Týdenní horoskopy lásky od 18.12.2017 do 25.12.2017

Beran: 

Dalo by se říct, že napětí, které mezi vámi bylo, stále stoupá. Zajímavý bude v tomto směru zejména čtvrtek, kdy jste pod pozitivním vlivem trigonu mezi Venuší a Uranem. Rozhodnete se, že je potřeba, abyste se s miláčkem domluvili, jak a kterým směrem by měl váš vztah pokračovat. Bude tím překvapený a nahlas přizná, že od vás takovou rozhodnost a aktivitu nečekal.


Býk: 

Slunce, které se propracovává do Kozoroha a tím i do vašeho sektoru duchovna, vaše vztahy mění zásadně k lepšímu. Poznáte to na reakcích svého partnera. Obvykle vám vytýká, že myslíte jen na sebe, zatímco teď sám uzná, že fungujete naprosto nesobecky. O tom, že dárkem, který od vás najde pod stromečkem, bude opravdu nadšený, nepochybujte. Tentokrát jste prostě vybrali dobře!Blíženci: 

Hlavně nevyhledávejte důvody k hádkám! Uvědomte si, že Štědrý den je pro vás hodně náročný. Jste pod vlivem stacionárního Merkura ve svém partnerském sektoru, takže můžete reagovat nemoudře i tam, kde byste měli jednat rozumně a s rozmyslem. Kdybyste si hned na začátku týdne slíbili, že partnera nebude až do konce svátků žádným způsobem provokovat, bylo by to daleko lepší.


Rak: 

Váš miláček sice může ve vztahu vyžadovat Itálii a výbuchy vášní, ale ve vašem případě má smůlu. Vy doma preferujete klid a zbytečné vzruchy rádi nemáte. Navíc si všechno dokážete rozplánovat tak, aby se do Štědrého dne všechno stihli a pak si už jenom užívali klid. Když však uvidíte svého miláčka, jak bezcílně bloudí a hledá důvod k výbuchu, bude vám ho skoro líto. Neustoupíte a alespoň trochu se s ním nepohádáte?


Lev: 

O tom, že umíte být v případě okouzlující, nikdo nepochybuje. Zvlášť zajímavé to bude v pondělí a v úterý. Ve vašem sektoru romantiky se odehrává novoluní a zároveň se můžete ještě opírat o Saturna. Když pak Saturn ve středu ráno tento sektor opustí, budete mít pocit, váš vztah k lásce se rázem změní. O svého partnera začnete pečovat způsobem, který od vás ještě nikdy nezažil a který se mu bude moc líbit.


Panna: 

Takže - hlavně klid. Ve vztazích i v životě jako celku je potřeba, abyste přežili do čtvrtečního večera, kdy se všechno změní. Ve vašem sektoru vztahů pak bude Slunce spolu se Saturnem, a vy najednou zjistíte, že jste naprosto spokojení. Nic vám nevadí, nic vám nepřekáží. O milé překvapení se postará partner. Nebude to sice nic závratného, ale vám stačí to, že si něčeho pro něj obvykle nepodstatného vůbec všimnul.


Váhy: 

Všechno, co se vašeho vztahu týče, a co tak úplně neladí, byste měli stihnout v pondělí a v úterý. Ve středu se do Kozoroha dostane Saturn, ve čtvrtek ho doprovodí Slunce, a vy se dostanete do situace, kdy si budete muset vybírat mezi požadavky svých rodičů a svého partnera. Vy je však v žádném případě vyřešit nedokážete! Je potřeba, abyste zaťali zuby a nechali je, ať si to vyřídí sami.


Štír: 

Počítejte s týdnem, kdy vám láska nebude dělat problémy, protože na ni prostě nebudete mít čas. Hektické tempo, které nasadíte v pondělí ráno, se trochu zmírní až v sobotu odpoledne. Potom si konečně vychutnáte citovou stabilitu a jistotu, že jste s tím správným člověkem. O další důkazy se postará to, co od něj najdete pod stromečkem, a co vám dokáže, že vás opravdu miluje.


Střelec: 

Hlavně si nenechte namluvit, že partner na vás nemá čas. Na to, aby vás doprovodil na firemní vánoční večírek, si ho prostě bude muset udělat! Hlavně mu vysvětlete, že když s vámi nepůjde, za nic neručíte. V takovém případě vzniká riziko, že se kolem vás začnou motat vaši ctitelé, a vy se budete cítit nemilovaní a osamělí tak, že je nedokážete odmítnout.


Kozoroh: 

Merkur pokračuje až do soboty ve zpětném chodu, a vy se dozvídáte i to, co jste ani vědět nechtěli. O svém partnerovi a jeho minulosti zjistíte tolik novinek, že vám z toho půjde hlava kolem. Pak si můžete vybrat, zda se kvůli nim rozčilíte a začnete mu jeho minulosti vyčítat, nebo zda mávnete rukou s tím, že nějaký ten hříšek, který byste nechtěli vytahovat na světlo, za sebou máte i vy.


Vodnář: 

Novoluní v sektoru přátel k vám v pondělí přivede kamaráda, který má v lásce samé problémy. Od vás chce radu, kterou mu však nedokážete dát. Kdyby to bylo na vás, doporučili byste mu, aby šel a utekl co nejrychleji a co nejdál. To je však to jediné, co udělat nechce. Až později pochopíte, že od vás potřebuje, abyste ho ujistili, že všechno dobře dopadne. To je bohužel ale právě to, co mu dát nemůžete.


Ryby: 

Hlavně si nemyslete, že všechno musíte zvládnout sami! Když budete už na začátku týdne vědět, že všechny povinnosti, jichž je opravdu nemálo, budete stíhat s vyplazeným jazykem, klidně ho požádejte o spolupráci. Nejdříve bude překvapený, ale když pochopí, že se od toho odvíjí vaše společná vánoční pohoda, bude souhlasit se vším, co mu navrhnete a co si budete přát.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner