Týdenní horoskopy lásky od 11.09.2017 do 18.09.2017

Beran: 

Hlavně se nenechte svést kolegou, kterého z jiné než pracovní stránky neznáte. Jeho povahové rysy, které se vám v práci jeví jako kladné, by se vám po chvíli, kdy budete v osobním kontaktu, zamlouvat přestaly. Rande s ním by byla jedna velká nuda. Zbytečně byste s ním ztráceli čas a čekali na vhodnou záminku, která by vám umožnila co nejrychlejší odchod domů.


Býk: 

Zklamání v lásce máte za sebou už pár, a proto je zbytečné, abyste si svévolně přidělávali další. Když se kolem vás začne motat někdo, o kom je známé, že si ze zlomených srdcí dělá sbírku, hned ho odmítněte. Bude to pro něj nebývalé překvapení. Zároveň uvažujte, zda byste neměli dát šanci někomu, kdo jeho šarm sice nemá, ale zároveň vás miluje věrně a oddaně.Blíženci: 

Zajímavá bude zejména středa. Venuše tvoří trigon se Saturnem ve vašem partnerském sektoru, což přinese nejedno překvapení. Vynikne však to, za kterým stojí váš miláček. Zatímco dosud nechtěl o nějaké vážnější podobě vztahu ani slyšet, teď sám začíná mluvit o svatbě, společném bydlení a podobných záležitostech. Navíc je jasné, že to myslí naprosto vážně!


Rak: 

To, že někoho milujete, ve vašem případě znamená, že do srdce vezmete i celou jeho rodinu. Problém je však v tom, že jeho blízcí mají pocit, že máte zlatý důl, a okamžitě vás zahrnou nejrůznějšími požadavky. Normálně byste takové lidi vyslechli, ale teď musíte být opatrní. Když jim dáte rázně najevo, že je sponzorovat nehodláte, bude to dobré jako pro vás tak, pro ně.


Lev: 

Když se rozhodnete, že něco nechcete, může se váš miláček třeba stavět na hlavu, a stejně mu to nic platné nebude. Vy si však dávejte pozor, abyste svou tvrdohlavostí a nechutí přijmout jiný názor nezazdili něco, co by vám mohlo být prospěšné. Když si celou záležitost ještě jednou promyslíte, bude to pro vás, pro vašeho partnera a nakonec i pro váš vztah velice příznivé.


Panna: 

S péčí, kterou projevujete svému miláčkovi, to raději nepřehánějte. Váš partner patří k lidem, co si na jakoukoliv pozornost rychle zvyknou a začnou ji brát jako novou normu. Když mu začnete podstrojovat výhradně jeho oblíbená jídla, zapomene na to, že byste si občas svůj oblíbený pokrm dali i vy. Nepouštějte pozice, protože pak hrozí, že se na ně už nikdy nevrátíte!


Váhy: 

Přijde na poměrně ostré diskuse ohledně vašeho oblékání. Zatímco miláček má pocit, že jste ve všem až vyzývavě přitažliví, vy máte pocit, že váš šatník zeje před začátkem nové sezóny div ne prázdnotou. Naštěstí mu dokážete vysvětlit, že se neoblékáte pro nikoho jiného, ale jen pro něj. Úplně pravda to sice není, ale vy máte při svém vysvětlování tak věrohodný výraz, že vám uvěří.


Štír: 

Úvahy o minulosti vašeho miláčka vám nejsou k ničemu. Tím, že získáte podrobný přehled jeho dosavadních partnerů, se sice probudí vaše žárlivost, ale na věci samé se nic nezmění. Zapomeňte na negativní emoce! Když za minulostí uděláte tlustou čáru a začnete ruku v ruce pracovat na nové podobě své budoucnosti, bude to po všech stránkách lepší.


Střelec: 

S údivem zjistíte, že váš dosud naprosto neproblémový miláček má i svou temnou stránku. Dojde vám to ve chvíli, kdy na podle vás naprosto nicotný podnět zareaguje výbuchem, který se svou razancí bude blížit atomové bombě. Vzápětí se vám sice omluví a vysvětlí, že se to už nikdy opakovat nebude - ale vy přesto máte pocit, že jste právě viděli něco, co jste vidět neměli.


Kozoroh: 

Když vám připadá, že miláček svým jednáním neguje všechno to krásné, co jste dosud zažili, nepropadejte panice. Z jeho strany jde o provokaci, která vás má vytrhnout z vašeho bohorovného klidu a která vás má přinutit, abyste se o jeho lásku opět začali ucházet a snažit. Vezměte mu vítr z plachet a udělejte to dřív, než bude na veškeré protiakce pozdě!


Vodnář: 

Velice příjemný bude pátek, kdy se Venuše ve vašem partnerském sektoru dostává do sextilu s Jupiterem. Miláček vás překvapí nejen pochopením pro vaše koníčky a záliby, ale i štědrostí, kterou v tomto směru prokáže. Než ho však za to začnete vychvalovat, chvíli počkejte. Je docela možné, že se tak velkoryse chová proto, abyste v nutném případě podpořili zase vy jeho.


Ryby: 

Náročný je zejména čtvrtek. Slunce ve vašem partnerském sektoru je v kvadratuře se Saturnem a vy máte pocit, že na vás miláček zbytečně tlačí přesně ve chvíli, kdy by se měl spíše stáhnout a dopřát vám přepych samostatného rozhodování. Pokuste se ho v jeho projevech zarazit, ale i pak počítejte s tím, že se vám to spíše nepodaří než podaří.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner