Týdenní partnerské horoskopy od 19.03.2018 do 26.03.2018

Beran - Beran: 

Možná jste už slyšeli o tom, že nevěra může dát vztahu novou energii a postarat se tak o nový začátek, Vy to však nezkoušejte. Váš miláček by vaše motivy nechápal a všechno by rázně ukončil.


Beran - Býk: 

V úterý se vám podruhé vrátí šance na obnovení kdysi intenzivních vztahů. Je však potřeba, abyste se netvářili omrzele, ale abyste naopak Býkovi dali najevo, že o to máte zájem.Beran - Blíženci: 

Je potřeba, abyste se co nejdříve domluvili na oslavě vašich narozenin. Vy jste je sice původně slavit nechtěli, ale Blíženec se tváří tak prosebně, až mu podlehnete.


Beran - Rak: 

Náročný bude zejména víkend. Oba máte pocit, že by si vás ten druhý měl více vážit, a oba nechápete, proč to ještě nezačal dělat.


Beran - Lev: 

Jeho neustálé hovory o tom, jak moc by chtěl rodinu, vám už lezou na nervy. Všechny námitky jste už vyčerpali, takže nezbude, než abyste mu přímo řekli, že vy se na něco takového zatím necítíte.


Beran - Panna: 

Vytáhne z vás i to, o čem jste s ním původně nechtěli vůbec mluvit. Slavnostně sice odpřisáhne, že informace dál nepustí, ale ve vás přesto zůstane pocit nejistoty.


Beran - Váhy: 

Při pátečním stacionárním Merkuru po něm raději nic nechtějte. Patrně byste se dozvěděli, že vy neděláte nic, zatímco po něm chcete, aby dělal pokud možno všechno.


Beran - Štír: 

Než ho začnete balit, nenápadně se zajímejte, kolik má vlastně let. Patří k lidem, u kterých zdání klame, což by vám v budoucnu mohlo přinést spoustu starostí.


Beran - Střelec: 

Oba patříte k lidem, kteří jsou bez problémů schopní dělat deset věcí najednou. V tomto týdnu je však potřeba, abyste se soustředili na jednu, což by mohl být problém.


Beran - Kozoroh: 

Jde o týden, který je pro vás oba neskutečně náročný. Uvědomte si to dřív, než začnete Kozorohovi vyčítat, že se jen tváří unaveně a že s ním není žádná zábava.


Beran - Vodnář: 

V první polovině týdne bude nezvykle povídavý. Umluví vás tak, že budete souhlasit s něčím, o čem jste dosud mluvili jako o projektu, který projde jen přes vaši mrtvolu.


Beran - Ryby: 

To, že se proti vám postaví, vás nijak nerozčilí. Berete to jako něco, co se občas stává, ani vás nenapadne, že by z toho Ryba mohla vyvozovat nějaké zásadnější závěry.


Býk - Beran: 

Úvahy o tom, co jste měli dělat a nedělali, vás jen zbytečně připravují o čas. Je potřeba, abyste se na svůj život podívali jinak, než dosud a začali počítat s tím, co je.


Býk - Býk: 

Patří k lidem, kterým se opravdu dá věřit. Zjistíte to v situaci, která sice není úplně příjemná, ale která vám dokáže, že je to partner, který do vašeho života vnese jistotu.


Býk - Blíženci: 

Musíte jít někam, kam se vám opravdu nechce. Kdybyste se však překonali a požádali Blížence o doprovod, zvládnete to s přehledem a ještě se budete dobře bavit!


Býk - Rak: 

Občas vám připadá, že váš miláček funguje jako informační kancelář. Když někdo neví, co si o kom má myslet, obrátí se na vašeho miláčka a zajímá se o jeho názor.


Býk - Lev: 

Máte spoustu nápadů, jak vylepšit to, co mezi vámi je, se Lvem je však raději neprobírejte. Bude lepší, když začnete v tomto směru pracovat nenápadně a sami.


Býk - Panna: 

Když něco nezvládnete, Panně si nestěžujte. Dala by vám spoustu rad do života, a vy byste měli co dělat, abyste po ní nehodili něco hodně těžkého.


Býk - Váhy: 

Když se kolem vás začne točit někdo, kdo vypadá zajímavě, nepropadejte pocit nezvyklého štěstí. Jste si úplně jistí, že na vás miláček nenarafičil někoho, kdo má testovat vaši věrnost?


Býk - Štír: 

Jeho život je pro vás záhadou. Nechce o sobě mluvit, takže nezbude, než abyste si ze střípků toho, co na sebe prozradí, sami vytvářeli smysluplný celek.


Býk - Střelec: 

Jeho vynalézavost vás dostane na kolena. Střelec se rozhodl, že posílí kvalitu vašeho vztahu, a vy musíte zkonstatovat, že se mu to opravdu podařilo.


Býk - Kozoroh: 

To, že něčemu nerozumí, ještě neznamená, že vám do toho nebude mluvit. V takové chvíli se však musíte nahlas ozvat a vysvětlit mu, že mu něco takového trpět nehodláte.


Býk - Vodnář: 

Neustále vás nutí, abyste se učili něco nového. Vám to sice leze na nervy, ale zároveň si uvědomujete, že se tím zároveň stará, aby vaše mysl zbytečně nelenošila.


Býk - Ryby: 

To, že mu něco koupíte, ještě neznamená, že to přijme kladně. Poznámky, které by pak měl ohledně vašeho vkusu, by vás rozčilovaly tak, že byste své velkorysosti skoro až litovali.


Blíženci - Beran: 

Hlavně ho neposílejte na vyřizování reklamací nebo něco podobného. Beran by se tam sice skvěle pohádal, ale jinak by nic rozumného nevymyslel.


Blíženci - Býk: 

Jeho mlčenlivost vám leze už dlouho na nervy. V tomto týdnu však začnete vážně přemýšlet, zda je opravdu nutné, abyste se ho za každou cenu snažili rozpovídat.


Blíženci - Blíženci: 

Na úterý si naplánujte posezení s kamarády. Díky planetární přízni bude tak příjemné, až začnete uvažovat, že byste si něco takového měli dopřát pravidelněji.


Blíženci - Rak: 

Příběhy, které vám vypráví, vám občas připadají skoro až za vlasy přitažené. Potíž je v tom, že jsou skutečné a že je opravdu během života, kdy vás neznal, prožil


Blíženci - Lev: 

Všechno mu musíte vysvětlovat minimálně na třikrát. Až později pochopíte, že to není tím, že je tak nechápavý, ale tím, že vás moc rád poslouchá.


Blíženci - Panna: 

Na jeho nabídku odpovězte ihned. Odpověď nemusí být kladná, ale přesto byste k němu měli být ohleduplní a nenechávat ho zbytečně v nejistotě.


Blíženci - Váhy: 

Zláká vás jeho estetické cítění. Uvědomujete si, že sami ho nemáte na rozdávání, a jen tiše doufáte, že na Váhu přehodíte všechny starosti, které v tomto směru máte.


Blíženci - Štír: 

Představa snadného života, který jste si v souvislosti s ním představovali, se nesplní. Můžete si však být jistí, že se s ním nebudete ani minutu nudit.


Blíženci - Střelec: 

Jeho vysvětlování může sice znít až neskutečně přesvědčivě, ale vy byste mu na ně neměli naletět. Jsou chvíle, kdy je Střelec s pravdou na štíru a pochopíte, že toto je právě jedna z nich.


Blíženci - Kozoroh: 

To, co si přejete, je v rozporu s tím, co máte. Vy s tím problém nemáte, zatímco váš Kozoroh má dojem, že by stačila jen trocha snahy, abyste se rázem povznesli o level výše.


Blíženci - Vodnář: 

Na jeho nechápavost si nestěžujte. Když si dáte trochu práce, zjistíte, že ve skutečnosti velice dobře ví, co má dělat, ale svým jednáním vás jen provokuje.


Blíženci - Ryby: 

Za to, že vás štve, se nemáte proč stydět. Je to opravdu tak, že nejdříve něco pokazí, a pak se rozhodne, že za všechno stejně můžete jenom vy.


Rak - Beran: 

O tom, že děti jsou radost, nepochybujete. Nyní však o tom musíte přesvědčit i Berana, což je úkol, který není ani snadný, ani krátkodobý.


Rak - Býk: 

O tom, co umíte, si můžete klidně popovídat-opravdu není důvod, abyste se před ním hrbili. Jste stejně dobří, jako váš Býk a v něčem možná i trochu lepší.


Rak - Blíženci: 

Váš vztah je vyrovnaný a vládne v něm pohoda. Potíž může vzniknout v momentě, kdy do něj začne zasahovat někdo třetí a jednoho proti druhému popouzet.


Rak - Rak: 

Je potřeba, abyste se semkli a drželi spolu. Pokud se dokážete navíc domluvit ještě i na zbytečné taktice, bude to další plus.


Rak - Lev: 

Bez výčitek svědomí si vychutnávejte jeho lichocení. Partnerovi klidně můžete sdělit, že Lva posloucháte především kvůli tomu, že vám nahlas říká to, co jste doma nikdy neslyšeli.


Rak - Panna: 

Hlavně si neslibujte, že nebudete tolik utrácet za své koníčky. Pokušení je v tomto směru neobyčejně silné a vy na konci týdne stejně zjistíte, že jste utratili daleko víc, než obvykle...


Rak - Váhy: 

Hlavně si od něj nenechte vysvětlovat, co máte dělat. To, co sedí vašemu miláčkovi, by se vám nejenže neosvědčilo, ale ještě by vám to do života vneslo zbytečné další potíže.


Rak - Štír: 

Přiznejte si, že se mu skoro bojíte zavolat. Štír má vždycky spoustu řečí o tom, co jste měli udělat a neudělali, takže se přes jeho hudrování skoro nedostanete ke slovu.


Rak - Střelec: 

Patří k lidem, jejichž společnost si vyloženě užíváte. Má spoustu smyslu pro humor a vy se vedle něj a s ním učíte zase volně a svobodně dýchat.


Rak - Kozoroh: 

Nezdá se vám, že vy na něj myslíte podstatně víc, než on na vás? Kdybyste alespoň občas prokázali zdravé sobectví a mysleli taky trochu na sebe, prospěli byste tím sobě i jemu.


Rak - Vodnář: 

Jeho nápady popírají všechno, co vám radí zdravý rozum. I když se s ním hádáte neradi, tentokrát to udělat musíte-to, že se mýlí, mu musíte vysvětlit nahlas a hodně důrazně.


Rak - Ryby: 

Hlavně nelitujte toho, že jste se kdysi nedali dohromady. Když teď zpovzdálí sledujete jeho životní běh, zjišťujete, že to pro vás bylo neskutečné plus.


Lev - Beran: 

V pondělí, kdy je Luna v jeho znamení, nechte všechno klidně a bez výčitky svědomí na něm. Domů přijde sice unavený, ale zase s pocitem vítěze, který světu ukázal, zač je toho loket.


Lev - Býk: 

Neustále má pocit, že má méně štěstí, než si zaslouží. Hlavně mu neříkejte, že má štěstí už jen v tom, že si našel vás-yo by ho naštvalo definitivně.


Lev - Blíženci: 

Vyrovnat se musíte s jeho rodiči. Mají pocit, že vám ve vašem miláčkovi poskytli naprostou dokonalost, a nechápou, že vy jejich názor tak zcela nesdílíte.


Lev - Rak: 

Počítejte s tím, že si pro sebe nechává daleko víc, než vám o sobě řekl. Není to tím, že by vám nevěřil, ale tím, že vás svými tajemstvími hodlá překvapovat celý zbytek života.


Lev - Lev: 

Oba máte spoustu energie a z ní vyplývajících aktivit. Jako úspěch berte už jenom to, že se doma sejdete a dokážete si vyměnit alespoň základní informace o tom, jak jste prožili den.


Lev - Panna: 

O tom, že to mezi vámi bude buď dobré nebo ještě lepší, nepochybujte. Je ale potřeba, abyste se vůči své Panně snažili prosadit energičtěji, než jste se prosazovali dosud.


Lev - Váhy: 

V jeho nepřítomnosti byste o něm mluvit neměli, měli byste ale poslouchat, co o něm říkají ostatní. Jen tak odlišíte lidi, kteří to s ním myslí dobře, od těch, na které by si měl dát pozor.


Lev - Štír: 

Představa, že budete podepisovat nějaké petice a tím něco změníte, není zdaleka tak naivní, jak se vám zdá. Když vy dva pozvednete hlas, ostatní se k vám určitě přidají.


Lev - Střelec: 

Na zvládnutí jeho potíží se zády sami nestačíte. Je potřeba, abyste ho objednali na skutečnou léčebnou masáž - a taky dohlédli, aby se tam opravdu dostavil.


Lev - Kozoroh: 

S partnerem z tohoto znamení si opravdu užijete. Neustále vám bude vnucovat to, co je pro vás podle něj dobré, a vůbec nechápe, že vy ho poslouchat nehodláte.


Lev - Vodnář: 

Jsou věci, na které máte oba stabilní a dlouhodobé názory. Teď se však situace změní a vy se musíte srovnat s novinkami, na které ani jeden z vás nebyl připravený.


Lev - Ryby: 

To, že mu zamýšlená práce nevyjde, nic neznamená. Už o víkendu se dozví o volném místě, které jeho požadavky splňuje daleko víc, než to, o které přišel.


Panna - Beran: 

Je potřeba, abyste si na něj udělali čas. Momentálně toho sice máte až nad hlavu, ale pořád byste měli mít na paměti, že právě váš partner by pro vás měl být tím nejdůležitějším.


Panna - Býk: 

Hledání společného smyslu života není zdaleka tak obtížné, jak se vám dosud zdálo. Je jen potřeba, abyste si sedli a sladili si ty základní životní priority.


Panna - Blíženci: 

Když přijde s tím, že si pořídí motorku, zakázat mu to nemůžete. Můžete mu však říct, že o něj máte strach a požádat ho, aby si co nejrychleji vyřídil novou životní pojistku.


Panna - Rak: 

Náročný bude víkend-b sobotu večer, kdy je pod vlivem kvadratury Slunce s Marsem, se má tendenci zbytečně hádat. Bohužel hlavně kvůli tomu, co za to ani trochu nestojí...


Panna - Lev: 

Začne vám docházet spousta věcí, které se týkají jeho a tím i vašeho vztahu. Naštěstí máte ještě dost času, abyste je stihli promyslet a posléze i zapracovat do vašeho vztahu.


Panna - Panna: 

Jeho neznalosti vás dost vyvedou z míry. Nejdříve budete mít dojem, že si z vás jen dělá legraci, ale velice rychle pochopíte, že to myslí naprosto vážně.


Panna - Váhy: 

To, že se mu něco nepovede, nechte raději bez komentáře. Když nad tím velkoryse mávne rukou a řeknete, že něco takového se občas stává, dokáže to ocenit.


Panna - Štír: 

Veškerá tajemství si nechte pro sebe. Když Štírovi začnete vysvětlovat, že jste mu kdysi dávno zahnuli a že je vám to líto, ničemu tím neprospějete, ale hodně toho zkazíte...


Panna - Střelec: 

Jeho velkorysost vám leze na nervy. Občas vám dokonce připadá, že je velkorysejší ke všem ostatním, zatímco na vás a vaše oprávněné požadavky tak trochu zapomíná.


Panna - Kozoroh: 

To, že je vám něco líto, mu raději neříkejte. Určitě by vám vysvětlil, že se to stalo jen proto, že jste neposlouchali jeho rady, které vám ohledně této konkrétní záležitosti mnohokrát velkoryse dával.


Panna - Vodnář: 

V situaci, kterou byste sami hodnotili jako mezní, se zachová naprosto jinak, než byste považovali za rozumné. Nakonec však s údivem zjistíte, že to vlastně bylo správné...


Panna - Ryby: 

Jakmile přijde s tím, že půjdete na nákupy, čekejte překvapení, Ryba se rozhodne, že vám udělá radost. Vy si pak můžete být jistí, že to bude něco opravdu velkorysého.


Váhy - Beran: 

Moc dobře vám udělá společná návštěva wellnessu. Oba se pořádně protáhnete a oba si pak společně vychutnáte zasloužené dvě deci, které si pak za odměnu dáte.


Váhy - Býk: 

S tím, že si konečně začne vychutnávat všechny životní radosti, raději nepočítejte. Býk vám bude vyprávět, že máte šetřit, a vy mu budete povídat, že byste si taky mohli trochu užívat.


Váhy - Blíženci: 

Hlavně si nenechte namluvit, že byste si bez něj se životem nedokázali poradit. Velice záhy byste zjistili, že by se vám to dařilo podstatně lépe než nyní s ním.


Váhy - Rak: 

O zábavu se vám postarají veškeré kontakty se zahraničím. Pro vás to budou nervy, zatímco váš miláček usoudí, že příště bude lepší, když si do ciziny rovnou zajedete.


Váhy - Lev: 

Není to s ním lehké-když se věnujete práci, vytýká vám, že se mu nevěnujete. Když se mu věnujete, vede zase nekonečné úvahy o tom, že jednáte nezodpovědně a ohrožujete tím celou rodinu.


Váhy - Panna: 

Jeho nápady vám vyrazí dech. Dlouho mu budete vysvětlovat, že jsou věci, které nezvládnete ne proto, že byste to nedokázali, ale proto, že nemáte dostatečné peníze na start.


Váhy - Váhy: 

Vypadá to, že se vámi komunikujete jenom proto, že opravdu musí. Pokuste se ho rozpovídat, ale počítejte s tím, že on s vámi právě o tom důležitém mluvit nebude.


Váhy - Štír: 

Když vám řekne, že si potřebuje spoustu věcí srovnat v hlavě, jen pokrčte rameny. Opravdu není důvod, abyste řešili to, co se vás vůbec netýká a na co hlavně sami nemáte žádný vliv.


Váhy - Střelec: 

Velice vás potěší - jeho dluhy se snížily na přijatelnou míru, což znamená, že konečně můžete oba v klidu spát. Jste opravdu dobří, protože jste dokázali to, co dokáže jen málokdo...


Váhy - Kozoroh: 

Když přijde s tím, že jel v dopravě načerno a musí platit pokutu, rádi nebudete. Měli byste však ocenit, že to přiznal a že to taky okamžitě zaplatil.


Váhy - Vodnář: 

Předsevzetí sice má, ale plnění se mu nějak nedaří. Od vás se chce, abyste ho povzbuzovali a vysvětlovali mu, že ještě není všem dnům konec...


Váhy - Ryby: 

V pátek ho raději nespouštějte z očí. Je možné, že se kolem něj začne točit člověk, který ho chce svést ne proto, že by ho tak miloval, ale proto, že to bere jako dobrou zábavu.


Štír - Beran: 

Nenechá si ujít žádnou příležitost, aby si do vás rýpnul. Dosud jste se ho snažili tolerovat a pochopit, ale teď je vám jasné, že jste hranici své trpělivosti právě překročili.


Štír - Býk: 

Kolega, který kontroluje jeho práci, má neustále něco. Až ve druhé polovině týdne pochopí, že práce je v pořádku, ale kolega si tím jen dodává vědomí vlastní důležitosti.


Štír - Blíženci: 

Jakmile se k vám dostane, začne mluvit a mluvit. Potíž je v tom, že vás ke slovu nepustí, takže mu nemáte šanci říct, že mluvit už dál nemusí, protože vás umluvit už dávno.


Štír - Rak: 

Když přijde s tím, že byste spolu měli jít do televizní soutěže, nezbude vám, než souhlasit. Znáte ho a víte, že se sice můžete bouřit, ale stejně vám to bude houby platné.


Štír - Lev: 

Přiznejte si, že se smiřujete s tím, co se změnit opravdu nedá. Svého Lva byste však měli nechat ještě chvíli v nejistotě, o to víc si bude pak svého vítězství vážit.


Štír - Panna: 

Žádná oslava, která se v rodině odehrává, nemůže být bez něj. Panna dohlíží, aby bylo všechno tak, jak má být, a rodina nahlas přiznává, že se jí to daří.


Štír - Váhy: 

Dělá všechno pro to, aby získal vaši pozornost. Vy však musíte zkonstatovat, že to skoro až přehání, a že by méně v tomto případě možná bylo i více.


Štír - Štír: 

Dejte mu najevo, že víte, že prochází náročným obdobím, a ujistěte ho, že mu držíte palce. Vám to nic neudělá a jeho to opravdu povzbudí.


Štír - Střelec: 

Opět budete muset uklízet za něj. Dosud jste ho zvládli nějak tolerovat, ale je vám jasné, že jde o problém, který musíte vyřešit dřív, než bude na všechno pozdě.


Štír - Kozoroh: 

Neustále chce, abyste ho ujišťovali o své lásce. Zatím vám to připadalo zábavné, ale teď je vám jasné, že vám v tomto ohledu pomalu začíná docházet fantazie.


Štír - Vodnář: 

Jsou věci, které ani jeden z vás nechápe. V takovém případě by bylo dobré, kdybyste se nestresovali, ale pokrčili rameny s tím, že to je věc, která se občas stává.


Štír - Ryby: 

Neustále má pocit, že na sebe moc upozorňujete v případě, kdy by se on stáhnul do pozadí. Obvykle jeho rady považujete za rozumné, ale tentokrát byste ho poslouchat neměli.


Střelec - Beran: 

Všechna vaše setkání probíhají sice rychle, ale o to jsou zajímavější. Přiznejte si, že se na schůzky s ním vyloženě těšíte a že se na nich i dobře bavíte!


Střelec - Býk: 

Neustále mluví o daních a jiných podle vás nezajímavých věcech. Přesto byste se měli tvářit soustředěně a předstírat, že vás jeho hovory zajímají.


Střelec - Blíženci: 

Raději se s ním nehádejte. Když se Blíženec v tomto týdnu naštve, dokáže být protivný tak, že vám bezohledně vytkne něco, na co jste vy stačili už dávno zapomenout.


Střelec - Rak: 

Patří k lidem, s nimiž byste měli za každých okolností hrát na rovinu. Jakmile by zjistil, že jste se chovali neupřímně, jeho důvěru byste získávali jen těžko zpět.


Střelec - Lev: 

Když vás pozve na golf, budete mít pocit, že si dělá legraci. Až později pochopíte, že to myslí opravdu vážně a že vám v tomto směru neustoupí.


Střelec - Panna: 

Postará se vám o spoustu životních radostí. Budete nadšení, protože je vám jasné, že si vaše přání k srdci nejen vzal, ale taky je začal plnit.


Střelec - Váhy: 

Čím víc volného času s ním budete trávit, tím víc a hlouběji ho budete poznávat. Pokud tímto testem projde, měli byste přemýšlet, zda ho přece jen nemáte požádat o ruku.


Střelec - Štír: 

Jeho neustálé řeči o tom, jak byste měli šetřit, vám lezou na nervy. Je vám sice jasné, že byste to dělat měli, ale zase nechápete, proč byste to měli poslouchat stále dokola.


Střelec - Střelec: 

S ohledy, které mu projevujete, to moc nepřehánějte. Bude lepší, když to mezi vámi bude po této stránce vyrovnané, a ani jeden nebudete mít pocit, že tomu druhému dává víc než sobě.


Střelec - Kozoroh: 

Patří k lidem, kteří vás chtějí získat za každou cenu. Pokud ho nechcete, musíte mu to říct rázně a hned-kinak hrozí nebezpečí, že vás umluví a dostane tam, kam jste vy nikdy nechtěli jít...


Střelec - Vodnář: 

Neustále vymýšlíte něco, čím byste ho pozitivně překvapili a ujistili, že jste pro něj ideální partner. Zkuste mu dát trochu prostoru a času, v němž na to může přijít sám...


Střelec - Ryby: 

Snad se nebudete hádat kvůli známkám, které děti přinesou ze školy! Smiřte se s tím, že se občas něco nepodaří a hlavně to zbytečně nerozebírejte.


Kozoroh - Beran: 

To, že od něčeho ustoupíte, je vám jenom ke cti. Berana však budete muset dlouho přesvědčovat, že to neděláte ze strachu, ale že se jednoduše nechcete namáhat víc, než je zdrávo.


Kozoroh - Býk: 

Jeho myšlenkové pochody jsou vám záhadou. Občas pochopí, že potřebujete ovlivňovat svůj vlastní život - a občas mu marně vysvětlujete, že vám jen mluví do toho, čemu nerozumí a na co nemá právo.


Kozoroh - Blíženci: 

V jeho případě není nic ztraceno. Váš miláček konečně pochopí, že jsou věci, ve kterých by vás měl poslouchat, protože mu radíte dobře.


Kozoroh - Rak: 

Jeho úvahy o rekvalifikačních kurzech byste měli podporovat. Planety mu dávají šanci na pozitivní životní zlom a je jen na něm, zda této možnosti využije.


Kozoroh - Lev: 

V práci by měl počítat se značným nasazením, Vy však na tom vyděláte-bude tak unavený, že ho ani nenapadne, že by si mohl někde stranou užívat. Z práce půjde rovnou domů, a bude rád, že je rád...


Kozoroh - Panna: 

Jeho výchovné řeči vás začínají rozčilovat. Navíc je vám jasné, že ještě víc štvou vaše děti, které nemají tak důkladné životní zkušenosti a nedokážou se jeho argumentům bránit.


Kozoroh - Váhy: 

O tom, že vašeho miláčka je občas víc, než dost, víte už dávno své. V tomto týdnu vám však jeho nevyrovnanost přináší problémy, s nimiž si ani vy rady nevíte.


Kozoroh - Štír: 

Překvapí vás víc, než si dokážete představit. Vyžaduje komunikaci a ani ho nenapadne, že máte občas chvíle, kdy se vám nechce mluvit s nikým, jeho nevyjímaje.


Kozoroh - Střelec: 

Úvahy o novém autě jsou stále intenzivnější. Vy máte sice pocit, že to vůbec není potřeba, ale když si uvědomíte, jak o to miláček stojí, rozhodnete se, že mu vyhovíte.


Kozoroh - Kozoroh: 

V pátek si dávejte pozor na to, co si říkáte. Oba jste pod vlivem stacionárního Merkura a oba jste si schopni říct daleko víc, než je zdrávo a rozumné.


Kozoroh - Vodnář: 

Nebojte se pohádat! Když budete násilím udržovat zdánlivě dobrou náladu i v situaci, kdy vás berou všichni čerti, ničemu to neprospěje. Vsaďte na upřímnost!


Kozoroh - Ryby: 

Když jste v potížích, klidně ho požádejte o radu. Ryba kolem toho sice nadělá spoustu řečí, ale nakonec vám dobře poradí a ještě přidá pár velice užitečných typů.


Vodnář - Beran: 

Na jeho hovory o tom, že jsou věci, které se dají odložit, nedejte. Je potřeba, abyste všechno, co je potřeba, udělali co nejdříve-otálení se nevyplatí.


Vodnář - Býk: 

Kamarád z tohoto znamení vás nutí, abyste si zvýšili vzdělání. Vy máte sice pocit, že nic takového nepotřebujete, ale nakonec na něj přece jen dáte.


Vodnář - Blíženci: 

Jeho nápady jsou občas až příliš provokativní. Vy mu je tolerujete, protože ho znáte a víte, že to zle nemyslí, ale zbytek vašeho okolí není zdaleka tak velkorysý jako jste vy.


Vodnář - Rak: 

To, že se váš vztah spoustě lidí nezamlouvá, vám může být jedno. Potíž vám však mohou udělat jeho sourozenci, na které Rak dává podstatně víc, než je zdrávo.


Vodnář - Lev: 

Konečně se dozvíte, co v životě opravdu chce. S údivem zjistíte, že se to skoro vůbec neliší od toho, co chcete vy, takže není důvod, abyste nebyli spolu.


Vodnář - Panna: 

Konečně sáhne po oblečení, které jste mu dali k Vánocům. Bude mu slušet tak, že dokonce sám uzná, že jste mu vybrali něco, v čem se cítí opravdu dobře.


Vodnář - Váhy: 

Chováte se naprosto nelogicky. Oba byste potřebovali podstatně víc klidu, ale místo toho si zbytečně a dobrovolně nabíráte úkoly, které by klidně mohly počkat.


Vodnář - Štír: 

O jeho předchozí život se zajímejte víc, než jste se zajímali dosud. Budete alespoň vědět, komu z jeho přátel můžete věřit a na koho si máte dávat pozor.


Vodnář - Střelec: 

Jeho jednání vám vyloženě imponuje. Kontakt se Střelcem vám dodává přesně to sebevědomí, které jste v poslední době tak postrádali a jehož nedostatek vám ničil život.


Vodnář - Kozoroh: 

Ve vašem vztahu všechno funguje víc než dobře. Zvlášť skvělé to bude v úterý a ve středu, kdy je Luna v Býku, a kdy vám bude projevovat pozornost v intenzitě, na kterou opravdu nejste zvyklí.


Vodnář - Vodnář: 

Opravdu kvůli němu nehodláte skákat pod vlak. To, že se nechová úplně tak, jak byste si představovali, vás sice naštve, ale další důsledky to mít nebude.


Vodnář - Ryby: 

Hlavně se ho neptejte na to, o čem se evidentně nerad baví. Ryba je obvykle velice milá a vstřícná, ale tentokrát by se na vás podívala tak, že by vás veškerá chuť na další otázky na dlouho přešla.


Ryby - Beran: 

O tom, že by za vás utrácel, můžete leda tak snít. Beran vám klidně bude povídat o své nehynoucí lásce až za hrob, ale o tom, že by vám dával drahé šperky, nemůže být řeč.


Ryby - Býk: 

Neustále vás žene do něčeho, co čeho se vám nechce. Když mu vyhovíte, budete se sami cítit mizerně, když ho odmítnete, připravte se na přednášku o své lenosti. Ať si vyberete cokoliv, bude to špatně.


Ryby - Blíženci: 

Kolega z tohoto znamení má neustále řeči, které vás nejdříve nebavily, ale teď vás už upřímně hnětou. Dejte mu to najevo dřív, než to s tlakem na vás přežene a než se naštvete doopravdy.


Ryby - Rak: 

Peníze mezi vámi hrají větší roli, než jste čekali. Váš Rak má neustále pocit, že utrácíte víc, než je zdrávo, a vy mu nemáte šanci vysvětlit, že to zdaleka není tak zlé.


Ryby - Lev: 

V krizové chvíli prokáže, že má srdce na pravém místě. Nestyďte se za to, že jste jeho jednání dojatí a že máte skoro až slzy v očích. ...


Ryby - Panna: 

Jeho představa partnerského štěstí se od té vaší trochu liší. Naštěstí umíte dojít ke kompromisu, který je velice slibný pro vaší další budoucnost vás obou.


Ryby - Váhy: 

Připravte se na víkend plný nákupů! Budete poletovat po hobby marketech a kupovat květináče a jiné zdobné prvky, které v sezóně zkrášlí vaši zahradu.


Ryby - Štír: 

O to, že by vám lhal, se sice může pokusit, ale stejně mu to nevyjde. Stačí, když se na něj podíváte, a hned vám bude jasné, že to, co vám říká, má k pravdě hodně daleko.


Ryby - Střelec: 

Pokud s ním jdete do společnosti, měli byste se kontrolovat. Opravdu není důvod, aby všichni kolem věděli, proč se hádáte a co proti sobě máte.


Ryby - Kozoroh: 

Ve vašem vztahu se opravdu nestala žádná chyba. To, že se v době, kdy je Slunce v Beranu, dohadujete, je spíše pravidlo než výjimka...


Ryby - Vodnář: 

Když přijde s tím, že nutně potřebuje čtečku, tablet nebo nějakou jinou elektroniku, měli byste popřemýšlet, zda mu ji opravdu nemůžete dopřát. Vám by to nic neudělalo a jeho by to potěšilo.


Ryby - Ryby: 

Vynikající bude víkend. Luna prochází Rakem a vy se konečně budete moci bez výčitek svědomí věnovat jak jeden druhému, tak tomu, co vás oba baví. Užijte si to!

SMS Věštba
SMS Výklad / banner