Týdenní partnerské horoskopy od 19.02.2018 do 26.02.2018

Beran - Beran: 

Na to, jak vás vztah dopadne, vám nikdo neodpoví. Zatím je vám jen jasné, že jste si sedli a že si rozumíte stále víc a více.


Beran - Býk: 

O tom, že byste se hádali, ani neuvažujte. Vy byste se možná k něčemu takovému i odhodlali, ale Býk po sporech netouží, a chová se tak, aby žádné nevznikly.Beran - Blíženci: 

S vaším rozhodnutím nepohne. Přesto byste si však měli jeho protiargumenty vyslechnout, a pouvažovat, zda náhodou nemá v něčem pravdu.


Beran - Rak: 

Když vás začne balit, nemáte šanci. Středeční konjunkce Venuše s Neptunem využije tak, že na něm začnete půvaby a kvality vidět, i kdybyste nechtěli.


Beran - Lev: 

Nabídka, kterou vám dává, zní sice skvěle, ale vy jste nedůvěřiví. Máte pocit, že je na to, že se skoro neznáte, nezvykle nadsazená a pro vás výhodná.


Beran - Panna: 

Když mu chcete pomáhat, musíte to dělat tak, aby se nemusel ani urazit, ani mít pocit, že vám má být vděčný. Je to trochu náročnější, ale vy to dokážete.


Beran - Váhy: 

Zkuste narušit mlčení, které se mezi vámi rozhostilo. Když dovolíte, aby situace houstla, bude narušení mlčení stále těžší a návrat k normální komunikaci stále obtížnější.


Beran - Štír: 

Když po něm něco chcete, řekněte mu to přímo-je to jistá cesta k úspěchu. Pro upřímné lidi měl vždycky slabost a ani ve vašem případě výjimku neudělá!


Beran - Střelec: 

Musíte se navzájem hlídat. Oba máte sklon podléhat reklamě a utrácet tak za nesmysly, bez kterých byste se dokázali neproblematicky obejít.


Beran - Kozoroh: 

Když něčemu z techniky nerozumí, vy mu v tom nepomůžete. Nezbude, než abyste rozhodli sítě a sehnali někoho, kdo si s tím dokáže poradit lépe než vy dva dohromady.


Beran - Vodnář: 

Představa nezávazného vztah narazí na realitu. Vodnář má sice plno řečí o svobodě, ale když přijde na věc, trvá na naprosto klasickém vztahu s klasickým průběhem.


Beran - Ryby: 

Patří k velice uzavřeným lidem. To, že jste ho dokázali nejen rozpovídat, ale i rozesmát, může brát jako svou velkou výhru a pozitivní signál pro další vývoj.


Býk - Beran: 

Váš vztah se narušit nedá. Pár lidí z okruhu jeho přátel a známých se o to sice může pokusit, ale když zjistí, že neuspějí, hodně rychle se stáhnou.


Býk - Býk: 

Příznivá je středa. Při sextilu mezi Merkurem a Saturnem udržíte sice přátelský tón, ale zároveň dáte jasně najevo, že o tom, že byste vy dva změnili názory, nemůže být řeč.


Býk - Blíženci: 

Představa ničím nerušené partnerské komunikace narazí na realitu. Jakmile začnete mluvit, skočí vám Blíženec do řeči a ani vás nenechá, abyste dořekli větu.


Býk - Rak: 

To, co mezi vámi panuje, by se dalo označit na ozbrojené příměří. Vycházíte spolu luxusně, ale zároveň si oba uvědomujete, o jak křehkou rovnováhu jde.


Býk - Lev: 

Když něčemu nerozumíte, nebojte se to přiznat. Ke svému údivu zjistíte, že tomu nerozumí ani Lev, ten se však na rozdíl od vás dokáže tvářit tak, jako by mu bylo všechno jasné.


Býk - Panna: 

Představa života s Pannou má svá plus i mínus. Pokud si myslíte, že vám dovolí, abyste fungovali jako samostatné jednotky, rychle zjistíte, že je to dost zásadní omyl.


Býk - Váhy: 

S partnerem z tohoto znamení to není lehké. Vzal si do hlavy, že z vás udělá lva salónů, a vůbec nechápe, že vy pro takovou roli nemáte nadání a navíc na ni nemáte ani chuť.


Býk - Štír: 

Velice rád by si na účet připsal úspěchy, které jdou za vámi. Upozorněte ho na to dřív, než mu vaši společní známí začnou gratulovat k úspěchům, na kterých nemá žádnou zásluhu.


Býk - Střelec: 

Jde o týden, kdy z práce přichází trochu nenaladěný. Jeho kolegové se pod vlivem Slunce z Ryb chovají jinak, než obvykle, a on se v nich ani trochu nevyzná.


Býk - Kozoroh: 

S podáváním přátelské ruky to raději nepřehánějte. Čím déle budete kolem Kozoroha chodit s předstíranou lhostejností, tím to pro vás bude lepší a tím pro něj budete zajímavější.


Býk - Vodnář: 

Jeho lehkomyslnost vás dostane-budete mít pocit, že vůbec nebere vážně to, co mu říkáte. Zkuste mu to naznačit tak, aby pochopil, že vám to opravdu vadí.


Býk - Ryby: 

Musíte přiznat, že měl v jisté ožehavé záležitosti pravdu, zatímco vy jste se mýlili. Řekněte to nahlas dřív, než si to Ryba uvědomí a začne se na vás dívat skrz prsty.


Blíženci - Beran: 

Jeho náhled na život vás dost naštve. Konečně pochopíte, že by moc rád nechal veškeré své starosti na vás a sám si jenom bezstarostně užívat.


Blíženci - Býk: 

Předem si uvědomte, že Býk vás neohrožuje, ani nehlídá, ale chrání. Když si v duchu promítnete všechny průšvihy, v nichž vám zabránil, zjistíte, že je to opravdu pěkná řádka.


Blíženci - Blíženci: 

Chcete s ním jít do společnosti? Pokud ano, měli byste si slíbit, že si nebudete utahovat ani jeden z druhého, ani ze svých známých. Kdybyste se nedomluvili, zůstaňte raději doma.


Blíženci - Rak: 

Návraty k bývalým láskám z tohoto znamení jsou kontraproduktivní. Rak má pocit, že se mezi vámi vlastně nic nezměnilo, a nechápe, že se změnilo naopak všechno.


Blíženci - Lev: 

Když je nemocný, berte to vážně-opravdu potřebuje klid, odpočinek a spoustu horkého čaje. Když mu ho budete pravidelně vařit, opravdu to ocení!


Blíženci - Panna: 

Jeho otázky nejsou zdaleka tak naivní, jak se vám zdá. Když nad nimi začnete přemýšlet, zjistíte, že přišel na vážný problém, který vás ani nenapadl.


Blíženci - Váhy: 

Leze vám na nervy tím, že má na všechno dost času. Nesmíte se však dát vyvést z míry tak, že byste jeho povinnosti převzali na sebe-to by bylazásadní chyba!


Blíženci - Štír: 

Zajímavě se rýsuje středa. Při konjunkci Venuše s Neptunem najednou zapomene na svou nechuť k projevům citů a dokonce i nahlas řekne, že vás miluje.


Blíženci - Střelec: 

Všichni se ptají, jak jste to dělali, že jste ho nejen získali, ale i udrželi. Nevíte, co na to vlastně máte odpovědět, protože ani vám to jasné není.


Blíženci - Kozoroh: 

Partner z tohoto znamení je spolehlivý - někdy vám dokonce připadá, že až moc. Alespoň občas byste z jeho strany rádi viděli nějakou tu lehkomyslnost, ale zatím vám není přáno.


Blíženci - Vodnář: 

Planetární energie zvládá na výbornou. Dokonce vám v neděli, kdy budete opravdu na hranici výbuchu, vysvětlí, že je zbytečné, abyste se stresovali kvůli něčemu, co změnit stejně nedokážete.


Blíženci - Ryby: 

Náročný je víkend, oba máte pocit, že po vás každý jen něco chce. Co kdybyste tak vypnuli telefon i zvonek a všechny, kteří se k vám ženou, nechali pro tentokrát za dveřmi?


Rak - Beran: 

Občas máte pocit, že o vás ví jen ve chvíli, kdy vás potřebuje. Tentokrát se však přesvědčíte, že o vás hodně intenzivně přemýšlí i v době, kdy spolu nejste.


Rak - Býk: 

Úkoly, které vám podle věku dávají buď rodiče nebo děti, jsou těžko zvládnutelné. Co kdybyste se tak překonali a vysvětlili jim, že by se taky občas mohli snažit sami?


Rak - Blíženci: 

V současné době se s ním moc nerozumíte. Ať uděláte, co uděláte, bude to špatně a navíc se vždycky najde někdo, kdo mu bude vysvětlovat, že si ho nezasloužíte.


Rak - Rak: 

Jakmile vezme vaše záležitosti do svých rukou, máte po starostech. Můžete se klidně věnovat tomu, co vás baví-o zbytek se spolehlivě postará!


Rak - Lev: 

Když najdete něco, co se na něm dá obdivovat, řekněte mu to hned a tak, aby bylo vidět, že nežertujete. Vyhodíte tím ze sedla někoho, kdo by mu to taky moc rád řekl.


Rak - Panna: 

Jeho smysl pro humor vám bere dech. Použije ho přesně ve chvíli, kdy vy máte pocit, že máte už všeho až nad hlavu a že to už nezvládnete.


Rak - Váhy: 

To, že ho rozesmějete, berte jako svou velkou zásluhu. Jen tak mezi řečí a ještě ne od něj se dozvíte, že se to v poslední době nikomu nepodařilo.


Rak - Štír: 

S partnerem z tohoto znamení to je snadné. Vy víte, co chce, on ví, co chcete a potřebujete vy - a pak si tu už jenom navzájem štědře poskytujete.


Rak - Střelec: 

Nebude k dispozici ve chvíli, kdy ho opravdu potřebujete. Ke svému údivu však zjistíte, že si dokážete docela dobře poradit i bez něj...


Rak - Kozoroh: 

S partnerem z tohoto znamení máte práce víc, než je zdrávo. Nezbude, než abyste se vzbouřili a nahlas řekli, že víkend chcete za každých okolností nechat pro sebe.


Rak - Vodnář: 

Na to, aby kritizovat vaši práci a shazoval vaše sny, ho nepotřebujete. Pokud usoudíte, že se nezmění, bude lepší, když vztah o víkendu ukončíte.


Rak - Ryby: 

Jeho jednání vás sice naštve, ale měli byste si to nechat vysvětlit. Když vám sdělí veškeré podrobnosti, usoudíte, že byste na jeho místě jednali stejně.


Lev - Beran: 

Vztah, který mezi vámi je, je stále silnější. Beran si to ještě dostatečně neuvědomuje, ale vám už je jasné, že jste v průšvihu až po uši.


Lev - Býk: 

Představu, že si s ním zapředete nezávazný románek, byste měli co nejdříve opustit. Všechno, co si s ním začnete, bude mít následky velmi hluboké a navíc i dlouhodobé.


Lev - Blíženci: 

S partnerem z tohoto znamení se budete domlouvat jen velice obtížně. To, že to nakonec dokážete, můžete brát jako důkaz kvality svých přesvědčovacích schopností a talentů.


Lev - Rak: 

Dohlíží na vás jako na malé dítě. Vám je sice jasné, že je to mimo jiné i vlivem současných konstelací, ale přesto vám to leze na nervy.


Lev - Lev: 

Buďte rádi, že nemáte potíže, a snažte se, aby tomu bylo tak i nadále. Potřebujete načerpat síly na jaro, které bude sice krásné, ale zároveň hodně náročné.


Lev - Panna: 

Drží vás zkrátka a vy musíte uznat, že dobře dělá. Kdyby nebylo vaší prozíravé Panny, mohly by diskuse s dopravní policií skončit hádkou a následně i tučnou pokutou.


Lev - Váhy: 

V jeho společnosti dojdete k zajímavým závěrům, které se týkají vaší společné budoucnosti. Až později pochopíte, že je to přesně to, s čím vaše Váha na rande šla a co zamýšlela.


Lev - Štír: 

Občas si rýpne, občas provokuje. Vy si však uvědomujete, že je díky aktuálním konstelacím daleko silnější a veškerým sporům se moudře vyhýbáte.


Lev - Střelec: 

Opravdu nevíte, kam dřív skočit. Střelec vám moc nepomůže, protože má sám práce tolik, že by spíše uvítal, kdybyste pomáhali vy jemu.


Lev - Kozoroh: 

To, že chcete, aby mu to slušelo, je pochopitelné. Než však Kozoroha přesvědčíte, že by vás měl v tomto ohledu poslouchat, bude vás to stát spoustu času i energie.


Lev - Vodnář: 

Nenápadně, ale důrazně hlídejte všechny jeho finanční operace. Týká se to hlavně středy, kdy má Vodnář sklon utrácet za něco, co si to ani trochu nezaslouží.


Lev - Ryby: 

O tom, že jste v něm našli stejně požitkářského partnera, jako jste vy sami, nepochybujte. Z každého dne dokáže udělat malý svátek a vy si to vyloženě užíváte.


Panna - Beran: 

Neustále vám vnucuje svůj životní styl a navíc nechápe, že vás podobné nápady vůbec nelákají. Pokuste se mu to vysvětlit, ale smiřte se s tím, že to lehké nebude.


Panna - Býk: 

S jeho domácími zvířaty je to těžké. Váš miláček je nechává, aby si jeho chlupatí přátelé dělali, co chtějí, a vůbec nechápe, proč se vám to nelíbí.


Panna - Blíženci: 

S Blížencem jste si bližší, než byste si mysleli. Na praktických záležitostech se skvěle domluvíte a v tom ostatním si bez větších problémů vyhovíte.


Panna - Rak: 

K novým začátkům máte jen krok. Je jenom potřeba, abyste oba sebrali odvahu a přiznali, že pro svou další společnou budoucnost potřebujete novou startovní čáru.


Panna - Lev: 

S partnerem z tohoto znamení se vám vychází těžko. Absolutně nechápe, proč mu bráníte v utrácení a proč ho nutíte, aby vytvářel finanční rezervy, bez nichž se dosud v klidu obešel.


Panna - Panna: 

Opět se ukáže, že patří k lidem, na které se můžete spolehnout. Jste moc rádi, protože si velice dobře uvědomujete, že byste se bez jeho pomoci neobešli.


Panna - Váhy: 

Jeho pracovní záležitosti s ním řešit nemůžete, protože jim nerozumíte. Můžete mu však říct, kde dělá podle vašeho názoru chybu a co by měl změnit.


Panna - Štír: 

Když vás chce získat, je mu každý prostředek dobrý. Uvědomte si to dřív, než mu na řeči, které ohledně svého majetku a svých možností vede, naletíte.


Panna - Střelec: 

Když přijde s tím, že si pořídí novou osobní váhu, berte to jako informaci. Jeho ani nenapadlo, že by se vás tímto nákupem mohl dotknout, nebo vás dokonce provokovat.


Panna - Kozoroh: 

Víkend, který spolu prožijete, bude opravdu zábavný. Kozoroh odloží svou obvyklou mlčenlivost a bude vás bavit rád a opravdu s chutí.


Panna - Vodnář: 

Hlavně nikomu nevysvětlujte, co mezi vámi je. To, že je váš vztah vyloženě přátelský a nic jiného se v něm neskrývá, by stejně nikdo nepochopil.


Panna - Ryby: 

Nemáte se mu šanci ubránit. Ryba dokáže využít energie Neptuna ve svém znamení tak, než nebude, než abyste jí sami padli kolem krku a nabídli jí srdce i ruku...


Váhy - Beran: 

V práci musíte kromě svých vlastních povinností řešit i to, co k nim vůbec nepatří. Beranovi si nestěžujte! Nevěřícně by se vás zeptal, proč to děláte a proč se na to nevykašlete.


Váhy - Býk: 

Opravdu nevíte, co dělat. Je vám jasné, že jeho průšvihy dříve či později vyplavou na povrch a udávat ho nechcete, ale taky máte strach, abyste se s ním nesvezli jako spoluviník.


Váhy - Blíženci: 

S partnerem z tohoto znamení je to těžké. Když s ním souhlasíte, má pocit, že nemáte vlastní názor, když vyslovíte nesouhlas, dozvíte se, že se na vás nemůže spolehnout.


Váhy - Rak: 

S partnerem z tohoto znamení musíte zacházet opatrně- Rakovi momentálně funguje intuice. Pokud něco není tak, jak by to být mělo, bez problémů to odhalí.


Váhy - Lev: 

To, co si koupíte na sebe, před ním raději skryjte. Obvykle k vašim nákupům žádné připomínky nemá, ale tentokrát by bylo všechno jinak.


Váhy - Panna: 

Patří k partnerům, na které je spolehnutí, Vás ale vyloženě pálí dobré bydlo. Máte pocit, že je s ním nuda a přejete si partnera, jímž byste si nemohli být zdaleka tak jistí.


Váhy - Váhy: 

Estetické sklony máte oba, což je problém. Kvůli zařízení bytu se dokáže pohádat tak, že budou kromě argumentů lítat i hrnce.


Váhy - Štír: 

Jedete naplno a jste sami k sobě dost bezohlední. Přeháníte to tak, že se ozve i váš partner-začne vám vysvětlovat, že je potřeba, abyste víc dbali o své zdraví.


Váhy - Střelec: 

I když to zní paradoxně, musíte dohlížet, aby pořádně jedl. Váš miláček totiž patří k lidem, kteří se dokážou do práce zabrat tak důkladně, že na potřeby svého těla prostě zapomenou.


Váhy - Kozoroh: 

Dobře víte, na co svého partnera máte. Nezdá se vám, že byste mu konečně měli říct, že ho milujete mimo jiné i proto, že dává vašemu životu žádoucí stabilitu a řád?


Váhy - Vodnář: 

To, že se u něj v práci neustále něco ztrácí, vnímá velice nelibě. Naštěstí má rozum, a všechno, co je cenné a co by se mu ztratit mohlo, nechává sám a dobrovolně doma.


Váhy - Ryby: 

S člověkem z tohoto znamení se nehádejte. To, co se mu nelíbí, by vám sice řekl až v neděli odpoledne, ale pak by vám to zase řekl tak, že by vám bylo skoro až do pláče.


Štír - Beran: 

Z hlídání dětí v rodině se snažte vyklouznout. Vy dva jim připravíte super program, který je bude bavit, a pak se dozvíte, že je jenom kazíte.


Štír - Býk: 

Do toho, co chce dělat, mu nemluvte. Můžete mu ale nastínit budoucnost, kdy na vás bude mít daleko méně času, než má dosud, a kdy kvůli tomu budete vy smutní.


Štír - Blíženci: 

Jeho výmluvy vám už lezou na nervy. Byli byste daleko radši, kdyby s vámi mluvil upřímně a tak, abyste vy nemuseli přemýšlet, co říká a co svými slovy ve skutečnosti myslí.


Štír - Rak: 

Práci zvládá rychle a dobře. Přesto by bylo dobré, aby se tím nechlubil. Jeho šéf by usoudil, že je vlastně naprosto nevytížený a práci by mu přidal.


Štír - Lev: 

Tím, že se urazí a odmítne s vámi mluvit, vás opravdu nedojme. Místo omluv začnete uvažovat, zda je to pro vás opravdu tak dobrý partner, jak jste si dosud mysleli.


Štír - Panna: 

O víkendu si dávejte pozor na to, co říkáte. Vy svou poznámkou nemusíte ani nic zásadního myslet, ale vaše okolí ji vezme jako jedovatost, kterou dáváte najevo svou převahu.


Štír - Váhy: 

Žijete v pohodě a v záviděníhodném klidu. Zvlášť krásný bude víkend, který si poprvé po dlouhé době můžete užít tak, abyste se oba bavili a oběma vám bylo dobře.


Štír - Štír: 

Hlavně si nenechte namluvit, že jste na něco moc starší. Všechno, do čeho se spolu v tomto týdnu pustíte, dopadne přesně tak, jak jste si ve svých snech představovali.


Štír - Střelec: 

Poznámky, které má na vaši adresu, mu netrpte. Může si sice myslet, že vám chybí smysl pro humor, ale bude to daleko lepší, než kdyby se on zlomyslně smál a vy tiše trpěli.


Štír - Kozoroh: 

Vaším dnem je středa,kdy bez problémů se dokážete domluvit i na hodně problematických záležitostech. Na závěr pak oba využijete pozitivního vlivu Venuše z Ryb a postaráte se o romantický večer.


Štír - Vodnář: 

O víkendu, kdy je Luna v Blížencích, si to s ním náramně užijete. Vodnář nahlas vyhlásí, že vám hodlá připravit víkend snů - a pustí se do toho opravdu s vervou!


Štír - Ryby: 

V neděli se mu kliďte z očí. Pod vlivem kvadratury mezi Venuší a Marsem bude ze svých nepříjemností obviňovat celý svět - a vy budete na ráně jako první.


Střelec - Beran: 

Motivace k zásadním životním změnám vám nechybí, musíte se však do nich pustit co nejrychleji. Když se pak v neděli Slunce dostane do Ryb, ztratíte k takovým zásadním změnám odvahu.


Střelec - Býk: 

Klidně mu řekněte, co potřebujete a když se bude tvářit, že nepochopil, stejně klidně mu to zopakujte. Můžete si být jistí, že vás napotřetí pochopí.


Střelec - Blíženci: 

Oba se potřebujete trochu srovnat, dejte si na to čas. Když si ho nedáte, riskujete zbytečné hádky, které by následovaly ještě zbytečnějšími slzami.


Střelec - Rak: 

Asi by si měl hledat novou práci, protože v té nynější je v poslední době stále stoupající úroveň stresu. Navíc to nevypadá, že by se mělo v dohledné době něco změnit.


Střelec - Lev: 

Ohledně toho, že váš vztah skončil, opravdu nemusíte cítit výčitky svědomí. Ty byste měli cítit spíše ve chvíli, kdy byste se rozhodli, že budete ve svém vztahu pokračovat.


Střelec - Panna: 

Výběrová řízení vnímá sice jako nutné zlo, ale vyhýbat by se jim přesto neměl. Budou náročná, ale dopadne v nich podstatně lépe, než si vůbec umíte představit.


Střelec - Váhy: 

Se svým partnerským životem jste naprosto spokojení a nehodláte na tom nic měnit. Váha to vnímá naprosto stejně a stejně tak jako vy nic měnit nehodlá.


Střelec - Štír: 

Pokud máte pocit, že vás zpomaluje, nemáte k pravdě daleko. Štír má strach, abyste ho nepředběhli, sám však do kroku přidat odmítá a proto se vás snaží zabrzdit.


Střelec - Střelec: 

S jeho názory nepohnete-když se váš životní druh rozhodne, že má pravdu, vy s tím nic nenaděláte. Může vám však být útěchou, že ani on nedokáže pohnout s vámi.


Střelec - Kozoroh: 

Opravdu byste mu neměli ustupovat. Kozoroh bere všechny lidi, kteří mu uhnou, jako slabší a ani ho nenapadne, aby si jich vážil nebo je dokonce obdivoval.


Střelec - Vodnář: 

V jeho případě opravdu platí, že sice můžete poručit, ale pak si to musíte udělat sami. Pokud se nechcete zbytečně hádat, raději po něm nic nevyžadujte.


Střelec - Ryby: 

V neděli se chovejte naprosto příkladně. Každý pohled, který věnujete opačnému pohlaví, bude brát jako dokonanou nevěru - a vy mu nemáte šanci vysvětlit, že to tak divoké zdaleka není.


Kozoroh - Beran: 

Z jeho nálad si nic nedělejte. Může je sice projevovat, ale nikde není psáno, že mu na to máte skočit a jeho rozbouřené emoce nějak aktivně řešit.


Kozoroh - Býk: 

Počítejte se spoustou hovorů, které se týkají výchovy vašich dětí. Býk má pocit, že jste na ně až příliš tvrdí - a vy byste měli přemýšlet, zda nemá náhodou pravdu.


Kozoroh - Blíženci: 

Když ho něco pobolívá, nedoufejte, že to samo přejde, ale žeňte ho k lékaři. Moc se mu tak sice chtít nebude, ale vy musíte prokázat pevnou vůli a trvat na svém.


Kozoroh - Rak: 

Váš vztah je pro vás skoro až nebezpečný. S údivem zjišťujete, že opouštíte své názory jeden po druhém - a navíc vám to ani trochu nevadí.


Kozoroh - Lev: 

K základům vašeho vztahu byste měli přidat i trochu vášně. Kdybyste se někdy dokázali vykašlat na povinnosti a věnovat se jen sami době, bylo by to rázem jednodušší.


Kozoroh - Panna: 

Má vás rád a chce vás bránit, ale tím nadělá víc škody než užitku. Než ho necháte, aby ovlivňoval vaše záležitosti, dobře si rozmyslete, jaké to bude mít následky.


Kozoroh - Váhy: 

S partnerem z tohoto znamení vycházíte naprosto skvěle, konečně jste pochopili, že se navzájem potřebujete. Váš život s ním je navíc daleko stabilnější, než byl bez něj.


Kozoroh - Štír: 

Představa partnera, který je štědrý a který se stará, abyste měli radost ze života, se v jeho případě nesplní. Štír vás stále jenom hlídá a vás to pomalu přestává bavit.


Kozoroh - Střelec: 

Neustále touží po jistotě. Dáte mu ji, nebo poslechnete hlas zdravého rozumu, který vám říká, že ho máte nechat být a dál jít životem raději sami?


Kozoroh - Kozoroh: 

Patří k lidem, kteří jsou stejné krevní skupiny jako vy. Mluvit spolu moc nemusíte, ale přesto si rozumíte daleko lépe, než jste si rozuměli s těmi, co byli před ním.


Kozoroh - Vodnář: 

Nezdá se vám, že je čas, aby se konečně postavil na vlastní nohy? Možná by bylo lepší, kdybyste přestali přemýšlet, jak mu pomůžete, a začali dumat o tom, jak ho popohnat k aktivitě.


Kozoroh - Ryby: 

Začne se vám svěřovat se vším, co je v jeho životě důležité. Pokud si nedáte pozor, zjistíte, že jste z partnera nenápadně přešli do role naprosto bezpohlavního zpovědníka.


Vodnář - Beran: 

Je nejvyšší čas, aby se postavil na vlastní nohy. Dosud jste ho chránili a hledali jste pro něj to nejlepší, ale teď je čas, abyste mu dovolili, aby si svou další cestu vybral sám.


Vodnář - Býk: 

Pomluvy, které o něm uslyšíte, si raději ověřte z nezávislých zdrojů. Jen tak zjistíte, že člověk, s kterým ho viděli a o němž se mluví, je ve skutečnosti jeho příbuzný.


Vodnář - Blíženci: 

Jakmile se rozhodne, že bude vařit, klidně ho nechte. K vašemu překvapení udělá něco, co bude sice vypadat skoro až podivně, ale co bude chutnat naprosto skvěle.


Vodnář - Rak: 

Představa života s Rakem vás na jedné straně láká (Rak by se o vás staral), ale na druhé odpuzuje (Rak by vás hlídal). Která miska vah nakonec převáží?


Vodnář - Lev: 

O tom, že byste se spolu dali na podnikání, můžete docela vážně uvažovat-Vy budete mít nápady a Lev bude zodpovědně hlídat všechny provozní záležitosti. Výsledek bude vynikající!


Vodnář - Panna: 

Dokážete se smát i tomu, co vaše Panna bere neskutečně vážně. Možná by bylo lepší, kdybyste se v jeho společnosti ovládali a pořádně si to užili až doma.


Vodnář - Váhy: 

Hlavně se vyhýbejte všem akcím a zdánlivě výhodným nákupům. Je celkem jisté, že byste se tam pohádali a nakonec tak přišli o víc, než byste na nákupu ušetřili.


Vodnář - Štír: 

Opravdu se s ním nechcete hádat, když to už spěje k nevyhnutelné hádce, raději odejdete. Měli byste však počítat s tím, že ho to rozpálí a naštve ještě víc.


Vodnář - Střelec: 

Patříte k velice skromným lidem. Darů, které od života dostáváte, si sice vážíte, ale zároveň je vám oběma jasné, že to nejcennější se za žádné peníze koupit nedá.


Vodnář - Kozoroh: 

Neustále stoupající požadavky jeho rodiny vás oba štvou. Vy do toho zasahovat nechcete a ani nemusíte, Kozoroh se záhy naštve a vytmaví jim to podstatně lépe, než byste to dokázali vy.


Vodnář - Vodnář: 

V práci se sice povyšuje a přidává na platu, ale jeho vylepšení jsou spíše kosmetického charakteru. Když přijde s tím, že by práci rád změnil, měli byste ho podporovat.


Vodnář - Ryby: 

Konečně vám vysvětlí, proč se na vás zlobí-budete velice překvapení. Nechápete, že něčemu, co vy vnímáte jako nepodstatnou lapálii, přikládá takový význam.


Ryby - Beran: 

Zajímavé bude zejména pondělí. Beran bude za všech okolností přesvědčený, že má pravdu a Vy mu pak budete marně vysvětlovat, že máte na celou věc jiný názor.


Ryby - Býk: 

V jeho případě se vám kompromis vyplatí. Když si všechno s chladnou hlavou spočítáte, zjistíte, že se na tom můžete po všech stránkách jenom získat.


Ryby - Blíženci: 

Hádat se budete kvůli úklidu. Nebylo by lepší, kdybyste svorně zkonstatovali, že na to ani jeden z vás moc není, a začali přemýšlet, zda si na úklid někoho nenajít.


Ryby - Rak: 

Váš vztah funguje na výbornou, vadí vám jen intenzita, se kterou na vás Rak ohlíží a s níž se o vás stará, ale to mu dokážete odpustit. Pozitiva rozhodně převažují!


Ryby - Lev: 

Každý má v životě nějaký úkol. Kdybyste si sedli a rozumně si promluvili, mohli byste celkem brzy přijít na to, co máte v tomto životě za úkol vy.


Ryby - Panna: 

Jde o týden, který je pro vás oba hodně náročný. Kdybyste však k sobě dokázali být upřímní a mluvili na rovinu, dokázali byste ho docela dobře zvládnout.


Ryby - Váhy: 

Hlavně nikomu nevysvětlujte, že jste s ním jen pro peníze. Vy to sice můžete myslet jako vtip, ale vaše okolí to vezme vážně a začne to brát jako neoddiskutovatelný fakt.


Ryby - Štír: 

Občas si říkáte, že by měl mít na pusu zbrojní pas. Vy jste si na to už zvykli, ale lidi, kteří ho moc dobře neznají, si k vám na jeho jednání mohou přijít stěžovat.


Ryby - Střelec: 

O tom, že myslí především na kariéru, nepochybujte. To, že si na vás najde každý den chvíli času a víkend vám věnuje celý, můžete v této souvislosti brát jako své velké vítězství.


Ryby - Kozoroh: 

Opravdu není důvod, aby vám ustupoval. Když řekne, že někam nepůjde nebo něco neudělá, měli byste to vzít vážně a raději se s tím bez boje smířit.


Ryby - Vodnář: 

V pátek a v sobotu si s ním opravdu užijete. Vodnář konečně pochopí, že by vám měl víc projevovat svou lásku a začne se v tomto ohledu docela sympaticky snažit.


Ryby - Ryby: 

Váš vztah bude přesně takový, jaký si ho uděláte-momentálně však máte spoustu příležitostí k pozitivním změnám. Využijte je v době, kdy k tomu máte oba dostatek dobré vůle!

SMS Věštba
SMS Výklad / banner