Týdenní horoskopy lásky od 11.12.2017 do 18.12.2017

Beran: 

Člověku, kterého milujete, pomozte s nastartováním nového života. Pro něj to bude důkaz lásky a toho, že to s ním myslíte vážně; pro vás zase potvrzení kvality vašich životních zkušeností. V každém případě vás přemýšlení o dalších společných životních plánech sblíží. S údivem zjistíte, že na závěrech, k nimž dospějete, můžete bez obav začít stavět celý váš další život.


Býk: 

S člověkem, který přišel o svého životního partnera, a který se k vám obrátil s prosbou o pomoc, to není lehké. Na jedné straně ho milujete, na druhé si uvědomujete, že na to, abyste s ním o svých citech začali mluvit, je ještě čas. Počkejte do příštího týdne, kdy bude Slunce v Kozorohu, a až potom začněte pomalu a hlavně hodně opatrně sondovat terén a zjišťovat jeho stanovisko.Blíženci: 

Hlavně nepřeceňujte své kvality! Když se chlubíte tím, co umíte a co máte v pořádku, je to normální. Vy se ale máte momentálně sklon chlubit i tím, o čem nemáte ani páru. Na ostatní to možná zabere, ale vy jste si vybrali chytrého člověka, jehož rohlíkem rozhodně neopijete. Moment, kdy by mu došlo, že jste ho získali něčím, co vlastně nemáte, by opravdu nebyl příjemný.


Rak: 

Hlavně si uvědomte, že váš miláček patří k lidem, s nimiž se žije velice obtížně. Pak popřemýšlejte, zda mu svou lásku dáváte najevo tím nejlepším způsobem. Kdybyste ho přesvědčili, že ho máte sice rádi, ale že byste v případě potřeby dokázali žít i bez něj, bude to pro něj hodně cenná životní lekce. To, že si vás po ní začne daleko víc vážit, je už jen logický důsledek.


Lev: 

Některé věci byste se měli snažit uspíšit. Uvědomte si, že Saturn, který vaše citové vztahy stabilizuje, se ve vašem sektoru romantiky nachází jen do 20. prosince! Zkuste v pátek využít konjunkce Merkura s Venuší. Dejte najevo, že váš návrh na vztah pořád ještě platí. To, že vám dotyčný padne kolem krku, vás nesmí překvapit. Později se dozvíte, že si už myslel, že se nikdy nerozhoupete.


Panna: 

Dostanete se do situace, v níž jste se dosud neocitly a s níž zkušenosti nemáte. Zatímco většina lidí je nešťastná z toho, že se kolem nich nikdo nemotá, vy máte pocit, že těch, co by rádi nějaký zřetelnější projev vaší přízně, je až zbytečně mnoho. Další potíž je v tom, že z vašich ctitelů se vám nelíbí ani jeden. Podle zákona schválnosti se vám totiž líbí někdo, kdo k vám má v nejlepším případě kamarádský vztah.


Váhy: 

S výběrem vánočních dárků pro svého miláčka nemáte letos ani ten nejmenší problém. Dokonce vám může být upřímně líto, že na všechno, co by se vám zamlouvalo, nemáte dost peněz. Hlavně si dejte pozor, abyste si to, co jste pro něj nakoupili, bezpečně uložili někde, kde to určitě neobjeví. Váš miláček je zvědavý a vy musíte dohlédnout, aby mu zvědavost nebyla nic platná...


Štír: 

Ve čtvrtek a v pátek, kdy je Luna ve vašem znamení, máte s city leda tak problémy. Váš miláček je neprojevuje tak, jak by podle vašich představ měl, a vy jste upřímně naštvaní. Místo spoléhání na jeho intuici byste však udělali lépe, kdybyste si s ním dokázali rozumně promluvit. On by věděl, co chcete, a nemohl by se vymlouvat, že po něm vyžadujete něco, o čem nemá ani tušení.


Střelec: 

O tom, že váš partner měl na bývalém pracovišti pletky s kolegy opačného pohlaví, se dozvíte naprostou náhodou. Pak si můžete vybrat, zda kvůli tomu budete doma dělat dusno, nebo zda jen mávnete rukou. V každém případě by byla možnost číslo dvě po všech stránkách vhodnější. Opravdu je zbytečné, abyste mu připomínali něco, na co on už dávno zapomněl.


Kozoroh: 

Všechno je neskutečně hektické, ale můžete se těšit tím, že to trvá už jen posledních pár dnů. Přesto mějte na paměti, že se vašemu miláčkovi může zdát, že se mu věnujete daleko méně, než byste se mu věnovat měli. Můžete se s ním hádat, ale taky mu v rámci vytváření příštích dobrých vztahů můžete slíbit, že teď je to náročné, ale když chvíli počká, prožijete spolu vztah jako z pohádky.


Vodnář: 

Všechno, na co v lásce a v citech sáhnete, dopadne naprosto skvěle. Ve středu dokážete dokonce navázat rozumné a nikoho nezraňující vztahy se svou bývalou láskou. Domluvíte se na všem, co je potřeba. Vy se však musíte chovat opatrně! Jakmile se v řeči začne vracet k tomu, co mezi vámi bylo, nenápadně, ale důrazně dejte najevo, že o tom se bavit opravdu nehodláte.


Ryby: 

Přiznejte si, že všechno jde podstatně rychleji, než si vůbec umíte představit. Když se v rámci předvánočních firemních večírků na začátku týdne s někým seznámíte, počítejte s tím, že dotyčný bude chtít dát vašemu vztahu obrátky, které se vám ani trochu nezamlouvají. Vůbec se mu neostýchejte říct, že se vám jeho tlak nezamlouvá. Zní to sice paradoxně, ale jeho zájem o vás tím jenom stoupne!

SMS Věštba
SMS Výklad / banner