Stromy nám dodávají energii

StromyMožná si vzpomínáte, jak před lety dnešní prezident Miloš Zeman mluvil o tom, že na Vysočině objímá stromy. Ať už patříte do tábora jeho příznivců či odpůrců, jedno popřít nemůžete: Stromy a příroda nám lidem opravdu poskytují energii. Nejspíš i vám pomůže procházka přírodou ve chvíli, kdy se cítíte vyčerpaní a bez energie. Ano, stromy nám lidem skutečně nezištně dávají mnohé.

Respektujte živý organismus

Energii stromů můžeme přirovnat k vibracím z barev nebo jako sílu, kterou nám dokáže předat léčitel. Stromy nabízejí velice silnou energii, která je obklopuje. Ve chvíli, kdy se dotknete energetického obalu stromu, pocítíte oteplení nebo také jemné brnění či hebký dotek. Chcete-li aby vám strom předal část své energie, nejprve ho o to poproste. Berte v úvahu, že odebíráte energii živého organismu. I vaše myšlenka má pozitivní energii a je důležité přijít před strom s pokorou, porozuměním. Pak vás bude tento živý organismus respektovat a nabídne vám svoji energii. Vždy se snažte naladit na vlnu stromu a vnímejte, je-li vaše prosba o energii vyslyšena. Vybírejte si také k přenosu energie zdravé stromy.

Za energii stromu poděkujte

Jak je vlastně možné energii čerpat? Tím nejjednodušším způsobem je přímý kontakt. Odložte ale před tím kovové šperky, ozdoby, řetízky. Tyto kovové předměty narušují bohužel biopole. Cítíte-li že strom vyslyšel vaši prosbu o energii, obejměte ho. Položte na něj i hlavu. Uvolněte se přitom, snažte se na nich nemyslet, ničím se nezatěžovat. Buďte otevření všem vjemům, které přicházejí. Jakmile budete cítit, že energie přišla, tedy mravenčení či proud tepla, zvolna se odpoutejte od stromu. Poděkujte mu za jeho energii. Můžete ale požádat třeba i o přenos energie na dálku, pokud máte vybraný strom, s nímž se cítíte dobře, „kamarádíte“ se s ním. I tentokrát strom o energii poproste a poděkujte za ni. Vytvořte si spojení tím, že si strom vizualizujete. Také můžete zprostředkovat přenos energie ze stromu jiné osobě a to tak, že energie jde přímo přes nás nebo držením dlaní na těle, a to na solar plexu a zádech.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner