali, že je to člověk, který žije výhradně city, ale teď zjišťujete, že to zdaleka není tak jednoduché.


Vodnář - Beran: 

Než se s ním začnete hádat, přemýšlejte, zda máte vůbec šanci. Než se vy rozhodnete, jak sestavíte větu, bude vás Beran mít na lopatkách a ještě se tím bude královsky bavit.


Vodnář - Býk: 

Představa Býka, s nímž se shodnete v otázkách financí, se ukáže jako značně naivní. Býk má neustále pocit, že zbytečně utrácíte - a vy mu marně vysvětlujete, že se z něčeho žít musí.


Vodnář - Blíženci: 

Neustále se snaží, aby se vám zalíbil. Nechcete jeho trápení už konečně zkrátit a nahlas přiznat, že se vám zamlouvá stejně, jako se vy zamlouváte jemu?


Vodnář - Rak: 

Držíte ho od sebe co nejdál. Marně se sami sebe snažíte přesvědčit, že vás k sobě nic nepoutá a že si spolu vůbec nemáte co říct.


Vodnář - Lev: 

Jde o vztah, který se ocitl ve slepé uličce. Oba přemýšlíte, že si dáte pauzu a tím svůj vztah osvěžíte, ale oběma je vám zároveň jasné, že to je vyloženě na houby.


Vodnář - Panna: 

Když vám začne rozkazovat, co máte dělat, bude z toho problém. Jeho nápady mohou být objektivně docela rozumné, ale vy proti nim jdete už z principu.


Vodnář - Váhy: 

Jsou věci, před kterými zavíráte oči. Pokud si však chcete v budoucnu ušetřit opravdu nepříjemné zklamání, měli byste je co nejrychleji otevřít a postavit se pravdě tváří v tvář.


Vodnář - Štír: 

Když vás začne přesvědčovat, že je s někým jen kamarád, máte problém. V takovém případě můžete vzít jed na to, že je mezi nimi ještě víc, než si umíte představit.


Vodnář - Střelec: 

Nad další budoucností vašeho vztahu raději neuvažujte. Kdybyste k sobě byli upřímní, museli byste přiznat, že už dávno víte, že je mezi vámi konec.


Vodnář - Kozoroh: 

Jeho úvahy o Velikonocích, které spolu strávíte v zahraničí, se rychle mění v realitu. Ve středu přijde s tím, že jedete, a už ve čtvrtek odpoledne budete na místě.


Vodnář - Vodnář: 

Ve čtvrtek se držte zkrátka. Při konjunkci mezi Venuší a Uranem se můžete lehce zamotat do dobrodružství, které vám rychle přeroste přes hlavu.


Vodnář - Ryby: 

S kolegou z tohoto znamení se vychází opravdu těžko, nejdříve vám něco ostře vytkne a pak se začne lísat. Bude to pro vás dost šok, na takové změny nálad nejste v jeho případě zvyklí.


Ryby - Beran: 

To, co mezi vámi probíhá, se nedá označit jinak, než jako velký chaos. Oba sice víte, že mezi vámi něco vzniká, ale ani jednomu z vás není jasné, co by to mohlo být.


Ryby - Býk: 

Klidně ho požádejte o přípravu velikonočních salátů a jiných lahůdek. Býk se zabaví a nebude mít čas, aby vás kontroloval, káral a vychovával.


Ryby - Blíženci: 

To, že něco chcete udělat, nic neznamená. Momentálně je potřeba, abyste se překonali, a místo řečí a slibů začali konečně jednat tak, jak chcete a potřebujete.


Ryby - Rak: 

Když s ním chcete něco probrat, počkejte do soboty. Venuše bude ve vašem komunikačním sektoru a vy spolu dokážete mluvit, aniž byste se museli pohádat.


Ryby - Lev: 

Sobotní úplněk působí na váš vztah jako balzám. Lev se s vámi chce domluvit a vy se moudře rozhodnete, že mu to nebudete kazit.


Ryby - Panna: 

Jeho nápady ohledně vašeho oblečení vás vyloženě rozčilují. Vybere pro vás vždycky něco, co se vám ani trochu nelíbí, a pak se diví, proč to nechcete nosit.


Ryby - Váhy: 

Na to, že byste mu utírali slzy po citovém zklamání, zapomeňte. Dopadlo by to tak, že byste mu vyléčili srdce a on by pak bez výčitek svědomí odešel středem.


Ryby - Štír: 

V pondělí dopoledne, kdy je Luna v Raku, byste si na sebe měli udělat čas. Máte skvělou šanci na domluvu, ke které se vám jinak dospět nepodaří.


Ryby - Střelec: 

Opravdu byste na sobě neměli šetřit. Střelec má sice plnou pusu řečí o přírodní kráse, ale ve skutečnosti si umí vychutnat i tu kosmetikou podepřenou.


Ryby - Kozoroh: 

Patří k lidem, kteří mají na všechno odpověď. Vy si můžete vybrat, zda se od něj necháte ukřičet, nebo zda seberete veškerou odvahu a postavíte se mu tak, jak si zaslouží.


Ryby - Vodnář: 

Musíte ho donutit, aby se k tomu, co prožíváte, konečně postavil čelem. Zatím jste všechny starosti nechávali na sobě a jeho s nimi neobtěžovali-byla to chyba...


Ryby - Ryby: 

Hlavně mu neskočte na jeho řeči o tom, jak si musíte všechno říkat. Nemusíte. Jsou tajemství, která byste si měli v zájmu dalšího trvání vašeho vztahu nechat pro sebe.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner