Týdenní partnerské horoskopy od 05.03.2018 do 12.03.2018

Beran - Beran: 

S údivem zjistíte, že vám vaše dosavadní vztahy nic nedaly. Nejpozději o víkendu pochopíte, že na svého Berana musíte jinak - a začnete přemýšlet, jak.


Beran - Býk: 

Start do života jste moc snadný neměli. Není tedy divu, že si teď vyloženě užíváte momentů, kdy nemusíte nic dělat ani řešit a kdy se můžete těšit ze společnosti toho druhého.Beran - Blíženci: 

O tom, že by vám ustoupil bez boje, si můžete leda tak nechat zdát. Blíženec si je jistý, že má pravdu, a ani vy ho nedokážete přesvědčit, že se v této záležitosti zásadně plete.


Beran - Rak: 

Máte pocit, že se karta totálně obrátila. Zatímco vy zastáváte cestu mírného postupu a domluvy, Rak všem kolem vysvětluje, že za svá práva hodlá bojovat!


Beran - Lev: 

O soulad se nebojte. Do vašeho znamení se dostává jak Merkur, tak Venuše, takže se můžete těšit na dny, kdy to mezi vámi funguje takříkajíc automaticky.


Beran - Panna: 

Na to, abyste se začali připravovat na jaro, je přece jen trochu brzy. Momentálně bude lepší, když si o víkendu vyrazíte na hory a ještě trochu si užijete zimy.


Beran - Váhy: 

O tom, že by vás o víkendu nechal sedět doma, se vám může jenom zdát. Váš miláček touží po parketu a vy ho máte rádi natolik, že jeho přání nedokážete odmítnout.


Beran - Štír: 

Ve druhé polovině týdne pro vás udělá všechno, co vám jen na očích uvidí. Jupiter v jeho znamení je stacionární a Štír je pod jeho vlivem opravdu výjimečně štědrý.


Beran - Střelec: 

Mezilidské vztahy jsou dost náročné. To, že si během tohoto týdne nevjedete s miláčkem do vlasů, můžete brát jako své velké vítězství.


Beran - Kozoroh: 

Neustále má pocit, že se mu snažíte vnést do života něco, o co nestojí. Promluvte si na rovinu a vysvětlete mu, že nic takového opravdu v úmyslu nemáte.


Beran - Vodnář: 

Rozumíte mu možná ještě víc, než sobě. O to víc se musíte snažit, aby neopakoval vaše chyby a nevrhal se do bojů dopředu prohraných.


Beran - Ryby: 

Opravdu s ním není problém. Jeho projevy lásky vám sice připadají trochu přehnané, ale nakonec usoudíte, že je to lepší, než kdyby o vás vůbec nestál.


Býk - Beran: 

Jakmile uslyšíte, že je úžasný, zbystřete. Většina lidí, které ostatní takto označovali, vám zajímavá vůbec nepřišla - a vypadá to, že ani tentokrát svůj názor nezměníte.


Býk - Býk: 

Od pondělí do středy to mezi vámi není jednoduché. Luna je ve Štíru a vy na sebe žárlíte podstatně víc, než je rozumné a než je zdrávo.


Býk - Blíženci: 

Neustále má pocit, že si z vás může dělat legrácky. Když si je však uděláte vy z něj, skoro se rozpláče a začne vám vysvětlovat, že si od vás takové jednání nezasloužil.


Býk - Rak: 

Jasně mu vysvětlete, že jsou názory, které ani z lásky k němu nezměníte. Rak to sice ví, ale teprve jasné vysvětlení ho donutí, aby pochopil, že to jinak opravdu nebude.


Býk - Lev: 

Opravdu není důvod, abyste se nějak aktivně pletli do jeho záležitostí. Když to dopadne dobře, ani vám nepoděkuje, a když to nedopadne, hodí vinu za všechny své průšvihy na vaši hlavu.


Býk - Panna: 

Nad tím, proč se neozývá, nepřemýšlejte. Buďte rádi, že jste se zbavili jeho neustálých stížností na zlý svět, který si ho neváží tak, jak by si nepochybně zasloužil.


Býk - Váhy: 

Víkend s partnerem z tohoto znamení je opravdu náročný. Naprosto nechápe, že vás představa návštěvy u jeho rodičů, kde se budou probírat věci, které vás nezajímají, ani trochu neláká.


Býk - Štír: 

Momentálně dokáže z planetární energie čerpat daleko víc, než vy. Nechcete mu dát na starosti to, na co se necítíte, a tak si dopřát alespoň trochu volna?


Býk - Střelec: 

Některým lidem jen těžko vysvětlujete, že něco nejde a Váš Střelec k nim bohužel patří. Přestaňte se o to pokoušet, protože by to stejně k ničemu nevedlo.


Býk - Kozoroh: 

Říká, že se s ním vždycky domluvíte. Když však zjistíte, že je domluva podmíněna tím, že ho budete poslouchat, usoudíte, že bude lepší, když se začnete hádat.


Býk - Vodnář: 

Jde o člověka, kterého byste měli víc vnímat. To, co vám chce říct, je slovy nesdělitelné, ale když zapojíte srdce a emoce, porozumíte si docela dobře.


Býk - Ryby: 

Jeho předešlé vztahy byly z vašeho hlediska naprosto k ničemu. Vy teď musíte své Rybě vysvětlovat, jak si vztah představujete vy - a doufat, že to pochopí.


Blíženci - Beran: 

Na všechno má dost času. Vzhledem k tomu, že jste oba stejné krevní skupiny, akutně hrozí, že přehlédnete něco, co je opravdu podstatné, což vám později zkomplikuje život.


Blíženci - Býk: 

To, že na schůzce spíše mlčí, nic neznamená, Váš miláček patří k lidem, kteří s lidmi, co jsou jim milí, moc rádi mlčí. Vám však bude chvíli trvat, než si uvědomíte, že na tom není nic zlého.


Blíženci - Blíženci: 

K hádkám naštěstí nedojde. Můžete se sice názorově střetnout, ale když si vyměníte prvních pár vět, podíváte se na sebe a začnete se oba upřímně smát.


Blíženci - Rak: 

Představa klidného života ve dvou dopadne trochu jinak, než to zatím vypadalo. Hlavně v pondělí ráno bude vás Rak připomínat spíše lítou saň než vašeho vroucně milovaného partnera.


Blíženci - Lev: 

Nad motivy jeho jednání raději nepřemýšlejte. Kdybyste je odhalili, museli byste se na něj naštvat a zůstat uražení hodně dlouho.


Blíženci - Panna: 

Přiznejte si, že jsou chvíle, kdy ho máte občas dost! Vaše Panna vás neustále hlídá, kontroluje a kárá, a ještě se upřímně diví, že se vám to ani trochu nelíbí.


Blíženci - Váhy: 

Je vám s ním vyloženě dobře. Váha projevuje nezvyklou sebedůvěru a vy jste se s ní dostaly do stavu, kdy konečně alespoň tušíte, na čem s ní vlastně jste.


Blíženci - Štír: 

Když vám chce dát modré z nebe, neměli byste mu v tom bránit. Váš miláček si velice dobře uvědomuje, co ve vás má, a opravdu o vás chce pečovat.


Blíženci - Střelec: 

Jeho psychika je neobyčejně silná, ale na vás nemá. Když se rozhodnete, že něco prosadíte, uděláte to tak, aby ho ani nenapadlo, že by se proti vám mohl postavit.


Blíženci - Kozoroh: 

Některé jeho nápady vás dost vyvedou z míry. Dosud jste si mysleli, že ho zvládnete přimět ke změně názorů, teď zjistíte, že to zdaleka není tak jednoduché.


Blíženci - Vodnář: 

Občas si z vás dělá legraci, občas vás bere vážně a pro vás je největším problémem zjistit, kdy nastala které fáze. Naštěstí to rychle pochopíte!


Blíženci - Ryby: 

Když přijde s požadavkem, měli byste udělat cokoliv, abyste mu ho splnili. Požadavků nemívá mnoho, a ty, co má, jsou opravdu důležité.


Rak - Beran: 

O tom, že by šel na kompromis, můžete v jeho případě leda tak snít. Beran se prosazuje bez ohledu na cokoli a ještě se diví, že se vám to nelíbí.


Rak - Býk: 

Má na vás podstatně méně času, než by se vám líbilo. Může vás však potěšit tím, že čas, který má, vám zase intenzivně věnuje do poslední minuty.


Rak - Blíženci: 

Jeho upovídanost je v podstatě velice pohodlná. Zatímco Blíženec mluví a dokonce se i vesele směje vlastním vtipům, vy můžete v klidu přemýšlet nad tím, co je pro vás opravdu důležité.


Rak - Rak: 

Občas má pocit, že mu svou lásku dáváte málo najevo. V tomto týdnu je však pocit nedostatečné lásky u vás obou značně intenzivní - ale taky fakticky naprosto nepodložený.


Rak - Lev: 

Na veškerý jeho čas nárok opravdu nemáte. To, že se milujete, je sice v pořádku, ale přesto byste mu měli nechat alespoň nějakou dobu, kdy může myslet i sám na sebe.


Rak - Panna: 

Jeho pracovní problémy nabývají na obrátkách. Kdyby přišel na to, že bude nejlepší, když začne přemýšlet o nové práci, měli byste ho v tomto rozhodnutí podporovat.


Rak - Váhy: 

Od středy vám s ním bude velice dobře. Potíž může být v tom, že on si ideální podobu lásky představuje podstatně jinak, než si ji představujete vy.


Rak - Štír: 

Patří k lidem, na které se díváte s nepředstíraným obdivem. Váš miláček se totiž domluví i na finančním úřadě, což vy považujete právem za malý zázrak.


Rak - Střelec: 

Se Střelcem a jeho smyslem pro humor je tak trochu problém. To, co říká, je sice vtipné, ale on tím zároveň naštve i lidi, s nimiž by měl ve vlastním zájmu vycházet po dobrém.


Rak - Kozoroh: 

Partner sice vrčí, že mu život nijak neulehčujete, ale všechny vaše nabídky pomocí zároveň odmítá. Možná by bylo lepší, kdybyste ho nechali a dali mu čas, aby si to mohl srovnat v hlavě.


Rak - Vodnář: 

S partnerem z tohoto znamení je vám momentálně docela obyčejně dobře. Nic po vás nechce, nijak vás neovlivňuje a ještě si s vámi povídá o všem, co vás zajímá.


Rak - Ryby: 

Jako partner je v pohodě a v klidu. Navíc tolerantně snáší veškeré vaše nápady a dokonce vám dobrovolně pomáhá v jejich dalším rozvíjení.


Lev - Beran: 

Je daleko unavenější, než by se vám líbilo. Nahlas to sice nepřizná, ale z jeho jednání je jasné, že má pracovních starostí až nad hlavu.


Lev - Býk: 

když přijde s tím, že ve svém životě musí něco zásadního změnit, zůstávejte v klidu. Zní to sice velice významně, ale vás se to ani trochu netýká.


Lev - Blíženci: 

Váš vztah se pomalu přesouvá do klidnějších vod. Oba se rozumně vzdáte zbytečně prudkých reakcí a oba se taky rozhodnete, že spolu budete mluvit rozumně.


Lev - Rak: 

O tom, že by vám ustoupil, raději ani neuvažujte. Při Merkuru, Venuší a Uranu v Beranu by to bral jako svou zásadní životní prohru - a nikdy by to ani sobě ani vám neodpustil.


Lev - Lev: 

Jeho rodina se postaví proti vám. Dosud jste se všem podobným konfliktům vyhýbali, ale teď je vám jasné, že si mezi sebou musíte některé věci co nejdříve vyjasnit.


Lev - Panna: 

Představa ničím nerušené samoty se vám snad nikdy nesplní. Vždycky, když usoudíte, že se taková chvíle blíží, se objeví váš partner a začne mluvit a mluvit.


Lev - Váhy: 

Na jeho nálady vám už opravdu chybí tolerance. Obvykle na něj moc naštvaní nebýváte, ale tentokrát usoudíte, že si s něčím takovým poradit opravdu nedokážete.


Lev - Štír: 

O smyslu vašeho vztahu neuvažujte,byla by to zbytečná ztráta času. Spokojte se s tím, že je vám spolu dobře a že vám vlastně nic zásadního nechybí.


Lev - Střelec: 

Ve čtvrtek a v pátek mu nechte volnou ruku. Pozitivně vás překvapí svou činorodostí a chutí řešit problémy, nad kterými dosud jen mával rukou.


Lev - Kozoroh: 

Silně obsazené znamení Kozoroha ho motivuje k nerozumnému jednání. Konečně se dočkáte chvíle, kdy se on požene do něčeho, co se vám nezdá - a právě vy mu budete vysvětlovat, že to nemá dělat.


Lev - Vodnář: 

Váš vztah je nebývale harmonický. Vy máte pochopení pro jeho nápady, a on zase chápe, že můžete mít jiný názor, ale přesto to neznamená, že ho budete mít méně rádi.


Lev - Ryby: 

Domácí spory v jeho rodině raději neřešte. To, co se aktuálně projednává, je přikrývkou pro neshody, které mají základ v minulosti, o které vůbec nic nevíte.


Panna - Beran: 

Opravdu není důvod, abyste mu ve všem ustupovali. Beran má pocit, že stačí, když zvýší hlas, a všechno začne lítat-Vy mu musíte vysvětlit, že to ve vašem případě neplatí.


Panna - Býk: 

Vyhráváte i tam, kde jste se do hry vůbec nezapojili. Nepřemýšlejte, proč se zrovna vám dvěma tak daří, a buďte rádi, že jste se něčeho takového spolu vůbec dožili.


Panna - Blíženci: 

Nepříjemné mezilidské vztahy vás nepoznamenají. Vy na rozdíl od svého Blížence dobře víte, že jde o něco, co časem odejde stejně, jako to teď přišlo.


Panna - Rak: 

Hlavně se mu nesvěřujte se svými nepříjemnostmi, Rak by je zbytečně prožíval. Vy byste mu sice mohli vysvětlovat, že si z toho děláte legraci, ale on by vám stejně nevěřil.


Panna - Lev: 

Občas vás překvapí svými nápady, ještě víc vás překvapí, že jsou na jeho obvyklé požadavky neobvykle skromné. Zkuste přemýšlet, zda byste je nemohli splnit.


Panna - Panna: 

Najeďte na nový životní styl. Zkuste svého partnera překvapit nejen něčím, co je problém a co se musí řešit, ale co je pozitivní a co mu dělá jenom radost.


Panna - Váhy: 

Umí se radovat i z maličkostí-přiznejte si, že mu občas jeho přístup k životu závidíte. Co kdybyste se ho tak zeptali, jak se to dělá a zkusili jste se od něj poučit?


Panna - Štír: 

Partner z tohoto znamení je dost problematický. Neustále přemýšlí, kvůli čemu nebo komu by na vás mohl žárlit - a neustále nechápe, že k tomu opravdu nemá žádný důvod.


Panna - Střelec: 

O tom, že by se kvůli své práci zbytečně stresoval, nemůže být řeč. Vy byste se v situaci, ve které nyní je, hroutili, zatímco on ji bere jako zábavnou epizodu v jinak nudném životě.


Panna - Kozoroh: 

Jeho hovory o tom, jak pracuje na své kariéře, berte s rezervou. Váš miláček o tom může sice velice krásně mluvit, ale se skutky je to podstatně horší.


Panna - Vodnář: 

S novým kolegou z tohoto znamení budete vycházet naprosto skvěle. Učí se rychle i za pochodu - a navíc vás neskutečně obdivuje za všechno, co umíte a co jste dokázali.


Panna - Ryby: 

Na jeho hovory o tom, jak je svět zlý, nemáte aktuálně ani čas, ani nervy. Dobře víte, že by stačilo, aby se jen trochu snažil, a svět by se rázem začal jevit podstatně lépe.


Váhy - Beran: 

Klidně mu dejte na starost všechno, o co projeví zájem. Merkur, který se spolu s Venuší dostává do jeho znamení, se postará, abyste se nemuseli o nic starat, protože se postará on...


Váhy - Býk: 

Chce zvládnout velký objem práce a padá na ústa. Důsledkem je jeho přetíženost a výbušnost, s níž reaguje i na to, nad čím jindy velkoryse mávne rukou.


Váhy - Blíženci: 

Počítejte s tím, že vás o víkendu pozve na oběd nebo na večeři! Nedělá to proto, že se mu nechce vařit, ale proto, že si myslí, že byste si spolu měli zase jednou trochu užít.


Váhy - Rak: 

S partnerem z tohoto znamení to opravdu nemáte lehké. Když máte pocit, že myslí nejdříve na svou původní rodinu a až potom na vás, není to pocit, ale tvrdá realita.


Váhy - Lev: 

Do posledního písmena si pamatujete všechno jedovaté, co vám kdy řekl. Nezdá se vám, že byste mohli využít příznivého Merkura ve svém partnerském sektoru a konečně zapomenout?


Váhy - Panna: 

Než se pro něco rozhodnete, uvažujte nad následky. Pokud se vám Panna zdá jako neskutečný pedant už dnes, nemůžete počítat s tím, že ho to časem přejde.


Váhy - Váhy: 

Nervózní atmosféra, kterou kolem sebe šíří, je celkem vysvětlitelná. Vy sice přiznáte, že byste se na jeho místě chovali stejně, ale zároveň usoudíte, že není důvod, abyste se jeho přístupem k životu nechali ovlivnit.


Váhy - Štír: 

V některých svých záměrech ztrácí odvahu. Přemýšlejte, zda ho budete v opatrném přístupu podporovat, nebo zda mu naopak budete dodávat odvahu a víru v tom, že všechno dobře dopadne.


Váhy - Střelec: 

Potíže budou v rozdílném přístupu k životu a v rozdílné výchově. Zatímco vy považujete za samozřejmé, že se prosí a děkuje, váš partner o něčem takovém nikdy neslyšet a vůbec to nechápe.


Váhy - Kozoroh: 

Bouřlivá zamilovanost sice pominula, ale vám to nic negativního nepřinese. Výbuchy vášní vystřídal přátelský přístup, ve kterém se cítíte lépe a který vám oběma daleko víc vyhovuje.


Váhy - Vodnář: 

Velice vás překvapí. Člověka, který se dlouhodobě profiluje jako váš odpůrce, vnímá jako docela fajn člověka - a ještě vám vysvětluje, že byste se od něj mohli učit!


Váhy - Ryby: 

Jeho improvizační talenty musíte brzdit. Momentálně bude lepší, když si své plány a záměry nejdříve promyslí, pak je s vámi zkonzultuje a teprve po řádné úpravě je začne uskutečňovat.


Štír - Beran: 

Váš vztah se neobyčejně vylepšuje. Beran konečně pochopí, že tím, že vás občas mimo program pohladí nebo pochválí, rozhodně neudělá chybu.


Štír - Býk: 

Máte pocit, že na vašeho Býka leze jaro. Bohužel se to neprojevuje zvýšenou erotickou aktivitou, ale únavou, kdy jde hned po zprávách do postele a usne ještě dříve, než dá pod peřinu obě nohy.


Štír - Blíženci: 

Úvahy o jeho majetku si raději odpusťte. Blíženec sice nějaké peníze má, ale o tom, že by je s vámi sdílel, nebo vám je dokonce dal k dispozici, nechce ani slyšet.


Štír - Rak: 

O soulad vás nic nepřekvapí. Rak bude sice pod vlivem Venuše a Merkura v Beranu trochu rozhodnější, než obvykle, ale to je to poslední, co by vám na něm vadilo.


Štír - Lev: 

Partner z tohoto znamení dokáže nemožné. Pokud jste si dosud mysleli, že se ještě nenašel člověk, který by vás dokázal psychicky rozhodit, teď zjišťujete, že je to omyl.


Štír - Panna: 

Pozor si dejte na veškeré choroby-česnek jezte sami a nacpěte jím i svého miláčka. Panně se to sice moc líbit nemusí, ale záhy pochopí, že je to způsob generacemi prověřený a navíc přírodní...


Štír - Váhy: 

Měl by využít všeho, co mu planety v jeho partnerském sektoru slibují. Jde o potěšitelný stav, kdy se ani nemusí moc snažit a kdy stačí, když se jen podvolí planetárnímu vlivu.


Štír - Štír: 

Opravdu nechápete lidi, kteří vyvolávají konfrontace jenom proto, že nemají co dělat. Vy konfrontace sice vyvoláváte taky, ale na rozdíl od nich k nim důvod máte.


Štír - Střelec: 

Láska hraje ve vašem životě větší roli, než dosud. Přiznejte si, že z lásky svému Střelci odpustíte i to, co byste nikomu jinému neodpustili.


Štír - Kozoroh: 

Společnosti se nevyhýbejte. Budete se tam skvěle bavit. Navíc se můžete těšit na výhry v tombole, nová seznámení a v neposlední řadě na nějaký vzrušující flirt.


Štír - Vodnář: 

Zatímco Vodnář je do nové práce a z ní vyplývajícího stěhování celý žhavý, vám se do toho moc nechce. Kdybyste však využili aktuálního stacionárního Jupitera, mohli byste změnit názor.


Štír - Ryby: 

Pokud ho chcete přesvědčit o své lásce, musíte to udělat hned v pondělí. V jeho znamení budou čtyři planety a on vás bude nejenom poslouchat, ale i vnímat.


Střelec - Beran: 

I když ho sebevíc milujete, musí si myslet, že o vás musí bojovat. O lehkou kořist nikdy nestál a ani ve vašem případě by výjimku neudělal.


Střelec - Býk: 

Za své slabosti ho neviňte, tím, že vás na ně upozorní, vám dělá dobrou službu. Uvědomovala si je totiž i spousta dalších lidí, ale ti mu to na rozdíl od vás nahlas neřekli.


Střelec - Blíženci: 

Můžete jen těžko posoudit stav, ve kterém se nachází. Můžete však vyhledat člověka, který ho zná lépe, a zeptat se ho, jak s ním máte jednat, abyste mu zbytečně neubližovali.


Střelec - Rak: 

Vaše výdaje budou podstatně vyšší, než plánujete. Naštěstí má Rak fondy, do kterých sáhne a tím hrozící katastrofu spolehlivě zažehná.


Střelec - Lev: 

Na jeho otázky odpovídejte tak, aby se nemohl ani urazit, ani naštvat. Čím korektnější vaše jednání bude, tím bude lepší i další budoucnost vašeho vztahu.


Střelec - Panna: 

Patří k lidem, kteří se rozčilují hlavně kvůli tomu, co za to vůbec nestojí. Můžete si vybrat, zda mu to budete vysvětlovat, nebo zda mávnete rukou a dovolíte mu, aby vybublal.


Střelec - Váhy: 

Váš dosavadní korektní pracovní partner najednou mění přístup. Pomohlo by, kdybyste ho upozornili, že jste na spolupráci sice zvyklí, ale on by si měl taky uvědomit, že není na světě jediný.


Střelec - Štír: 

Váš postoj k životu se v průběhu poslední doby zásadně změnil. Konečně jste pochopili, že se nemá cenu se Štírem dohadovat, ale že si své věci musíte řídit sami.


Střelec - Střelec: 

Měli byste se domluvit, kdo pojede s autem do servisu. Je sice pravda, že se to ani jednomu z vás příliš nehodí, ale udělat se to prostě musí.


Střelec - Kozoroh: 

Tvařte se, jako byste v jeho jednání žádnou změnu nepozorovali. Když chce mezi vás už nějaké to kontroverzní téma vnést, musí to udělat sám, a nečekat, že to za něj vyřešíte vy.


Střelec - Vodnář: 

Je potřeba, abyste trochu více šetřili, Vodnář to bere jako přirozený běh života a vůbec si neuvědomuje, jak jste naštvaní. Naštěstí jde o období, které hned po Velikonocích přejde.


Střelec - Ryby: 

Na všechny pracovní pohovory, výběrová řízení a jiné podobné akce by se měl náležitě připravit. Na jeho milovanou improvizaci není v tomto týdnu vhodný čas.


Kozoroh - Beran: 

Představa, že se vám s ním bude bez problémů dařit, se ukáže jako celkem mylná. Váš miláček má svou hlavu a vaše rozumem podložené argumenty neposlouchá.


Kozoroh - Býk: 

Když se rozhodne, že vám neřekne pravdu, není způsob, jak ho k tomu donutit. Můžete se ale obrátit na jiné lidi a zjistit, zda by vám o dané věci neřekli to, co vám Býk říct nechce.


Kozoroh - Blíženci: 

Od středy se s ním bude žít naprosto skvěle. Konečně pochopí, že nejdete proti němu, ale že se ze všech sil snažíte, aby vám spolu bylo konečně dobře.


Kozoroh - Rak: 

Patří k lidem, kteří jsou momentálně naprosto spokojení, nesmíte se tedy divit, že se ze všech sil stará, aby se na světě líbilo i vám.Nekazte mu to!


Kozoroh - Lev: 

S partnerem z tohoto znamení si opravdu užijete, Lev se rozhodl, že se postará, abyste si ho měli proč vážit. Vy máte sice dojem, že to není potřeba, ale on svůj názor nezmění.


Kozoroh - Panna: 

Opravdu vás nepřehlíží, chová se jenom tak, jak je zvyklý. Vy přece dávno víte, že je pro něj práce důležitější, než všechny vztahy dohromady a taky je vám jasné, že s tím nic nenaděláte.


Kozoroh - Váhy: 

Opravdu není důvod, abyste se s ním hádali-týká se to zvláště neděle. Pod vlivem kvadratury Merkura se Saturnem se zaseknete na svém stanovisku a stejně ho poslouchat nebudete.


Kozoroh - Štír: 

Když vás láká na exotickou dovolenou, měli byste s ním vyrazit. Zážitky, které vám do života vnese váš Štír, vás v naší české kotlině rozhodně nepotkají.


Kozoroh - Střelec: 

To, co dělá, jen jemu i vám komplikuje život. Upozorněte ho na to dřív, než udělá něco, co byste ani vy se svou vynalézavostí a důsledností napravit nedokázali.


Kozoroh - Kozoroh: 

O tom, že byste se o něj s někým dělili, nechcete ani slyšet. Když váš miláček přijde s nápadem volného soužití, vyběhnete s tím tak, že se nezmůže ani na slovo.


Kozoroh - Vodnář: 

S partnerem z tohoto znamení je vám momentálně docela obyčejně dobře. Nic po vás nechce, nijak vás neovlivňuje a ještě si s vámi povídá o všem, co vás zajímá.


Kozoroh - Ryby: 

Jako partner je v pohodě a v klidu. Navíc tolerantně snáší veškeré vaše nápady a dokonce vám dobrovolně pomáhá v jejich dalším rozvíjení.


Vodnář - Beran: 

Jakmile se rozhodne, že vám s něčím pomůže, těšte se na průšvih. Beran v dobrých skutcích nezná míru - a to, že vy o nic takového nestojíte, ho ani trochu nezajímá.


Vodnář - Býk: 

V poslední době se chová neskutečně apaticky. Nepobízejte ho k aktivitě, ale zeptejte se ho, zda nechce na víkend někam, kde by si mohl zaplavat a kde by mu bylo dobře.


Vodnář - Blíženci: 

Přiznejte si, že vám jeho stálá společnost leze na nervy! Kdybyste se rozhodli pro neděli, kdy si každý uděláte svůj program, bude to pro oba daleko lepší.


Vodnář - Rak: 

V úterý a ve středu to s ním bude dost obtížné. Znamení Berana je silně obsazené a váš Rak má pocit, že se proti němu postavil celý svět s vámi v čele.


Vodnář - Lev: 

Konečně má všechno, co kdy chtěl a k naprosté spokojenosti mu chybí už jen pocit, že vlastní i vaše srdce. Dopřejete mu tento pocit vítězství, nebo mu dáte najevo, že vás nikdo vlastnit nebude?


Vodnář - Panna: 

Jeho požadavky převyšují míru. Vy mu dokážete vysvětlit, že to přehání, ale u ostatních hrozí, že se na něj jen udiveně podívají a potom s ním přeruší veškerou komunikaci.


Vodnář - Váhy: 

Do jeho partnerského sektoru se dostává Merkur spolu s Venuší. Počítejte s tím, že po vás bude chtít nové důkazy lásky - a už teď přemýšlejte, čím se vám ho podaří překvapit.


Vodnář - Štír: 

Neustále si na něco stěžuje. Kdyby se vám však podařilo nasměrovat jeho pozornost k šancím, které mu dává stacionární Jupiter, mohl by se jeho postoj k životu změnit.


Vodnář - Střelec: 

Neustále vám tvrdí, že mu jde o spravedlnost a o princip. Když se však stane a nespravedlnost začne hrát v jeho prospěch, kupodivu mu to nijak nevadí.


Vodnář - Kozoroh: 

S partnerem z tohoto znamení se domluvíte bez problémů. Kozoroh vám řekne, co chce, vy mu sdělíte, že s tím nemůžete souhlasit - a tím veškerá komunikaci skončí.


Vodnář - Vodnář: 

Věci, které zatím tkvěly v místě, se konečně rozhýbou. Můžete být spokojení, protože to pro vás dva zatím vypadá velice dobře.


Vodnář - Ryby: 

Na to, abyste mu každý den třikrát volali, opravdu nemáte dostatek času. Měli byste mu to ale říct dřív a upozornit ho, že s tím nemá počítat.


Ryby - Beran: 

Hlavně mu nelžete! Vy si sice můžete myslet, že jste přesvědčiví, ale Beranovi stačí jeden pohled, aby pochopil, že se děje něco, co se mu nezamlouvá.


Ryby - Býk: 

Neustále dává najevo, že potřebuje životní stabilitu. Nechcete se nad ním konečně smilovat a přímo se ho zeptat, jak si to vlastně představuje?


Ryby - Blíženci: 

Když se spolehnete na jeho zdravý rozum a realistické myšlení, uděláte dobře. Zejména v pondělí se tak vyhnete nepříjemnostem, do kterých by vás vaše vzbouřené emoce spolehlivě zavedly.


Ryby - Rak: 

Odmítáte mu ustoupit, ale neděláte dobře-riskujete stav, kdy se Rak s vámi přestane bavit a odejde. Vy ho pak budete honit a vysvětlovat mu, že jste to tak nemysleli.


Ryby - Lev: 

Jeho rodina vám právem leze na nervy. Neustále po vás něco chce, ale ani ji nenapadne, aby se vás zeptala, zda se vám to hodí a zda nemáte v plánu něco jiného.


Ryby - Panna: 

Těšte se na neděli! Panna konečně pochopila, že si vás v poslední době moc nevšímala, a začne se o vás starat způsobem, který vás uvede do stavu nepředstíraného blaha.


Ryby - Váhy: 

Když se rozhodne, že začnete spolu a jinak, zeptejte se ho, jak si to představuje. Nesmíte se ale divit, když vám řekne, že chce, abyste se změnili vy, zatímco u něj zůstane všechno při starém.


Ryby - Štír: 

O víkendu se těšte na velkolepou oslavu svých narozenin. Musíte se ale tvářit, jako byste si ničeho nevšimli, a to, že Štír něco chystá, vás ani nenapadlo.


Ryby - Střelec: 

Přiznejte si, že se z něj stává partner snů! Zejména ve druhé polovině týdne, kdy už bude Venuše v Beranu, z něj nemusíte vyznání lásky nikterak páčit. Přijde s nimi sám a budou skvělá!


Ryby - Kozoroh: 

Partner z tohoto znamení vás neskutečně překvapuje. Když vám říkal, že je v něm skrytý romantik, moc jste mu nevěřili, teď však musíte uznat, že je na tom něco pravdy.


Ryby - Vodnář: 

Když do něj před vámi někdo začne rýpat, klidně vystartujte na jeho obranu-bude tím překvapený, ale i nadšený. Až v soukromí vám řekne, že tak, jako vy, za něj dosud nikdo nebojoval.


Ryby - Ryby: 

Vaším dnem je pátek, kdy ve váš prospěch hraje stacionární Jupiter. Můžete klidně i zariskovat a přesto si být jistí, že všechno dopadne ještě lépe, než jste si představovali.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner