Týdenní horoskopy lásky od 19.02.2018 do 26.02.2018

Beran: 

Vaše partnerství posílí koníčky, kterým se budete společně věnovat. Poskytnete si tak vzájemně téma k rozhovorům a zároveň si nastavíte i víkendový program. Týká se to hlavně soboty, kdy spolu můžete vyrazit za novými dojmy. V neděli pak zůstanete doma. Budete si prohlížet fotky, povídat i o tom, co jste viděli, a přemýšlet, kam se vydáte příště.


Býk: 

To, že se partner o sebe v poslední době začal starat, není důvod, abyste ho zbytečně podezírali. To, co dělá, dělá opravdu jen pro vás. Chce, aby se vám pořád líbil, a ze všech sil se o to snaží. Vám pak nezbude, než abyste následovali jeho příkladu a začali na sobě pracovat taky. Kdybyste pro začátek začali chodit pravidelně cvičit, byl by to krok tím správným směrem.Blíženci: 

To, že se partnerovi něco nepovede, berte jako něco, co se stává. Kdybyste to nechali bez poznámek a dokázali se tvářit, jako by se ani nic nedělo, bylo by to ještě lepší. Hlavně v pátek a v sobotu, kdy je Luna ve vašem znamení, zapomeňte na veškeré poznámky, které se vám derou na jazyk. Jsou k věci, mohou být i vtipné, ale svého partnera byste jimi leda naštvali, urazili a vůbec psychicky rozhodili.


Rak: 

Novou lásku si hledat nemusíte. Dost zábavy vám poskytne i ta stará. Váš partner přijde s nápadem, který vás překvapí. Na jedné straně sice hodlá splnit vaše dlouhodobé přání; na druhé si uvědomíte, že by to znamenalo konec dosavadního pohodlného života a rázný krok do dosud nepoznaného dobrodružství. To by vaše partnerství na delší dobu upevnilo a posílilo.


Lev: 

Vlastně nevíte, co a zda vůbec něco s člověkem, kterého je vedle vás, máte. Objevujete se spolu ve společnosti, občas spolu strávíte víkend, ale to je zatím všechno. Vám to však nevadí a vůbec nevidíte důvod, proč to měnit. Druhá strana to však vnímá naprosto jinak. Má pocit, že byste se měli rozhodnout, jaké místo mu dáte ve svém životě a konečně říct to správné slovo.


Panna: 

Zajímavá, ale i náročná bude středa, kdy se ve vašem partnerském sektoru potkává Venuše s Neptunem. Bylo by dobré, kdybyste si sedli a přemýšleli o svém partnerovi a vztahu, který k němu máte. Hlavně si však nemyslete, že máte někoho zachraňovat před osudem, jemuž jde vstříc. Když nedá na vaše slova, mávněte rukou a jděte dále sami. Bude to pro vás jak pohodlnější, tak bezpečnější.


Váhy: 

Vliv Saturna, který vám do života posílal samé povinnosti a jen minimum citů a emocí, odlehčí ve středu sextil Merkura. Váš partner s vámi začne mluvit a vy konečně zjistíte, co si myslí, po čem touží a co chce. Když dokážete přítomnosti Merkura ve svém sektoru lásek a romantiky náležitě využít, domluvíte se bez problémů i na tom, co vám dosud dělalo potíže.


Štír: 

Pokud máte pocit, že ve vašem vztahu panuje nejistota, která se vám ani trochu nelíbí, máte s tím šanci něco udělat. Využijte neděle, kdy se ve vašem sektoru lásky a romantiky setkává Merkur s Neptunem. Musíte však odolat pokušení a miláčkovi slibovat jen to, co můžete opravdu splnit. Odpustí vám leccos, ale kdybyste ho chtěli získat a nakonec i získali lží, nikdy by se s tím nesmířil.


Střelec: 

Nezdá se vám, že je zbytečné, abyste se v lásce nutili k něčemu, co ani trochu necítíte? Momentálně bude lepší, když se podíváte pravdě do očí a připustíte, že se váš zpočátku vášnivý vztah změnil v dobré kamarádství. V další etapě můžete přemýšlet, zda to náhodou není lepší, než neustálý citový zmatek, který jste zažívali předtím, než jste ho poznali.


Kozoroh: 

S partnerem je všechno jednoduché a krásné. Do vašeho partnerského sektoru se kromě Slunce dostala i Venuše s Merkurem a vy se konečně dokážete se svým životním druhem domluvit. Je vidět, že jste dozráli. Nevnucujete mu svou vůli, ale dovolíte mu, aby projevil vlastní názory. Komunikace je daleko intenzivnější, než obvykle - a vy musíte přiznat, že se na ni velice těšíte.


Vodnář: 

Občas přemýšlíte, co by si bez vás rodina vašeho miláčka počala. Když si neví rady, jdou rovnou k vám. Když vám však začnou volat i do práce a ještě se budou divit, že nemáte čas jejich problémy řešit, docela se naštvete. S partnerem si však promluvte rozumně a bez zbytečných emocí. Když říká, že za své příbuzné nemůže, má pravdu.


Ryby: 

Když se miláček rozhodne, že vám v rámci vašich narozenin udělá radost, můžete vzít jed na to, že se mu to podaří. Od vás to však vyžaduje celkem energické vykročení z rámce vašeho obvyklého života. Musíte se sebrat a odjet spolu s ním někam, kde si to spolu náležitě užijete. Nesmíte mu však vyčítat, že za vás zbytečně utrácí. Je to sice pravda, ale nahlas to zaznít nesmí.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner