Rok 2014 a vztahy?

Vše co člověk potřebuje je láskaJe začátek nového roku a tím pádem většina lidí čeká i nové předsevzetí, nové otázky co se tento magický rok bude odehrávat. A teď již ta nejčastější otázka - jak to budou mít oni sami se vztahem a jestli jim ten stávající vydrží další rok, nebo jestli konečně najdou někoho, kdo je bude mít rád, bude je milovat, ctít, chránit a bude o ně bojovat do roztrhání těla.

Je zajímavé, že nejčastější otázka pro věštce a pro lidi, kteří předpovídají budoucnost je na začátku každého roku otázky typu “ jaký budu mít v roce 2014 vztah ”? Nikdo se nezajímá o to, jestli bude zdraví, jestli jeho rodina bude zdravá, jestli se mu podaří například nějaký kariérní růst a další věci, které by většina lidí napadla jako první. Hned se zajímají o vztah a zda si v roce 2014 najdou partnera či partnerku.

Ve dvou se to lépe táhne

Na druhou stranu, když se nad tím člověk zamyslí a jak říká jedno přísloví - ve dvou se to lépe táhne. Když máte dobrý a hlavně fungující vztah, který je založený na oboustranné úctě, respektu, ale také pochopení a vnímání toho druhého, jde všechno o poznání jednodušeji, než když je člověk sám a všechny problémy, které jsou mu nastraženy do cesty překonává pouze a jenom sám.

Nicméně vztah musí být založení čistě na pravdě, lásce, ale také pochopení a důvěře. Není nic horšího, než když jeden nedokáže pochopit a vžít se do role druhého. To bývá většinou ten největší problém, který bohužel také ve většině případů vyústí v rozpad vztahu a následný rozchod obou lidí.

Ale teď již k samotné otázce “ Rok 2014 a vztahy ?” - podle všeho by se mělo jednat především o rok pohodový, ničím nerušený a pro většinu lidí rokem dobrým i co se týče vztahů. Nicméně láska a samotný vztah k vám domů nepřijdou sami. Člověk jim musí jít naproti.

Pokud máte tajně rádi nějakou dívku nebo chlapce, neváhejte ho oslovit a alespoň se mu/ji nějakým způsobem zalíbit. On/Ona třeba neví že ho tajně milujete, nezná vaše city a pocity - bohužel. Člověk by měl jít svému štěstí naproti, pevně ho uchopit a již nikdy v životě nepustit. Pokud budete mít strach někoho oslovit, rok 2014 pro vás co se týče vztahů nebude moc dobrý. Je na čase s tím něco udělat, co říkáte?

A snad nám dáte za PRAVDU! Pokud ANO - sdílejte článek, DĚKUJEME!

SMS Věštba
SMS Výklad / banner