Týdenní partnerské horoskopy od 11.09.2017 do 18.09.2017

Beran - Beran: 

Hlavně nic nežeňte do extrémů! To, že jde miláček do konfliktu i v případě, kdy to není potřeba, ještě neznamená, že vy musíte jeho příkladu následovat a chovat se stejně.


Beran - Býk: 

To, že si rozumíte v práci, ještě neznamená, že vám to bude klapat i v soukromí. Možná by bylo lepší, kdybyste zůstali jako kolegové a city do toho alespoň prozatím nepletli.Beran - Blíženci: 

Od bývalé lásky z tohoto znamení si držte odstup. Zatímco vy jste si život uspořádali, jí se to nepodařilo. Když jí dáte šanci, hrozí, že rozbije všechno, co jste vy vybudovali.


Beran - Rak: 

Boj o jeho srdce nevzdávejte. Rak je už rozhodnutý, že vás opravdu chce! Celou věc protahuje jen proto, že by si ještě moc rád vychutnával vaše namlouvání.


Beran - Lev: 

Hlavně mu neříkejte, že se vám na začátku vašeho vztahu jevil jinak. Mohli byste se dozvědět, že i vy jste mu připadali daleko méně problematičtější, než jak se rýsujete nyní.


Beran - Panna: 

Když přijde s pozvánkou na teambuilding, žádné nadšení to ve vás nevzbudí. On to naštěstí vnímá stejně. Hned dáte hlavy dohromady a začnete přemýšlet, jak to udělat, aby se celé akci vyhnul.


Beran - Váhy: 

Když se chce hádat, bude z toho průšvih. Týká se to zejména čtvrtka a pátku, kdy bude na všechny podněty reagovat s nezvyklým vztekem a skoro až agresivitou.


Beran - Štír: 

Než se rozhodnete, že vůči jeho rodině učiníte vstřícné kroky, dobře si to rozmyslete. Záhy zjistíte, že jeho rodina má pocit, že byste jí měli půjčovat a o úrocích a době vrácení se pro jistotu vůbec nebavit.


Beran - Střelec: 

Svými dárky vás uvádí do rozpaků. Je vám sice jasné, že vám je dává proto, že vás opravdu miluje, ale přesto máte občas pocit, že to s jejich množstvím a kvalitou skoro až přehání.


Beran - Kozoroh: 

Představa klidného života s Kozorohem vezme za své. Když přijde na lámání chleba, ukáže se jako uzurpátor, který vám vždycky pravdu, a jehož názory nemáte šanci pohnout.


Beran - Vodnář: 

Občas vám připadá až extravagantní, ale to vám ani trochu nevadí. Je vám jasné, že se v jeho společnosti bavíte tak, jak byste se ve společnosti nikoho jiného nikdy nebavili.


Beran - Ryby: 

Když vám začnou vysvětlovat, že máte na svědomí jeho předchozí vztah, který jste rozbili, můžete se leda tak zasmát. Bylo to naprosto jinak, ale to lidem z jeho blízkosti nevysvětlíte.


Býk - Beran: 

Když se hádáte, dávejte si pozor na děti! Mohou poslouchat a posléze to, co jste si vy dva řekli, převyprávět babičce způsobem, který jim dá zcela jiné vyznění, než to mělo.


Býk - Býk: 

Jeho jednání vás uvádí do rozpaků. Váš partner s vámi dokáže mluvit nahlas o své lásce, a vy se marně snažíte, aby vaše slova zněla stejně upřímně a nenuceně jako to, co říká on...


Býk - Blíženci: 

Zjišťujete, že máte svůj svět, který je všem ostatním uzavřený. Kdybyste to zvládli a s Blížencem se o tom nebavili, bylo by to lepší. Byl by zbytečně dotčený.


Býk - Rak: 

Partner z tohoto znamení se o vás stará. Vám však občas připadá, že to se svou starostlivostí až přehání, a tím vás svazuje a žene někam, kam se vám nechce.


Býk - Lev: 

Jeho pracovní záležitosti zasahují poměrně negativně do vašeho soukromí. Lev se tváří, jako by kromě něj nikdo nepracoval, a vy máte co dělat, abyste nevybuchli intenzivněji, než je zdrávo.


Býk - Panna: 

V domácích záležitostech to trochu drhne. Panna má pocit, že byste se měli věnovat úklidu, a vůbec nechápe, že vy na podobné aktivity nemáte dostatek času.


Býk - Váhy: 

Jeho předešlé vztahy neřešte. Kdybyste se navíc dokázali přemoci do té míry, že byste se o ně vůbec nezajímali, bylo by to podstatně jednodušší.


Býk - Štír: 

Když začne projevovat vůdcovské schopnosti, raději mu do toho nemluvte. Štír rád využije příležitosti, kdy se může trochu předvést a ukázat vám, že na něj máte být proč hrdí.


Býk - Střelec: 

Patří k lidem, s nimiž jsou samé problémy. O zvláštní potíže se vám postará jeho nevymáchaná huba. Jindy byste se něčemu podobnému s chutí zasmáli, ale teď budete jen naštvaní.


Býk - Kozoroh: 

Když v sobotu začne něco prosazovat, měli byste s tím souhlasit. Radí mu konjunkce mezi Merkurem a Marsem, která se postará, aby to, co vyhovuje jemu, vyhovovalo i vám.


Býk - Vodnář: 

S partnerem z tohoto znamení se přes veškerou snahu míjíte. Naštěstí se ve druhé polovině týdne stane něco, co vás spojí a co navíc dá vašemu vztahu druhý dech.


Býk - Ryby: 

Je jasné, že se o vás zajímá. Dává to však najevo tak opatrně, že nezbude, než abyste celou věc vzali do ruky vy a s nenápadnou nápadností ho přiměli k trochu větší aktivitě.


Blíženci - Beran: 

Neustále poletuje mezi různými krajnostmi a neví, co si vybrat. Vy se tak dostáváte do role toho opatrnějšího a rozumnějšího, který má mít rozum. Je to nezvyklé, ale zároveň velice zajímavé.


Blíženci - Býk: 

Některé věci si vysvětlujete jen obtížně. Když necháte Býka, aby mluvil, a nebudete mu skákat do řeči, zjistíte, že vysvětlování není vlastně ani potřeba, protože je všechno jasné.


Blíženci - Blíženci: 

S jeho novým kolegou jsou problémy. Neustále se ho vyptává, jak má co dělat, ale vám i vašemu miláčkovi je jasné, že tím sleduje něco naprosto jiného, než nahlas říká.


Blíženci - Rak: 

Vzpomene si na vás v momentě, kdy na něj opravdu nemáte čas. Musíte mu to však sdělit opatrně a neriskovat, že se urazí kvůli něčemu, co jste tak vůbec nemysleli.


Blíženci - Lev: 

Když v práci něco opravdu nestíhá, může klidně požádat o posunutí termínu. Když to udělá, dozví se, že se všichni diví, proč to neudělal už dávno.


Blíženci - Panna: 

Váš šarm na něj nezabere. Můžete se ho sice pokusit použít, ale pohled, který na vás Panna po vašem pokusu hodí, vám dokáže, že vaše snaha zase jednou nevyšla.


Blíženci - Váhy: 

Když se s ním už chcete hádat, dbejte, aby to mělo úroveň. Jakmile se začnete utahovat z jeho neznalostí, naštvete ho tak, že se s ním do víkendu už nedomluvíte.


Blíženci - Štír: 

V jeho případě je to s penězi těžké. Měl sice chuť nějaké ušetřit, ale když přijde příležitost, aby je utratil za svého koníčka, bude se sice snažit, ale odolat nedokáže.


Blíženci - Střelec: 

Doma si musíte poradit s něčím, co obvykle dělá váš miláček. Naštěstí to zvládnete tak, že i on sám přizná, že by to tak rychle a v takové kvalitně nedokázal.


Blíženci - Kozoroh: 

Když přijde s tím, že byste měli přátelům a známým rozdávat to, co nedávno s takovým nasazením zavařil, myslí to opravdu vážně. Nepřemýšlejte, co za tím je, a smiřte se s nevyhnutelným.


Blíženci - Vodnář: 

S údivem zjišťujete, že protiklady vás nelákají. Vodnář v jistém směru funguje jako vaše mentální dvojče a vy jste v jeho společnosti naprosto spokojení a hlavně uvolnění.


Blíženci - Ryby: 

Když přijde s tím, že byste si o víkendu měli vyrazit na nějaký hrad, měli byste s tím souhlasit. Obvykle podobné aktivity nevyhledáváte, ale tentokrát to bude stát za to!


Rak - Beran: 

Jeho zásluhou u vás není nouze o emoce. Rozčiluje vás tak, že nevíte, zda se máte opravdu naštvat, rozbrečet, nebo zapomenout na veškerou lásku a něco po něm hodit.


Rak - Býk: 

S jeho zdravotními potížemi musíte něco dělat. Býk se vás sice snaží přesvědčit, že mu v podstatě nic nechybí, ale vy mu na jeho výmluvy nesmíte naletět.


Rak - Blíženci: 

Konečně ho dostanete! To, co začínalo jako flirt, se v tomto týdnu změní v opravdu velkou lásku, kterou budete oba brát s veškerou náležitou vážností.


Rak - Rak: 

Jeho zájem aktivuje vaše sebevědomí. Je vám jasné, že když se o vás zajímá někdo tak skvělý, jako je tento Rak, vy musíte být nadprůměrní, i kdybyste nechtěli...


Rak - Lev: 

Než pošle nějaký důležitý dopis nebo mail, měl by si ho pořádně přečíst a třeba i nechat opravit. Zbytečné chyby by kvalitu jeho jinak skvělého materiálu zbytečně snížily.


Rak - Panna: 

Patří k lidem, pro které odvaha opravdu není prázdné slovo. Když se mu na jednání jeho nadřízeného něco nelíbí, řekne mu to tak, že se na něj dotyčný ani nedokáže zlobit.


Rak - Váhy: 

S tím, čemu se říká milosrdná lež, si na něj nepřijdete. Váš miláček na podobné výmluvy má šestý smysl a vaše skutečné motivy odhalí nejpozději po druhé větě.


Rak - Štír: 

Když vám začne vysvětlovat, co všechno jste prošvihli, nepopadejte panice. Klidně mu vysvětlete, že o něj jste nepřišli a to je to hlavní...


Rak - Střelec: 

Představa romantického víkendu se změní v krásnou realitu. Zdánlivě se sice nic důležitého neděje, ale vy oba patříte k lidem, kteří si umí vychutnat každou společnou minutu.


Rak - Kozoroh: 

Ze srdce ho nedostanete. Můžete si sice vysvětlovat, že by vám s někým druhým bylo podstatně lépe, ale zároveň je vám jasné, že byste se s kýmkoliv jiným jen ukrutně nudili.


Rak - Vodnář: 

Jeho problémy s dodržováním pravidel mu mohou přinést značné problémy. Týká se to zejména zahraničí, kde by mohl za nedodržování dopravních předpisů platit víc, než by vám bylo milé.


Rak - Ryby: 

Patří k lidem, které odmítnout nedokážete. Jeho žádosti vám sice mohou silně komplikovat život, ale když se na vás Ryba podívá, je vám jasné, že nakonec bude po jejím.


Lev - Beran: 

Překvapujete se navzájem. Když přijde na věc, prohodí Beran něco tak překvapivého, že vám tím vyrazí dech do té míry, že se nezmůžete na slovo.


Lev - Býk: 

Hrozí, že vypustíte džina z láhve. Stačí, když mu jednou ukážete, jak se hraje nějaká náročnější počítačová hra a budete od něj mít na dlouhou dobu zasloužený pokoj.


Lev - Blíženci: 

Jeho zbrklost vás dostane. Naštěstí máte kolem sebe chápavé lidi, kteří ho znají a ví, že patří mezi lidi, kterým je potřeba odpustit i to, za co by každý jiný pykal.


Lev - Rak: 

Přiznejte si, že vám na něm záleží podstatně víc, než jste si mysleli. Dosud jste měli pocit, že byste se bez něj klidně dokázali odejít - a teď chápete, že by to pro vás bylo opravdu těžké.


Lev - Lev: 

Hlavně mu neříkejte, že jste si ho vybrali proto, že splňoval veškerá vaše kritéria. Uvědomte si, že je stejně hrdý jako vy, a že byste ho takovými řečmi leda tak naštvali.


Lev - Panna: 

Využijte šance a poznejte jeho širší rodinu! Nahlas vám to sice neřekne, ale právě od akceptace jeho širší rodiny se odvíjí celá další budoucnost vašeho vztahu.


Lev - Váhy: 

O tom, že byste naletěli na jeho manipulace, nemůže být řeč. Jeho záměry odhalíte téměř okamžitě a hned taky dáte najevo, že mu na ně rozhodně neskočíte.


Lev - Štír: 

Představa vášnivého vztahu se naplní víc, než byste čekali. Štír vás stejně intenzivně přitahuje jako rozčiluje, a vy nevíte, které emoce u vás momentálně převládají.


Lev - Střelec: 

Neustále mluví o další budoucnosti vašeho vztahu. Potíž je v tom, že vy nemáte v tomto ohledu zdaleka jasno a nějak vám není jasné, jak byste na jeho narážky měli reagovat.


Lev - Kozoroh: 

O tom, že patří k lidem, kteří mají vždycky ve všem jasno, nepochybujete. Potíž však začne ve chvíli, kdy své názory začne vnucovat vám a bude chtít, abyste je beze zbytku převzali.


Lev - Vodnář: 

Snažte se, aby byl váš vztah co nejjednodušší. Momentálně by bylo dobré, abyste neztráceli čas luštěním toho, co chtěl partner svými slovy říci, ale abyste se spojili proti zbytku světa.


Lev - Ryby: 

Když se vás začne vyptávat na minulost, zbystřete. Je zřejmé, že mu o tom, co jste prožili, poreferoval někdo, kdo vás nemá moc rád, Ryba teď neví, co si má myslet.


Panna - Beran: 

Představa klidného týdne se záhy rozplyne. Beran přijde s touhou po zásadních životních změnách, a vy byste muset uznat, že je to vlastně docela dobrý nápad.


Panna - Býk: 

Když se necítí dobře, nejdete na jeho vyprávění o tom, že mu vlastně nic není, ale zažeňte ho do postele. Zprvu bude vrčet, ale nakonec bude rád, že jste rozhodli za něj.


Panna - Blíženci: 

Ve čtvrtek se raději moc nehádejte. Oba jste pod vlivem kvadratury mezi Sluncem a Saturnem, a oba byste mohli ve vzteku říct něco, na co by ten druhý rozhodně nezapomněl.


Panna - Rak: 

Nepřemýšlejte o tom, co během vašeho vztahu udělal špatně, ale o tom, co udělal dobře. S údivem zjistíte, že toho druhého je opravdu podstatně víc...


Panna - Lev: 

Kdybyste náhodou kvůli dětem museli do školy, pošlete tam raději svého Lva. Jeho šarm zmámí všechny učitele tak, že nakonec všechno vyřeší lépe, než jste si vůbec dokázali představit.


Panna - Panna: 

Životní zkušenosti, které v jeho společnosti sbíráte, jsou nenahraditelné. Kdybyste si je dokázali zapamatovat a v pravé chvíli si je připomenout, bylo by to pro vás oba moc užitečné.


Panna - Váhy: 

Jeho reakce jsou nečekané, jeho projevy lásky překvapivé. Pokud patříte k lidem, kteří mají dojem, že by si lidé projevy lásky měli nechat do soukromí, budete svůj názor muset změnit.


Panna - Štír: 

Představa společného života narazí na problém. Byt, který jste měli slíbený, z nějakých důvodů padne a vy si budete muset co nejrychleji najit něco jiného. Nebojte se, povede se to!


Panna - Střelec: 

Jeho nerozhodnost vám leze na nervy. Kdybyste si ale přestali myslet, že by za vás dva měl rozhodovat on, vzali všechno do svých rukou, bylo by to rázem daleko lepší.


Panna - Kozoroh: 

Opravdu není důvod, aby se bál nových začátků. Když je navíc odloží na sobotu, která je v tomto směru pro něj i pro vás velice příznivá, čeká ho úspěch za úspěchem.


Panna - Vodnář: 

O některých věcech s vámi nebudete chtít mluvit. Vy to sice nechápete, ale přesto vám dojde, že bude rozumnější, když mu dovolíte, aby o tom začal mluvit až ve chvíli, kdy na to bude připravený.


Panna - Ryby: 

S potížemi počítejte ve čtvrtek. Ryba přijde už z práce roztomile najedovaná a usoudí, že bude nejlepší, když si své frustrace vybije na vás. Nedejte se!


Váhy - Beran: 

Když vám řekne, že s ním děláte zázraky, má pravdu. Teprve ve vaší společnosti se naučil odlišit podstatné od nepodstatného, a kvůli tomu nepodstatnému se zbytečně nerozčilovat.


Váhy - Býk: 

Býčí záležitosti jsou vždycky důležitější, než ty vaše. Když se s tím však smíříte a nebudete se s ním kvůli tomu hádat, zjistíte, že je to pro vás vlastně docela pohodlné.


Váhy - Blíženci: 

Když mu chcete pomoci, vyberte mu nějakou opravdu kvalitní kosmetiku. Blíženec sice ví, že ji opravdu potřebuje, ale zároveň nemá dost trpělivosti, aby si ji nejdříve vybral a pak koupil.


Váhy - Rak: 

Patří k lidem, kterým se klidně můžete svěřovat. Když vám Rak slíbí, že to, co jste mu řekli, se od něj nikdo jiný nedozví, můžete si být jisti, že to taky dodrží.


Váhy - Lev: 

K vašemu údivu začal sportovat. Nebojte se, není to opravdu záminka pro nějaké utajené schůzky, ale opravdu jen a pouze touha po vylepšení zdraví.


Váhy - Panna: 

Pokud jste ještě pořádně neoslavili jeho narozeniny, máte skoro čas. Váš miláček sice bude tvrdit, že mu na něčem takovém vůbec nezáleží, ale kdybyste zapomněli, byl by moc naštvaný.


Váhy - Váhy: 

Přiznejte si, že byste oba ze všeho nejvíce potřebovali někoho, kdo by vás popostrčil. Když to neuděláte, riskujete, že nevyužijete ani jednu ze skvělých možností, která vám pátek bude v hojné míře nabízet.


Váhy - Štír: 

Vaše upřímnost se vám nemusí vyplatit. Štír to může vnímat jako zjevný útok a vůbec ho nenapadne, že vaši reakci vyprovokoval svým jednáním sám.


Váhy - Střelec: 

Když se dozvíte, že něco nejde, přeložte si to do normální řeči. Kdyby vám přímo řekl, že se mu do žádné aktivity navíc nechce, znělo by to sice hůře, ale bylo by to alespoň upřímné.


Váhy - Kozoroh: 

Když třeba Kozoroh přijde s tím, že byste si spolu mohli zahrát šachy, odmítnete. Znáte ho a víte, že prohrávat neumí a že by po vaší výhře následovalo zbytečné dusno.


Váhy - Vodnář: 

Opravdu není důvod, abyste se o váš vztah báli. Váš Vodnář velice dobře ví, co ve vás má. Může mít nabídky lecjakých zajímavých kontaktů, ale nikdy o nich vážně neuvažuje.


Váhy - Ryby: 

Když o něj stojí všichni ostatní, vy o něj stát nebudete. Paradoxy však fungují! Vede to ke stavu, kdy vy o Rybu zájem neprojevujete, ale ona si vybrala právě vás!


Štír - Beran: 

Kolega z tohoto znamení je až příliš aktivní. Potíž je v tom, že on vždycky něco rozvrtá a šéf vás pak požádá, abyste to dotáhli, protože on toho schopný není a nebude.


Štír - Býk: 

Rodinné starosti neřešte. Když měsíc vydržíte, vyřeší se bez nejmenší aktivity z vaší strany samy - a to daleko rychleji a lépe, než byste si dovedli představit.


Štír - Blíženci: 

Patří k lidem, které má každý rád. Je to problém, protože vás to nutí k žárlivosti. Není sice opodstatněná, ale o to je intenzivnější a horší.


Štír - Rak: 

Do jeho soukromí nemáte šanci nahlédnout. Můžete v tomto ohledu sice vyvinout zásadní aktivitu, ale stejně se musíte smířit s tím, že vám o sobě řekne jenom to, co sám chce.


Štír - Lev: 

Potíže mohou vzniknout se recyklovanými dárky. V jeho případě hrozí, že mu dáte něco, co se k vám dostalo sice přes několik další lidí, ale základně od něj.


Štír - Panna: 

Když přijde s tím, že má v oku nějakou realitu, měli byste se tam jet alespoň podívat. Když vás objekt osloví stejně, jako oslovil vaši Pannu, neváhejte a berte.


Štír - Váhy: 

Kvůli jeho nepozornosti vám propadne záloha, kauce nebo něco podobného. Nevrčte, ale sami sobě slibte, že si všechny takové záležitosti vezmete pro příště na starosti vy sami.


Štír - Štír: 

Vaše společenská prestiž roste. Když si ještě navzájem s miláčkem vysvětlíte, že zanecháte ironických poznámek a zapojíte veškerou vstřícnost, které jste schopni, budete sklízet úspěch za úspěchem.


Štír - Střelec: 

Kromě jiného byste si o víkendu měli dopřát nějakou fyzickou aktivitu. Její míru však musíte určit vy! To, co by vymyslel váš Střelec, by vás kompletně zničilo!


Štír - Kozoroh: 

Opravdu nevíte, jak se rozhodnout. Dostanete spoustu rozporuplných informací a nevíte, jak mezi nimi najít ty, které jsou pro vás a vaše další rozhodování podstatné.


Štír - Vodnář: 

Jeho příbuzní vám najednou přijdou na chuť. S telefony a nejrůznějšími pozváními se roztrhne pytel. Vy jste sice nedůvěřiví, ale váš Vodnář je v sedmém nebi, protože konečně začali akceptovat jeho volbu.


Štír - Ryby: 

Hlavně v sobotu si dávejte pozor na to, co mu říkáte. Vy svá slova můžete myslet upřímně, ale Ryba si je může vyložit jako více či méně skrývaný útok, na který stejně útočně odpoví.


Střelec - Beran: 

Než ho pošlete do háje, informujte se o jeho rodinném zázemí. Je docela možné, že by pak ve své pomstychtivosti aktivoval rodinné vazby a pěkně by vám to zavařil.


Střelec - Býk: 

Když přijde s tím, že doma něco opraví, klidně mu to svěřte. Kvalita jeho práce bude zejména v pondělí naprosto dokonalá, a vám nezbude, než chválit a chválit.


Střelec - Blíženci: 

Jeho životní zkušenosti jsou bohužel nepřenosné. Může vám sice vyprávět, jak si sám kvůli nerozumnému rozhodnutí zkomplikoval život, ale vy pokušení přesto neodoláte.


Střelec - Rak: 

Klidně mu připomeňte jeho sliby. Chvíli, kdy vám bude vysvětlovat, proč neudělal něco, co vám už hodně dávno slíbil, bude patřit k těm opravdu nezapomenutelným.


Střelec - Lev: 

Kvůli financím se nehádáte. Oběma je vám jasné, že neutrácíte víc, než si můžete dovolit - a to, že občas nějaká ta koruna chybí, berete jako něco, co se stává a s čím si umíte poradit.


Střelec - Panna: 

Vám finanční ztráty nehrozí, ale s jeho rodiči je to jiné. Pro každý případ je upozorněte na falešné vnuky, kteří mezi seniory řádí, a kteří to mohou zkusit i na ně.


Střelec - Váhy: 

Dejte mu tolik něhy, kolik potřebuje. Vám jeho požadavky mohou sice připadat přehnané, ale přesto byste si měli uvědomit, že jeho nároky na něhu jsou podstatně vyšší než ty vaše.


Střelec - Štír: 

V jeho společnosti se cítíte neskutečně dobře. Štír totiž zbytečně nemluví, ale zase vám každým svým gestem a slovem dává najevo, že jste to nejdokonalejší, co ho v životě potkalo.


Střelec - Střelec: 

Bývalý partner z tohoto znamení vás přitahuje naprosto nelogicky, ale o to silněji. Můžete si sice stokrát opakovat, že dvakrát se do jedné řeky vstoupit nedá, ale je vám to houby platné.


Střelec - Kozoroh: 

Dočasný rozchod není ve vašem případě rozumný. Jakmile Kozoroh zjistí, že jste mu vlastně dali svobodu, zapomene na všechny dohody a začne si užívat svobodu.


Střelec - Vodnář: 

Klidně se mu svěřte se svými zdravotními potížemi. Jenom tak pochopí, proč odmítáte zábavu, která je podle něj skvělá, a které se on sám s nadšením věnuje.


Střelec - Ryby: 

Své rozpory raději neřešte. Po dobu, kdy bude Slunce v Panně, budete jeden do druhého jen tlačit do kouta, ale k žádnému rozumnému závěru nedospějete.


Kozoroh - Beran: 

Vaši společní kamarádi jsou nenahraditelní. V kritické situaci není ani potřeba, abyste je žádali o pomoc. Rychle pochopí, co je potřeba, a pomoc nabídnou sami.


Kozoroh - Býk: 

Když se někam vypravíte na víkend, bude to finanční masakr. Luna je ve Lvu, a vy nedokážete požadavkům svých milovaných dětí odolat.


Kozoroh - Blíženci: 

Svými znalostmi vás neoslní. Lidi méně chytré a vzdělané, než jste vy, jimi sice okouzlí, ale vy mu na jeho povrchní vědomosti nenaletíte.


Kozoroh - Rak: 

Když neví, co má dělat, vy budete první, s kým to zkonzultuje. Když si představíte na jeho místě sami sebe, rychle pochopíte, co by měl dělat, aby celou situaci co nejlépe zvládl.


Kozoroh - Lev: 

Když přijde s tím, že domů potřebujete sochu, nebraňte se. Lev vám to nahlas sice neřekne, ale vy můžete být jistí, že už má určitě nějakou zajímavou vyhlédnutou.


Kozoroh - Panna: 

Jeho nápady na vylepšení vašeho interiéru jsou naprosto geniální. Když mu kamarádi říkají, že by se tím měl živit, měl by nad tím začít vážně uvažovat.


Kozoroh - Váhy: 

Jeho konflikty neřešte. Když se do nich začnete montovat, dozvíte se, že jste jenom všechno zkazili, protože on to měl rozplánované naprosto jinak.


Kozoroh - Štír: 

Když mu chcete udělat radost, kupte mu časopis, který se zabývá jeho oblíbeným oborem. Štír sice zavrčí, že byste pořád jen utráceli, ale přesto mu tím uděláte radost.


Kozoroh - Střelec: 

Na jakoukoliv kulturní akci vyrazte s dostatečným předstihem. Kdybyste se náhodou cestou dostali do zácpy, nebudete mít zbytečné nervy a nepropasete začátek.


Kozoroh - Kozoroh: 

Hlavně si nic nenechávejte na poslední chvíli. Vy dva byste to sice zvládli bez problémů, ale lidi, kteří jsou na vás navázaní, by z toho měli jenom zbytečné nervy.


Kozoroh - Vodnář: 

Jeho společnost vám dělá vyloženě dobře. Konečně jste našli člověka, který mluví na rovinu, a u nějž nemusíte po každém slovu přemýšlet, co tím vlastně chtěl básník říci.


Kozoroh - Ryby: 

Když se vám rozpláče, opravdu to není vaše vina. Hrozí to zejména v sobotu, kdy je pod vlivem konjunkce Merkura s Marsem a kdy si každé vaše slovo bere velice osobně.


Vodnář - Beran: 

Řeči o jeho záletnosti jsou bohužel do posledního písmenka pravdivé. Začít si s ním můžete, ale počítejte s tím, že si ještě mnohokrát řekněte, že jste to dělat neměli.


Vodnář - Býk: 

Neustále má dojem, že jste spolu méně, než byste být měli. Vy si to sice nemyslíte, ale zájem, který o vás váš Býk projevuje, vám dělá ve všech směrech dobře.


Vodnář - Blíženci: 

Vaše láska patří k těm, které mají šanci na to, aby vydržely na celý život. Hlavně si nenechte namluvit, že je potřeba partnery střídat. Vy jste našli toho nejlepšího, takže to už dělat nemusíte.


Vodnář - Rak: 

Dejte si pozor na hádky! Váš Rak si všechno, co řeknete, bere moc osobně. Později mu sice můžete vysvětlovat, že jste to mysleli žertem, ale on vám to stejně neuvěří.


Vodnář - Lev: 

Zprávy, které se dozvíte, mu musíte podat způsobem, který ho moc nerozhodí. Vymýšlení vhodného způsobu vám dá sice trochu práce, ale tu už vynaložit prostě musíte.


Vodnář - Panna: 

O vás soukromý život se zajímá víc lidí, než je zdrávo. Většinu z nich tvoří jeho bývalí ctitelé. Ti by chtěli, aby se s vámi Panna cítila špatně a oni dostali ještě jednu šanci.


Vodnář - Váhy: 

Jeho sportovní úspěchy vás vyloženě nadchnou. Potíže začnou ve chvíli, kdy vám začne vysvětlovat, že byste sport, který ve vás budí čirou hrůzu, měli vyzkoušet i vy.


Vodnář - Štír: 

Patří k lidem, kteří kolem sebe moc rádi vytvářejí dusno, protože mají dojem, že tím dávají najevo svou autoritu. Opravdu mu na to chcete naletět a dovolit mu, aby si myslel, že vás dostal?


Vodnář - Střelec: 

Když vás někdo chce seznámit se Střelcem, neváhejte. Nejdříve se spolu začnete smát a pak zjistíte, že si máte co říct i ve chvíli, kdy se smát přestanete.


Vodnář - Kozoroh: 

Neustále vám vysvětluje, že opravdu neví, co od vás má chtít. Vy v tom máte sice naprosto jasno, ale přesto vám nezbude, než aby na to přišel sám.


Vodnář - Vodnář: 

Opět budete rádi, že ho máte. Když se kamarádům stane něco opravdu nepříjemného, hned pochopí, že je potřeba pomáhat a taky se do toho velice aktivně vloží.


Vodnář - Ryby: 

Hlavně si nemyslete, že ho máte zmáknutého. Když na to přijde, dokáže to hrát současně na tři i více stran, a ani ho nenapadne, že by ho kvůli tomu mělo hryzat svědomí.


Ryby - Beran: 

Když se vám chce s něčím pochlubit, udělejte si na něj čas. Zpočátku vám to může připadat jako malichernost, ale velice rychle zjistíte, že je to celkem důležitá věc.


Ryby - Býk: 

Dejte si pozor, abyste v jeho případě neudělali zásadní životní chybu! Když v pondělí přijde s tím, že byste spolu měli vybudovat vztah, měli byste o tom alespoň přemýšlet.


Ryby - Blíženci: 

Patří k lidem, které je potřeba motivovat. Když zjistí, jak moc je mu s vámi dobře, sám pochopí, že jen na něm záleží, zda mu s vámi bude dobře jen dočasně, nebo navždy...


Ryby - Rak: 

Pozvání mezi kamarády a do různých jiných společností jen prší. Oba sice víte, že zvou hlavně Raka, protože doufají, že s sebou přinese ukázku své kuchyně, ale přesto vám to dělá dobře.


Ryby - Lev: 

Je opravdu atraktivní. Nedávejte mu však své nadšení zbytečně najevo. Když se o vás bude muset snažit víc, než si původně myslel, vašemu vztahu to jenom prospěje.


Ryby - Panna: 

S člověkem z tohoto znamení se nedomluvíte. Zjistíte, že vás má jen na to, abyste mu otevřeli dveře někam, kam se bez vaší pomoci nemá možnost dostat.


Ryby - Váhy: 

Když ho budete chtít pozvat na rande, neváhejte. Naplánujete si to na středu, kdy jsou mu planety příznivé a kdy z toho může být podstatně víc, než jste čekali.


Ryby - Štír: 

Jeho jedovaté poznámky srazíte tím, že budete ještě jedovatější. Váš Štír na to nejdříve bude překvapeně koukat, ale pak usoudí, že na tuto reakci máte vlastně plné právo.


Ryby - Střelec: 

Ve středu z něj bude partner k pohledání. Své city vám bude dávat najevo tak vynalézavě, že byste si jen přáli, aby se k vám tak choval častěji.


Ryby - Kozoroh: 

Hlavně se k němu nechovejte nevlídně! Kozoroh je na takové jednání velice citlivý, takže můžete počítat s tím, že by vám to při první vhodné příležitosti náležitě vrátil.


Ryby - Vodnář: 

Jeho systematičnost vás zachrání. Vodnář si vzpomene, že jste nezaplatili něco, co je zaplatit potřeba, a vzápětí vaše pochybení napraví.


Ryby - Ryby: 

V práci se musíte obrnit trpělivostí. Naštěstí se s koncem čtvrtletí u vás i u něj v práci spousta věcí změní tak, abyste oba byli daleko spokojenější, než jste teď.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner