Týdenní partnerské horoskopy od 25.12.2017 do 01.01.2018

Beran - Beran: 

Internetovým seznamkám nevěříte, ale přesto byste to měli zkusit. Beran, kterého vám technika nabídne, není zdaleka tak beznadějný, jak by se na první pohled zdálo.


Beran - Býk: 

Opravdu nepatří k lidem, s nimiž byste mohli beztrestně laškovat. Pokud to s ním nemyslíte vážně, řeknete mu to rovnou. Bude to nepříjemné, ale kdybyste mu to neřekli, bude to ještě horší.Beran - Blíženci: 

Svátky po jeho boku jsou přesně takové, jak jste si představovali. Blíženec je akční a proto nehrozí, že byste seděli doma a zápasili s nudou.


Beran - Rak: 

Hlavně ho nezapomeňte pochválit za vánoční pohodu, kterou vám vytvořil. Rak vám bude sice tvrdit, že to, co udělal, bylo přece samozřejmé, ale přesto mu vaše slova udělají dobře.


Beran - Lev: 

Jeho přístup k životu vás rozčiluje. Neustále hledá chyby tam, kde je nikdo jiný nevidí. Navíc nechápe, že svým chováním rozčiluje všechny ostatní včetně vás.


Beran - Panna: 

S partnerem z tohoto znamení to není lehké. O svátcích má víc času a prostoru, kdy vás může pozorovat, což v jeho případě znamená, že nalézá víc věcí, které se mu nelíbí.


Beran - Váhy: 

Skvělý bude zejména Silvestr. Luna v Blížencích zaručí skvělou zábavu. Vy si navíc potvrdíte, že se svým miláčkem chcete strávit i celý další rok.


Beran - Štír: 

Konečně mu přijdete na chuť! Pochopili jste, že s ním nesmíte jednat opatrně, ale že se vůči němu naopak musíte vymezovat se vší energií, které jste schopní.


Beran - Střelec: 

Ještě před koncem roku byste si měli vzpomenout na sliby, které jste mu dali. Nejde o nic, co by se nedalo splnit. Udělejte to co nejdřív a pak si vychutnejte klid.


Beran - Kozoroh: 

Pondělní vstup Venuše do jeho znamení váš vztah trochu rozhodí. Kozoroh vám chce dávat najevo své city způsobem jemu vlastním, a vůbec nechápe, že se vám to nelíbí.


Beran - Vodnář: 

Hlavně před ním nedávejte najevo svou nejistotu. Obvykle zlomyslný nebývá, ale tentokrát by se v něm mohlo něco zlomit a on by si s vámi docela pohrál.


Beran - Ryby: 

Když doma něco pokazí, nedělejte kolem toho zbytečné drama. Váš miláček to opravdu neudělal schválně a vy byste si měli všechny poznámky v tomto směru odpustit. .


Býk - Beran: 

Pondělní večerní konjunkce Venuše se Saturnem vás dost dostane. Pochopíte, že to, co začínalo jako flirt, je najednou vážné, a moc nevíte, jak se k tomu postavit.


Býk - Býk: 

Do samostatnosti ho raději moc nenuťte. Při příznivých planetárních energiích, které panují, by se jí mohl nadchnout tak, že by pochopil, že vás vlastně ani nepotřebuje.


Býk - Blíženci: 

Jeho jedovaté poznámky neřešte. Můžete si ho však vzít stranou a jasně mu sdělit, že jedovatí umíte být i vy - a pokud začnete, líbit se mu to zaručeně nebude.


Býk - Rak: 

Partnerovy nápady vám vyrážejí dech. O tom, že touží po vlastním domě, jste už věděli, ale s tím, co všechno je pro to schopný obětovat, jste nepočítali.


Býk - Lev: 

Nejdříve si uvědomte, jak moc je důležité to, co vás na něm štve. Pokud to neuděláte, hrozí, že ohrozíte docela dobré partnerství kvůli něčemu, co za to vůbec nestojí.


Býk - Panna: 

Při domácích nehodách musíte uplatit pojistky. Nebude to sice lehké, ale když se do vyřizování dáte spolu, zvládnete to na výbornou.


Býk - Váhy: 

Zklamání se nekoná. Váš miláček se letos vánočním dárkem předvedl tak, že se o ničem jinému než o tom, jak je dokonalý, vlastně mluvit nebude. .


Býk - Štír: 

Přiznejte si, že se v něm vidíte! Pro něj to bude ohromná satisfakce. Vzápětí přizná, že vás miluje už hodně dlouho, ale nikdy nedoufal, že se mu jeho životní sen splní.


Býk - Střelec: 

Hlavně mu neříkejte, že své city jenom předstírá. V případě někoho jiného by to snad mohlo i platit, ale v případě vašem něco takového v úvahu nepřipadá.


Býk - Kozoroh: 

Zajímavé to bude zejména ve čtvrtek. Oba se dokážete spojit a svorně vykročit proti někomu, kdo vás chce rozhádat a možná i donutit k rozchodu.


Býk - Vodnář: 

S partnerem z tohoto znamení si docela užijete. Neustále má pocit, že ho chcete vychovávat, a nechápe, že vy něco takového opravdu nemáte v úmyslu.


Býk - Ryby: 

Překvapí vás svou touhou po horách. Až na místě zjistíte, že mu nejde ani tak o sport, jako o celkovou atmosféru, čistý vzduch, malebné výhledy a naprostý klid.


Blíženci - Beran: 

O to, na co má právo, by neměl prosit, ale sebevědomě žádat. Sám na to nepřijde. Je potřeba, abyste se s ním promluvili a dali mu alespoň jednu lekci hrdosti.


Blíženci - Býk: 

Jeho povídání o tom, že se musí šetřit, vám moc dobře nedělá. Je vám jasné, že má pravdu, ale přesto byste byli spokojenější, kdyby to nechal až na příští týden.


Blíženci - Blíženci: 

Jde o týden, který strávíte kupodivu v klidu. V pohodě proběhnou i všechna rodinná setkání, což je pro vás něco jako zázrak....


Blíženci - Rak: 

Nic zásadního se neděje. Na nervy vám jen lezou příbuzní, kteří se vám neustále cpou do soukromí a kteří prožívají vaše životní plány tak, jako by ani neměli své vlastní.


Blíženci - Lev: 

Otázky, které ohledně jeho minulosti máte, se konečně dočkají odpovědi. Ty vás trochu zklamou. Zjistíte, že jeho minulost není zdaleka tak bouřlivá, jak jste čekali.


Blíženci - Panna: 

Občas máte dojem, že nedovede odpouštět. Pokusíte se mu vysvětlit, že by se mu pak žilo lépe, ale budete mít dojem, že vůbec nechápe, o čem to vlastně mluvíte.


Blíženci - Váhy: 

Vánoce budou vynikající, ale Silvestr trhne veškeré rekordy! Budete se spolu skvěle bavit a těšit se na další společný rok, který bok po boku prožijete.


Blíženci - Štír: 

Vztah, který spolu máte, opravdu není ideální. Přesto musíte uznat, že se váš miláček snaží a v poslední době se v jeho vytváření po všech stránkách překonává.


Blíženci - Střelec: 

Zkušenosti, které s ním máte, nepotlačujte. Může vám tvrdit, že se změnil a dokonce si to i myslí, ale vy musíte vzít v úvahu nejen to, co je, ale i to, co bylo...


Blíženci - Kozoroh: 

S partnerem z tohoto znamení se vám žije kupodivu dobře. Zatím co vy si užíváte, Kozoroh se stará, aby bylo všechno v pořádku. O tom, že jste oba spokojení, nepochybujte.


Blíženci - Vodnář: 

Ať se pustíte do čehokoli, bude se vám to dařit. Váš Vodnář vás navíc o Silvestru seznámí se svými kamarády, s nimiž si velice padnete do noty!


Blíženci - Ryby: 

V jeho případě se pohybujete na hodně tenkém ledě. Ryba si umí dávat dohromady i to, co spolu zdánlivě vůbec nesouvisí. Díky tomu si dá dohromady i to, co jste jí říct vůbec nechtěli.


Rak - Beran: 

Na to, než se rozvede nebo rozejde, jste zatím čekali marně. Teď to však vypadá, že vám Ježíšek vaše přání splnil a věci se konečně hnuly kupředu.


Rak - Býk: 

O jeho chuti k jídlu víte své. Momentálně však rekordy netrhá. Má strach z podrážděného žlučníku a konečně se začal v jídle alespoň trochu mírnit.


Rak - Blíženci: 

Pozor si dávejte na elektroniku. Stačí, abyste chtěli fotit rodinný božíhodový oběd a pak si na foťák nebo na mobil něco vylili.


Rak - Rak: 

V rámci konce roku popřemýšlejte nad novým pojištěním domácnosti. Nezapomeňte, že její cena se od doby, kdy jste pojistku uzavírali, podstatně zvýšila!


Rak - Lev: 

Jeho naivní představy o tom, kolik co stojí, by vás za jiných okolností třeba i pobavily. Teď však budete naštvaní, protože usoudíte, že ho vlastně nezajímají rodinné problémy, které vy musíte každý den řešit.


Rak - Panna: 

Pozor si dejte zejména v pondělí. Panna má pocit, že si její práce nikdo neváží tak, jak si zaslouží. Není vyloučeno, že se naštve a všem vám to spočítá.


Rak - Váhy: 

S nevychovanými lidmi by neměl ztrácet čas. Může k tomu sice mít sklony, ale vy byste mu měli vysvětlit, že je v jeho zájmu, aby se choval rozumně.


Rak - Štír: 

Krásné bude zejména pondělí. S pomocí energie mezi konjunkcí Venuše se Saturnem se můžete dokonce domluvit, že spolu zůstanete na dlouho nebo dokonce navždy.


Rak - Střelec: 

Hlídat byste si ho měli hlavně na horách. Hlavně o víkendu má sklon riskovat i tam, kde by se měl ve svém vlastním zájmu chovat rozumně.


Rak - Kozoroh: 

I ve zmatku, který kolem vás panuje, si musíte najít čas, který dáte jenom jeden druhému. Kozoroh sice nahlas nic neřekne, ale v nitru to ocení.


Rak - Vodnář: 

Z toho, že na něco zapomene, nedělejte zbytečné drama. Nějaká nepříjemnost z toho sice bude, ale vy ji zase srovnáte tak, že si na jeho pochybení nikdo ani nevzpomene.


Rak - Ryby: 

V pondělí, kdy je Luna v jeho znamení, budou zejména děti dost protivné. Až později zjistíte, že nebyly protivné schválně, ale proto, že se o ně pokoušela choroba.


Lev - Beran: 

Jeho riskantní nápady musíte mírnit. Týká se to zejména úterý, kdy po delším odpočinku překypuje energií a dělá i to, čím by si mohl uškodit.


Lev - Býk: 

Ve čtvrtek a v pátek, kdy je Luna v jeho znamení, si od něj nechte klidně poradit. Můžete si být jistí, že jeho nápady jsou průchodnější podstatně víc, než ty vaše...


Lev - Blíženci: 

Těšte se na Silvestra! Miláček vás překvapí tím, jak se stará a dbá, aby bylo všeho dost a nic nechybělo. Vy si jen přejdete, aby tato jeho nálada vydržela pokud možno i celý další rok.


Lev - Rak: 

Se svým dárkem se vytasí až v době, kdy budete mít už všechny jiné rozbalené. Jakmile se na něj podíváte, dojde vám, že to z jeho strany byl opravdu dobrý nápad.


Lev - Lev: 

Krásná bude zejména sobota. Planety po vás celkem nic nechtějí, a vy máte konečně dost času, abyste si v klidu popovídali o plánech na svůj další život.


Lev - Panna: 

Do jeho záležitostí se raději nepleťte. Stejně byste se dozvěděli, že se cpete do něčeho, čemu nerozumíte, a svého zaneprázdněného partnera jen připravujete o čas.


Lev - Váhy: 

Když vás začne přesvědčovat, že mu máte dát ještě jednu šanci, přemýšlejte. Možná byste s ním měli vyrazit na Silvestra a pozorovat, co s vámi jeho přítomnost dělá.


Lev - Štír: 

Všechno se mu podaří na poslední chvíli. Můžete mít dokonce pocit, že to není ani trochu spravedlivé, protože vám v krizové chvíli spadne na hlavu naprosto všechno.


Lev - Střelec: 

Velice vás překvapí. Na rozdíl od jiných volných dnů, kdy neví, kam by vyrazili dřív, bude tentokrát sedět doma a bude každým gestem i slovem dávat najevo, že je tam naprosto spokojený.


Lev - Kozoroh: 

Opravdu není důvod, abyste se vyhýbali konfrontaci. Pro vás i pro něj bude lepší, když se zastavíte, rozumně domluvíte a až po zralé úvaze se rozhodnete, co bude dál.


Lev - Vodnář: 

Jeho slova vezměte přesně tak, jak vám je říká. Vodnář nikdy v jinotajích nemluvil, a můžete si být jistí, že to ani kvůli vám dělat nebude.


Lev - Ryby: 

Neustále vzpomíná na něco krásného, co jste prý spolu zažili. Vy sami si sice na nic takového nevzpomínáte, ale máte rozum a nahlas to neříkáte.


Panna - Beran: 

Je jasné, že na vás chce být pyšný. Vaše zásluhy může sice čas od času trochu zveličit, ale vy máte rozum a nahlas to raději nerozebíráte.


Panna - Býk: 

Hlavně hned v pondělí začněte užívat kosmetiku, potravinové doplňky a všechno, co jste od něj pod stromeček dostali. Býk sice nic neříká, ale sleduje to bedlivým okem.


Panna - Blíženci: 

Neustále se vyptává, co svými slovy myslíte a jaký na něj máte názor. Vaše trpělivost je sice velká, ale není nekonečná. Nejpozději v sobotu bouchnete a sdělíte mu, že na takové nesmysly nemáte čas.


Panna - Rak: 

V pohodě jste zejména v pondělí. Vy jste si jistí, že jste v Rakovi konečně narazili na svého vysněného partnera, a on váš názor s velkým nadšením sdílí.


Panna - Lev: 

To, že neustále řešíte cizí problémy, vám vůbec nevadí. Dokonce si uvědomujete, že cizí problémy jsou pro vás vlastně požehnání, protože jste rádi, že nic podobného nemáte.


Panna - Panna: 

S vaším partnerem je celkem snadný život. Když mu navíc v pondělí dokážete šeptnout pár láskyplných slov, budete si po celý zbytek týdne žít jako v ráji.


Panna - Váhy: 

V úterý a ve středu, kdy je Luna v Beranu, se s ním moc nedomluvíte. Můžete toho dělat opravdu hodně, ale stejně se dozvíte, že to nestačí a že byste mohli přidat.


Panna - Štír: 

To, že kolega z tohoto znamení neplní své povinnosti, není v žádném případě důvod k velkorysosti. Jasně mu řekněte, že jste si toho všimli, a ujistěte ho, že to pod koberec rozhodně nezametete.


Panna - Střelec: 

Na jeho taktní chování moc nespoléhejte. Platí to zejména pro pondělí. Luna je v Rybách a váš Střelec vyrábí trapasy jako na běžícím pásu.


Panna - Kozoroh: 

O tom, že si sednete, není spor. Problém je ve vašich partnerech. Ti pro to, že jste jeden v druhém našli spřízněnou duši, nemají ani to nejmenší pochopení.


Panna - Vodnář: 

Hlavně zarazte jeho pesimistické řeči! Vodnář sám si sice může myslet, co chce, ale vy mu jasně dejte najevo, že vám náladu kazit nebude.


Panna - Ryby: 

Představa společného života se začíná rýsovat ve velice reálných konturách. V pondělí se ho pod vlivem konjunkce Venuše se Saturnem zeptáte, zda by s vámi nechtěl žít, a on odpoví, že ano...


Váhy - Beran: 

Když mluví, nechte ho alespoň dokončit větu. Možná pak přijdete na to, že ho vlastně nemusíte přerušovat, protože jen nahlas řekl to, co si vy myslíte taky.


Váhy - Býk: 

S partnerem z tohoto znamení je to naprosto jednoduché. Stačí, když mu pochválíte to, co dal na stůl, a ujistíte ho, že by jeho jídlo mohli klidně jít na královskou tabuli.


Váhy - Blíženci: 

O Silvestru budete opravdu rádi, že jste právě s ním. Luna bude v jeho znamení a on se bude ze všech sil starat, aby vstup do nového roku byl po všech stránkách příjemný.


Váhy - Rak: 

Neustálé dotazy na to, co chcete dělat, vás rozčilují. Nakonec mu doporučíte, aby si našel svou vlastní zábavu a vám dovolil, abyste jednali stejně.


Váhy - Lev: 

Hlavně nedovolte, aby vás rozhodil. Jeho plány sice vypadají velkolepě, ale ve skutečnosti má k jejich realizaci ještě dál, než si dovede představit.


Váhy - Panna: 

Po jeho boku si moc neužijete. Panna vám doslova počítá do pusy každý kousek cukroví, a všem vysvětluje, že když si nedáváte na vlastní zdraví pozor vy, musí to dělat ona...


Váhy - Váhy: 

Jste v pohodě. Potíž může vzniknout jen v úterý na rodinném obědě. Vaši příbuzní do vás cpou jídla sice vynikající, ale nechápou, že vy na ně prostě už nemáte kapacitu.


Váhy - Štír: 

Ve čtvrtek a v pátek, kdy je Luna v jeho partnerském sektoru, vám s ním bude velice dobře. Konečně se dožijete chvíle, kdy pochopí, že vaše názory jsou hodné respektu stejně, jako ty jeho.


Váhy - Střelec: 

Jeho touhu po riziku a chuť jít do krajnosti musíte krotit. Týká se to zejména úterý. Lidé se budou vracet ze svátků a on se musí na silnici i mimo ni chovat opatrněji, než obvykle.


Váhy - Kozoroh: 

Patří k lidem, kteří mají pocit, že mohou každému radit. Vy jste na to zvyklí, ale mladší generaci se to líbit nebude. Nebezpečí hodně ostrého střetu hrozí v úterý.


Váhy - Vodnář: 

Když vám kamarád z tohoto znamení zavolá a sdělí vám, že s vámi musí mluvit, visí ve vzduchu problém. Vypadá to, že si Vodnář začal románek, a teď neví, jak ho utnout.


Váhy - Ryby: 

Z jeho lehkomyslnosti vám jde hlava kolem. Jste rádi, že se dosud nic nestalo, ale instinkt vám říká, že se to může velmi rychle změnit.


Štír - Beran: 

Z toho, co vám řekne, si nic neděláte. Máte životní zkušenosti a víte, že chvíle, kdy vypadá lhostejně a mlčí, mají následky po všech stránkách horší.


Štír - Býk: 

Když se vám něco nezdá, klidně se ho zeptejte. Bude moc rád, protože to, co se stalo, není z jeho strany úmysl, ale nedorozumění.


Štír - Blíženci: 

Veškeré nabídky na povánoční výprodeje vás nechávají v klidu. Oba svorně usoudíte, že to, co potřebujete, máte, a za nic víc peníze utrácet nehodláte.


Štír - Rak: 

Jeho péče vám na jedné straně lichotí a na druhé vás rozčiluje. V každém případě bude lepší, když ho poprosíte, aby starost, kterou o vás má a kterou na každém kroku projevuje, poněkud mírnil.


Štír - Lev: 

Přiznejte si, že jste z jeho dárků tak trochu mimo. Vždycky jste věděli, že je opravdu velkorysý a že na vás nešetří, ale to, co předvedl letos, vyvede z míry i vás.


Štír - Panna: 

O tom, že lpí na detailech, víte dávno a už vás to nepřekvapuje. V tomto týdnu budete mít však dojem, že právě tímto svým rysem jen kazí pohodu a oba vás zbytečně připravuje o klid.


Štír - Váhy: 

Když si s ním chcete a potřebujete pořádně promluvit, udělejte to ve čtvrtek. Jste pod vlivem trigonu mezi Marsem a Neptunem, který vám vzájemnou komunikaci dost podstatně ulehčí.


Štír - Štír: 

Opravdu není důvod, abyste se před ním ostýchali. Jasně mu řekněte, co si myslíte a co chcete. Pak ho nechte, aby si to promyslel a rozhodl se, zda to chce akceptovat.


Štír - Střelec: 

Svátky se Střelcem jsou letos opravdu radostné. Je nadšený, protože jeho znamení opustil Saturn, a konečně se začal chovat tak, aby život s ním nebyl tancem na pokraji sopečného kráteru.


Štír - Kozoroh: 

Jste překvapení! Kozoroh konečně pochopil, že opravdu nemusíte být pořád jen s rodiči. Dokonce navrhne, že byste si na Štěpána mohli vyrazit někam, kde budete sami.


Štír - Vodnář: 

Jeho vzpomínky na začátek vašeho vztahu vás skoro dojmou. S překvapením zjistíte, že si pamatuje něco, na co jste vy už dávno zapomněli.


Štír - Ryby: 

Vzhledem k Venuši v Kozorohu váš čekají opravdu krásné svátky. Ryby se rozhodne, že bude plnit (skoro) všechna vaše přání, a vy musíte uznat, že se jí to velice daří.


Střelec - Beran: 

Hlavně si od něj nenechte namluvit, že nutně potřebujete něco, bez čeho si on nedovede představit život. Pro něj je to nutnost, ale pro vás by to byl jen další zbytečný krám.


Střelec - Býk: 

Neustále chce vědět, co soudíte o jisté ožehavé situaci. Potíž je v tom, že vy o ní nesoudíte nic, protože k tomu, abyste soudili, nemáte dostatek informací z hodnověrných zdrojů.


Střelec - Blíženci: 

S partnerem z tohoto znamení to opravdu není jednoduché. Ať řeknete cokoliv, bude vám odporovat. Vy sice víte, že to dělá v podstatě ze sportu, ale to jeho jednání na protivnosti neubírá.


Střelec - Rak: 

Zvlášť zajímavý bude čtvrtek. Rak se pod vlivem trigonu mezi Marsem a Neptunem rozhodne, že vás ujistí o své lásce - a vy budete muset přiznat, že se mu to docela podařilo.


Střelec - Lev: 

O tom, že se zásadně plete do záležitostí, po kterých mu nic není, víte dávno. V tomto týdnu jste však moc rádi, že to udělal. Jinak byste se do toho museli pustit sami.


Střelec - Panna: 

Všechno stíhá na poslední chvíli, ale stihne. Potíž je v tom, že si zejména v rámci silvestrovských oslav bere víc práce,než je nutné, a než po něm kdo chce.


Střelec - Váhy: 

Potřebuje, aby svátky byly naprosto dokonalé. Potíž je v tom, že to nedělá kvůli vám, ale kvůli svým rodičům a sourozencům, jimž se chce pochlubit.


Střelec - Štír: 

Vynikající bude zejména pondělí. Luna je v Rybách a dokonce i Štír, který je obvykle na city skoupý, vám několikrát řekne, že vás má opravdu rád.


Střelec - Střelec: 

Jste oba v naprosté pohodě. Po dvou letech, kdy vás k zemi tlačil Saturn, se konečně můžete volně nadechnout, a užívat si nejen svobody, ale i vzájemné lásky. xxx


Střelec - Kozoroh: 

Hlavně mu nevyprávějte o své touze dobývat svět. Kozoroh by vaše sny okomentoval tak, že byste se cítili jako pokárané dítě, které neví, o čem je život.


Střelec - Vodnář: 

Do afektu se dostává poměrně lehce. Než mu to začnete vyčítat, měli byste si uvědomit, že toho je na něj opravdu hodně a že má na výbuchy skoro i právo.


Střelec - Ryby: 

Neustále se k vám bude vracet. Vy mu sice můžete vysvětlovat, že to nemá cenu, protože vy jste si svůj život už dávno zařídili jinak, ale stejně to nezabírá.


Kozoroh - Beran: 

Neustále vám vysvětluje, jak se o vás stará. Vy však tím nejste ani trochu nadšení. Dokonce usoudíte, že kdyby se o vás staral méně, bylo by to podstatně lepší.


Kozoroh - Býk: 

Už dávno víte, že patří k lidem, s nimiž se nemá cenu hádat. Vy mu vysvětlíte, co dělá špatně, on vás to odsouhlasí - a bez mrknutí oka pokračuje ve své činnosti dál.


Kozoroh - Blíženci: 

Jde o týden, kdy sedí doma. Oba si užíváte krásného předvánočního času a oba si říkáte, že byste byli rádi, kdybyste se doma a v klidu sešli častěji.


Kozoroh - Rak: 

Přiznejte si, že vám vedle něj vlastně nic nechybí! Rak se stará o všechny praktické záležitosti a od vás jen chce, abyste ho za to obdivovali a občas i chválili.


Kozoroh - Lev: 

O tom, že byste se vy dva mohli rozejít, nechce ani slyšet. Je jasné, že je mu ve vašem vztahu dobře, a proto nevidí důvod, proč by něco tak skvělého mělo skončit.


Kozoroh - Panna: 

Občas máte pocit, že nežijete spolu, ale vedle sebe. Umíte spolu sice skvěle spolupracovat, ale o tom, že byste spolu sdíleli city a emoce, si můžete leda tak nechat zdát.


Kozoroh - Váhy: 

Gratulace, které od něj dostanete k narozeninám, si důkladně přečtěte. Na první pohled to tak nevypadá, ale už na druhý zjistíte, že se v nich poselství, nad nímž máte přemýšlet.


Kozoroh - Štír: 

Fakt vás nebaví čekat, až konečně přijde domů a řekne vám, jak moc je unavený. O tom, že by mohl sám přiložit ruku k dílu a trochu vám ulehčit život, však nechce ani slyšet.


Kozoroh - Střelec: 

V pondělí a v úterý, kdy je Saturn ještě v jeho znamení, s ním musíte mluvit o tom, o čem dosud zatvrzele mlčí. Když to nezvládnete, riskujete, že se to už nikdy nedozvíte.


Kozoroh - Kozoroh: 

Ve čtvrtek večer, kdy se ve vašem znamení setkává Slunce se Saturnem, je vhodný čas pro zásadní životní rozhodnutí. Nechcete náhodou začít plánovat svatbu?


Kozoroh - Vodnář: 

Ve čtvrtek, kdy je pod vlivem trigonu mezi Venuší a Merkurem, si pro vás chystá překvapení. Bude to opravdu něco, co vám vyrazí dech, a čím vás dokáže, že vás má opravdu rád.


Kozoroh - Ryby: 

Na Štědrý den si s ním opravdu užijete. Vaše Rybka neustále vzpomíná na všechny Vánoce, které jste spolu zažili - a vzpomíná tak důkladně, že k tomu přitáhne i vás.


Vodnář - Beran: 

Nepříjemnosti mu dělat opravdu nechcete. Když však zjistíte, že se kolega z tohoto znamení s vámi nechce domluvit po dobrém, nezbude, než abyste se překonali, a začnete to řešit.


Vodnář - Býk: 

Na to, až se Saturn dostane do Kozoroha, se vyloženě těší. Vy mu sice vysvětlujete, že to pro něj znamená leda tak spoustu práce navíc, ale to mu vůbec nevadí.


Vodnář - Blíženci: 

Náročná bude zejména sobota. Merkur v jeho partnerském sektoru se vrací do přímého chodu, a on má pocit, že je na něm, aby změnil celý svět.


Vodnář - Rak: 

Občas byste se ho měli zeptat, co by chtěl, aby byl spokojený. S údivem zjistíte, že mu stačí, když budete v pohodě vy, a že pak vlastně nic navíc nepotřebuje.


Vodnář - Lev: 

To, že jsou v jeho rodině vztahy opravdu napjaté, neřešte. Oběma je vám jasný důvod, proč to tak je, a oba chápete, že s tím přes veškerou snahu nic nenaděláte.


Vodnář - Panna: 

Přiznejte si, že vás veškerá dobrodružství přestávají lákat. Panna absorbuje veškerou vaše intelektuální i emocionální kapacitu tak, že na nikoho jiného už nemáte ani prostor, ani čas.


Vodnář - Váhy: 

Když mu dovolíte, aby ve vašem vztahu hrál první housle, budete mít život bez starostí. Váš partner se bude o všechno starat a vy si po jeho boku budete žít jako v ráji.


Vodnář - Štír: 

Ať uděláte cokoliv, vašemu Štírovi se to zamlouvat nebude. Naštěstí vám Merkur ze Střelce dává argumenty, s jejichž pomocí ho přesvědčíte, že se nic jiného dělat nedá.


Vodnář - Střelec: 

S jeho příbuznými to je veselé. Rozhodli se, že se budou těsně před svátky rozcházet nebo rozvádět, a vám pak budou volat a chtít, abyste všeho nechali a šli je smiřovat.


Vodnář - Kozoroh: 

Oba jste si podobní daleko víc, než si myslíte. Na všechno, co se v tomto týdnu děje, máte stejný názor, a bez problémů se domluvíte i na společném postupu.


Vodnář - Vodnář: 

Jsou chvíle, kdy byste k němu měli být velkorysí. To, že ve čtvrtek přijde z práce trochu později a trochu ovíněný, můžete zaregistrovat, ale komentovat byste to neměli.


Vodnář - Ryby: 

Přiznejte si, že vás láká tajemství, které ho obklopuje. Nikdy se s ním nebudete nudit, protože po odhalení prvního tajemství narazíte na další a další a v tom budete pokračovat až do nekonečna.


Ryby - Beran: 

To, že se ve vašem životě zabydlel, ještě neznamená, že z něj nemůže vyletět. Přiznejte si, že o tomto řešení přemýšlíte čím dál víc a čím dál více vás láká...


Ryby - Býk: 

K tomu, co se s ním děje, nemáte co říct. Všichni mají pocit, že byste ho měli zachraňovat, ale vy víte, že by to byla zbytečná ztráta času.


Ryby - Blíženci: 

Nesmírně náročné bude hned pondělí. Oba jste pod vlivem novoluní ve Střelci a oba máte sklon vyčítat tomu druhému i to, za co on vůbec nemůže.


Ryby - Rak: 

Bylo by krásné, kdybyste se dokázali domluvit. Zatím s tím můžete mít trochu potíže. Oba se vyjadřování svých emocí tak trochu ostýcháte, a neuvědomujete si, že to je něco, co se musí zlomit.


Ryby - Lev: 

Jeho fantazie je opravdu bujná. Když vám začne vyprávět příběhy ze svého bouřlivého mládí, nepropadejte panice. Jeho minulost nebyla zdaleka tak bouřlivá, jak se vám snaží namluvit.


Ryby - Panna: 

Na to, abyste ho naštvali, se ani nemusíte moc snažit. Když se však rozhodnete váš narušený vztah spravit, dá vám to spoustu práce a pořád to nebude ono...


Ryby - Váhy: 

Saturn, který vstoupí do Kozoroha, váš vztah zásadně zklidní. Vaše Váha konečně pochopila, že o práci na vztahu nestačí jen mluvit, ale že se v tomto ohledu musí i něco dělat.


Ryby - Štír: 

Pořád vám připadá tak trochu vykolejeně. Rozpovídá se až ve středu. Když ho vyslechnete, pochopíte, že na své jednání měl vlastně plné právo.


Ryby - Střelec: 

Opravdu vás nezklame. Může se sice chovat trochu jinak, než jste si vysnili, ale když přijde na věc, můžete se na něj spolehnout snad ještě víc než na sebe.


Ryby - Kozoroh: 

Patří k lidem, kteří mají pocit, že mají právo všem radit. Vy to vydýcháte, protože jste na takové jednání zvyklí, ale u vašich dorůstajících dětí svým jednáním narazí.


Ryby - Vodnář: 

Doma ho nedržte, protože se vám to stejně nepodaří. Když se ale budete tvářit, jako by vám na jeho přítomnosti vůbec nezáleželo, zůstane doma a bude pozorovat, co se děje.


Ryby - Ryby: 

Jde o opravdu náročný týden. Když ale budete v neděli všichni v pohodě pod stromečkem, oba uznáte, že veškerá námaha, kterou jste přípravě svátků věnovali, stála za to.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner